Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 65 z 83 PierwszyPierwszy ... 155561626364656667686975 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,950 z 2487

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To Cię ubiegne w tej analizie. Tak, BL maczał swoje paluchy w Weszło.fm. I to chyba żadna tajemnica bo się o tym dużo mówiło od jakiegoś czasu.
    Zadowolony?
    Dobra, czyli uznajemy letnio-jesienne napierdalanie ile wlezie w klub głównie przez tubę Weszło i pedzia Krzysia za zupełnie przypadkowe. Okej!
    #teamMioduski

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Dobra, czyli uznajemy letnio-jesienne napierdalanie ile wlezie w klub głównie przez tubę Weszło i pedzia Krzysia za zupełnie przypadkowe. Okej!
    Przecież jasne było i jest, że to nie było przypadkowe. Na chvj znowu to drążysz?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jest tak samo przypadkowe jak Twoja obecność na tym forum od kiedy pieski mioducha dorwały się w klubie do internetu.

Ps. Stanowski był jest i będzie *****.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

To Cię ubiegne w tej analizie. Tak, BL maczał swoje paluchy w Weszło.fm. I to chyba żadna tajemnica bo się o tym dużo mówiło od jakiegoś czasu.
    Zadowolony?
    A co ma tutaj moje zadowolenie. Dla mnie to bez znaczenia. Tylko informuje

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Na chvj znowu to drążysz?
    Jakoś na premię u pryncypała trzeba zarobić

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    A co ma tutaj moje zadowolenie. Dla mnie to bez znaczenia. Tylko informuje
    Generalnie nie odkryles Ameryki.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Stano ładnie pcha biznes do przodu. Pozakładał w listopadzie kilka spółeczek pod Weszło - u notariuszy z Plac Bankowy 1 - tych samych co organizowali papiery pod Abstra czy AGO Esport

Przypadek? Nie sądzę.
    https://mojepanstwo.pl/dane/krs_osob...rzysztof-jakub
    to tak żeby mitów nie budować
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Czy ktoś z fanatycznych wyznawców prezesa Mioduskiego orientuje się, jak wygląda sprawa budowy nowych obiektów Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa?
    Informacje od adwersarzy Miodzia też mile widziane.
    Ostatnie informacje pochodzą z maja 2017:
    Jaco mnie zmobilizował. Trochę to potrwało, ale posprawdzałem wszystko co się dało
    https://legionisci.com/news/73728_Os...oryzoncie.html

Legionista Awatar Jaco
    Dzięki, Woy.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Z tt:

Marcin Żuk
    @MZukMarmar
    Długo czekałem na oficjalne sprawozdanie Legii na 30.06.2017 (bilans zamknięcia ery Leśnego): przychody 233 mln, zysk netto 66 mln, gotówka 15 mln zł, pożyczka 11 mln, kapitały własne 30 mln przy aktywach 104 mln. Raczej nie do powtórzenia przez lata. #2016/2017

Ciekawe jakie wyniki finansowe bedą po 2 latach bez gry w grupie Europucharach za samodzielnego Dariusza? Cały czas zarzucał Leśnemu nadmierne ryzyko a ten co robi - zatrudnia na trenera kompletnego żółtodzioba a ratować sezon ma gość od piłki kobiecej

Trzeba czekać aż Darek sprzeda klub, zupełnie jak ITI on tego kompletnie nie czuje nie rozumie i nie ma do tego serca.

To nie są najlepsze dni Mioducha i jego piesków....
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

To już wiemy, że 7 mln z tych 15 podpierdzielił na sąd na poczet idiotycznego pozwu Dzielnicy Śródmieście.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Zaraz i tak ktoś wyskoczy z tezą, że obaj byli w klubie i to zasługa ich obu

Może i ten Mioduski źle nie chce, ba zapewne chce jak najlepiej...ale on po prostu nie ma farta, szczęścia do tego "biznesu" jakim jest piłka nożna. Zupełna odwrotność Leśnego, któremu po prostu żarło - zarówno pod względem sportowym jak i finansowym.

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Z tt:

Marcin Żuk
    @MZukMarmar
    Długo czekałem na oficjalne sprawozdanie Legii na 30.06.2017 (bilans zamknięcia ery Leśnego): przychody 233 mln, zysk netto 66 mln, gotówka 15 mln zł, pożyczka 11 mln, kapitały własne 30 mln przy aktywach 104 mln. Raczej nie do powtórzenia przez lata. #2016/2017

Ciekawe jakie wyniki finansowe bedą po 2 latach bez gry w grupie Europucharach za samodzielnego Dariusza? Cały czas zarzucał Leśnemu nadmierne ryzyko a ten co robi - zatrudnia na trenera kompletnego żółtodzioba a ratować sezon ma gość od piłki kobiecej

Trzeba czekać aż Darek sprzeda klub, zupełnie jak ITI on tego kompletnie nie czuje nie rozumie i nie ma do tego serca.
    66 netto miała Legia jako klub. Pożyczki na ITI brali Miodek i Leśny na spółkę do której należała Legia - klub. Spłacili z tego ITI i wiele nie zostało. Jeśli cokolwiek.

Legionista
    Ale to prezes odpowiada za funkcjonowanie klubu. Mioduski był z boku.
    I przecież Miodek zarzucał Leśnemu, że ten zbyt dużo ryzykował. Więc kto z nich ma w tym większy udział? Czy to nie działania i ryzyko Leśnego dały efekty?

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    To już wiemy, że 7 mln z tych 15 podpierdzielił na sąd na poczet idiotycznego pozwu Dzielnicy Śródmieście.
    Co?
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Zaraz i tak ktoś wyskoczy z tezą, że obaj byli w klubie i to zasługa ich obu

Może i ten Mioduski źle nie chce, ba zapewne chce jak najlepiej...ale on po prostu nie ma farta, szczęścia do tego "biznesu" jakim jest piłka nożna. Zupełna odwrotność Leśnego, któremu po prostu żarło - zarówno pod względem sportowym jak i finansowym.
    Leśny był w klubie każdego dnia od rana do wieczora pilnował wszystkiego, żył tym dopracowywał. A Mioduski jest w Polsce sporadycznie ( kwestie podatkowe) nie kontroluje tego osobiście bo go na miejscu nie ma. Wyobraża ktoś sobie że Mioduski tak jak Leśny jedzie załatwiać transfer Pazdana Na Podlasie na dwu dniowy alkoholokaust z prezesem Jagielloni? (jak to miało miejsce, w którymś wywiadzie Leśny o tym mówił) Może Mioduski powinien spróbować szczęścia w Polityce ?

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Leśny był w klubie każdego dnia od rana do wieczora pilnował wszystkiego, żył tym dopracowywał.)
    Wiele dobrego można powiedzieć o BL ale napewno nie to, że był w klubie od rana do wieczora.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Leśny był w klubie każdego dnia od rana do wieczora pilnował wszystkiego, żył tym dopracowywał. A Mioduski jest w Polsce sporadycznie ( kwestie podatkowe) nie kontroluje tego osobiście bo go na miejscu nie ma. Wyobraża ktoś sobie że Mioduski tak jak Leśny jedzie załatwiać transfer Pazdana Na Podlasie na dwu dniowy alkoholokaust z prezesem Jagielloni? (jak to miało miejsce, w którymś wywiadzie Leśny o tym mówił) Może Mioduski powinien spróbować szczęścia w Polityce ?
    na Słowacji chyba było podobnie z Dudą - alkonegocjacje

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionisci.com Awatar Woytek
    66 netto miała Legia jako klub. Pożyczki na ITI brali Miodek i Leśny na spółkę do której należała Legia - klub. Spłacili z tego ITI i wiele nie zostało. Jeśli cokolwiek.
    to jednak nie zostały żadne długi?
    Biorąc pod uwagę, że startowali z zadłużeniem wobec ITI + brali nawet pożyczki na LM, a po awansie spłacali, to w sumie okazuje się, że wyśrubowali jakiś genialny wynik finansowy w kilka lat! A do tego 4 mistrzostwa Polski, 3 Puchary Polski, 3 fazy grupowe LE, 1 faza grupowa LM, 2 x 1/16 LE.

Choć sezon się jeszcze nie skończył i wszystko jest możliwe, nie odmówię sobie "przyjemności" napisania:
    a nie mówiłem.
    Pamiętam jak w tym temacie w momencie zgubnych informacji o przejęciu Legii przez loka, dostawałem po głowie w komentarzach, jaki to Leśny be, a Mioduch taki piękny i wjeżdża na koniu cały na biało.
    Napisałem wtedy:
    Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Widać z jakiego gówna wyciągał Leśny nasz klub i poukładał go na nowo. Obiektywnie patrząc to bodajże najlepszy prezes Legii w historii (nie mówiąc nawet o ostatnich 25 latach). Przerażeniem napawa mnie za to wizja, że mielibyśmy zostać z lokiem na pokładzie, zamiast Bogusia.
    Prośmy Pana!
    KURVA i co nie miałem racji?!!

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    to jednak nie zostały żadne długi?
    Biorąc pod uwagę, że startowali z zadłużeniem wobec ITI + brali nawet pożyczki na LM, a po awansie spłacali, to w sumie okazuje się, że wyśrubowali jakiś genialny wynik finansowy w kilka lat! A do tego 4 mistrzostwa Polski, 3 Puchary Polski, 3 fazy grupowe LE, 1 faza grupowa LM, 2 x 1/16 LE.
    Jasne że przy Leśnym Miodek to jeszcze uczeń gimnazjum, tylko że Leśny prowadził klub jak grę w ruletkę: miał dobrą rękę i trafiał swój kolor. Nie wiemy czy kiedyś by nie trafił, choć pamiętajmy że droga do LM to był śmiech przez łzy i politowanie. Pamiętasz jeszcze męczenie buły z amatorami?
    Leśnemu bliżej do prezesa AEK latającego z pistoletem czy Mamicia, Miodkowi bliżej do nomen omen byłego prezesa Basel czy Henrichs z Ajaxu.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    **** z wynikami, ważne, że taki postępowy, europejski jest
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    **** z wynikami, ważne, że taki postępowy, europejski jest
    Nie napisałem że Miodek jest lepszy. Jest inny.
    Jak każdy kibic, w sporcie cenię zwycięstwa i puchary.

Gintleman Awatar księciuniu
    Jasne że przy Leśnym Miodek to jeszcze uczeń gimnazjum, tylko że Leśny prowadził klub jak grę w ruletkę: miał dobrą rękę i trafiał swój kolor. Nie wiemy czy kiedyś by nie trafił, choć pamiętajmy że droga do LM to był śmiech przez łzy i politowanie. Pamiętasz jeszcze męczenie buły z amatorami?
    Leśnemu bliżej do prezesa AEK latającego z pistoletem czy Mamicia, Miodkowi bliżej do nomen omen byłego prezesa Basel czy Henrichs z Ajaxu.
    A zdarzało się nie trafiać - vide Ostrowska i Celtic czy z mniejszych zatrudnienie hasiego lub transfer Masłowskiego. I pomimo tego wykręcił taki wynik.
    Aż "strach się bać" co by było, gdyby faktycznie cały czas trafiał - kupiłby Mioduskiego z całą rodziną, a z jego loczków zrobiłby wycieraczkę przed gabinetem prezesa.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Nie napisałem że Miodek jest lepszy. Jest inny.
    Jak każdy kibic, w sporcie cenię zwycięstwa i puchary.
    Inny to jest Rafalala

Miodek jest po prostu dużo gorszy od BL...

2 lata bez fazy grupowej w Europie to sporo (stawiam dolary przeciw orzechom że pod jego światłym przywództwem kolejna letnia kompromitacja nas czeka)

Skrajna głupota i horendalne ryzyko przy doborze trenerów to druga kwestia-gardłował o nadmiernym ryzyku BL a sam zatrudnia żółtodziobów na najważniejsze stanowiska w sztabie

On tego nie czuje i tak jak ITI zapłaci frycowe za nieudolne zarządzanie klubem

Legionista Awatar Marcino
    Jak Legia wykręciła takie wyniki finansowe to sorry, ale pozostaje napisać: Leśny wróć, kup ten klub.
    Niesamowita sprawa.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Bonhart
    Nawet gdyby Lesny wyskrobal kse to DM nie sprzeda... ego...

Legionista Awatar zbinky
    Co tak kurva tutaj grzecznie? Gdzie Ci wszyscy teoretycy co rozpisywali się na tysiące znaków jaki to Miodek profesjonalny prezes i jak z hujni po Leśnym musi ratować Legię?

Uprawnienia umieszczania postów