Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 88 z 98 PierwszyPierwszy ... 3878848586878889909192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,640 z 2930

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Gdy kurwy z Łodzi kopały się po czołach w 4 lidze, nie przeszkodziło nam to w grze w LM. Legia do niczego nie potrzebuje tej czy tamtej kurewki, bo kurewek nie brakuje na piłkarskiej mapie w kraju. Legia potrzebuje tylko i wyłącznie dobrego zarządzania, i da sobie radę.

A trzeba być wyjątkowym dzbanem by sobie nie wyobrażać co by było gdybyśmy to my byli na miejscu Wisły.

Legionista Awatar Benek
    Wreszcie wraca normalność na naszym Forum
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mekiss Zobacz posta
    Ciekawi mnie ,czy kibice Wisly ,ktorzy nawet ,nie potrafia na swoim forum napisac Legia z duzej litery tez byli za pozostaniem Legii w ekstraklasie ,wydaje mi sie ze nie
    Szampan znikałby w całym kraju z półek sklepowych a baletów nie byłoby końca
    Niech giną. 4liga? hmmm Motor lubi to

Legionista Awatar Traper
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wreszcie wraca normalność na naszym Forum
    Nie na długo, ludziom takim jak nam ze starym podejściem po prostu nie chce sie tu przepychac z jakimiś tabelkowiczami czy innymi prowcami

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Nie na długo, ludziom takim jak nam ze starym podejściem po prostu nie chce sie tu przepychac z jakimiś tabelkowiczami czy innymi prowcami
    Przepychac sie nie trzeba ale dobrze jest aby od czasu do czasu starzy bywalcy przypomnieli co poniektorym co znaczy Legia Warszawa
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Mhm, to rozumiem, że np. kibicowską pomoc pomiędzy ekipami lekko mówiąc nie darzącymi się sympatią też tak nazwiecie? Pomoc z wejściem na sektor na zakazie, papugi, pomoc po awanturach...

Pomijając aspekt kibicowski, w którym życzę jak najgorzej wszystkim wrogom to jednak wolałbym pojechać do Krakowa i ich powyzywać na sektorze niż jechać do jakiejś pieprzonej Niecieczy czy innego Rakowa.
    Taki Raków na pewno przyciągnie na trybuny więcej osób niż Wisła...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Ale zdajesz sobie sprawę, że co poniektorzy maja pewnie znajomych wsrod kibiców Wisły? I nie zmienia to faktu, że można a nawet trzeba jebac ich nawet jak będą na dnie

Taki mamy klimat.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar so(L)dier
    Można się pośmiać, najbardziej podoba mi się stwierdzenie że bez Wisły w ekstraklasie to i Legia straci czy będzie słabsza
    Widzewa nie ma, ŁKSu nie ma, poloni nie ma, Ruchu nie ma, raz na jakiś czas spadnie z ekstraklasy Cracovia czy Górnik - aaaaale ta Legia wtedy jest słaba jak tych klubów nie ma, tak słaba że zaraz czwarte (z rzędu oczywiście) mistrzostwo zdobędzie

Nic tylko płakać

Trzeba zrobić zbiórkę żeby wszyscy wymienieni którzy nie są w ekstraklasie, jak najszybciej do niej wracali
    Ostatnio edytowane przez so(L)dier ; 05-01-2019 o 12:23 Powód: Mała poprawka

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Można się pośmiać, najbardziej podoba mi się stwierdzenie że bez Wisły w ekstraklasie to i Legia straci czy będzie słabsza
    Widzewa nie ma, ŁKSu nie ma, poloni nie ma, Ruchu nie ma, raz na jakiś czas spadnie z ekstraklasy Cracovia czy Górnik - aaaaale ta Legia wtedy jest słaba jak tych klubów nie ma, tak słaba że zaraz czwarte (z rzędu oczywiście) mistrzostwo zdobędzie

Nic tylko płakać

Trzeba zrobić zbiórkę żeby wszyscy wymienieni którzy nie są w ekstraklasie, jak najszybciej do niej wracali
    Baaa, będą to nawet straty, które można łatwo obliczyć: najnowszy kontrakt telewizyjny jest na najbliższe 2 lata, po tym ma być na 4 lata - brak Wisły - mniejsze wpływy na konto Legii przy kolejnym kontrakcie na prawa tv. Prawa telewizyjne = fundament utrzymania klubu i planowania wydatków.

Legionista Awatar Gabro
    Przekładanie ręki przez prezesa stulecia Legii do sprzątania burdelu po sharksach jest, delikatnie mówiąc, mocno niekomfortową sytuacją.

Legionista Awatar Traper
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Mhm, to rozumiem, że np. kibicowską pomoc pomiędzy ekipami lekko mówiąc nie darzącymi się sympatią też tak nazwiecie? Pomoc z wejściem na sektor na zakazie, papugi, pomoc po awanturach...

Pomijając aspekt kibicowski, w którym życzę jak najgorzej wszystkim wrogom to jednak wolałbym pojechać do Krakowa i ich powyzywać na sektorze niż jechać do jakiejś pieprzonej Niecieczy czy innego Rakowa.
    Taki Raków na pewno przyciągnie na trybuny więcej osób niż Wisła...
    Czekałem aż ktoś przywoła akcje kibicowskie i jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy pomocą przy takich sprawach a radości z upadajacego wroga z winy tylko i wyłącznie samych kibiców to właściwie ciężko dyskutować.
    No widzisz a ja na przykład wolę jechać na Raków niż móc powyzywac Wiśle przez płot kolejny raz. A jeżeli stawiasz ich na równi z Nieciecza to musisz mieć bardzo słabą pamięć.
    I tak z ciekawości co ma spadek Wisły do awansu Niecieczy i Rakowa do ekstraklasy? Bo wydaje mi się że po prostu zajeli/zajmuja premiowane awansem miejsca w 1 lidze.

Legionista Awatar Benek
    Pamiętajcie, że spadek Wisły oznacza większe szanse utrzymania dla braci z Sosnowca
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Czekałem aż ktoś przywoła akcje kibicowskie i jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy pomocą przy takich sprawach a radości z upadajacego wroga z winy tylko i wyłącznie samych kibiców to właściwie ciężko dyskutować.
    To jest właśnie clou. Nie wchodząc w szczegóły, ale widocznie niektórzy tu są bardzo mało świadomi co się w tej biednej wisełce ostatnio działo. Tak wam ich szkoda i koniecznie chcecie Wisły w ekstraklasie to uruchamiać przelewy i wspierać chłopakóW!
    A już pie**olenie gości, którzy nawet podczas meczu przy Łazienkowskiej siedzą w domu zalogowani na forum, o podnoszeniu poziomu kibicowskiego - akurat w przypdaku wiślaków - to już w ogóle śmiech na sali
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    To jest właśnie clou. Nie wchodząc w szczegóły, ale widocznie niektórzy tu są bardzo mało świadomi co się w tej biednej wisełce ostatnio działo. Tak wam ich szkoda i koniecznie chcecie Wisły w ekstraklasie to uruchamiać przelewy i wspierać chłopakóW!
    A już pie**olenie gości, którzy nawet podczas meczu przy Łazienkowskiej siedzą w domu zalogowani na forum, o podnoszeniu poziomu kibicowskiego - akurat w przypdaku wiślaków - to już w ogóle śmiech na sali
    Brawo!!!

Legionisci.com Awatar Woytek
    I takie forum to rozumiem

Stwierdzenie kogo wolałbym w Ekstraklasie i porównanie tego do wrzucania do puszki na Wisłę jest tak idiotycznie głupie, że chyba nie ma sensu w ogóle na ten temat dyskutować.

Legionista
    Do tego jeszcze Ostrowski jako prawnik Noble Capital Partners i cały spisek gotowy

https://dziennikpolski24.pl/akcje-wi...rs/ar/13778933
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Runi
    Stwierdzenie kogo wolałbym w Ekstraklasie i porównanie tego do wrzucania do puszki na Wisłę jest tak idiotycznie głupie, że chyba nie ma sensu w ogóle na ten temat dyskutować.
    Jest równie idiotyczne i głupie jak jeba** Wisły od najgorszych, a w przypadku gdy mogą się nieźle wykoleić zamartwianie się ich losem.

Legionista
    https://twitter.com/MaciekDobrowol2/...57785496690689
    https://twitter.com/KonRafal1/status...60022113550337
    No to już chyba jasne czemu Leśnodorski tak szybko znalazł wspólny język z Wisłockim. Połączyła ich miłość do

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Jest równie idiotyczne i głupie jak jeba** Wisły od najgorszych, a w przypadku gdy mogą się nieźle wykoleić zamartwianie się ich losem.
    Pokażesz mi fragment, w którym zamartwiam się ich losem?

Legionista
    Tytułem kompromisu chciałbym pojechać wiosną do Krakowa na pogrzeb a w nowym sezonie na Raków

Legionista Awatar Numer
    Bez nowej ankiety cała ta dyskusja i tak na nic

Legionista Awatar Runi
    Pokażesz mi fragment, w którym zamartwiam się ich losem?
    Skrót myślowy dotyczący wszystkich , którzy woleliby aby ta Wisła jednak została.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Do tego jeszcze Ostrowski jako prawnik Noble Capital Partners i cały spisek gotowy

https://dziennikpolski24.pl/akcje-wi...rs/ar/13778933
    I jeszcze mąż naszej Pani rzecznik jest łącznikiem między szwedem a mediami
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    https://twitter.com/MaciekDobrowol2/...57785496690689
    https://twitter.com/KonRafal1/status...60022113550337
    No to już chyba jasne czemu Leśnodorski tak szybko znalazł wspólny język z Wisłockim. Połączyła ich miłość do
    Możesz być nawet prezesem Wisły, jeśli tylko jesteś kibicem Legii

Już widzę te billboardy

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Skrót myślowy dotyczący wszystkich , którzy woleliby aby ta Wisła jednak została.
    No to kompletnie nie adekwatny do tego, co pisałem.

Legionista Awatar Jestem
    No to kompletnie nie adekwatny do tego, co pisałem.
    Ponieważ najłatwiej się dyskutuje z tezami, które się samemu stawia i potem je dzielnie obala i wyszydza.

Początek tej dyskusji był o tym czy Leśny może czy nie może wspomagać Wisłę a nie o tym, czy ma to robić Legia i Jej kibice.

Teraz mamy już w ogóle spisek trzech legionistów aby zawłaszczyć sobie Wisłę, to się poszerza z minuty na minutę, może nawet Vannna to nie Vanna tylko Brodzik (kolejny legionista)?

p.s. A tak w ogóle to czy warszawski taksówkarz z eLką biorąc kibiców Lecha/Wisły/Górnika w dniu meczowych ma go zawieźć na Ł3 czy na Konwiktorską? I dlaczego?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar midzi
    Nie wiem w czym problem widzicie. Leśny przejmie Wisłę, więc w końcu będziemy mieli klub satelitarny do ogrywania młodzieży

Legionista Awatar Benek
    Swoją drogą Stanowski tak się udziela i podnieca wątkiem Wisły że nie zdziwie się jak kombinuje razem z Leśnym
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów