Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 109 z 110 PierwszyPierwszy ... 95999105106107108109110 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,270 z 3300

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    1. Człowiek sukcesu dorobił się majątku i kupił klub piłkarski.
    2. Od kiedy jest za sterami zdobył: 5mp, 6pp, występy w lidze Europy i lidze mistrzów.
    3. Najlepszy bilans zwycięstw do porażek że wszytkich polskich klubów od kiedy jest prezesem.
    4. Każdy by zbudował ale to on zbudował więc to jego sukces.
    5. Sfochwany piłkarz na wylocie z klubu został poprostu sprzedany. Sprzedać gangrene za pieniądze też trzeba umieć.

Nie mogło się Legii przytrafić nic lepszego niż ten człowiek.
    Ty poważnie tak, czy trolujesz?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta

Nie mogło się Legii przytrafić nic lepszego niż ten człowiek.

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Ty poważnie tak, czy trolujesz?
    Ja zawsze na poważnie.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

"Boguś"
    Wezwali mnie do tablicy to się wypowiem....Obciach na maxa z tym transparentem o firmie Sii...wstyd�� największa reklama K6 od lat, postawa „tchórzliwa”, poziom podwórkowy, szkoda nawet więcej pisać...a moim zdaniem nie ma kompletnie znaczenia kto tam straci swoje pieniądze����*♂️��
    Prawie w rocznicę "tylko pomocy prawnej". Taki to "nasz Boguś".

Administrator Awatar mOFMC
    Bodek to mógłby zamknąć ryja bo się ostatnio regularnie kompromituje. Nie wiem czy to wpływ stanowskiej i wspólnych biznesów czy zwyczajnie wychodzi z niego pospolity cynik.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    Jedno i drugie.

Legionista
    Przecież to jest skompromitowany gość - niegodny podania mu ręki, jak kiedyś głosił transparent.
    Nie wiem co Was dziwi, skoro cyniczny nie jest ani od wczoraj ani od momentu odejścia z Legii.
    Narkotyki i Spirytus

Czuję się teraz ja wezwany do tablicy. Więc: tutaj niech ginie.
    Tłumaczę to gra jeśli chodzi o zbliżające się wybory. Natomiast tutaj nie propsuje jeśli jeden z drugim chciał to uslyszec.

Ps. Jeśli chodzi o pomoc prawna Wisle mi tak wypomina a i nazywanie BL "wislakiem" to jeśli miałbym obstawiać to dużo mu bliżej teraz do Częstochowy niż Wisły. To tak w ramach doprecyzowania. Nie wiem jaki jest zamiennik na "wislaka" jeśli chodzi o Raków

Ps2. Przypominam, że Mioduski w mediach powiedział że gdyby sytuacja finansowa Legii była lepsza to też by im pomógł. (wywiad dla bodajże WP) #justsaying
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 12-02-2020 o 10:28

Legionista Awatar Chmielo
    Jak zachowawczo, jak powściągliwie... Mioduch by tak chlapnął to byś go rok grillował.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 12-02-2020 o 10:25
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Niepotrzebna wrzutka Leśnego ale mam nadzieję że wróci do Legii bo z obecnym wyzyskiwaczem możemy nie doczekać się trofeów oraz gry w pucharach.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Administrator Awatar mOFMC
    Ja mam nadzieje, że nie wróci i skupi się na handlu murzynami razem ze swoim partnerem.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Traper
    Oby nigdy nie dane mu było wrócić

Jako prezes postać niezastąpiona, natomiast teraz trochę rozmienia się na drobne.
    Ale faktu to nie zmienia że obecny Prezes musi jeszcze dłuuugo popracować aby Leśnemu dorównać.

Legionista Awatar Marcino
    Ja nie ufam ani jednemu, ani drugiemu. Pod publiczkę to zawsze łatwo szybko uczynić bardzo dużo. Wyobraźcie sobie, że teraz Miodek zakłada luźniejsze ciuchy i melduje się na wyjeździe na sektorze gości, potem w wywiadzie dla NC+ mówi, że chciał zobaczyć jakie problemy mają ludzie na wyjazdach, co można dla tej sprawy zrobić że czuje się takim samym legionistą jak fanatycy obok ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Macie problemy...To nie jest żaden "Boguś",ani tym bardziej "nasz".Oni wszyscy są po jednych pieniądzach.A Wy się tu gryziecie między sobą jak stado baranów.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czuję się teraz ja wezwany do tablicy. Więc: tutaj niech ginie.
    Tłumaczę to gra jeśli chodzi o zbliżające się wybory. Natomiast tutaj nie propsuje jeśli jeden z drugim chciał to uslyszec.

Ps. Jeśli chodzi o pomoc prawna Wisle mi tak wypomina a i nazywanie BL "wislakiem" to jeśli miałbym obstawiać to dużo mu bliżej teraz do Częstochowy niż Wisły. To tak w ramach doprecyzowania. Nie wiem jaki jest zamiennik na "wislaka" jeśli chodzi o Raków

Ps2. Przypominam, że Mioduski w mediach powiedział że gdyby sytuacja finansowa Legii była lepsza to też by im pomógł. (wywiad dla bodajże WP) #justsaying
    Mówiłem że to nic nie warty gość zanim to było modne
    edit: literówka.

jak dla mnie to powiedział opinie każdego zdrowo myślącego człowieka. oba transparenty weekendowe były gówniane.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Bodek to mógłby zamknąć ryja bo się ostatnio regularnie kompromituje. Nie wiem czy to wpływ stanowskiej i wspólnych biznesów czy zwyczajnie wychodzi z niego pospolity cynik.
    Stanowski na bank.

Legionista
    Jeden powinien odejść, drugi nigdy nie wracać.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Jeden powinien odejść, drugi nigdy nie wracać.
    tylko pytanie kto za nich, bo choć BL czy DM idealni nie są to klubu na dno nie stoczyli i raczej nie stoczą
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    ...i raczej nie stoczą
    Tu można mieć wątpliwości i uzasadnione obawy

Niektorzy to maja serio krotka pamiec. Juz nikt nie pamieta Zygo czy Miklasa? ITI? Ja bardzo lubilem Lesnego, jak dla mnie najlepszy prezes jaki byl, niestety teraz mu troche odwala, ale to nie ma znaczenia, pamietam go za te dobre 5 lat pracy i zawsze za to ma moj szacunek. Co do Mioduskiego to jeszcze zobaczymy, ale jak sobie przypomne to co bylo w pierwszej dekadzie wieku, czy nawet w latach 90, gdzie prawie spadlismy z ligi, serio, moglismy trafic zdecydowanie gorzej, a sporo wskazuje, ze druzyna i klub ida w dobra strone.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Jakoś mi bliżej do wizji Leśnego i Wandzla. Wizja trzeciego pana to walka z kibicami, pozwy, Hasi, mityczna akademia i stawianie na młodzież. Dzięki Miodek za zjebanie stulecia! Dziękujmy Bogu, że jest w tym klubie Boguś i Maciek, bo inaczej już byśmy srali na fioletowo.
    Chyba jak każdemu. Leśny odwalił w Legii kawał roboty, a kiedy Mioduski go wysiudał poszedł tam, gdzie go chcieli. A Legia Mioduskiego? Cóż, jak dla mnie Mioduski ubrał się w nieco za duży dla siebie kapelusz. Tego, co zbudowano do sezonu 2016/17 długo nie powtórzymy. A jak czytam, że Leśnodorski "powinien mniej chlać a więcej zajmować się klubem" od faceta, którego przez połowę roku nie ma w Polsce to mnie trafia. Jak dla mnie teraz mamy nowe ITI.

Legionista Awatar wklepack
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Niektorzy to maja serio krotka pamiec. Juz nikt nie pamieta Zygo czy Miklasa? ITI? Ja bardzo lubilem Lesnego, jak dla mnie najlepszy prezes jaki byl, niestety teraz mu troche odwala, ale to nie ma znaczenia, pamietam go za te dobre 5 lat pracy i zawsze za to ma moj szacunek. Co do Mioduskiego to jeszcze zobaczymy, ale jak sobie przypomne to co bylo w pierwszej dekadzie wieku, czy nawet w latach 90, gdzie prawie spadlismy z ligi, serio, moglismy trafic zdecydowanie gorzej, a sporo wskazuje, ze druzyna i klub ida w dobra strone.
    Dokładnie. No może poza tym, że mu odwala. Bogus zawsze taki był, mówił co myśli nie ważne czy to miało poklask czy nie. Najlepszy Prezes jakiego znam od 95. Mioduski ma problem ze jest po Leśnym. Bo zawsze będzie porównamny do najlepszego a nie to Miklasa, Zygo czy innych wynalazków. To co jest teraz a co było za ITI to nawet nie ma sensu porównywać. Naprawdę pamięć niektórych krótka jest.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista
    Mało co niektórzy, widzę, pamiętają, że i bez szanownych Bogusława i Dariusza Legia miała się i dobrze i gorzej i lepiej.
    I nie, nie jest prywatnym folwarkiem z dopiskiem - że albo jednego, albo drugiego.
    I na pewno nie brzydką panną na wydaniu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Mało co niektórzy, widzę, pamiętają, że i bez szanownych Bogusława i Dariusza Legia miała się i dobrze i gorzej i lepiej.
    I nie, nie jest prywatnym folwarkiem z dopiskiem - że albo jednego, albo drugiego.
    I na pewno nie brzydką panną na wydaniu
    Faktycznie w pucharach przed Bodkiem rok w rok graliśmy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Faktycznie w pucharach przed Bodkiem rok w rok graliśmy.
    Faktycznie, nie graliśmy. Cieszy mnie, że ciemne karty historii zostają sukcesywnie odsłaniane

Legionista Awatar wklepack
    Przed Bodkiem i Miodliem to jednak wesoło nie było jakby nie zaklinac rzeczywistość. Niby zawsze walka o mistrza a potem w pape. Ostatnie lata to najlepszy okres w historii klubu. Nigdy tak nie wygrywalismy jak w ostatnich 10 latach. I ja to utożsamiam z naszymi presesami.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    czy nawet w latach 90, gdzie prawie spadlismy z ligi,
    Niemożliwe. A nie było tak, że wtedy rywale już w tunelu mieli mokre nogawki, a kibice liczyli bramki od czwartej ? Bo takie legendy krążą. Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

Legionista
    Ja się nie sprzeczam, że ostatnie lata to dobre lata dla Legii.
    Co najwyżej zaczynam się obawiać, że jak prezesi się pogodzą, popiją na zgodę i pod wpływem wylądują na bezludnej wyspie na jakieś 10 lat, nasz klub upadnie i już się nigdy nie wygrzebie.

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...335311872?s=19

Kodziarz wieczorem w "sekcji piłkarskiej" na jutube.

Uprawnienia umieszczania postów