Legia - Górnik Łęczna [20. kol. Ekstraklasy 2016/17, 18.12.2016, godz. 18:00]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LioneL
    Legionista
    • 03.2011
    • 1749

    #76
    NiGOLic.
    Wymarzony występ na zakończenie (prawdopodobnie) przygody z Legią.

    Komentarz

    • Michaał
      Legionista
      • 07.2015
      • 218

      #77
      Świetny występ całej drużyny. Czapki z głów. Niko, nie odchodź

      PS. Zobaczcie występ Vadisa w Turbokozaku - końcówka wymiata

      Komentarz

      • mkr
        Legionista
        • 03.2004
        • 617

        #78
        Brawo za ten mecz! Parafrazując słowa Staśka, można o Niko powiedzieć: wszedł przez drzwi i wyszedł przez drzwi. Warto było marznąć. Swoją drogą kilka lat temu taka frekwencje w środku grudnia na meczu z ogórkami była nie do osiągnięcia.

        I jeszcze dodam, że cholernie w tym meczu podobał mi się Vadis, nawet nie za te kluczowe podania i asysty ale za grę bez piłki. Za życie meczem. Widać, że nie ciąży na nim rola lidera, a nawet wręcz przeciwnie.
        Ostatnio edytowany przez mkr; 1854.

        Komentarz

        • Muppet_Show
          Czerwona kartka
          • 10.2016
          • 610

          #79
          Piękne zakończenie 100-lecia. Świetny rok.

          Na wiosnę po mistrza!

          Komentarz

          • Budyń_70
            Legionista
            • 07.2016
            • 9231

            #80
            Witam
            Pięknie się Nikoś pożegnał z Kibicami.....oj pięknie
            Jak i Kibice z Nikosiem i ja również Mu za wszystko bardzo

            Teraz browarek pomeczowy smakuje wybornie

            Komentarz

            • gryglipuff
              Legionista
              • 02.2011
              • 772

              #81
              Niko życzę Ci jak najlepiej, ale może złapiesz kontuzję i za rok wrócisz do Nas w takiej formie jak przez ostatnie półtora roku? Dzięki za wszystko KałaszNIKOw.

              Na początku meczu nie było faulu w polu karnym Górnika? Nie mogę nigdzie powtórki z tego znaleźć.

              Komentarz

              • Krawczol
                Legionista
                • 08.2008
                • 4581

                #82
                Zamieszczone przez gryglipuff
                Niko życzę Ci jak najlepiej, ale może złapiesz kontuzję i za rok wrócisz do Nas w takiej formie jak przez ostatnie półtora roku? Dzięki za wszystko KałaszNIKOw.

                Na początku meczu nie było faulu w polu karnym Górnika? Nie mogę nigdzie powtórki z tego znaleźć.
                Na poczatku raczej nie, ale za to jak murzynek rozbił łeb Kopczyńskiemu faul był ewidentny.
                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                Komentarz

                • Gabro
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 4901

                  #83
                  Dzis wspaniałe podsumowanie roku. Podziękowaliśmy Niko za grad bramek. W końcu odpalił Vako. Cudowny mecz pod choinkę. Życzenie noworoczne - utrzymać skład. W takim stylu jak gramy teraz mamy wielką szansę puknąć Ajax.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                  Komentarz

                  • BlackAdder
                    Legionista
                    • 07.2011
                    • 3611

                    #84
                    Niko hat-tricko

                    A podanie Rado przy trzeciej bramce niemalże jak Kazik Deyna

                    I to jest najlepsze podsumowanie roku 100-lecia Legii Warszawa - dziękuję piłkarzom, trenerom (oprócz albańca), a nawet działaczom .
                    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

                    WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

                    Komentarz

                    • Gabro
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 4901

                      #85
                      Zamieszczone przez BlackAdder
                      Niko hat-tricko

                      A podanie Rado przy trzeciej bramce niemalże jak Kazik Deyna

                      I to jest najlepsze podsumowanie roku 100-lecia Legii Warszawa - dziękuję piłkarzom, trenerom (oprócz albańca), a nawet działaczom .
                      Nie no, Albancowi należy podziękować za Vadisa i Thibault.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                      Komentarz

                      • Tyler_Durden
                        Legionista
                        • 06.2010
                        • 1885

                        #86
                        Pokazali już w kanale Vadisa w kozaku?

                        Komentarz

                        • Kowal244
                          Legionista
                          • 12.2005
                          • 252

                          #87
                          Zamieszczone przez Tyler_Durden
                          Pokazali już w kanale Vadisa w kozaku?
                          tak

                          Komentarz

                          • Michaał
                            Legionista
                            • 07.2015
                            • 218

                            #88
                            Zamieszczone przez Tyler_Durden
                            Pokazali już w kanale Vadisa w kozaku?
                            Pokazali. Końcówka wymiata!

                            Komentarz

                            • Grabo
                              Legionista
                              • 08.2003
                              • 1270

                              #89
                              Ten cały turbokozak, to jest pic na wodę fotomontaż. Zmontowane z dowolnej ilości prób wg uznania tego Ignacika.

                              A co do meczu, to wypada się dołączyć do braw dla Niko i całej drużyny. Niko wyszedł właśnie na prowadzenie w klasyfikacji strzelców i pewnie gdyby tu został, to zdobyłby drugi raz koronę króla strzelców. Będzie go nam brakować.

                              Podobało mi się wejście młodego Szymańskiego - bez kompleksów, pokazywał się do gry i był blisko przeprowadzenia bramkowej akcji. Od takiego wychwalanego Bednarka z Lecha naszych chłopaków różni tylko to, że jest im trudniej przebić się do składu, bo mają większą konkurencję.

                              Nie wiem czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale trochę brakuje nam w defensywie kogoś kto górowałby nad rywalami w pojedynkach główkowych.

                              Komentarz

                              • pchorseba
                                Legionista
                                • 05.2003
                                • 1700

                                #90
                                Fajnie ! było, nie było teraz już nie ma matematyki. Wszystko w nogach piłkarzy. Dobra perspektywa ! dużo lepsza niż cotygodniowe liczenie na potknięcia. "Wystarczy" wygrywać, a mistrz pozostanie...

                                Komentarz

                                Pracuję...