Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 90 z 98 PierwszyPierwszy ... 4080868788899091929394 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,700 z 2930

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie, w sądzie i to polskim oczywiście, bo ten arbitraż w Szwecji jest dęty.
    Do Rudego przyjdzie TSW oraz ten Szwed i co ma Rudy zrobić? Pozostaje arbitraż albo sąd, skoro arbitraż ma być w Szwecji to pozostaje sąd.
    Tak trochę upraszczając: skoro strony zgodnie wpisały w umowie, że spory z umowy rozpoznaje jakiś sąd arbitrażowy w Sztokholmie, to nie może sobie teraz jedna ze stron pójść do sądu powszechnego w Polsce, bo jej się odwidziało. Nawet jeśli poprosi o to Piłkarz Stulecia - czy to rudy, czy w ząbek czesany
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tak trochę upraszczając: skoro strony zgodnie wpisały w umowie, że spory z umowy rozpoznaje jakiś sąd arbitrażowy w Sztokholmie, to nie może sobie teraz jedna ze stron pójść do sądu powszechnego w Polsce, bo jej się odwidziało. Nawet jeśli poprosi o to Piłkarz Stulecia - czy to rudy, czy w ząbek czesany
    Może i Rudy z tym nie ma nic wspólnego, to tylko przykład kontrahenta który MUSI wiedzieć kto reprezentuje spółkę, rozróżnij Sąd od arbitrażu, to są różne instytucje. Chyba, że przecieki na temat umowy są nieprecyzyjne, ale skoro umowa napisana w niezrozumiałym języku to i przecieki mogą być niejednoznaczne
    Z tego co słychać to będzie podważenie samej umowy a nie sądzenie się zgodnie z umową, bo ta umowa to jakiś syf ale niestety podpisany syf i akcje zostały wydane. Gorzej, że wanna uciekła razem papierami i każdy potencjalny inwestor bierze na siebie w przyszłości ryzyko sporów sądowych. Nawet jeśli Szwed teraz zrzeknie się swoich udziałów to jeszcze zostanie ten hydrauliczny śkośnooki z 60% roszczeń.
    Są dwie ścieżki, podważyć umowę lub uznać, że warunki nie zostały spełnione, w obu przypadkach sprawa się kończy na Sądzie Rejestrowym w którym co roku trzeba zgodnie z prawem składać sprawozdania oraz zgłaszać na bieżąco zmiany w zarządach i akcjonariacie. Pewnie Leśny pójdzie obiema drogami równocześnie ale największym przeciwnikiem jest czas.

Edit: Wisła jest spółką akcyjną i jest kilka ruchów które Leśny może zrobić na podstawie ustawy która jest ważniejsza od umów w niektórych sytuacjach, to będzie ciekawa akcja
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 07-01-2019 o 20:19 Powód: dodatek
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie wiem gdzie słychać o „podważaniu” umowy, skoro prawnicy zgodnie nie kwestionują jej ważności, a następnie jej wygaśnięcia (fuszerka w poszczególnych zapisach umowy, to sprawa trzeciorzędna). I tego jeszcze sąd rejestrowy...
    Ale może zakończmy te dywagacje, bo po pierwsze rozmywamy temat, a po drugie mącimy w głowie - czytelnikom albo sobie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jestem
    Najważniejsze, że nie będziemy się nudzić i to nie naszym kosztem w dodatku!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Rozumiem, że Panowie kibice Bogusława, co Wisłę zbawia, równie ochoczo dopingowali innego legionistę, który swego czasu naprawiać chciał Wisłę, by Legia miała z kim grać. W końcu Jacek Bednarz zostawił na naszym boisku jeśli nawet nie kawał serducha, to przynajmniej płuc.

To wszystko jest przechvjowe i tyle.

Zawsze twierdziłem, że więcej zyskaliśmy dzięki Leśnemu, a stracilliśmy przez Miodka, ale legionista z obu żaden...

A Wisełka?
    Niech sczezną do szczętu.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Pewnie przybył na białym koniu

Legionista Awatar brachu
    Fajny jest zapach szatni w powaznym Klubie��⚽️�� Bodek dzis ! d
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar grodzisk1
    Z TT
    „Oj tam oj tam,
    Dajcie spokój z tym Legionistą...stare dzieje...”

Legionista Awatar alfa
    Już chyba oficjalnie można powiedzieć, żeby spierdalał. Taki z niego Legionista jak z koziej dupy trąba. Zawsze gadanie pod publiczkę jest z czasem demaskowane czynami

Nie to, żeby mnie to jakoś strasznie ruszało, ale szybko poszło. Po początkowej fascynacji jego działaniami, wywiadami i otoczką, z czasem zaczęło to opadać i pod koniec już było widać symptomy obecnej relacji.
    Ostatnio edytowane przez alfa ; 09-01-2019 o 15:20

Leśny od zawsze był człowiekiem któremu zależało tylko na kasie.

Bierze klub w dołku. Podciągnie go do góry i się wycofa. To samo było u nas.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Z TT
    Nie ma takiego wpisu u Najlepszego Pana Prezesa na profilu.

Co do całej reszty ,to raczej chyba nikogo rozsądnego to nie dziwi .Od początku było parcie na kasę .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Tak czytam komentarze pod tweetami Leśnego i stwierdzam, że nasze (rzekome) klęczenie przed Mioduskim jest niczym przy pucowaniu berła jakie Bogusiowi fundują Wiślacy

coraz chudszy Awatar Kijek
    Z TT
    Fake.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Tak czytam komentarze pod tweetami Leśnego i stwierdzam, że nasze (rzekome) klęczenie przed Mioduskim jest niczym przy pucowaniu berła jakie Bogusiowi fundują Wiślacy
    A tu się zgadzam.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Nie ma takiego wpisu u Najlepszego Pana Prezesa na profilu.
    Fake.
    Serio? Może jest na koncie @Bogusla(W)1906?

Czekam jeszcze na opinie fanatycznych z Krakowa, że to karma za Cierzniaka i Mączyńskiego

Legionista Awatar alfa

Najlepszy to jest Barseloński łącznik, vel niezależny dziennikarz. Tam to tak zaawansowane stadium ewolucji bycia pachołem, że już mu kolana chyba zanikły

Legionista
    Leś›ny był najlepszym naszym prezesem w historii i to się liczy przede wszystkim. A, że lubi zarobić to wiadoma sprawa. Nie wiem po co te wszystkie spory. A Mioduski półki co jest prezesem miernym, może czegoś na błędach się nauczy taka tylko nadzieja, jeszcze jakąś szansę jeszcze Mu daję ale póki co porażka za porażką… na każdym polu.
    Ostatnio edytowane przez Roar ; 09-01-2019 o 16:31

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Najlepszy to jest Barseloński łącznik, vel niezależny dziennikarz. Tam to tak zaawansowane stadium ewolucji bycia pachołem, że już mu kolana chyba zanikły
    Miałem właśnie pisać o Krzysiu. No tak wiernego pieska sobie wyhodować jak wyhodował Leśny to czapki z głów. On już nawet dzisiaj licytował koszulkę Błaszczykowskiego, rzucił 2000zł, później coś jeszcze ale go jakiś R22 przebił, stanęło na razie na 3koła To już jest coś więcej niż kabaret, to je circus.
    https://twitter.com/K_Stanowski/stat...88964674498560

Tam w Krakowie taka intelektualna/prawnicza/biznesowa bieda w kręgach kibicowskich tych młodszych i starszych, że ludzie bądź co bądź kojarzeni z Legią muszą działać? To się w głowie nie mieści.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Zaczynam być rozczarowany postawa Leśnego... Zaczyna przeginać to waflowaniem się z nimi.
    Co innego pomóc im w ekstraklasie pzpnie a co innego latanie na spotkania z pilkarzami i ciekawe co dalej.

Ps. Mioduch z Legii won, bez zmian.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zaczynam być rozczarowany postawa Leśnego... Zaczyna przeginać to waflowaniem się z nimi.
    Co innego pomóc im w ekstraklasie pzpnie a co innego latanie na spotkania z pilkarzami i ciekawe co dalej.

Podczas polączenia telefonicznego z hiszpańskim łącznikiem zadeklarował, że nie zamierza kupować Wisły, ani być jej prezesem itd. Natomiast później dodał każdy zdroworozsądkowy kibic czy to Legii, czy Lecha powinien zrozumieć, że w interesie wszystkich jest dobro Wisły, co mnie osobiście rozjebao.

Legionista Awatar Raffels
    Jak ktoś wcześniej nie widział, że Stanowski to piesek Leśnodorskiego to może w końcu to zauważy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Dorzuć do podpisu: "Leśny z Wisły won" i będziesz prawie "symetrystą"

p.s. Ja się trzymam wersji, że Leśny zaczął kampanię wyborczą w PZPN i wobec tego jeszcze sporo wytrzymam.

p.s. Ja się trzymam wersji, że Leśny zaczął kampanię wyborczą w PZPN i wobec tego jeszcze sporo wytrzymam.
    Niech jeszcze wyciągnie Widzew, Ruch, KSP i z miejsca wskoczy w buty Bońka.

Legionista Awatar so(L)dier
    Niech jeszcze wyciągnie Widzew, Ruch, KSP i z miejsca wskoczy w buty Bońka.
    wszystko dla dobra Legii rzecz jasna

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    wszystko dla dobra Legii rzecz jasna
    Nie sądzę aby prezesura Leśnego była szkodliwa dla Legii, natomiast może udało by mu się trochę zamieszać w tej zgniliźnie, choć to niestety mało prawdopodobny scenariusz ponieważ czym więcej będzie kasy w PZPN tym większa będzie tam konkurencja o fotele, pomarzyć i spróbować jednak można ...

Legionista Awatar Benek

A to akurat bylby dobry pomysł.

A co to Wisły i Leśnego to ja to widzę tak... Wchodzi, naprawia, sprzedaje klub Miodkowi
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A to akurat bylby dobry pomysł.

A co to Wisły i Leśnego to ja to widzę tak... Wchodzi, naprawia, sprzedaje klub Miodkowi
    Ja to bardziej, wchodzi, naprawia, rywalizuje z Miodkiem bo ma zadrę.

Legionista
    Nie wymagajcie, ani klęczący przed Mioduchem, ani pełzający za Bogusiem, aby prezes millenium miał eLkę w sercu.
    Ludziom takiego formatu, leży na sercu, zwyczajnie, dobro polskiej piłki.
    Ludzie takiego formatu są ponad podziałami...

Uprawnienia umieszczania postów