Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 83 z 83 PierwszyPierwszy ... 33737980818283
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,487 z 2487

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Zwolnienie Jacka Magiery to był największy błąd. Ci co mówią inaczej to chyba zapomnieli jak krzyczeli "Jacek to nie twoja wina to chujova jest drużyna". Jacek to był kompetentny człowiek i Legionista. Mam bardzo duży żal do Miodka za zwolnienie Jacka i zatrudnienie w jego miejsca Pana Jozaka.
    Otóż to.

Jebac tę kurwę Szczęsnego (pamiętacie jego wywiad za czasów konfliktu? "To coś (w sensie kibice) samo zdechnie. A jak nie to trzeba nadepnąć i przydusić jak robala"), ale w tym, że zwolnienie Magica to był błąd akurat ma rację.

Jeśli ktoś miałby być tym długo wyczekiwanym trenerem na lata, to właśnie Magiera.

Można dyskutować, bo jednak Jacek się pogubił w lecie i argumenty do zwolnienia były, ale zastąpienie go chorwackimi "specjalistami" to był majstersztyk Mioducha. Pisaliśmy wtedy, że jeszcze zatęsknimy za Magierą

Oprócz tego oczywiście trzeba było trafić z transferami, bo z gowna ciężko bat ukręcić. Po odejściu Vadisa, Niko, Prio, Beresia sprowadzono wyroby piłkarzopodobne typu Chukwu (jeszcze za Bogusia) czy Sadiku, Berto, Pasquato.

Jeśli Pazdanowi czy komuś innemu zaczął sie nie podobac trener, to wówczas trzeba było dać jasny sygnał, że trener jest najważniejszy, a jak się nie podoba to won.

Magic pokazał, że jak ma dobry skład, to potrafi z tego zrobić zajebisty zespoł.

Rzecz jasna Magic trenerem idealnym nie był, bo brakowało mu przede wszystkim doświadczenia (bo wiedzę teoretyczną ma ogromną), ale trzeba było dać mu wyjść z kryzysu, nabrać tego doświadczenia i kto wie, być może mielibyśmy tego długo wyczekiwanego trenera na lata
    Ostatnio edytowane przez b. ; 29-08-2018 o 08:01

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Rzecz jasna Magic trenerem idealnym nie był, bo brakowało mu przede wszystkim doświadczenia (bo wiedzę teoretyczną ma ogromną), ale trzeba było dać mu wyjść z kryzysu, nabrać tego doświadczenia i kto wie, być może mielibyśmy tego długo wyczekiwanego trenera na lata
    Kto niby tak czeka na tego długo wyczekiwanego trenera na lata?
    Kibice, Mioduski, czy jakaś inna wyimaginowana persona?

Trener ma być od tego za co mu płacą, czyli od realizowania założonych celów przez właściciela.

Magiera wyleciał słusznie, gdyż:
    Primo - źle przygotował zespół do sezonu
    Secundo - wyleciał z pucharów w trymiga
    Tertio - przeciętnie rozpoczął rozgrywki ligowe

Nie ma wyników, nie ma posady. Tyle i aż tyle.

PS. Zresztą to wałkowane było milion razy.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 29-08-2018 o 08:16

Legionista
    Magierze sie przede wszystkim rozlazla szatnia. Przyklad Nagy, fusy z kadry, Rado...

Legionista Awatar midzi
    Wina szatni, trenera, czy może jakiś leśnych ludków?

Zwyczajnie trzeba przestać patrzeć maślanymi oczami na to co się dzieje.

Magiera nie potrafił trenować - zwolnić
    Kuchy nie potrafił prosto piłki kopnąć - zwolnić

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Kto niby tak czeka na tego długo wyczekiwanego trenera na lata?
    Ja.

Nie no, zajebista opcja zmieniać trenera, a co za tym idzie cały sztab, i przy okazji sprowadzać swój zaciąg co 3 miesiące czy pół roku.

A co do reszty ja swoje zdanie napisałem i go nie zmieniam, faktycznie temat już był wałkowany i nie ma co drążyć.

Legionista Awatar crolick
    Ja.

Nie no, zajebista opcja zmieniać trenera, a co za tym idzie cały sztab, i przy okazji sprowadzać swój zaciąg co 3 miesiące czy pół roku.

A co do reszty ja swoje zdanie napisałem i go nie zmieniam, faktycznie temat już był wałkowany i nie ma co drążyć.
    Trener na lata to fikcja. Już kiedyś pisałem, że najdłużej pracującym trenerem był Strejlau (niecałe 4 lata). Zazwyczaj kadencja nie przekracza 2 lat, więc to dla nas standard.
    Natomiast to co tu się odpierdala od czasów Czerczesowa to jest cyrk.

Legionista
    Osobiście uważam, że to co się wydarzyło (tak naprawdę od zeszłego roku) to pikuś w porównaniu z tym co się wydarzy w najbliższym lecie. Sytuacja wyjściowa super. Miodulski ma ostatnia szans by ratować twarz, ale jak nie obroni to zepchnie Legie do mega defensywy ... 12, a w zasadzie 13 kontraktów wygasa. Cały skład. Jak zatrudni w ich miejsce złych ludzi to będziemy ich mieli na minimum 3,4 lata każdego na utrzymaniu. Tych decyzji boje się najbardziej

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Osobiście uważam, że to co się wydarzyło (tak naprawdę od zeszłego roku) to pikuś w porównaniu z tym co się wydarzy w najbliższym lecie. Sytuacja wyjściowa super. Miodulski ma ostatnia szans by ratować twarz, ale jak nie obroni to zepchnie Legie do mega defensywy ... 12, a w zasadzie 13 kontraktów wygasa. Cały skład. Jak zatrudni w ich miejsce złych ludzi to będziemy ich mieli na minimum 3,4 lata każdego na utrzymaniu. Tych decyzji boje się najbardziej
    Te decyzje nie będą podejmowane latem, to zbyt późno. One zaczną się zimą, po jesiennym sezonie.
    Też się boję
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Magic pokazał, że jak ma dobry skład, to potrafi z tego zrobić zajebisty zespoł.
    O kurrwa

Pan Mieciu spod monopolowego, lub pan Staszek z ołomunieckiej ośmiornicy "dokonałby" tego samego.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    O kurrwa

Pan Mieciu spod monopolowego, lub pan Staszek z ołomunieckiej ośmiornicy "dokonałby" tego samego.
    A Jozak i Klafuric nie dali rady, razem i osobno
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A Jozak i Klafuric nie dali rady, razem i osobno
    Nie ten temat, ale szybko odpowiem. Mieli Nikolića, Prijovića i Ofoe? Nie nie mieli, ciach bajera i koniec tematu.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Nie ten temat, ale szybko odpowiem. Mieli Nikolića, Prijovića i Ofoe? Nie nie mieli, ciach bajera i koniec tematu.
    Nie naginaj faktów , bo z wspomnianej trójki tylko Odidja miał jakikolwiek wpływ na zespół, gdyż wcześniejsza dwójka to w zimę wyleciała z klubu.

Prijovic zagrał w 8 na 50 meczów za Magiery (363 minuty).
    Nikolic zagrał w 14 na 50 meczów (892 minuty).

Ciach bajera i koniec tematu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie naginaj faktów , bo z wspomnianej trójki tylko Odidja miał jakikolwiek wpływ na zespół, gdyż wcześniejsza dwójka to w zimę wyleciała z klubu.

Prijovic zagrał w 8 na 50 meczów za Magiery (363 minuty).
    Nikolic zagrał w 14 na 50 meczów (892 minuty).

Ciach bajera i koniec tematu.
    I było to widać w grze zespołu. Dzięki za uzupełnienie mojego wpisu, bo całkiem o tym zapomniałem.

DM uczy się na błędach. Kepcija, Bezjaji i Sos out.

- Zanim wyciągnęliśmy wnioski personalne chcieliśmy dobrze zrozumieć, jakie błędy zostały popełnione. Szczegółowo przeanalizowaliśmy sytuację i wiemy, że kluczowym błędem była budowa sztabu w oparciu o niedoświadczone osoby. Zabrakło też nadzoru, skutecznej weryfikacji pracy sztabu przez osoby za to odpowiedzialne w pionie sportowym i przepływu informacji ze ścisłego zaplecza drużyny do władz klubu. W obszarze ściśle sportowym wiemy, że drużyna nie została dobrze przygotowana fizycznie i dzisiaj wciąż ponosimy tego koszty. Podjęto też niepotrzebne ryzyko zmiany systemu gry bez odpowiedniego przygotowania – mówi prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski.

Z jednej strony ogromne zadowolenie, że pogonieni zostali wszyscy Chorwaci. Po drugie cieszę się, że zbudowano pion sportowy z dyrektorem na czele. Mam wątpliwości co do personaliów, nie wiem czy dadzą radę. Zarówno na plus jak i minus że zostali wyłonieni z wewnętrzych zasobów klubu.

Głębokie w **** przemyślenia. Moim zdaniem albo będzie dobrze albo będzie źle.

Zabraklo nadzoru sztabu? Byla hierarchia Kepcija - Miodek
    Teraz będzie Kucharski - Miodek.
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Głębokie w **** przemyślenia. Moim zdaniem albo będzie dobrze albo będzie źle.
    Może być również "średnio"

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    DM uczy się na błędach. Kepcija, Bezjaji i Sos out..
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

- Zanim wyciągnęliśmy wnioski personalne chcieliśmy dobrze zrozumieć, jakie błędy zostały popełnione. Szczegółowo przeanalizowaliśmy sytuację i wiemy, że kluczowym błędem była budowa sztabu w oparciu o niedoświadczone osoby.
    Jedną z najważniejszych decyzji władz klubu jest powołanie na dyrektora sportowego Legii Warszawa Radosława Kucharskiego, dotychczasowego szefa skautingu Legii Warszawa. Odpowiedzialność za koordynację działań skautingowych przejmie wieloletni piłkarz Legii i członek zespołu skautingowego, Tomasz Kiełbowicz, który będzie jednocześnie zastępcą Radosława Kucharskiego. Ważną rolę doradczą w pionie sportowym odgrywać będzie także Jacek Zieliński, pełniący funkcję dyrektora Akademii Legii i nadzorujący obszar szkolenia oraz II drużyny.
    Nie no, teraz to już mogę spać spokojnie

Legionista Awatar Gabro
    Zahorski musi odejść.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Dobra, minął miesiąc od obiecanek pudla o pozwie sadowym. Ktoś coś wie czy po raz kolejny miałem rację i szokujące ale pozwu nie będzie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Chmielo
    To po jaki **** było to pierdolenie o ich profesjonalizmie i zatrudnianie ich tu, żeby teraz zastąpić ich kolejnymi nowicjuszami, którzy będą się uczyć? Przecież to jest pełna amatorka i jazda bez trzymanki. Te kandydatury nie dają żadnej gwarancji i równie dobrze mogą okazać się taką samą wtopą. Uda się to będą opowieści o przemyślanym działaniu, a jak nie to kolejny błąd, który poprawimy.

Ręce opadają.

Z zatrudnieniem Jozaka to był błąd, który naprawiono awansem Klaufurica na stanowisko pierwszego trenera. Zostawienie go na nowy sezon było kolejnym błędem, który teraz naprawia... i tak ***** w kółko do porzygu.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    To po jaki **** było to pierdolenie o ich profesjonalizmie i zatrudnianie ich tu, żeby teraz zastąpić ich kolejnymi nowicjuszami, którzy będą się uczyć? Przecież to jest pełna amatorka i jazda bez trzymanki. Te kandydatury nie dają żadnej gwarancji i równie dobrze mogą okazać się taką samą wtopą. Uda się to będą opowieści o przemyślanym działaniu, a jak nie to kolejny błąd, który poprawimy.

Ręce opadają.

Z zatrudnieniem Jozaka to był błąd, który naprawiono awansem Klaufurica na stanowisko pierwszego trenera. Zostawienie go na nowy sezon było kolejnym błędem, który teraz naprawia... i tak ***** w kółko do porzygu.
    Na to wychodzi że Mioduski ciągle się uczy. Od samego początku było wiadomo że zatrudnienie zaciągu Chorwackiego to ogromne ryzyko-nie powiodło się. Od 2 lat prezesowania ciągle powtarza te same błędy- czas wreszcie na stabilizację.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dobra, minął miesiąc od obiecanek pudla o pozwie sadowym. Ktoś coś wie czy po raz kolejny miałem rację i szokujące ale pozwu nie będzie.
    Masz nosa, po raz enty miałeś rację. Cudowny jesteś kolego.
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Mija miesiąc, Legia odpadła z pucharów, klub nie zbankrutował. Nie sprzedano Szymańskiego za gruszki i sprowadzono kolejnego zawodnika.
    Stanowski od miesiąca skończył z podjazdami do Legii.
    Hmm wnioski można wyciągnąć lub nie

Tak czy owak nie bagatelizowałbym tych 30-50 mln długu...

To może być tykająca bomba

Uprawnienia umieszczania postów