Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 64 z 81 PierwszyPierwszy ... 145460616263646566676874 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,920 z 2408

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Legionista
    Czyli Piekario też umoczony w te wałki?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Kurcze, miałem gdzieś na kompie screen wypłaty premii dla Piekarskiego za transfer Jędzy i potem powrót znacznej części tych pieniędzy do Soho, ale gdzieś zapodziałem..
    Poproś Miodka, powinien ci udostępnić informacje z klubu na temat "wałków" Leśnego

Nie wiem czy Leśny robił jakieś przekręty - może tak, a może nie. Ale póki nie ma konkretnych dowodów, to uznaję go za niewinnego (pewnie znasz takie pojęcie jak domniemanie niewinności? - chociaż z tego co widzę, to chyba nie bardzo).

Wszyscy są umoczeni oprócz Miodka

coraz chudszy Awatar Kijek
    Kurcze, miałem gdzieś na kompie screen wypłaty premii dla Piekarskiego za transfer Jędzy i potem powrót znacznej części tych pieniędzy do Soho, ale gdzieś zapodziałem..
    Miałeś ale nie masz...cóż za zaskoczenie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Poproś Miodka, powinien ci udostępnić informacje z klubu na temat "wałków" Leśnego

Nie wiem czy Leśny robił jakieś przekręty - może tak, a może nie. Ale póki nie ma konkretnych dowodów, to uznaję go za niewinnego (pewnie znasz takie pojęcie jak domniemanie niewinności? - chociaż z tego co widzę, to chyba nie bardzo).

Wszyscy są umoczeni oprócz Miodka
    Wszystko trzeba tłumaczyć.. mi nie chodzi o to, co tam Leśny narobił, tylko o stosowanie podwójnych standardów - Leśny mógł zawinąć kilka baniek no to domniemanie niewinności, a jeśli faktycznie tak było to mu się nawet należało, bo tyle sukcesów i w ogóle. Miał Legię w sercu, więc nie ma problemu. Wielu było takich, co mieli Legię w sercu.. Boguś, Dmowski, Szumilewicz, młody i stary Wandzel.. i każdy na tym świetnie wyszedł. Ciekawie mnie Wasza reakcja jakby Mioduski zawinął z klubowej kasy dwa złote na Snikersa i nie daj Boże - byłyby na to kwity. Nie oczekuję odpowiedzi, sami sobie pomyślcie.

Ja się z tego wszystkiego śmieję, od łatki obrońcy Mioduskiego nie ucieknę, dlatego się tym bawię, ale niektórym to nieźle tutaj uciska nerw wzrokowy, że nie widzą kilku oczywistych rzeczy i nawet nie chcą zobaczyć.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Runi
    Leśny mógł zawinąć kilka baniek no to domniemanie niewinności, Ciekawie mnie Wasza reakcja jakby Mioduski zawinął z klubowej kasy dwa złote na Snikersa i nie daj Boże - byłyby na to kwity
    Jedno nierówne drugiemu.
    Pomijając fakt, że skoro używasz stwierdzenia "domniemanie niewinności" to zapoznaj się z definicją.

Legionista Awatar Jestem
    Leśny z Miodkiem mogli zgwałcić Vadisa po jakimś meczu i dlatego biedaczek uciekł z Legii, Wandzel mógł ... /można wpisać cokolwiek/ i ... ta dyskusja przestała mieć jakikolwiek sens, naprawdę szkoda czasu na te pierdoły powyżej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Leśny z Miodkiem mogli zgwałcić Vadisa po jakimś meczu i dlatego biedaczek uciekł z Legii, Wandzel mógł ... /można wpisać cokolwiek/ i ... ta dyskusja przestała mieć jakikolwiek sens, naprawdę szkoda czasu na te pierdoły powyżej

Otóż to. Wątek do zamknięcia.
    Leśnemu dziękuję za sukcesy, Miodkowi życzę przebicia wyników BL i stabilizacji finansowej klubu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

ja nawet miałem screeny

ale już nie mam.

Legionista Awatar TNTP
    Wszystko trzeba tłumaczyć.. mi nie chodzi o to, co tam Leśny narobił, tylko o stosowanie podwójnych standardów - Leśny mógł zawinąć kilka baniek no to domniemanie niewinności, a jeśli faktycznie tak było to mu się nawet należało, bo tyle sukcesów i w ogóle. Miał Legię w sercu, więc nie ma problemu. Wielu było takich, co mieli Legię w sercu.. Boguś, Dmowski, Szumilewicz, młody i stary Wandzel.. i każdy na tym świetnie wyszedł. Ciekawie mnie Wasza reakcja jakby Mioduski zawinął z klubowej kasy dwa złote na Snikersa i nie daj Boże - byłyby na to kwity. Nie oczekuję odpowiedzi, sami sobie pomyślcie.

Ja się z tego wszystkiego śmieję, od łatki obrońcy Mioduskiego nie ucieknę, dlatego się tym bawię, ale niektórym to nieźle tutaj uciska nerw wzrokowy, że nie widzą kilku oczywistych rzeczy i nawet nie chcą zobaczyć.
    Błagam ja Cię. Ja mimo, że od początku byłym krytyczny wobec Mioduskiego (na szczęście przeważająca większość moich obaw się nie sprawdziła) to byłem chyba pierwszą osobą na tym forum która krytykowała BL za jego "dyscyplinę finansową" - a właściwie jej brak.

Tylko, że zarzut o tym, że właściciel/e weszli jakiś biznes żeby na nim zarabiać (i jeszcze na tym świetnie wyjść) jest mhhh no z lekka dziwny.
    3 krótkie pytania
    Czy za poprzedniej ekipy były sukcesy sportowe ?
    Czy po ich wyjściu Legia zbankrutowała, czy może był "wyścig" o to kto ją ostatecznie przejmie ?
    Czy Mioduski jest filantropem i ma zamiar dokładać do biznesu ze swojej prywatnej kieszeni ?

Wątek "Kodziarstwa" jest śmieszny bo raz wszystkie 3 osoby są po tych samych pieniądzach, dwa każda z nich jak by miała mieć na tym zarobek to po czarnym marszu, będzie zapierdalać na procesje - wszak z powietrza te ich pieniądze się nie wzięły
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Nie wchodząc w dokładne rozliczanie, proponuję przyjąć inne założenie: żyli ponad stan, by osiągnąć sukces i dlatego go osiągnęli.
    Ale przecież to tak nie wyglądało - oni żyli ponad stan BO BYŁY sukcesy i było skąd generować na to sianko. Życie ponad stan w żaden sposób nie przłożyło się na wynik, tylko było po prostu miłe i przyjemne. Po prostu lepiej pojechać poskałcić do Rio, niż do Mohylewa

A to co się dzieje w Legii za poszczególnych ekip, to nie są jakieś oddzielne tematy tylko są to naczynia połączone.
    Do jakichś czasów Daewoo, czy tam Polmotów to ja się cofać nie będę, ale geneza wielu "aktywności" biznesowych tkwi jeszcze w czasach ITI.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    A to co się dzieje w Legii za poszczególnych ekip, to nie są jakieś oddzielne tematy tylko są to naczynia połączone.
    Do jakichś czasów Daewoo, czy tam Polmotów to ja się cofać nie będę, ale geneza wielu "aktywności" biznesowych tkwi jeszcze w czasach ITI.
    Mamy przecież ITI-bis - loża ta sama.

Legionista Awatar TNTP
    Bo przecież to jest ta sama ekipa - nazwijmy to może "młode pokolenie".
    Zresztą jakby nie patrzeć to nie bardzo wiedzę alternatywę dla tego środowiska - co najwyżej powolną ewolucję (która siłą rzeczy się odbywa)
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    ja nawet miałem screeny

ale już nie mam.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Kompetencje strategiczne

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ale przecież to tak nie wyglądało - oni żyli ponad stan BO BYŁY sukcesy i było skąd generować na to sianko. Życie ponad stan w żaden sposób nie przłożyło się na wynik, tylko było po prostu miłe i przyjemne. Po prostu lepiej pojechać poskałcić do Rio, niż do Mohylewa
    Twoja teza jest na takim samym poziomie moja, czyli nic nie udowadniasz tym wpisem
    Zresztą specjalnie w tamtym poście ją wygłosiłem, aby pokazać, że każdy może sobie wg własnej wiedzy ocenić indywidualnie co z czego wynikało. Prosty przykład: na stulecie przed awansem do LM wzięty był spory kredyt na drużynę -> spłacany z premii po awansie do LM.
    Takich elementów układanki jest pewnie mnóstwo i skauting raczej nie jest najważniejszym z nich. Nie twierdzę, że "moja racja jest mojsza niż twojsza". Po prostu uważam, że nie da się tego jednoznacznie ocenić. Równie dobrze można powiedzieć, że ITI też niczego nie brakowało by osiągnąć sukces, a jednak dopiero pojednanie z kibicami dzięki Leśnemu dało efekt -> więcej kasy w klubie -> atmosfera -> sukces. To co było pierwsze kura czy jajko?

Legionista Awatar Gabro
    Z dzisiejszego wywiadu z Mioduskim (PS)
    22 marca mija rok odkąd został pan samodzielnym właścicielem. Jaka to będzie rocznica?

- Niesamowicie szybko minęło, a kiedy patrzę, ile udało się zrobić i jakie zmiany wprowadziliśmy, to starczyłoby tego na 10 lat. Sprzed roku pamiętam wielką radość i duże obawy. Czułem odpowiedzialność, presję ze strony kibiców. Emocje były ogromne, środowisko dzieliło się na zwolenników Miodka i Leśnego. Dziś konfl ikt właścicielski jest dla mnie de nitywnie zamknięty. Widzę, że coraz więcej ludzi zaczyna być krytycznie nastawionych wobec Bogusława Leśnodorskiego, ale chcę wyraźnie powiedzieć: to nie fair. Za to, co zrobiliśmy wspólnie, należy mu się szacunek. Nie chcę wracać do tego, co się działo w ostatnich miesiącach współpracy, wolę pamiętać dobry czas, który spędziliśmy w klubie. Poprzednie medale za mistrzostwo są wspólne, dopiero od tego sezonu będą moje.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar mski
    Bardzo dobrze powiedział, natomiast w rzeczywistości pewnie te relacje wygladaja nieco inaczej niż mówi bo wiadomo jak kasa wpływa na ludzi. Aczkolwiek nie ma co budować negatywnej atmosfery wokół klubu, bo nikomu to na dobre nie wyjdzie.

Legionista Awatar Stout
    Kodziarz nie wbija byłemu koledze szpileczek.??
    No niemozliwe.Jak on może?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Nie wbija, bo mu się nie opłaca. Jak mu się opłacało to wbijał nie tylko szpileczki.

A tak w ogóle, jeśli Leśny zrujnował Legię szaloną polityką finansową i w dodatku okradł, to można by się spodziewać oszczędności i zaciskania pasa. Skąd w takim razie kasa na te wszystkie transfery? Mioduski ze swoich dokłada?

Cytat Zamieszczone przez kikuchijo Zobacz posta
    Mioduski ze swoich dokłada?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Kodziarz nie wbija byłemu koledze szpileczek.??
    No niemozliwe.Jak on może?
    Może zrozumiał, że nie ma co srać we własne gniazdo i szkalować partnera/partnerów z totalnej opozycji?

Legionista
    A tak w ogóle, jeśli Leśny zrujnował Legię szaloną polityką finansową i w dodatku okradł, to można by się spodziewać oszczędności i zaciskania pasa. Skąd w takim razie kasa na te wszystkie transfery? Mioduski ze swoich dokłada?
    A ile wydaliśmy, tak z ciekawości?

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez PrzeterminowanySer Zobacz posta
    Nie wbija, bo mu się nie opłaca. Jak mu się opłacało to wbijał nie tylko szpileczki.
    A co jeszcze mu wbijał?
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A ile wydaliśmy, tak z ciekawości?
    Dokładnie nie wiem, nie siedzę u Mioduskiego w papierach. Ale normalnie nawet przy transferach bezgotówkowych płaci się za podpis plus kasa dla menadżera, do tego kontrakty, bo chyba nikt tu nie przyszedł za miskę ryżu. Więc biorąc pod uwagę, że Leśny podobno zostawił zgliszcza, wydajemy wydajemy zadziwiająco dużo.

Legionista
    Dokładnie nie wiem, nie siedzę u Mioduskiego w papierach. Ale normalnie nawet przy transferach bezgotówkowych płaci się za podpis plus kasa dla menadżera, do tego kontrakty, bo chyba nikt tu nie przyszedł za miskę ryżu. Więc biorąc pod uwagę, że Leśny podobno zostawił zgliszcza, wydajemy wydajemy zadziwiająco dużo.
    to jak sobie wyobrażałeś tą przebudowę dla Jozaka?

a poza tym wydaliśmy względnie niedużo, nawet bym powiedział masakrycznie niedużo jak na tyle zmian. I zarobiliśmy na Ferrari i Moulinie 2,3 mln. Jestem przekonany, że na dziś zmieściliśmy się w tej kwocie. Przypominam też, że z tego co się mówi, to na razie pensje Mauricio i Cafu płacą ich macierzyste kluby. Nie było więc potrzeby dokładania ze swoich, gdy ma się tak obrotnych ludzi na stanowiskach.

A co jeszcze mu wbijał?
    Oprócz szpileczek, wbijał też duże szpile. Starczyłoby tego na 10 lat 😉

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez PrzeterminowanySer Zobacz posta
    Oprócz szpileczek, wbijał też duże szpile. Starczyłoby tego na 10 lat ��
    Dla formalności: Zarejestrowałeś się dwa dni temu. Zaczynasz od przemycania info o "szpilkach". Teraz czekasz pewnie na jakieś publikacje w prasie, by móc skomentować. Zgadza się? Tak działa ten PR agencyjny? Długo musimy czekać na kolejne gówno, które się wyleje?

Stano ładnie pcha biznes do przodu. Pozakładał w listopadzie kilka spółeczek pod Weszło - u notariuszy z Plac Bankowy 1 - tych samych co organizowali papiery pod Abstra czy AGO Esport

Przypadek? Nie sądzę.

Gintleman Awatar księciuniu
    A to ma jakiś związek z tematem, czy po prostu chciałeś błysnąć kumatością?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Stano ładnie pcha biznes do przodu. Pozakładał w listopadzie kilka spółeczek pod Weszło - u notariuszy z Plac Bankowy 1 - tych samych co organizowali papiery pod Abstra czy AGO Esport

Przypadek? Nie sądzę.
    To Cię ubiegne w tej analizie. Tak, BL maczał swoje paluchy w Weszło.fm. I to chyba żadna tajemnica bo się o tym dużo mówiło od jakiegoś czasu.
    Zadowolony?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Uprawnienia umieszczania postów