Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 95 z 102 PierwszyPierwszy ... 4585919293949596979899 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,850 z 3048

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja rownież szanuje wysoki poziom dyskusji w którym naczelnym argumentem odnośnie tego, co kto sobą reprezentuje, jest liczba sezonów w których x, y, z był zatrudniony w Legii...
    Nie zapominajmy o Rzeźniczaku. Kolejna legenda przez zasiedzenie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nie zapominajmy o Rzeźniczaku. Kolejna legenda przez zasiedzenie.
    Podwajam stawkę. Tomek Kiełbowicz i Wojciech Szala!

Legionista Awatar Raffels
    Kijek to jest doprawdy świetny gość, wszystko z czym się nie zgadza obraca na "bronienie kodziarza". Nie napisałem słowa o kodziarzu(a nie czekaj, napisałem, że popełniał błędy) a ten swoje.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Podwajam stawkę. Tomek Kiełbowicz i Wojciech Szala!
    Jeszcze Piotr Rocki. Legionista z odzysku.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    zamiast pisać historię na nowo wystarczy przejrzeć wątki z tamtych okresów, to przywraca trzeźwe spojrzenie
    robienie super trenera z Magica, legendy klubu z Rado (dla niektórych wciąż dolara, dla mnie nie) to tworzenie symboliki na potrzeby narracji, socjotechnika
    wypadałoby tylko żeby teza była w miarę racjonalna
    a do meritum

czas pokazał, żę za JM graliśmy super na eufori po Hasim, uldze, na tym, że zatrybiło granie bez presji
    samodzielne przygotowania JM spieprzył, luzowanie atmosfery zadziałało tylko na chwilę, taktyka to był jakiś dramat

zresztą u nas z trenerami problem jest od dawna i każdy ma jakiś feler
    Urban- wesoły beztaktyk
    JM - sorry bez drylu i zapierdalania to można juniorów prowadzić
    Czerczesow - brakowało mu bardziej wyrafinowanego pomysłu na grę (Nieciecza czy tam Termalika)
    Pinto - przegina z zamordyzmem

najbliżej wyważenia był Berg, ale pogubił się pod presją

może kiedyś trafi do nas trener, który będzie wiedział kiedy docisnąć, kiedy popuścić, dopasuje taktykę do zawodników, rozwinie ich i cały zespół

E: nie wypisałem Klafurica i Jozaka dwóch największych ananasów jakich ten klub widział
    bajkopisarz i amator, w sumie oddzielna kategoria
    Ostatnio edytowane przez bofff ; 02-02-2019 o 13:34

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kijek to jest doprawdy świetny gość, wszystko z czym się nie zgadza obraca na "bronienie kodziarza". Nie napisałem słowa o kodziarzu(a nie czekaj, napisałem, że popełniał błędy) a ten swoje.
    Piękne. Na bank kilku forumowych dzbanów będzie zachwyconych tym postem. A teraz do sedna: wystarczył jeden mój post żebyś się pojawił i od razu zaatakował Magiere wybielając Mioducha. No luzik

Miłej soboty.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Jak mi wskażesz gdzie wybieliłem Mioducha to jesteś królem świata. Ale tak jak już pisałem - kto się z tobą nie zgadza, ten kodziarz i klęczy.
    Również miłej soboty.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jak mi wskażesz gdzie wybieliłem Mioducha to jesteś królem świata. Ale tak jak już pisałem - kto się z tobą nie zgadza, ten kodziarz i klęczy.
    Również miłej soboty.
    Przeczytaj swój post. Równie dobrze mogłeś całość zastąpić jednym zdaniem "Mioduch niewinny, wszystko co źle to Magiera". Nie byłoby różnicy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Ty chyba naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wszędzie widzisz Mioduskiego.
    Nawet jak się o nim nie wspomni to ty i tak o Mioduskim. Może czas udać się do lekarza?

A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Że ja o Mioduskim mam bardziej negatywne zdanie niż pozytywne. Ale ty tworzysz jakiś swój własny świat, w którym ty jesteś pan nieomylny ak to się z tobą nie zgadza, to jest kodziarz i klęczący.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 02-02-2019 o 14:07

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Przeczytaj swój post. Równie dobrze mogłeś całość zastąpić jednym zdaniem "Mioduch niewinny, wszystko co źle to Magiera". Nie byłoby różnicy.
    Pokaż mu poprostu gdzie broni kodziarza. Obroń się i tyle.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Adin
    Kijek czasami zachowuje się, jak obrońcy Owsiaka. Powiesz słowo i od razu lawina się uruchamia.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Benek
    Tylko Leśnodorski mówi, że już znika i wraca do pracy prawnika – lecz tym razem już za pieniądze – i do kibicowania Legii. Na meczu w Krakowie ma zamiar się pojawić, ale… – no właśnie – w koszulce warszawskiego klubu.
    Taka puenta w najnowszym tekście Stano o Wiśle
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    No krzysiu opisał dzień po dniu ,jak to Boguś Wisełke uratował.
    Ale się najpierw jego o zdanie zapytał .
    No taki skromniacha z krzysia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

I jesteśmy w najważniejszym dniu. Pamiętam to jak dziś – mamy dużą grupą jechać do delfinarium. Gdybyśmy wyjechali o czasie, wiadomość od Leśnodorskiego przeczytałbym wiele godzin później. Kto wie, może zapał by mu minął. Ale autokar nie przyjeżdża o czasie, więc wciąż w telefonie mam dostęp do internetu i sprawy nabierają tempa.

E:
    Ja jestem matematykiem, wszystko sobie policzyłem, niczym nie musicie się przejmować. Znam Elona Muska, znam prezesów największych firm. Coś wymyślimy, pieniądze będą – strzela Królewski.
    Ten tekst to jest kopalnia beki
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 03-02-2019 o 22:38

Takie wazeliny to dawno nie czytałem. Tekst powinien być zatytułowany "Jak to Leśniodorski Wisłę ratował".
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar TNTP
    Ktoś tu chyba w sufit przyjebał
    Nie byłem w stanie tego przeczytać do końca, także się może spytam jakiegoś straceńca który przez to wszystko przebrnął to kto w końcu jest teraz właścicielem Wisła S.A. ?
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Benek
    Ktoś tu chyba w sufit przyjebał
    Nie byłem w stanie tego przeczytać do końca, także się może spytam jakiegoś straceńca który przez to wszystko przebrnął to kto w końcu jest teraz właścicielem Wisła S.A. ?
    Lesny Tylko ciiii
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Przeczytałem całość. Trzeba przyznać, że co jak co ale Stanowski to jest jednak mistrz klęczenia.
    Tutejsze kizi mizi niektórych z Mioduskim to nic.
    Powinien prowadzić jakiś fanpejdz Leśnego czy coś.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

No cóż swego czasu latały ploteczki że hajs na rozkręcenie Weszłofm, Stanowskiemu pożyczył Leśniodorski. Niski procent w zamian za dobry PR
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Z.
    "Dobry PR" to nawet nie stał obok tego co sie w tym tekście wyrabia
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    "Dobry PR" to nawet nie stał obok tego co sie w tym tekście wyrabia
    Tak mi się skojarzyło
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar beka
    patrząc pobieżnie na ten artykuł (?) widzę, że żeby znaleźć Stanowskiego to trzeba Leśnemu zrobić kolonoskopię

Ale jest ciekawy smaczek. Jeśli niedaleko prawdy stoi następujące:
    Mówi, że jest w stanie pokryć różnicę w taki sposób, aby Peszko do Krakowa trafił. W tzw. międzyczasie były reprezentant Polski otrzymuje jeszcze bardzo atrakcyjną ofertę z… Widzewa Łódź. Drugoligowiec jest w stanie płacić mu nawet 80 000 złotych miesięcznie, ale Peszko woli Wisłę za połowę tej stawki.
    to ja już nie mam pytań czemu polska piłka jest w tak głębokiej dupie

Legionista
    No no, Stanowski się popisał, powinno się zaczynać tak jak Ewangelia wg. Łukasza:

Wielu już starało się ułożyć opowiadanie o zdarzeniach , które się dokonały pośród nas , tak jak nam je przekazali ci , którzy od początku byli naocznymi świadkami i sługami słowa . Postanowiłem więc i ja zbadać dokładnie wszystko od pierwszych chwil i opisać ci po kolei , dostojny Teofilu , abyś się mógł przekonać o całkowitej pewności nauk , których ci udzielono .
    Może nowa religia powstanie po tekście Stanowskiego.

Legionista Awatar brachu
    ale by sie czytało z wypiekami taki tekst o rozstaniu Bodka z Loczkiem i Pedzlem - minuta po minucie
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Tak, na bank LSW cierpi na brak klientów i potrzebuje takiej reklamy.
    To już prędzej jestem w stanie uwierzyc, że to może skok na PZPN. Tylko nie bardzo wiem po co to jemu do szczęścia potrzebne.
    Wczoraj uniknął w C+ odpowiedzi na pytanie, czy planuje zostać prezesem PZPN, więc coś jest chyba a rzeczy. Swoją drogą fajny ten wczorajszy Pomidor i odmienne reakcje przepytywanych na niektóre pytania

Edyta:
    https://youtube.com/watch?v=yC1grudqOeU
    Ostatnio edytowane przez emil83 ; 11-02-2019 o 18:15
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Marcino
    Bogusław Uzdrowiciel, Magda Gessler polskiej piłki nożnej
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar TNTP
    Zobaczymy jak mu wyjdzie obrona przed spadkiem z I ligi
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar rey
    Zobaczymy jak mu wyjdzie obrona przed spadkiem z I ligi
    Jakby mu nie wyszła (oby nie wyszła), to beka z Lecha zawsze na plus
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów