Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 89 z 105 PierwszyPierwszy ... 397985868788899091929399 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,670 z 3128

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista
    Przecież on ma już swój klub w B klasie.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Swoją drogą Stanowski tak się udziela i podnieca wątkiem Wisły że nie zdziwie się jak kombinuje razem z Leśnym
    on to się cieszy. Wreszcie będzie miał newsy których nie ma konkurencji. Narobił sobie smrodu w każdym klubie ekstraklasy to jedyne ciekawe info o transferach miał od Mario Piekario. Teraz jest dla niego dobra passa. Leśny wraca na rynek i za dobry PR pewnie szepnie mu kilka ciekawych informacji.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Huxley
    Leśnemu szukanie poklasku, blichtru i rozpoznawalności (może szykuje się na stołek Zibiego) zryły mózg. Takich arcywrogów jak Wisła się dobija, a nie podaje im rękę (oczywiście piszę tu o pomocy ze środowiska legijnego).
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Leśnemu szukanie poklasku, blichtru i rozpoznawalności (może szykuje się na stołek Zibiego) zryły mózg. Takich arcywrogów jak Wisła się dobija, a nie podaje im rękę (oczywiście piszę tu o pomocy ze środowiska legijnego).
    Polonii nie ma, Widzewa nie ma, Wisły może nie być. Chorzów, Katowice. To z kim będziesz walczył? Z Miedzią Legnica?

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Polonii nie ma, Widzewa nie ma, Wisły może nie być. Chorzów, Katowice. To z kim będziesz walczył? Z Miedzią Legnica?
    Ekstraklasa nie jest z gumy, a Miedź zajmuje tylko jedno miejsce. Skoroś taki sentymentalny, to powiedz mi, jak chcesz zrobić w niej miejsce dla Widzewa, Gieksy, ŁKS-u, Ruchu czy Polonii. A co z Szombierkami Bytom, Polonią Bytom, Zawiszą Bydgoszcz, Stalą Mielec i Stalą Stalowa Wola. Za małe miasta? - to gdzie miejsce dla Hutnika Kraków i Bałtyku Gdynia? Że o Garbarni Kraków i Olimpii lub Warcie Poznań nawet już nie wspomnę. A co z Odrą Opole, Stalą Rzeszów czy Górnikiem Wałbrzych. Może jeszcze nasze warszawskie miejsce oddajmy Gwardii?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar nevermind
    To użalanie sie nad losem biednej Wisły jest naprawde rozczulające. Mówimy o tej samej Wisle ktorej kibice wbiliby noż w plecy kazdemu kibicowi Legii gdyby tylko mogli?

Lesny niech przejmuje Wisłę. Juz jeden kibic Legii pewną kurwę spuscił w kiblu w pieknym stylu.

EDIT:

I mam podobne zdanie, ze Legii nie jest potrzebny wielki, renomowany rywal. Legii potrzebne jest dobre zarządzanie. **** z nimi. Niech giną i jezdzą po Andrychowach, Wadowicach i Wieliczce.
    Ostatnio edytowane przez nevermind ; 06-01-2019 o 00:24
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar Rusfeld
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ekstraklasa nie jest z gumy, a Miedź zajmuje tylko jedno miejsce. Skoroś taki sentymentalny, to powiedz mi, jak chcesz zrobić w niej miejsce dla Widzewa, Gieksy, ŁKS-u, Ruchu czy Polonii. A co z Szombierkami Bytom, Polonią Bytom, Zawiszą Bydgoszcz, Stalą Mielec i Stalą Stalowa Wola. Za małe miasta? - to gdzie miejsce dla Hutnika Kraków i Bałtyku Gdynia? Że o Garbarni Kraków i Olimpii lub Warcie Poznań nawet już nie wspomnę. A co z Odrą Opole, Stalą Rzeszów czy Górnikiem Wałbrzych. Może jeszcze nasze warszawskie miejsce oddajmy Gwardii?
    Jeszcze Lech Poznań, oni też powinni grać w ekstraklasie ;D
    Zawsze Wierni Legii

Cytat Zamieszczone przez Rusfeld Zobacz posta
    Jeszcze Lech Poznań, oni też powinni grać w ekstraklasie ;D
    Dokładnie. Dziś chvj jeden wie gdzie jest ten twór i nikt nie płaczę. Czy liga straciła na tym że nie ma Lecha w ekstraklasie? Nie bardzo.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Panowie spokojnie. Trzeba kibicować Bogusiowi bo jak wejdzie do Wisły to będzie w posiadaniu dokumentów które pozwolą nam odjechac Wiśle na kolejne grube lata
    (L)

Legionista Awatar Raffels
    Generalnie to się zgadzam z tym, że za swoje akcje z ostatnich kilkunastu miesięcy zasłużyli na spadek w otchłań. Problem jest tylko taki, że niedługo idąc na dowolny mecz nie będzie się już czuło żadnej nutki emocji w stosunku do rywala. Kiedyś jak się szło na ten Widzew czy Wisłę to człowiek nie mógł się doczekać aż pójdzie na stadion i da upust swojej nienawiści. A teraz? Z kim w Ekstraklasie mamy takie mecze? Lech już dawno wszystkim zbrzydł, została Jagiellonia i ta Wisła(głównie z powodu ich zgód). Zresztą widać to po frekwencji na Żylecie w ostatnim czasie. Ja bym się z chęcią przeniósł te 10-15 lat wstecz na mecze, na które czekało się tygodniami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Generalnie to się zgadzam z tym, że za swoje akcje z ostatnich kilkunastu miesięcy zasłużyli na spadek w otchłań. Problem jest tylko taki, że niedługo idąc na dowolny mecz nie będzie się już czuło żadnej nutki emocji w stosunku do rywala. Kiedyś jak się szło na ten Widzew czy Wisłę to człowiek nie mógł się doczekać aż pójdzie na stadion i da upust swojej nienawiści. A teraz? Z kim w Ekstraklasie mamy takie mecze? Lech już dawno wszystkim zbrzydł, została Jagiellonia i ta Wisła(głównie z powodu ich zgód). Zresztą widać to po frekwencji na Żylecie w ostatnim czasie. Ja bym się z chęcią przeniósł te 10-15 lat wstecz na mecze, na które czekało się tygodniami.
    Dokładnie.

Legionista Awatar Ćwirek
    Ależ odpowiedź jest prosta - nienawidzimy wszystkich, ta nienawiść była jest i będzie - nieważne czy rywalem będzie drużyna x,y czy z. Wy (Raffels, Hazardzista) mówicie o meczach u siebie, ja bardziej o wyjazdach bo tam bywam zdecydowanie częściej - wierzcie mi, że meczu z Rakowem wręcz nie mogę się doczekać, a jechać po raz x lub xx na Wisłę, Ruch czy Śląsk (choć tu ostatnio KAPITALNY wyjazd) jest trochę nudno, tyle ode mnie.

Legionista Awatar Z.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta

Aha, czyli wg Ciebie takie kurwy bez honoru, które de facto same rozłożyły swój klub, żerując na nim do konca, a następnie rozszabrowali to co zostało powinny móc grać o najwyższe trofea, po to żebyśMy mogli okazać swoją nienawiść? Przecież takie rozumowanie to jest absurd i prowadzi do skrajnych patologii. Nie można przechodzić obojętnie obok wielokrotnego okazywania szczerej nienawiśći wobec Legii, kalania kibicowskich zasad ogólnego skurwienienia na wielu obszarach w imię jakiegoś sentymentalizmu, czy innego "bo mecze z nimi mają klimat". Szanujmy priorytety.

Legionista Awatar Moriarty
    Sami sobie zgotowali ten los, więc niech ponoszą konsekwencje. Czyściec od IV ligi dobrze im zrobi.
    Bazinga!

Winni tego wszystkiego są kibice Wisły. Widzieli co się dzieje w klubie i nikt nie protestował na trybunach nie widziałem transparentów nie słyszałem okrzyków.

Pozrywali wieloletnie zgody - ich sprawa. Nie nam to oceniać.
    Narobili sobie burdelu w klubie - ich sprawa.
    Będą się tułać po niższych ligach - ich problem.
    To jest ich cyrk i ich małpy. Nam nic do tego.
    Ci z tego forum, którym żal wiślaków, chyba mają nikłe pojęcie o kibicowskim świecie i mecze ogladają tylko w telewizji. Ani to marka kibicowska, ani piłkarska w ostatnich latach.
    A filmik, który wrzucił Z. oddaje cały klimat między nami, a nimi. Niech zdychają.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar beka
    Winni tego wszystkiego są kibice Wisły. Widzieli co się dzieje w klubie i nikt nie protestował na trybunach nie widziałem transparentów nie słyszałem okrzyków.
    a myślisz, ze w jakimkolwiek polskim klubie by było inaczej?

Zorganizowanie środowisk kibicowskich niesie ze sobą masę pozytywów. Patrząc na to co się dzieje w innych krajach (jak np przeniesienie West Ham na Stadion Olimpijski i rozsianie kibiców po trybunach) wiele z tych rzeczy w Polsce by się nie zadziało. Ale ta sama organizacja, definicja ról ma swoje minusy jak chociażby:
    - zabicie spontanu na trybunach. Można się zżymać, że to restrykcyjne prawo i służby uniemożliwiają radosne odpalanie piro, ale doszliśmy do sytuacji, gdzie oglądanie meczu jest krytykowane przez prowadzących doping (jakby jedno z drugim się wykluczało), a z gwizdami czy pociskami trzeba oglądać się na gniazdo,
    - na przykładzie Wisły mamy ekipę sportową, która wraz ze stowarzyszeniem kibiców ma pełnię władzy w klubie. Dopóki nie będzie rozłamu wewnątrz tego obozu kto ma się im postawić? Nie tak dawno temu postanowili wymienić zgody i jak ludzie mogli zareagować? Przestali chodzić na mecze, ale po jakimś czasie część zorientowała się, że wyboru za bardzo nie ma i wrócili na trybuny. Wyobraźmy sobie, że część kibiców, nie zgadzając się z tym co dzieje, tworzy amatorski klub nawiązujący do Wisły i rusza od C-klasy (w stylu FC United of Manchester). Uważasz, że mogliby w spokoju zajmować się tą inicjatywą czy dość szybko by ich przekonano do zmiany planów?

Z PS:
    Leśnodorski rozmawia z trenerem Maciejem Stolarczykiem i piłkarzami. Prosi jeszcze o chwilę cierpliwości. Jest zrozumiałe, że ta dawno się zawodnikom skończyła.
    Bardzo ładne zachowanie prawdziwego legionisty, który "tylko prawnie się angażuje" więc jest wszystko ok.

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Z PS:

Bardzo ładne zachowanie prawdziwego legionisty, który "tylko prawnie się angażuje" więc jest wszystko ok.
    Zaczyna być to chujowe...
    Ciekawe tylko na czyje zlecenie działa?

Legionista Awatar brachu
    Lesna za kase od Miodka wejdzie do Wisly . Swoje zarobi jak w Legii i sie zawinie ;-)
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zaczyna być to chujowe...
    Ciekawe tylko na czyje zlecenie działa?
    Zlecenie czy współpraca? Pan W. ma takie pomysły i nie chodzi o żadną wannę czy brodzik ... na razie im ta współpraca wychodziła ale cichosza bo się jeszcze wyda

p.s. Dla odprężenia: Leśny zapytany o to czyja jest Wisła odpowiedział że "to nie jest prosta sprawa" - w tym przypadku ufam mu jak mało komu, no i mają bardzo mało czasu. Czyli albo TSW przechwyci z powrotem klub albo będzie spadek poniżej dna, ponieważ Rudy nie wpuści żadnej wanny czy szemranego Szweda do eklapy na krzywy ryj. A że wątpię w rozprawę sądową w dwa tygodnie to ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    p.s. Dla odprężenia: Leśny zapytany o to czyja jest Wisła odpowiedział że "to nie jest prosta sprawa" - w tym przypadku ufam mu jak mało komu, no i mają bardzo mało czasu.
    Z wywiadu na weszło wynika, że akurat w tej kwestii sprawa jest jednoznaczna (pogrubienia i podkreślenia moje):
    Do kogo dzisiaj należy Wisła Kraków. Czy Gang Olsena faktycznie nabył jakiekolwiek prawa do klubu? Dwie kancelarie prawne sprawdzały to przez ostatnie dni. Rozmawiamy z Bogusławem Leśnodorskim (Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy) oraz Szymonem Kaczmarkiem (Giera Kaczmarek i Wspólnicy).
    Advertisement

– Kto jest właścicielem Wisły Kraków?
    Kaczmarek: – TS Wisła. Umowa sprzedaży, którą podpisano wygasła z powodu niewykonania jej warunków przez nabywców.

– Czyli weszła w życie?
    Kaczmarek: – Weszła. Obie strony miały czas na wykonanie zobowiązań w niej określonych. Jednocześnie umowa wyraźnie stanowiła, że jeśli nabywcy nie wywiążą się z obowiązku przekazania Wiśle pożyczki, to ona wygasa. W świetle dokumentów nie ma takiej sytuacji, że coś potoczyło się nie tak ze strony zbywcy, czyli TS. To nabywcy nie zapłacili ceny sprzedaży, nie wywiązali się z warunków przekazania umówionej kwoty na pokrycie pilnych zobowiązań. Dla nas sytuacja jest klarowna, całkowicie jednoznaczna: spółka należy do TS.

– To dlaczego druga strona ma na ten temat zupełnie inne zdanie?
    Leśnodorski: – Genezy całego tego dealu nie znamy, ale to co się teraz dzieje wygląda raczej na próbę wyłudzenia i jeśli ktoś mógłby spodziewać się odpowiedzialności prawnej, to druga strona. Wydaje mi się, że tamte osoby mają szczęście, że Wisła zwyczajnie nie ma czasu się dzisiaj nimi zajmować.

– Pan Hartling twierdzi, że został oszukany przez Vannę Ly. Ale swoje udziały posiada.
    Kaczmarek: – Z umowy jednoznacznie wynika, że obaj zobowiązali się do wpłacenia pieniędzy. Jak się umówili wewnętrznie, to bez znaczenia.

– Jesteście pewni w stu procentach pewni, że nie będzie z tego w przyszłości bałaganu prawnego?
    Kaczmarek: – Zajmowały się tym dwie kancelarie. Giera Kaczmarek i Wspólnicy oraz Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy. Obie doszły do tego samego wniosku – akcje należą do TS Wisła.
    Leśnodorski: – Powiedzieliśmy sobie, że każdy idzie swoją drogą. I doszliśmy bezwzględnie do tych samych wniosków.

– A sprawa akcji, które wziął Vanna Ly?
    Kaczmarek: – Uważamy, że w świetle Kodeksu Spółek Handlowych nie doszło do wydania akcji. Są to akcje imienne, a za akcjonariusza uważa się osoby wpisane do księgi akcyjnej.

– A gdyby Vanna Ly i to całe towarzystwo chciał te swoje akcje, że tak się wyrażę, zalegalizować?
    Leśnodorski: – Zawsze można wymyślić sobie spór prawny i w niego brnąć, ale to bez znaczenia. Sytuacja jest klarowna. Jeśli ktoś się sądu może bać, to tamte osoby.

– A spór miałby być rozstrzygany przez sąd szwedzki?
    Kaczmarek: – W umowie wpisano arbitraż z siedzibą w Sztokholmie, ale wedle prawa polskiego.

– Co możecie powiedzieć o tej umowie?
    Leśnodorski: – Pracujemy w innych standardach.
    Kaczmarek: – Jest dziwna. Tam się zdarzają cztery linijki tekstu bez żadnego czasownika.
    Leśnodorski: – Mam wrażenie, że tę umowę sporządziła osoba, która nie zna angielskiego zbyt dobrze, a podpisały osoby, które nie wiem, czy ją rozumiały.

– To ten etap pomocy prawnej macie za sobą?
    Leśnodorski: – Teraz czas na sprawę licencji. Od dzisiaj otrzymujemy od Wisły dokumenty, które musimy odpowiednio przygotować dla Komisji Licencyjnej, z którą widzimy się w czwartek. Spotkałem się w sobotę z Łukaszem Wachowskim z Komisji Licencyjnej. Jest dla nas oczywistym, że nie zdołamy dostarczyć wszystkich dokumentów, o jakie nas poproszono. Na przykład bilans za cały poprzedni rok kalendarzowy… No, żadna firma w Polsce nie ma tego na dziś gotowego. Ale przede wszystkim trzeba przedstawić stan prawny, strukturę właścicielską versus umowa, stan finansowy klubu. Dobrze, że Wiśle udaje się rozwiązywać kolejne niekorzystne umowy.

– Na ile dzisiaj Wisła Kraków, pod względem prawnym, jest gotowa na sprzedaż?
    Leśnodorski: – Na trzy. No, może na siedem procent. Ale to polska piłka, może wystarczy. Przy czym chcę jedno zaznaczyć: ja chcę tylko pomóc posprzątać bałagan prawny i doprowadzić do sytuacji, w której Wisła będzie gotowa do przyjęcia inwestora. Nie zajmuję się szukaniem inwestora, nie będę prezesem, nie będę pociągał za sznurki z tylnego siedzenia. Nie jest to żadna operacja zaplanowana przeze mnie, tylko spontaniczna akcja ratunkowa.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Jestem
    Dzięki, opierałem się na stanie wiedzy z przedwczoraj.
    Ale chyba będą musieli uzyskać unieważnienie umowy na wszelki wypadek.
    I już znamy linię ataku:
    Leśnodorski: – Mam wrażenie, że tę umowę sporządziła osoba, która nie zna angielskiego zbyt dobrze, a podpisały osoby, które nie wiem, czy ją rozumiały.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Boniek w Prawdzie Futbolu:
    https://youtu.be/Hpr7sjKWhH4?t=1081

Ale chyba będą musieli uzyskać unieważnienie umowy na wszelki wypadek.
    A od kogo można "uzyskać unieważnienie umowy"? Pytam, bo nie słyszałem o takiej procedurze (w takim kontekście), a może się to w życiu przydać.
    To coś jak uzyskanie odpustu?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A od kogo można "uzyskać unieważnienie umowy"? Pytam, bo nie słyszałem o takiej procedurze (w takim kontekście), a może się to w życiu przydać.
    To coś jak uzyskanie odpustu?
    Nie, w sądzie i to polskim oczywiście, bo ten arbitraż w Szwecji jest dęty.
    Do Rudego przyjdzie TSW oraz ten Szwed i co ma Rudy zrobić? Pozostaje arbitraż albo sąd, skoro arbitraż ma być w Szwecji to pozostaje sąd.

Nie, w sądzie i to polskim oczywiście, bo ten arbitraż w Szwecji jest dęty.
    Do Rudego przyjdzie TSW oraz ten Szwed i co ma Rudy zrobić? Pozostaje arbitraż albo sąd, skoro arbitraż ma być w Szwecji to pozostaje sąd.

Prowadzę samochód , odpisze później

Legionista Awatar Jestem
    zarząd Towarzystwa Sportowego prowadzi obecnie negocjacje z trzema inwestorami, zainteresowanymi kupnem klubu. Dwóch z nich skontaktowało się z Towarzystwem Sportowym, trzeci usiadł do rozmów dzięki działaniom Bogusława Leśnodorskiego.
    Karuzela się kręci!

Skończy się to tak, że nowy inwestor będzie musiał coś zapłacić Hulkowi ze Szwecji o ile nie chcą mieć rozprawy przed szwemdzkim sądem. Nikt nie widział z nas tej umowy, a z pewnością ci z gangu olsena nie spisali jej pod Wiśle tylko bardziej pod siebie.
    A to, że ktoś przekazał akcje klubu temu kambozanskiemu blaznowi jeszcze przed zawarciem umowy, czysty idiotyzm i działanie na szkodę spółki.
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 07-01-2019 o 18:55

Uprawnienia umieszczania postów