Antyjedenastka dekady

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • midzi
    Legionista
    • 07.2010
    • 9901

    #61
    Moje typy na szybko.

    Bramka - Skaba
    Obrona - Ostrowski, Dick, Balbino, Knezevic
    Pomoc - Ogbuke, Augosto, Tito, Langil
    Atak - Gottwald, Dong

    Cieniasem dekady wybieram Raphaela Augusto, którego nawet w rezerwach jechali bez mydła.

    Komentarz

    • Bonhart
      Legionista
      • 08.2003
      • 3650

      #62
      Boze, lubicie tak rozdrapywac stare rany? Czytajac ten watek az sie nie chce wierzyc, ze przerobilismy w tym klubie tych wszystkich ogorasow. Zgroza!

      Komentarz

      • Kar(L)ik
        Legionista
        • 10.2010
        • 397

        #63
        Może podzielić temat na : Antyjednastka na boisku i największe niewypały transferowe. Trudno mówić o np. Tito,że był mizerny skoro praktycznie nie grał podobnie jak jakiś Balbino czy Ronan, a taki Giza,Ojamaa czy Masłowski mieli szanse się pokazać, a byli marni.
        (L)egionowo

        Komentarz

        • klinton
          Legionista
          • 10.2008
          • 1923

          #64
          Zamieszczone przez Kar(L)ik
          Może podzielić temat na : Antyjednastka na boisku i największe niewypały transferowe. Trudno mówić o np. Tito,że był mizerny skoro praktycznie nie grał podobnie jak jakiś Balbino czy Ronan, a taki Giza,Ojamaa czy Masłowski mieli szanse się pokazać, a byli marni.
          Zatem u mnie wygląda to następująco...

          Antyjedenastka na boisku: Antolović- Knezević, Balde, Alcantara, P. Bronowicki- Ostrowski, Masłowski, Giza, Ogbuke- Arrubarrena, Blanco

          Komentarz

          • Sugarman
            Legionista
            • 02.2014
            • 3136

            #65
            A jeśli chodzi o Tito to mam dla Was miłą niespodziankę na Święta. Dalej gra w piłkę. A w tym sezonie udało mu się pierwszy raz w karierze zagrać na drugim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii La Liga 2.
            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

            Komentarz

            • kublet
              Legionista
              • 12.2011
              • 82

              #66
              Być może tuzem trenerskim Stefan nie jest, we Francji jakoś sobie dawał radę, nie wiem co tam nie pykło jak trenował Legię ale był wieloletnim graczem Legii i to na takim poziomie, że wielu obecnych graczy ligowych chciałoby tak grać, szacun dla Stefana Białasa!
              Jasne, wielki szacun dla Białasa! Trenerem tragicznym nie jest, ale trzeba przyznać, że Legia pod jego wodzą była jeszcze gorsza niż w końcowych dniach Urbana (oczywiście w pierwszej kadencji )

              Pozdro!
              POZDRO!

              Komentarz

              • Axel
                Legionista
                • 03.2012
                • 952

                #67
                Zamieszczone przez Kar(L)ik
                Może podzielić temat na : Antyjednastka na boisku i największe niewypały transferowe. Trudno mówić o np. Tito,że był mizerny skoro praktycznie nie grał podobnie jak jakiś Balbino czy Ronan, a taki Giza,Ojamaa czy Masłowski mieli szanse się pokazać, a byli marni.
                Jak zrobię za jakiś czas podsumowanie i ankiety, to raczej zrobię selekcję i poodrzucam propozycje, które praktycznie nie grały
                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

                Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

                Komentarz

                • Kar(L)ik
                  Legionista
                  • 10.2010
                  • 397

                  #68
                  Na boisku następujące lebiegi:
                  Antolovic - Kelhar, Knezevic, Kumbev, Giza, Masłowski, Ojamaa, Aleskandrov, Nacho Novo, Blanco, Arrunabarena.
                  Ławka : Skaba, Suler, Hebert Dick,Ostrowski, Leo Kuravzione, Salinas, P. Bronowicki, Dong, H.Pinto, Augusto, Chmiest.
                  (L)egionowo

                  Komentarz

                  • Pag
                    Legionista
                    • 11.2009
                    • 902

                    #69
                    Eddie Stanford (obrońca) 4/0



                    - Ludzie powinni zrozumieć co wydarzyło się w Warszawie. Tak naprawdę moja kariera została zrujnowana przez dwóch bardzo złych ludzi - Jacka Bednarza i Jerzego Kopca, którego mogę określić tylko słowem na literę "k"... Ostatecznie zmusili mnie do odejścia z Legii bez szansy na pokazanie umiejętności. Na zawsze zapamiętam wspaniałych kibiców przy Łazienkowskiej, lecz nadal żałuję, że wszystko zostało zniszczone przez wszechobecną korupcję i wspomnianego już Kopca - opowiadał całkiem niedawno portalowi Legia.net Eddie Stanford.

                    Felix Ogbuke (Pomocnik) 7/0



                    Dziennikarz: Po pewnym czasie pojawiła się plotka, że próbowałeś sprzedać służbowy samochód.

                    Felix: Nic takiego się nie zdarzyło. Ktoś kto tak mówi, musi mieć bardzo złe życie.

                    Dziennikarz: Nie tak dawno byłeś na testach w MLS.

                    Felix: Tak, ale San Jose Earthquakes nie chciało mnie, gdyż nie byłem gotowy fizycznie. Zresztą, gdy rozmawialiśmy o ewentualnym kontrakcie, to Amerykanie proponowali bardzo małe pieniądze.

                    Flacha w ręku i szaman





                    Manuel Pablo Garcia (napastnik) 17/1



                    Sam zawodnik tak oto wypowiadał się na łamach "Gazety Wyborczej": "Chciałbym bardzo zostać w Legii. Czuję się dobrze w zespole, choć nikogo nie znam i z nikim nie rozmawiam, bo nie znam angielskiego. Z czasem przełamiemy bariery, których jest teraz cała masa. Na pewno jednak legioniści to bardzo dobrzy piłkarze. Ponieważ jestem dobrze traktowany, dobrze się czuję i chciałbym zostać. Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie. Ale proszę nie pytać, ile będę kosztował, bo nie mam pojęcia".

                    Finał Pucharu Polski z Lechem, akcja meczowa: https://www.youtube.com/watch?v=JeZc-f5lOkA

                    Ciekawa sesja zdjęciowa: http://legia.com/aktualnosci/kartka-...-w-legii-45159
                    Ostatnio edytowany przez Pag; 14560.

                    Komentarz

                    • jkp
                      Legionista
                      • 03.2015
                      • 413

                      #70
                      A dla mnie taka jedenastka: Antolovic... Kumbev, Ostrowski, P.Bronowicki, Giza, Maslowski, Ogbuke, Langil, Kaczorowski, Garcia i na 9 Michal Kucharczyk

                      Komentarz

                      • Darex13
                        Legionista
                        • 03.2011
                        • 1357

                        #71
                        Zamieszczone przez jkp
                        A dla mnie taka jedenastka: Antolovic... Kumbev, Ostrowski, P.Bronowicki, Giza, Maslowski, Ogbuke, Langil, Kaczorowski, Garcia i na 9 Michal Kucharczyk
                        Przeszło 7 lat, 260 spotkań, 50 goli [z czego kilka bardzo ważnych] i 45 asyst. We "lwiej" części spotkań, mimo niekwestionowanych braków piłkarskich, jeździł na przysłowiowej dupie, co pozwoliło wykręcić powyższe liczby. Trzeba mieć nieźle poprzestawiane, by go nominować do antyjedenastki.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

                        Komentarz

                        • jkp
                          Legionista
                          • 03.2015
                          • 413

                          #72
                          Po pierwsze primo, to bylo troche w formie zartu. Masz racje, ze w Legii pojawilo sie przez to 10 lat tyle szrotu, ze Kuchego tam nie powinno byc. Po "drugie primo" to statystyki Michala wynikaja z tego, ze gra w miare regularnie w druzynie walczaca o mistrzostwo i strzelajaca najwiecej bramek w lidze. U nas i Maslowski by mial podobne statystyki po 250 meczach pewnie.
                          Kuchy jest ambitnym gosciem, z Legia w sercu, dajacym zawsze 100 procent tego co umie. Ktory nie odpuscil i walczyl o plac, gdy nie mial szans na gre i Legia chciala go wypozyczyc albo sprzedac. Za ambicje, walke, zaangazowanie szacunek i brawa. Tyle ze pilkarsko on jest i bedzie na poziomie Piasta albo Ruchu, a nie skrzydlowego Legii mierzacej w Lige Mistrzow. Pozdrawiam w Nowym Roku Was wszystkich!

                          Komentarz

                          • tomeck3145
                            Legionista
                            • 12.2012
                            • 892

                            #73
                            Zamieszczone przez Ivan Drugi
                            Jak się nazywał ten ziomek o mniej więcej takich proporcjach twarzoczaszki ?


                            Ale on do najgorszej jedenastki nie pasuje.

                            Komentarz

                            • PTPTPT
                              Czerwona kartka
                              • 08.2016
                              • 489

                              #74
                              Dodałbym jeszcze Michala Hubnika. Największe chyba rozczarowanie. A potencjał miał przeogromny.

                              Komentarz

                              • EyeQueue
                                Legionista
                                • 06.2015
                                • 514

                                #75
                                Zamieszczone przez jkp
                                statystyki Michala [Kucharczyka] wynikaja z tego, ze gra w miare regularnie w druzynie walczaca o mistrzostwo i strzelajaca najwiecej bramek w lidze. U nas i Maslowski by mial podobne statystyki po 250 meczach pewnie.
                                Pleść, by pleść...

                                Michał Kucharczyk:
                                260 występów
                                16 492 minut łącznie
                                63 minuty średnio w meczu
                                50 bramek
                                45 asyst
                                173 minuty potrzebne średnio na bramkę lub asystę

                                Michał Masłowski
                                34 występy
                                1 434 minut łącznie
                                42 minuty średnio w meczu
                                1 bramka
                                0 asyst
                                1 434 minuty potrzebne średnio na bramkę lub asystę

                                Jak fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów...

                                Zaraz okaże się, że statystyki nie oddają ogromnej liczby kluczowych podań Nindży ze Strzelina.
                                Ostatnio edytowany przez EyeQueue; 98875.
                                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

                                Komentarz

                                Pracuję...