Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 68 z 68 PierwszyPierwszy ... 18586465666768
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,033 z 2033

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Aaa, czyli zero kontrowersji bo powiedział oczywistość
    Ogólnie to tak średnio poważnie brzmiał. W 2017 roku podobno rzeczywiście blisko Caicedo byli pozyskania, bo wtedy miał gest i dawał więcej. Przypominam, że to okienko w którym sprzedali Niko i Prijo i dali rekordowe kontrakty Jędzy i Chukwu.

To już chyba był ten okres gdzie zaczęli wojować z Mioduskim i w sumie nie dziwi, że potem Miodek tak narzekał na stan finansowy Legii. Miał być Szachtar Europy Środkowej.

Opierając cały budżet na grze w pucharach to rzeczywiście mogło się skończyć tragicznie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Mi też ten Lord Koks nie leżał :/ Zepsuta audycja przez tego człowieka.

Legionista Awatar Lorenzo
    Można to gdzieś odsłuchać?

Chętnie bym posłuchał o tym Szachtarze i Legii w sercu!
    #teamMioduski

Rozumiem, że każdy sobie czyta i słucha tego co lubi, ale polecania tu audycji tej antykibolskiej pokraki się nie spodziewałem.
    Nawałka z Legii won!
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Rozumiem, że każdy sobie czyta i słucha tego co lubi, ale polecania tu audycji tej antykibolskiej pokraki się nie spodziewałem.
    Ale kto tutaj poleca zeszło tęczowego Krzysia?
    Mnie akurat bardzo interesuje co ma do powiedzenia były prezes Legii na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszego klubu, a to że akurat lubi chodzić do swojego tęczowego kumpla to ja na to nic nie poradzę

p.s. Perfidnie podam linka z którego warto skorzystać, nie trzeba ale Hadaj czasem pociągnie swoim rozmówców za język: https://soundcloud.com/search?q=czarna%20elka, ponadto czasem warto wiedzieć co tam się dzieje
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Chmielo
    Tego się nie da słuchać...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Wazelina Hadaja na początku odcinka z Donem przekroczyła ludzkie pojęcie

Legionista
    No ja jeszcze jakoś się za to radio nie zabrałem. Nawet nie wiem gdzie i jak bym miał to uruchomić. Może wyjdę na durnia ale zapytam z ciekawości: to leci tylko przez internet czy u babci Krysi w kuchni też to można złapać na klasycznym odbiorniku?

na zwyklym nie, jak Bacia Krysia ma WIFI w kuchni to mozna, ogolnie to przez stronke lub apke na telefon
    Klafurić: Kucharczyk? Sky is the limit

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Przyznaję, często jest ciężko wytrzymać, ale to już nie moja wina
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Przyznaję, często jest ciężko wytrzymać, ale to już nie moja wina
    Nie no, Hadaj jako prowadzący to ciężko się słucha. O Wiśle, Lechu czy śląskich klubach są co tydzień fajne audycje gdzie wypowiadają się ludzie blisko klubu. O Legii są dwie audycje, ale można je odpuścić. Ta ze specyficznym Hadajem, który jakiś księży zaprasza, którzy nie mają pojęcia o czym mówią i ta z Lordem Koksem gdzie ciągle się nabijają z Kucharczyka, a zapraszani są kibice z Twittera...

Merytoryki zero, ale tak te radio funkcjonuje jak wczorajsza audycja z Leśnym. Goście sobie piją przy stole, co drugie słowa ku*wa, udawanie świni przez Lorda Koksa itd.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Merytoryki zero, ale tak te radio funkcjonuje jak wczorajsza audycja z Leśnym. Goście sobie piją przy stole, co drugie słowa ku*wa, udawanie świni przez Lorda Koksa itd.
    Mógł Boguś w coś lepszego zainwestować, a nie w to gówno Stanowskiego
    #teamMioduski

Legionista Awatar Paramonow
    Anegdotki o tym jak Leśny kupił Pazdana dorzucając zegarek i o rozmowie Bogusia z Piekario na temat tego, czy warto kupować drogie ( i jak drogie) zegarki całkiem śmieszne... Leśny jest niezłym gawędziarzem, i ma dystans do siebie. Dobry też moment gdy opowiadał o staraniach o Grosika. Plotki, ploteczki i heheszki - można posłuchać, ale niczego przełomowego nie powiedział.
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 14-07-2018 o 03:28

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Nie no, Hadaj jako prowadzący to ciężko się słucha. O Wiśle, Lechu czy śląskich klubach są co tydzień fajne audycje gdzie wypowiadają się ludzie blisko klubu. O Legii są dwie audycje, ale można je odpuścić. Ta ze specyficznym Hadajem, który jakiś księży zaprasza, którzy nie mają pojęcia o czym mówią i ta z Lordem Koksem gdzie ciągle się nabijają z Kucharczyka, a zapraszani są kibice z Twittera... .
    O ile kojarzę to Stanowski też ma własne pasmo z tematyką o Legii.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Anegdotki o tym jak Leśny kupił Pazdana dorzucając zegarek i o rozmowie Bogusia z Piekario na temat tego, czy warto kupować drogie ( i jak drogie) zegarki całkiem śmieszne... Leśny jest niezłym gawędziarzem, i ma dystans do siebie. Dobry też moment gdy opowiadał o staraniach o Grosika. Plotki, ploteczki i heheszki - można posłuchać, ale niczego przełomowego nie powiedział.
    rzuciłbyś bezpośredni link do nagrania z tej audycji ? z góry dzięki

Legionista Awatar Tomi
    Tych Hyde Parków nie ma do odsłuchu po zakończeniu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    rzuciłbyś bezpośredni link do nagrania z tej audycji ? z góry dzięki
    Tutaj jest tylko bez ostatnich 30 minut.
    https://soundcloud.com/pawel-3596613...-park-12072018

Morterator Awatar mort
    A kto to ten caly Lord Koks i dlaczego sie spierdala do Kuchego?
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Tweeterowy napinacz
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    A kit wie, jakaś gwiazda Twittera. Spierdala to się głównie do Kuchego gość, którego zawsze zaprasza, czyli Tomasz Saxx, następna gwiazda Twittera. Jak początkowo tego słuchałem to co temat wyskakiwał z żenującym żartem o Kuchym. Ogólnie poziom podobny do całej działalności tego radia, czyli ciągłe podśmiechujki (no chyba, że temat o Bońku, to nie).

O ile kojarzę to Stanowski też ma własne pasmo z tematyką o Legii.
    Stanowski na początku prowadził transmisje o Legii, potem przejął ją właśnie Hadaj.

Co wy pierdolicie? Lord Koks jest autorem komiksów La Familia i to on wymyślił Kuchy Kinga i zapoczątkował ten cały kucharczykowy kult

Co do audycji to słuchałem ze dwa razy i jest rzeczywiście chujowa. Narzekanie na wszystkich i wszystko. Prym wiedzie tam kubaa69 czy jak mu tam, legijny insajder od kumatego info.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Co wy pierdolicie? Lord Koks jest autorem komiksów La Familia i to on wymyślił Kuchy Kinga i zapoczątkował ten cały kucharczykowy kult

Miała być szydera na maksa a wyszła legenda! Biedny Koks, kimkolwiek jest

Legionista
    dajcie spokój przecież całe to weszło z ich wodzem gamoniem i towarzystwo wzajemnego lizania jajek z TT żyje tylko z tego co ktoś bardziej kontrowersyjnego powie ... banda pojebów zakochana w sobie po uszy.

Uprawnienia umieszczania postów