Strona 44 z 56 PierwszyPierwszy ... 3440414243444546474854 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,320 z 1669

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista Awatar midzi
    Z życia przyszłej opozycji. Ma się ten pociąg do zwierząt

Ostatnio edytowane przez midzi ; 24-11-2017 o 09:53

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Z życia przyszłej opozycji. Ma się ten pociąg do zwierząt
    Widziałem nawet ze ta wspaniałomyślna postawa została okrzyknięte na TT trollingiem roku. Dla mnie niezależnie kto tam jest po drugiej stronie na mównicy to poprostu ignorancja i prostactwo.

Legionista Awatar Benek
    Bidulek nie ma nawet na bilet

312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar bloniaq
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar b.
    Nie wierzę, po prostu nie wierzę

Nie wierzę jak można być aż tak pozbawionym godności, żeby będąc zupełnie zdrowym żebrać jak jakiś rumun o hajs, bo robić się nie chcę. Tym bardziej zdając sobie sprawę, ile osób jest naprawdę potrzebujących, np. ciężko chore dzieciaki.

I nie wierzę, że można być aż tak odmóżdżonym, żeby na tego męczennika za wolność i demokrację wpłacać hajsy.

Lewactwo to jednak stan umysłu

Legionista Awatar Stout
    On sie boi iść do pracy.
    Bo to przecież może być prowokacja .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Nie wierzę jak można być aż tak pozbawionym godności, żeby będąc zupełnie zdrowym żebrać jak jakiś rumun o hajs, bo robić się nie chcę.
    Ty tu o godności, a chłop zgarnął 16k w dwa dni - stawka nieosiągalna dla 99.9% Polaków...
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Dolu
    Na początku ich kariery przeszedł mi po głowie pomysł, aby kupić jakieś najtańsze sito jednokolorowe, plus koszulki po 5zł i im sprzedawać po 100 to chyba był jednak dobry pomysł

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Ty tu o godności, a chłop zgarnął 16k w dwa dni - stawka nieosiągalna dla 99.9% Polaków...
    Równie dobrze można wymyślić jakąs ckliwą historyjką o ciężko chorym dziecku potrzebującym hajsu na leczenie, dobrze to zmontować, wysyłać to do znanych ludzi po twitterach czy pejsbukach i przy odrobinie szczęścia też zgarnąć 16k w 2 dni.

Patent podobny, w sumie przypadek opisany przeze mnie gorszy - bo tu ludzie wpłacaliby hajsy z dobroci. A ten znalazł jakichś megaturbo lewackich idiotów i z patentem "na prześladowanego przez reżim" jebie ich na kasę. Ja mam to w dupie, przecież mu nie płacę, jak znalazł aż tak oderwanych od rzeczywistości kretynów to już ich sprawa

Tylko nie wiem jak aż tak można być pozbawionym jakiejś ludzkiej godności, dobra załadował tych kilkudziesięciu czy kilkuset matołów, ale przecież o temacie dowie się 1000 razy tyle osób i każdy normalny na coś takiego ma odruch wymiotny. Po prostu dziwię się, że mu nie wstyd chodzić po ulicy i patrzeć się ludziom w oczy.

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    . Dla mnie niezależnie kto tam jest po drugiej stronie na mównicy to poprostu ignorancja i prostactwo.
    Ignorancja i prostactwo powiadasz. A oglądałeś kiedyś obrady sejmu?

Szczególnie przy gorących sprawach jest tam takie nagromadzenie absurdu i tak oderwane od rzeczywistości kocopoły lecą z tej mównicy, że trzeba mieć anielską cierpliwość żeby tego słuchać. Zgłasza się np. cały klub platfusów i .n i wyłażą po kolei na mównicę i pierdolą trzy po trzy, przy okazji drą się jak stare prześcieradła i wykonują jakieś teatralne gesty. Jak dla mnie celem jest przedłużanie obrad, żeby później płakać żę "PiS przepycha ustawy nocą", no i każdy chce mocniej pocisnąć, a nuż uda się załapać na "setkę" w pedałenie i będzie fejm, przypomni o sobie wyborcom.

Większość posłów odpali sobie tel i jakoś czas leci, Prezes nie ma smartfona, więc nic dziwnego że w tym czasie sięga po książkę A że akurat "atlas kotów" - nie wiem czy to tak wyszło, czy był to zabieg przygotowany przez PRowców, ale wyszło git Ja tam nie widzę żadnego prostactwa.
    Ostatnio edytowane przez b. ; 28-11-2017 o 19:26

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Widziałem nawet ze ta wspaniałomyślna postawa została okrzyknięte na TT trollingiem roku. Dla mnie niezależnie kto tam jest po drugiej stronie na mównicy to poprostu ignorancja i prostactwo.
    Tobie się odwaga z odważnikiem pomyliła

@b.
    To jednak nie to samo co robić zrzutkę "na chore dziecko" bo tutaj koleś znalazł debili którym mówi za co bierze kasę, a to że są debilami to nie jego wina. Chociaż godnie czuć się nie powinien ale to inna para butów
    Ostatnio edytowane przez Buziek_LG ; 28-11-2017 o 21:03
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar beka
    To jednak nie to samo co robić zrzutkę "na chore dziecko" bo tutaj koleś znalazł debili którym mówi za co bierze kasę, a to że są debilami to nie jego wina.
    o to to. Ja nawet nie wiem czy bardziej Kijowskim mam gardzić czy go podziwiać. Zdrowy facet idący na żebry trąci ******, ale z drugiej strony - znalazł baranów to ich strzyże bez litości.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

@b.
    To jednak nie to samo co robić zrzutkę "na chore dziecko" bo tutaj koleś znalazł debili którym mówi za co bierze kasę, a to że są debilami to nie jego wina.
    No jednak nie do końca. Wiadomix, że patent "na chore dziecko" jest jeszcze bardziej obrzydliwy moralnie.

Ale on ich przecież też ładuje w ***** - kreuje się na meczennika, że niby ma wilczy bilet i nigdzie nie dostanie pracy, a nawet jak dostanie, to będzie to pisowska prowokacja, żeby go ujebac. A wszystko przez to, że jest bojownikiem o wolność i demokrację w tych reżimowych czasach.

No jednak uczciwie byłoby powiedzieć "zajebiscie jest na bezrobociu, robić mi się nie chce, tylko jest problem, bo hajs z puch się kończy. Pomożecie?"

Tu się nie ma czemu dziwić, typowe zachowanie w tych kręgach. Czym się różni pójście na żebry do frajerów od pójścia na żebry do państwowej instytucji czy fundacji? Oczywiście nie mówię o nieszczęściu czy chorobie.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista

Legionista Awatar Dolu

Legionista
    czy mógłby ktoś wreszcie wyjebać ich spod tego sejmu...Czy naprawdę w Polsce prawo jest tak chore że można sobie nastawiać namiotów w dowolnym punkcie miasta bez żadnych konsekwencji?

Pal sześć co on tam wygaduje, ale jak on wygląda!
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Nie odstaje zbytnio od reszty gwiazd tam występujących
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Do kościoła nie chodzą to skąd mają mieć ubranka "kościołówki"?

Legionista Awatar klinton
    Tak się zastanawiam, czy ten typ mówi gębą czy brzuchem.

Legionista
    O rzesz Ty. Oceniasz po wyglądzie? Ważniejsze co kto ma w sercu i głowie

Legionista Awatar beka
    wy się z typa śmiejecie, a jego koszulka po prostu jest dłuższa z tyłu niż z przodu

Legionista Awatar berserk
    Gościu prowadził głodówkę i powietrze wypełniło jego brzuch...
    #MuremZaBonusem

Legionista

Legionista Awatar Benek
    Czy Gryglasa to przypisujemy nadal do tego wątku czy już jednak nie ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Jak masz coś dobrego to dawaj

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów