Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 91 z 105 PierwszyPierwszy ... 4181878889909192939495101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,730 z 3128

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Leś›ny był najlepszym naszym prezesem w historii i to się liczy przede wszystkim. A, że lubi zarobić to wiadoma sprawa. Nie wiem po co te wszystkie spory. A Mioduski półki co jest prezesem miernym, może czegoś na błędach się nauczy taka tylko nadzieja, jeszcze jakąś szansę jeszcze Mu daję ale póki co porażka za porażką… na każdym polu.
    Nie przesadzajmy w druga strone. Jak na razie:
    na dwa podejscia do mistrzostwa, 2x mistrzostwo
    na jedno podejscie do pucharu 1x puchar
    na 2 podejscia do europy 4x kompromitacja

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Nie wymagajcie, ani klęczący przed Mioduchem, ani pełzający za Bogusiem, aby prezes millenium miał eLkę w sercu.
    Ludziom takiego formatu, leży na sercu, zwyczajnie, dobro polskiej piłki.
    Ludzie takiego formatu są ponad podziałami...
    On ma gdzieś interes polskiej piłki. Jego postawa wobec Wisły jest doskonałym ruchem marketingowym i trzeba przyznać, ze rozegrał to po profesorsku.

Kto wie czy po próbie wyciągnięcia Wisły z bagna Boguś nie kupi sobie Widzewa?

Dla dobra polskiej piłki oczywiście

Legionista Awatar Adin
    Jak Leśny nie ma zamiaru zatopić ich jeszcze głębiej, to uj mu w zadek. Ci którzy piszą o dobru naszej polskiej piłki, to może jeszcze zbióreczkę zrobią dla Błaszczykowskiego?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

– Pan Hartling nie uznaje tej sprawy za zakończoną. To może być kierunkowskaz w zakresie tego, co zamierza robić w najbliższym czasie – mówi Jarosław Ostrowski, radca prawny, reprezentujący szwedzkiego biznesmena.
    To ci ironia losu, że ta gruba świnia Ostrowski w tej całej sprawie działa prawidłowo

Ja to w sumie serio się Wam dziwię, że się tak ciskacie na BL. Niech ta Wisła spadnie, spoko, ale po pierwsze - nie życzę nikomu (prócz KSP) spadku w takich okolicznościach (pozaboiskowych). Uważam, że nie powinno być awansów i mistrzostw przy stole i tak samo degradacji do niższych lig. Nawet fajnie jest przejechać się czasami do jakiejś Niecieczy czy innej wiochy, ale takie kluby jak Termalica czy Chojniczanka nie przyniosą rozwoju naszej lidze. Rachunek jest prosty, liga z Widzewem, ŁKSem, Wisłą, Zawiszą przyciągnie więcej kibiców na stadiony, więcej przed telewizory a ponadto lepiej smakuje zwycięstwo z GTSem aniżeli z drużyną z Pcimia Dolnego. Jeśli mieliby spaść piłkarsko do I ligii na kilka lat to ja im tego życzę, ale w takich okolicznościach nie. Poza tym, poważnie uważam że długoterminowo dla Legii - lepiej żeby Wisła była w ekstraklasie. Wy tego możecie nie widzieć, ale to BL jest gościem którego wszyscy okrzyknęli najlepszym prezesem Legii w historii. Rozumiem, że niektórzy na jego miejscu by tak nie postąpili, że niechęć do Wisły jest silniejsza, ale zachowanie BL to jeszcze nie jest zdrada Legii, to z pewnością. Jeśli Leśny zainwestuje w przyszłości w Wisłę albo Widzew to zmienię zdanie, ale póki co takie insynuacje możecie sobie za przeproszeniem... odpuścić. Bądźmy poważni, nie można zarzucać komuś, że w przyszłości może coś zrobić.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Ja to w sumie serio się Wam dziwię, że się tak ciskacie na BL. Niech ta Wisła spadnie, spoko, ale po pierwsze - nie życzę nikomu (prócz KSP) spadku w takich okolicznościach (pozaboiskowych). Uważam, że nie powinno być awansów i mistrzostw przy stole i tak samo degradacji do niższych lig.
    Ale to nie jest tak, że PZPN ich wyrzuca przy zielonym stoliku tylko oni tam wewnętrznie sami siebie porozkradali i rozpierdoolili klub na własne życzenie doprowadzając do upadku. Dlatego właśnie dziwię się.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ale to nie jest tak, że PZPN ich wyrzuca przy zielonym stoliku tylko oni tam wewnętrznie sami siebie porozkradali i rozpierdoolili klub na własne życzenie doprowadzając do upadku. Dlatego właśnie dziwię się.
    Dokładnie. Poza tym, ta liga jest chuyowa tak czy siak, z Wisłą czy bez Wisły. I niektórzy daliby już spokój z tym użalaniem nad Wisłą, owszem szanuję ich bardziej, niż takiego Lecha czy Jagiellonię, ale sorry.. selekcja naturalna.

Odnośnie BL to pewnie - jego dokonań nikt nie neguje, prezesura (choć nie bez minusów) super. Natomiast jak niektórzy pisali, że Bodek to taki prawilny gość, kocha Legię, ma Legię w sercu, czuł ten klub i w ogóle stosowali jakieś górnolotne określenie w jego przypadku, no to teraz mają się okazję przekonać, że to nie było do końca tak jak im się wydawało, a kochany Bodek to jednak taki trochę karierowicz jak jego kolega Maciuś, lubi grzać się przy "ognisku" i być na pierwszej stronie. A bratanie się z pedałem Stanowskim (nie mówiąc już o wykładaniu pieniędzy na jego gówno-media) to już jest naprawdę przesada. Prezesury w Wiśle nie weźmie, ale na 100% będzie tam działał z tylnego fotela, o tym jestem przekonany.

Część argumentów rozumiem, ale ten

Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    Dokładnie. Poza tym, ta liga jest chuyowa tak czy siak, z Wisłą czy bez Wisły.
    Jest głupi.

Legionista Awatar Makrel

Jest głupi.

Dlaczego głupi?

Legionista

Jest głupi.

W takim sensie, że Wisła jakoś znacząco poziomu nie podnosi. Owszem, ja się zgadzam z Tobą, że medialność ligi z Wisłą jest większa, ale czy Wisła podnosi jakoś poziom sportowy tej ligi? No nie wiem, ostatnie lata raczej pokazują, że kręcą się między 5-tym, a nawet 11-tym miejscem w tabeli. W pucharach też ich raczej ostatnio nie uświadczyliśmy. Ot duża marka, ale obecnie nieco mocniejszy średniak.

Chodzi mi właśnie o frekwencję, oglądalność, o potencjał medialny. Liga z Wisłą, Widzewem etc. może liczyć na większe wpływy w telewizji, z pewnością siedzi przy stole negocjacyjnym z lepszymi kartami w dłoniach. Liga z takimi markami będzie atrakcyjniejsza dla inwestorów, a skoro liga to Legia tym bardziej. Ja tutaj nie chcę toczyć wojny o Wisłę i sam płakać po niej nie będę, żeby była jasność. Chciałem jednak pokazać drugą stronę medalu i uważam, że sprawa nie jest taka prosta. Rozumiem, że ktoś trzyma kciuki za upadek Wisły, ale dobrze gdyby taka osoba dostrzegała, że takie rozwiązanie jednak ma swoje minusy. Ja osobiście mam mieszane uczucia, ale jakoś bardzo mnie ten temat nie rusza. Pozdrawiam i dzięki za dość rzeczową dyskusję.

Legionista
    Chodzi mi właśnie o frekwencję, oglądalność, o potencjał medialny. Liga z Wisłą, Widzewem etc. może liczyć na większe wpływy w telewizji, z pewnością siedzi przy stole negocjacyjnym z lepszymi kartami w dłoniach. Liga z takimi markami będzie atrakcyjniejsza dla inwestorów, a skoro liga to Legia tym bardziej. Ja tutaj nie chcę toczyć wojny o Wisłę i sam płakać po niej nie będę, żeby była jasność. Chciałem jednak pokazać drugą stronę medalu i uważam, że sprawa nie jest taka prosta. Rozumiem, że ktoś trzyma kciuki za upadek Wisły, ale dobrze gdyby taka osoba dostrzegała, że takie rozwiązanie jednak ma swoje minusy. Ja osobiście mam mieszane uczucia, ale jakoś bardzo mnie ten temat nie rusza. Pozdrawiam i dzięki za dość rzeczową dyskusję.

No i to akurat zabiło Wisłę już prawie do reszty

Dzięki i miłego dnia!

Problem jest taki, ze Wisla niszczy sama siebie od wewnatrz. Lesny wyjdzie, wroca stare problemy. To jest w sumie smieszne, ze caly ten burdel czyszcza im Legionisci.
    Tam nie ma po prostu atmosfery na powazna pilke, tak samo jak nie ma we Wroclawiu.

Legionista
    Kiedyś wystarczyła plotka o transferze Vuko do Wisły, aby trybuna zmieniła całkowicie swoje zdanie o nim (trans z tonącym Vuko w bodajże pożegnalnym meczu). Teraz Leśny rusza z odsieczą na pomoc upadającej z własnej winy Wiśle i duża część nie ma z tym problemu.
    Inne czasy chyba nastały.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Uważasz, że pociśnięcie kogoś na podstawie plotki jest ok?

Legionista Awatar Tomereek
    Uważasz, że pociśnięcie kogoś na podstawie plotki jest ok?

On o zupie, Ty o dupie...
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Aha, czyli materializmem mamy się kierować? Jedna czy druga kurewka, mogą łamać przyjęte zasady, pielęgnowac w swoim środowisku najgorsze patologie, a my się mamy gryźć jak taką hołotę spotka załużona kara? Bo w takiej sytuacji wpadnie nam kilka baniek mniej, tak? I mamy się gryźć z tego powodu i jeszcze może ich żałować? Przecież to jakieś horrendum jest. Kibicowski światek, jeszcze nie tak dawno temu wolny był od takiego skurwiałego podejścia i nie sądziłem, że takie rzeczy tu kiedys przeczytam.
    Co to za silny wróg który sam się sabotuje.

A w interesie Legii to jest, aby jej wrogowie wąchali kwiatki od spodu.

Ochłoń i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, zwłaszcza o tym, że życzę im spadku, ale piłkarsko oraz o tym, że wcale nie będę po nich płakać. Mniej emocji a więcej czytania ze zrozumieniem i trzeźwego myślenia.

E: Poza tym pierdolenie bzdur, że dla Legii najlepiej żeby wrogowie poupadali... serio? To jest takie krótkowzroczne myślenie. Jeśli naszą jedyną ambicją jest zdobywanie mistrzostwa i zbieranie wpierdolu w Europie od jakichś buraczanych klubów to spoko. Ja marzę o Wielkiej Legii, liczącej się w Europie. Jeśli mamy to kiedykolwiek osiągnąć to musimy mieć silnych rywali, również pnących w górę. Nic tak nie wzmacnia jak rywalizacja i jeśli ktoś tego nie rozumie to nie mam nic do dodania, bo niewarto dyskutować z kimś kto fakty ma głęboko w dupie.
    Ostatnio edytowane przez Kujawiak ; 11-01-2019 o 11:55

Legionista Awatar bambino
    Dla mnie obojętne w jaki sposób spadną ale niech spadną.
    #MiśKazekteam

Ochłoń i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, zwłaszcza o tym, że życzę im spadku, ale piłkarsko oraz o tym, że wcale nie będę po nich płakać. Mniej emocji a więcej czytania ze zrozumieniem i trzeźwego myślenia.
    Przecież oni sami się zniszczyli.
    Czyli im życzysz... ale jednak nie do końca... Kierujesz się zbyt dużym relatywizmem, żebyśmy mogli dojśc do porozumienia.

Legionista Awatar Makrel
    Dla mnie obojętne jest to, czy my zdobędziemy mistrza po walkach z Wisłą, czy Niecieczą.
    Mistrzostwo to mistrzostwo, a wszyscy co nie mają z nami po drodze niech zdychają w tych niskich ligach.

Kujawiak---> nie przetłumaczysz.
    Zgadzam się jednak z Tobą.

Legionista
    E: Poza tym pierdolenie bzdur, że dla Legii najlepiej żeby wrogowie poupadali... serio? To jest takie krótkowzroczne myślenie. Jeśli naszą jedyną ambicją jest zdobywanie mistrzostwa i zbieranie wpierdolu w Europie od jakichś buraczanych klubów to spoko. Ja marzę o Wielkiej Legii, liczącej się w Europie. Jeśli mamy to kiedykolwiek osiągnąć to musimy mieć silnych rywali, również pnących w górę. Nic tak nie wzmacnia jak rywalizacja i jeśli ktoś tego nie rozumie to nie mam nic do dodania, bo niewarto dyskutować z kimś kto fakty ma głęboko w dupie.
    To też jest taki trochę mit.. jest wiele przykładów, gdzie zespoły zdominowały swoją ligę (Celtic na przykład) i z powodzeniem grają w Europie.

Legionista Awatar Abrams
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Dla mnie obojętne jest to, czy my zdobędziemy mistrza po walkach z Wisłą, czy Niecieczą.
    Mistrzostwo to mistrzostwo, a wszyscy co nie mają z nami po drodze niech zdychają w tych niskich ligach.
    Wtedy te niskie ligi stana sie kibicowsko Ekstaklasa a Extraklasa ....

Nie będę po nich płakać, z pewnością poczuję satysfakcję kiedy Wisła się zatopi w szambie, ale mam świadomość, że będzie to trochę próżne, poniewaz dostrzegam minusy tej degrendolady. Nie chodzi mi tutaj tylko o Wisłę, ale też inne uznane w Polsce marki. Zresztą, w ogóle nie chodzi mi tutaj o Wisłę, poważnie. Gdyby na ich miejsce nie wszedł jakiś pseudoklub z wiochy gdzie psy szczekają dupami to niech ta Wisła spada do B klasy. Ja to jestem ciekawy czy ci co krzyczą, że lepsza liga bez Wisły przyjdą na mecz z Chojniczanką, czy powiedzą że to ch*j nie mecz i niewarto. Serio, powiem to ostatni raz - nie będę płakać po Wiśle, ale nie uważam, że ich spadek to powód do jakiejś wielkiej radości.

Ostatnio edytowane przez Kujawiak ; 11-01-2019 o 12:11

Legionista Awatar Makrel
    To będziesz jeździł na m.in. na Olimpię Elbląg, jeżeli dla Ciebie aspekt kibicowski jest najważniejszy. Tam w lidze będzie pewnie i Wisła i Widzew, a daj Boże żeby Leszki się tam znalazły.

edit: Kujawiak
    Zamiast Chojniczanki równie dobrze może wejść i GKS Katowice.

Legionista Awatar bambino
    Poprzewracało się niektórym w d***** od tego dobrobytu.
    #MiśKazekteam

Legionista Awatar tio
    [...]

Wydaje mi się, że pojawiające się tutaj odmienne zdania odnośnie sytuacji w Wiśle Kraków wynikają z różnych kryteriów jakie biorą pod uwagę dyskutanci.
    Piszesz o poziomie ligi, wpływach z reklam itd. co jest związane z szeroko rozumianą działalnością sportową, a nie bierzesz pod uwagę działalności "kibicowskiej" sympatyków tego klubu. To ze względu na działania "około kibicowskie" część z dyskutantów życzy im upadku. To co się dzieje na murawie nie ma tu nic do rzeczy, liczy się to co na trybunach, ulicach itd.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Legionista
    Dwie najlepsze drużyny z 1 ligi i tak zaraz trafią do ESA bez względu na to, czy skisła zbankrutuje, czy nie. Na razie kandydatami do spadku są żabole i Zagłębie. Otóż ja jestem za tym, żeby skisła zbankrutowała a drugim spadkowiczem został górnik, a Sosnowiec niech gra jak najdłużej. I ch... z poziomem ligi

Uprawnienia umieszczania postów