Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 92 z 98 PierwszyPierwszy ... 4282888990919293949596 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,760 z 2930

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    To też jest taki trochę mit.. jest wiele przykładów, gdzie zespoły zdominowały swoją ligę (Celtic na przykład) i z powodzeniem grają w Europie.
    Tutaj akurat nie prawda, Celtic teraz mocno cierpi, bo przez brak GR Szkocja w rankingu spadla mocno i maja pod gorke jezeli chodzi o eliminacje.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    To też jest taki trochę mit.. jest wiele przykładów, gdzie zespoły zdominowały swoją ligę (Celtic na przykład) i z powodzeniem grają w Europie.
    Akurat przykład z dupy bo Celtic gdy rywalizował z Rangersami, potrafił w LM ograć Barcelonę i wyjść z grupy. Celtic bez tych ostatnich to w Europie dostawał prawie dwucyfrowka od nas. Także choc rywalizacja sprzyja podnoszeniu poziomu, to obecna Wisła to akurat ogromny rak a nie godny przeciwnik.

Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    E: Poza tym pierdolenie bzdur, że dla Legii najlepiej żeby wrogowie poupadali... serio? To jest takie krótkowzroczne myślenie. Jeśli naszą jedyną ambicją jest zdobywanie mistrzostwa i zbieranie wpierdolu w Europie od jakichś buraczanych klubów to spoko. Ja marzę o Wielkiej Legii, liczącej się w Europie. Jeśli mamy to kiedykolwiek osiągnąć to musimy mieć silnych rywali, również pnących w górę. Nic tak nie wzmacnia jak rywalizacja i jeśli ktoś tego nie rozumie to nie mam nic do dodania, bo niewarto dyskutować z kimś kto fakty ma głęboko w dupie.
    Dla mnie to powyżej, to jest populistyczne pierdolenie, które nie ma potwierdzenia w faktach. I ostatnie sezony w LE czy epizod w LM to potwierdzają.
    Jak ktoś chce z nami rywalizować to niech na to, najpierw zasłuży. Nie mam nic przeciwko uczciwiej walce na każdym froncie, ale niech ten przeciwnik coś sobą reprezentuje. Niech liga będzie silna, ale każdy niech na swoją siłę pracuje sam. Jak spadną niech wrócą, ale normalni (wątpię bym w tym środowisku możliwa był taki stan). Nie widzę powodu w wyciąganiu ich za uszy, nie zasługują, żeby ich żałować, sami sobie ten los zgotowali.

Legionista Awatar midzi
    Widzę już oczami wyobraźni jak w 2013 roku wychodzi z Legii ITI, jesteśmy zasłużeni na 50 mln zł i jak rycerz na białym koniu pojawia się Cupiał z odsieczą.

Ogólnie ta dyskusja nie jest nawet śmieszna, ani zabawna.

Cytat Zamieszczone przez tio Zobacz posta
    Wydaje mi się, że pojawiające się tutaj odmienne zdania odnośnie sytuacji w Wiśle Kraków wynikają z różnych kryteriów jakie biorą pod uwagę dyskutanci.
    Piszesz o poziomie ligi, wpływach z reklam itd. co jest związane z szeroko rozumianą działalnością sportową, a nie bierzesz pod uwagę działalności "kibicowskiej" sympatyków tego klubu. To ze względu na działania "około kibicowskie" część z dyskutantów życzy im upadku. To co się dzieje na murawie nie ma tu nic do rzeczy, liczy się to co na trybunach, ulicach itd.
    Z tym, że ja to rozumiem. To nie jest tak, że ja pałam do Wisły miłością, przeciwnie - są to wyłącznie negatywne emocje. Ja szanuję to, że ktoś analizując za i przeciw stwierdzi - niech giną, rozumiem. Ponadto ja sam nie twierdzę, że Wisła musi zostać i wszyscy powinni się o to modlić, mam co najwyżej ambiwalentne odczucia i dostrzegam inne aspekty i konsekwencje tego zatonięcia. Upadek Wisły nie niesie ze sobą wyłącznie korzyści, jeśli komuś w podsumowaniu wychodzi, że warto - to ok, ja sam nie jestem do tego przekonany.

Co ma być to będzie, nie będę ani rozpoczać, ani przesadnie świętować. Szanuję odmienne zdanie, ale widzę że część osób totalnie nie rozumie o co mi chodzi i to mnie trochę martwi. Tak czy inaczej, dla mnie od początku do końca liczy się Tylko Legia i jej dobro i absolutnie nie kieruję się w tym wszystkim współczuciem do wiślaków.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Chmielo
    Chryste, co ja czytam...

Latem nie zapomnijcie ściskać kciuki za nasze kluby w eliminacjach europejskich pucharów. Ku chwale polskiej piłki! tfu
    A Melanż Trwa...

Życie nauczyło mnie tego, że bycie pokornym popłaca. Bycie kibicem Legii nauczyło mnie żeby mieć to w dupie. Dlatego zawsze otwarcie mówię co myślę, choćby cały świat uważał inaczej to jeszcze nie oznacza, że nie mam racji. Poza tym jeśli ktoś przeczyta ze zrozumieniem to co napisałem to raczej nie powinien być wielce oburzony, o ile potrafi się odblokować, zdjąć klapki z oczu i spojrzeć na to na chłodno. Jeśli ktoś ma aż tak zabetonowaną głowę, że nie jest w stanie się z tym uporać to bardzo mi przykro. Najbardziej nie frustruje fakt, że nie jestem kogoś przekonać do swojego zdanie - frustruję fakt, że ktoś totalnie nie rozumie tego co się pisze. Nie chcę się z Wami sprzeczać, bo za chwilę staniemy razem na jednek trybunie, albo będziemy razem pić piwo w źródle, nawet nieświadomi, że obrzucaliśmy się inwektywami w internecie. Już tym bardziej nie zamierzam się kłócić z kibicami Legii o Wisłę. To już wolę żeby spadli do B klasy. Co by się nie wydarzyło, dla mnie ranga tego wydarzenia jest niewielka, aż się dziwię że zajęło mi tyle czasu pisanie o tym na forum. Pozdrawiam i serio - bez spiny o GTS, bez jaj. Po mnie to spłynie tak czy inaczej.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Widzę już oczami wyobraźni jak w 2013 roku wychodzi z Legii ITI, jesteśmy zasłużeni na 50 mln zł i jak rycerz na białym koniu pojawia się Cupiał z odsieczą.

Ogólnie ta dyskusja nie jest nawet śmieszna, ani zabawna.
    Dokładnie. Leśny ratujący Wisłę - co może być dla nich bardziej upokarzające?
    Wisła pewnie nie zatonie, to nie Szombierki. Czy będą grali w Ekstraklasie, czy okręgówce, to dla nas bez znaczenia.
    Leśny poczuł szybki pieniądz do zarobienia i tyle. Te same motyw nim kierują, gdy przychodził do nas.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Cytat Zamieszczone przez Leśniodorski
    - To niemożliwe, by ktokolwiek uwierzył, że pan z Kambodży i jego szwedzki wspólnik to prawdziwi inwestorzy. Nie znałem dobrze ludzi z TS Wisła, właścicieli klubu, trafiłem co prawda na prezes Marzenę Sarapatę i byłem nieco zdziwiony, bo nie bardzo mi pasowała do piłki. No ale z drugiej strony widziałem w polskiej piłce takie rzeczy, że to nie było jakieś wielkie zaskoczenie - dodaje były prezes Legii Warszawa, który jako prawnik świadczy nieodpłatną pomoc dla Białej Gwiazdy..
    Chyba mu się Ostrowska przypomniała
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar bloniaq
    Przykład Celticu w pucharach z Rangersami w lidze lub bez Rangersów, mniej więcej zamyka sprawę zasadności podejścia kolegi Kujawiaka. Kwestia czy Wisła to jest ten rywal, którego oddech na plecach pomoże nam się wybić jest drugorzędna - chodzi o zasadę. A zasada (konkretnie druga zasada termodynamiki) jest taka, że bez ciśnienia nie maleje entropia. Akurat Wisła, jak się przebija z mediów, była zarządzana w sposób partacko-kunktatorski, więc trudno oczekiwać, że nam zagroziliby na dłużej w najbliższych latach, a jak sobie przejdą przez czyściec, to pewnie dobrze im to zrobi. Niemniej, długofalowym przeciwnikiem może być w praktyce tylko drużyna z dużą bazą kibiców, bo to za nimi idą sponsorzy czyli budżet. Inna sprawa, że jak sobie Wiślacy spadną z taką marką to i tak w końcu wrócą.

Co sobie robi były prezes to jego sprawa. Nie miałem do niego jakiegoś emocjonalnego stosunku, więc nie mogę powiedzieć żeby mnie rozczarował, zasmucił czy choćby zaskoczył, ale paru, którzy przed nim hłe hłe "klęczeli" pewnie się mocno drapie w głowę "jakże to tak"... Otóż tak było i wtedy i jest teraz.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 11-01-2019 o 14:29
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Akurat przykład z dupy bo Celtic gdy rywalizował z Rangersami, potrafił w LM ograć Barcelonę i wyjść z grupy. Celtic bez tych ostatnich to w Europie dostawał prawie dwucyfrowka od nas. Także choc rywalizacja sprzyja podnoszeniu poziomu, to obecna Wisła to akurat ogromny rak a nie godny przeciwnik.
    Nie czepiając się , ale Barcelonę ograli gdy Rangersów w lidze już nie było.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie czepiając się , ale Barcelonę ograli gdy Rangersów w lidze już nie było.
    Nie zmienia to kontekstu mojej wypowiedzi. Chodziło o to, że rywalizując z nimi byli w stanie stworzyć tak silna drużynę, która osiągała takie wyniki. Nie ma znaczenia, że to zwycięstwo miało miejsce 4 miesiące po spadku Rangersów, zaś kluczowe jest to, że po kilku sezonach w lidze bez godnego rywala stoczyli się bardzo mocno.

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Chodzi mi właśnie o frekwencję, oglądalność, o potencjał medialny. Liga z Wisłą, Widzewem etc. może liczyć na większe wpływy w telewizji, z pewnością siedzi przy stole negocjacyjnym z lepszymi kartami w dłoniach. Liga z takimi markami będzie atrakcyjniejsza dla inwestorów, a skoro liga to Legia tym bardziej.

Ta teoria sama się obaliła ostatnim przetargiem na pokazywanie Ekstraklasy. Wisła chyli się ku upadkowi, nie ma ŁKSu, Widzewa, Katowic, Polonii, Ruchu. Słabo przędzie Górnik i Śląsk. Tymczasem podpisany został rekordowy kontrakt

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Ta teoria sama się obaliła ostatnim przetargiem na pokazywanie Ekstraklasy. Wisła chyli się ku upadkowi, nie ma ŁKSu, Widzewa, Katowic, Polonii, Ruchu. Słabo przędzie Górnik i Śląsk. Tymczasem podpisany został rekordowy kontrakt
    Następny też będzie rekordowy, ale mimo to silniejsze ligii nadal mają większy wzrost i coraz mocniej odjeżdżają. Nie chodzi o pobicie rekordu, który jest c*ujowy, to nic nie znaczy. Jak zobaczysz zawody strongmanów to też uznasz, że Pudzian był cienki, bo dzisiaj średniak dźwiga więcej od niego? Lepsze anaboliki i tyle, świat idzie do przodu. Nasza liga też idzie do przodu, inne szybciej.

Żeby uściślić. Takie trupy jak Śląsk Wrocław, sztucznie podtrzymywane przy życiu dzięki kasie z miasta, również miłe widziane w Eklapie?
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Żeby uściślić. Takie trupy jak Śląsk Wrocław, sztucznie podtrzymywane przy życiu dzięki kasie z miasta, również miłe widziane w Eklapie?
    Nie

No, ale jak to? Duży ośrodek, nowiutki stadion... wolisz mecze z Chojniczanką?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    Czyli jednak należy zmniejszyć liczbę klubów w eklapie?
    Niestety za dwa lata eklapa ma się powiększyć o kolejnych dwóch ogórasów bez stadionów i budżetu!

p.s. Dopóki Leśny wspomaga Wisłę tylko prawnie to nie ma co się czepiać zanadto., może przynajmniej do zarządu PZPNu wejdzie? Dla nas to by była duża sprawa.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Ćwirek
    Naprawdę ciężko się to wszystko czyta - ja szanuję każdego Brata i Siostrę po sza(L)u, jednak to od zawsze było, jest i będzie forum kibolskie, nie kibicowskie, uwierzcie mi - też ciężko mi patrzeć na to co obecnie robi Leśny (nie tyle akcja ratunkowa/wsparcia/jakkolwiek ją nazwać dla Wisły - wg mnie robi to dla ogólnego pijaru lub urabia sobie pozycję do zluzowania rudego (celowo z małej litery)), ale jego pro-legijności niech mu nikt z Was nie neguje, wiem, że to ogólnikowe stwierdzenie, szczegóły zna niejeden użytkownik tego forum, ale co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas, jednak, tak po ludzku, wierzcie mi, że Boguś jest Legionistą, niezależnie od innych jego działań.
    Pozdrawiam

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    (...) szczegóły zna niejeden użytkownik tego forum, ale co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas (...).
    Popieram.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Naprawdę ciężko się to wszystko czyta - ja szanuję każdego Brata i Siostrę po sza(L)u, jednak to od zawsze było, jest i będzie forum kibolskie, nie kibicowskie, uwierzcie mi - też ciężko mi patrzeć na to co obecnie robi Leśny (nie tyle akcja ratunkowa/wsparcia/jakkolwiek ją nazwać dla Wisły - wg mnie robi to dla ogólnego pijaru lub urabia sobie pozycję do zluzowania rudego (celowo z małej litery)), ale jego pro-legijności niech mu nikt z Was nie neguje, wiem, że to ogólnikowe stwierdzenie, szczegóły zna niejeden użytkownik tego forum, ale co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas, jednak, tak po ludzku, wierzcie mi, że Boguś jest Legionistą, niezależnie od innych jego działań.
    Pozdrawiam
    Nic dodać, nic ująć.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Lillo
    Niech sczezną w B- klasowych czeluściach, **** im na drogę.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Tak po prawdzie, to ten rekordowy kontrakt jest li tylko dzięki Legii.......bo któż by chciał oglądać inne piłko podobne wyroby rodzimej ekstraklasy, gdyby w niej nie uczestniczyła nasza ukochana Legiunia

Pozdrawiam
    Problem polega na tym, że jeśli obecnie życzę Wiśle IV ligi to znaczy, że życzę Leśnemu porażki, bo on właśnie chce Wisłę od tego uchronić.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar TNTP
    Pozdrawiam
    a uspokoiłeś mnie.
    Co to w ogóle jest ta gadka ? Brakuje jeszcze na końcu nieśmiertelnego KMWTW.
    Ja tam nie mam zamiaru nikogo rozliczać z czyjejś "legijności" ale fakty są takie, że BL dziś działa na naszą szkodę.
    Jeszcze jakby to miało podłoże czysto biznesowe to może bym to zrozumiał, ale to suportowanie jednego z naszych największych wrogów - zarówno kibolsko, jak i czysto sportowo jest po prostu po chuju słabe.
    A o tym co i gdzie ma zostać to może faktycznie BL niech się cieszy, że pewne tematy nie są eksploatowane.
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    a uspokoiłeś mnie.
    Co to w ogóle jest ta gadka ? Brakuje jeszcze na końcu nieśmiertelnego KMWTW.
    Ja tam nie mam zamiaru nikogo rozliczać z czyjejś "legijności" ale fakty są takie, że BL dziś działa na naszą szkodę.
    Jeszcze jakby to miało podłoże czysto biznesowe to może bym to zrozumiał, ale to suportowanie jednego z naszych największych wrogów - zarówno kibolsko, jak i czysto sportowo jest po prostu po chuju słabe.
    A o tym co i gdzie ma zostać to może faktycznie BL niech się cieszy, że pewne tematy nie są eksploatowane.

Jeszcze jakby to miało podłoże czysto biznesowe to może bym to zrozumiał
    To ma podloze czysto biznesowe. Obstawiam, ze BL bedzie kandydatem na prezesa PZPN w nastepnych wyborach.

Tak czy inaczej, z wielu wzgledow sprawa z Wisla jest kiepska. Pomijajac kwestie, ze kluby upadaly i beda dalej upadac, to jest to tez troche nie fair w stosunku do innych zespolow. Wychodzi na to, ze w takim Sosnowcu musza pilnowac budzetu, walczyc o utrzymanie wedlug zasad, ale jak to jest Krakow to gramy na kredyt, a jak cos to cala Polska sie zrzuci. Dodatkowo jest tam tak zjebane srodowisko, ze nikt z miejscowych nie moze tego ogarnac, sciagaja ludzi z zewnatrz co doprowadzi pewnie do tej samej sytuacji za pare lat lub nawet miesiecy. Niech gina.

Legionista Awatar 19Christoph16
    Jeszcze jakby to miało podłoże czysto biznesowe to może bym to zrozumiał.
    W sumie klepanie dobrego PR jest jakimś biznesem. W końcu Twoje nazwisko ląduje w mediach, Kancelaria ma za darmochę reklamę a co za tym idzie pozyskuje nowych klientów. Do tego klepnie sobie w osiągnięcia ze ratował zasłużony klub co w przyszłości pomoże mu zrobić większą karierę (PZPN).
    Także Leśny na tym źle nie wyjdzie jeżeli chodzi o aspekt jego kariery zawodowej.
    A pod względem kibicowskim pełna zgoda. Jeszcze my przy okazji oberwiemy rykoszetem za ta jego pomoc.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Tak, na bank LSW cierpi na brak klientów i potrzebuje takiej reklamy.
    To już prędzej jestem w stanie uwierzyc, że to może skok na PZPN. Tylko nie bardzo wiem po co to jemu do szczęścia potrzebne.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Coca-cola też raczej nie ma problemów ze sprzedażą, a jednak się reklamują, myślisz że z głupoty czy mają większe pojęcie o marketingu od nas?

Uprawnienia umieszczania postów