Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 81 z 83 PierwszyPierwszy ... 317177787980818283 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,430 z 2487

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Talar Zobacz posta
    To jest oczywista oczywistość, pytanie tylko kto? Bo do tej pory wszyscy byli źli.
    Dziekanowski.
    A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
    Tylko to, że ty wspierasz ich.

Cytat Zamieszczone przez Henio Zobacz posta
    Dziekanowski.
    https://www.youtube.com/watch?v=GscW3q-DDck

''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Nie wiem czy jest to możliwe, ale ja bym widział na stanowisku dyrektora sportowego:
    Mariusza Piekarskiego (kandydat idealny) druga opcja Cezary Kucharski.
    Wiem że to są menadżerzy piłkarscy i pewnie nie byliby zainteresowani pracą, gdyż działają na swoje konto i są niezależni, ale dyrektor sportowy powinien mieć szeroką wiedzę na temat menadżerki, znać to środowisko, mieć kontakty i poruszać się swobodnie na tym rynku.
    Tak to widzę, obaj są związani z Legią, byli piłkarze Legii, a nam trzeba by kluczowe stanowiska zajmowali ludzie związani z Legią i fachowcy swojej dziedzinie, są uznanymi menadżerami na naszym rynku.
    Pytanie czy któryś z nich chciałby wejść w ten bałagan.

Legionista Awatar Raffels
    Dobra, kto da lepsze kandydatury? Czekam z niecierpliwością. To może ja zaproponuję - Leszek Miklas.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

A ja na stanowisku dyrektora sportowego Legii widzial bym Borka ,albo Koltonia wszystko wiedza najlepiej na temat pilki noznej ,mieli by okazje sie wykazac

Dawać tu Heuslera na dyrektora sportowego. Choćby i zdalnie raz na miesiąc. Jak już współpracujemy, to niech Pan doktor się na coś przyda. A pojęcie to on ma, większe od tych wszystkich naszych pseudoekspertów razem wziętych.

Legionista
    Taa Piekarski - Stanowski tylko czeka żeby któryś z jego ziomali u nas zawitał.

Cytat Zamieszczone przez mekiss Zobacz posta
    A ja na stanowisku dyrektora sportowego Legii widzial bym Borka ,albo Koltonia wszystko wiedza najlepiej na temat pilki noznej ,mieli by okazje sie wykazac
    Nagle by się okazało że Panowie mają tyle pojęcia o zarządzaniu co prezes Mioduski.

Legionista Awatar Neg
    Śmiejecie się z Borka a prawda jest taka, że wiedzę ma ogromną. Jakby się sprawdził w roli dyrektora sportowego nie wiem, ale myślę, że na taki szrot jaki jest sciagany do klubu by nie pozwolił
    Fanatyczny Tarchomin

Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Śmiejecie się z Borka a prawda jest taka, że wiedzę ma ogromną. Jakby się sprawdził w roli dyrektora sportowego nie wiem, ale myślę, że na taki szrot jaki jest sciagany do klubu by nie pozwolił
    Co do Borka to okej akurat jemu dał bym szansę,natomiast broń boże z Kołtoniem.

Legionista Awatar Chmielo
    To czemu marnuje się w studiu Polsatu zamiast budować potęgę któregoś z polskich klubów? Wiedzę może i ma, ciekawe jak z praktyką. A patrząc jak klepie się po dupie z Ryżym, Hajto, czy Kowalem to nie wróżę mu spektakularnych sukcesów. Nie wierzę też, że odciąłby się od swoich wafli typu Kołakowski, którzy sypią mu info z pierwszej ręki. Był już tu taki dyrektor, co lubił zrobić deal z menadżerami... Jóźwiak się nazywał.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    To czemu marnuje się w studiu Polsatu zamiast budować potęgę któregoś z polskich klubów? Wiedzę może i ma, ciekawe jak z praktyką. A patrząc jak klepie się po dupie z Ryżym, Hajto, czy Kowalem to nie wróżę mu spektakularnych sukcesów. Nie wierzę też, że odciąłby się od swoich wafli typu Kołakowski, którzy sypią mu info z pierwszej ręki. Był już tu taki dyrektor, co lubił zrobić deal z menadżerami... Jóźwiak się nazywał.
    Czy ja wiem czy się marnuje. W tym co robi jest dobry
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Chmielo
    Czy ja wiem czy się marnuje. W tym co robi jest dobry
    Chodzi Ci o te wywiady z ringu KSW pod przysłowiowego Janusza?

A tak poważnie to przypomina mi Stanowskiego. Tysiące pomysłów i krytyka w momencie, kiedy trzeba kogoś usadzić. Jak swój koleś siada na stołku to morda w kubeł i nagle amnezja.

Pamiętam jak z czasów Laty produkował się w Cafe Futbol wraz z Świerczewskim, Kowalem i Hajto nad stanem polskiej piłki. Punktował błędy, wskazywał braki, można by rzec, że dawał gotowe rozwiązania. Tysiące pomysłów na uzdrowienie polskiej piłki klubowej, dopóki do władzy nie doszedł Rudy Zbyszek, z którym dyskusję prowadzi z poziomu kolan. Dodatkowo kręci się przy Lewandowskiej, u którego robi chyba na etacie giermka. Dla mnie gość niepoważny.
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Za czasów BL Borek miał propozycje pracy w klubie. Nie był zainteresowany.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Za czasów BL Borek miał propozycje pracy w klubie. Nie był zainteresowany.
    Pasjonat pięściarstwa i okolic. Futbol na nie.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar beka
    Borek o pracy w klubie wypowiedzial sie kiedys nastepujaco:
    Powiem tak: nic nie przekonałoby mnie do tego poza dwoma scenariuszami. Pierwszy to taki, że spotykam inteligentnych i zaradnych ludzi, dostaję od nich kompetencje i kilkuletni kontrakt z konkretnym celem. Nie mógłbym funkcjonować w klubie, w którym bym się nie odzywał i skupiał na dostawaniu pensji. Nie mogę myśleć, że moja decyzja komuś się nie spodoba i za pół roku mnie wyrzucą. Nie da się tak robić piłki.

Nie ma klubu, którego działanie do ciebie trafia?

Jak funkcjonują nasze kluby? Część balansuje na granicy tego, czy jedziemy na zgrupowanie, bo brakuje na hotel lub jedzenie, część ma problem z transferem za 200 tysięcy euro, natomiast w bogatszych klubach zarządzać chcą właściciele, a funkcje sportowe są – mam wrażenie – bardziej administracyjne, mniej decyzyjne.
    http://weszlo.com/2015/05/17/kupilem...-sie-z-zyciem/

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Borek o pracy w klubie wypowiedzial sie kiedys nastepujaco:

http://weszlo.com/2015/05/17/kupilem...-sie-z-zyciem/
    Niestety dobra analiza sytuacji.

A ja na stanowisku dyrektora sportowego Legii widzialbym Manuela Junco.
    1. Doświadczenie w ekstraklasie
    2. Ciekawe wzmocnienia mimo widma bankructwa i braku budżetu
    3. Solidne sztaby szkoleniowe

O *****.
    To może Rhutkowskiego?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jaco
    O *****.
    To może Rhutkowskiego?
    Jasiu Furtok będzie King Kongiem na 100%.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

W tym roku zewnętrzny audyt niepotrzebny
    Stanowski przeprowadza bardzo szczegółowy audyt na twitterze
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Własnie napisał ze z tabelkami to dał dupy
    cytujac:
    "Prawda jest taka, że w kwestii tych prowizji dałem dupy, bo źle odczytałem tabelki i jeśli ktoś poczuł się przeze mnie wprowadzony w błąd to bardzo przepraszam"
    Kucharczyk? Sky is the limit

Legionista Awatar midzi
    Akurat w tej umiejętności to może i jest dobry

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    "Prawda jest taka, że w kwestii tych prowizji dałem dupy, bo źle odczytałem tabelki i jeśli ktoś poczuł się przeze mnie wprowadzony w błąd to bardzo przepraszam"
    A ja myślałem, że rolą dziennikarza jest zebrać materiał (dane, interpretacje, opinie), a nie wziąć jedną tabelkę z excela i klepać co ślina na klawiaturę przyniesie bez jakiejkolwiek weryfikacji...

Ale cóż... Widać, że dzisiaj dziennikarzem może być byle jeden forumowicz z plecami, a nie osoba z wykształceniem i warsztatem.

Czy nasz najlepszy prezes ever z kompetencjami strategicznymi ma w końcu zamiar zabrać jakoś głos czy Adamowicz kazał milczeć?

Panie Mioduch, może warto byłoby udzielić jakiegoś wywiadu? Tak wiemy, że nic byśmy się nie dowiedzieli ale może warto usłyszeć co ma Pan do powiedzenia?

Jak trzeba było to leciał Pan do zaprzyjaźnionych z Panem mediow...więc może i teraz warto powiedzieć coś w Przeglądzie czy jakiejkolwiek innej gazecie? Najlepiej bez dokonywania PRowych korekt przez Pana prawą rękę.

Z pozdrowieniami, zachwycony Pana dokonaniami
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar b.
    Panie Mioduch, może warto byłoby udzielić jakiegoś wywiadu?
    Przecież on w praktycznie każdym wywiadzie się ośmieszał.

Przynajmniej tu wyciągnął wnioski i przestał pierdolic te swoje kocopoły.

To wiem ale wiesz jak będzie powód do świętowania wtedy będzie wyskakiwał z każdej lodówki a teraz milczy nienawistnie, prawie jak Kaczyński

A to, że facet dramatycznie wypada medialnie to wszyscy wiemy. Po prostu zawsze się fajnie dojebac do pudla.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionisci.com Awatar Woytek
    Czy nasz najlepszy prezes ever z kompetencjami strategicznymi ma w końcu zamiar zabrać jakoś głos czy Adamowicz kazał milczeć?

Panie Mioduch, może warto byłoby udzielić jakiegoś wywiadu? Tak wiemy, że nic byśmy się nie dowiedzieli ale może warto usłyszeć co ma Pan do powiedzenia?

Jak trzeba było to leciał Pan do zaprzyjaźnionych z Panem mediow...więc może i teraz warto powiedzieć coś w Przeglądzie czy jakiejkolwiek innej gazecie? Najlepiej bez dokonywania PRowych korekt przez Pana prawą rękę.
    Bądź cierpliwy. Przez ostatnie dni część redakcji była wizytowana, by poprawić PR, więc może wkrótce ujrzymy jakieś efekty.

Legionista Awatar brachu
    Na tt widzialem info ,ze Bodek sondowal zakup akcji Wisly Krakow ;-) ile w tym prawdy nie wiem
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Bądź cierpliwy. Przez ostatnie dni część redakcji była wizytowana, by poprawić PR, więc może wkrótce ujrzymy jakieś efekty.
    Już raz powiedział, że zostawienie Klafa na trenerze to była pomyłka. Nie bronie go, ale co ma jeszcze zrobić - iść na Jasną Górę po pokutę?

Uprawnienia umieszczania postów