Ankieta: W tym konkretnym starciu o Legię popieram:

Strona 105 z 108 PierwszyPierwszy ... 55595101102103104105106107108 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,150 z 3217

Wątek: Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Podejście Mioduskiego w tym kraju nie ma racji bytu. Leśny działał typowo "po polsku". Z tym wypił flaszkę, z tym zagadał, temu postawił kolację, tamtemu dał w łapę. I to zdawało egzamin. Bez zbędnego pierdzielenia farmazonów o strategiach, wizjach i innych bzdetach.
    O to, to. W punkt. Legia to bardzo romantyczny klub gdzie w parze z emocjami zawsze wszystko szło lepiej niż w parze z tymi takimi pozytywistycznymi dyrdymałami o pracy u podstaw. Całe to gadanie o mitycznym DNA można zacząć i skończyć właściwie na tym, że prezes i właściciel (w dwóch osobach boski) jest chodzącym zaprzeczeniem owego DNA. Pudel wszystkiego tak kompletnie "nie czuje", że aż smutno się robi.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Chmielo, ale gdyby Berg w Norwegii miał osiągnięcia (szczególnie z tymi drużynami, jakie prowadził) to nigdy nie przymierzano by go do Legii Warszawa tylko podszedłby trenować albo Rosenborg, albo wróciłby do Anglii albo poszedłby do Holandii gdzie rynek skandynawski jest od paru ładnych lat kierunkiem numer jeden. Berg prowadził Lyn Oslo – 45% zwycięstw (bardzo dobry wynik jak na możliwości klubu). Ekipa, która przed przyjściem Berga głównie walczyła o to by się utrzymać w lidze. Po odejściu Berga klub w całym sezonie wygrał dwa spotkania. Spadli z ligi a dziś są w 4 lidze norweskiej! Lillestrom to też nigdy nie był żaden faworyt w walce o mistrzostwo i od jego odejścia klub cały czas balansuje na granicy utrzymania. Głównie w obu klubach chwalono go nie za same wyniki sportowe (które jak na możliwości klubów były bardzo fajne i obiecujące) a za samo prowadzenie zespołu, za promowanie młodych piłkarzy (nie chce mi się już szukac ilu piłkarzy wypromował w Lillestrom) i wprowadzania pewnych standardów. To, że dostał rekomendacje od Fergusona czy Hodgsona to tylko jeden z wielu plusów za zatrudnieniem Berga. Głównie chodziło o wprowadzenie europejskich standardów jakie Berg znał z pierwszej ręki i aby klub nie funkcjonował jak "prowizorka".

Nawałka akurat miał drużynę w Górniku spokojnie z potencjałem o walkę na mistrzostwo. Zupełnie inny (lepszy) potencjał kadrowy w reprezentacji niż Rosjanie i jak wspomniałem. W Rosji mogą sobie pozwolic na światowej klasy trenerów a wybrali byłego trenera Legii Warszawa. Nasza reprezentacja skazana jest na pół środki bo nie mamy pieniędzy by zatrudnic Capello etc.. gdybyśmy finansowo mieli możliwości jak Rosjanie nikt nigdy nie zastanawiałby się nad Nawałką, Fornalikiem czy Smudą.

Naprawdę idziecie złym tokiem rozumowania piłki nożnej a mianowicie zero jedynkowo.

Prędzej Berg by u nas drugi raz odpalił niż kolejny wynalazek Dariusza M. Cenię trenerów, którzy przychodzą i rzeźbią z tego co jest a nie z listą żądań. Za Berga wielu zawodników weszło na niespotykany wcześniej poziom. Aktualnie ani trenera, ani poziomu, ani mocnej pozycji w lidze. Czas biegnie, jeszcze w tym tygodniu przywitamy czerwiec.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Leśny sposobi się do kupna Zagłębia Sosnowiec, bo podobno miasto zbuduje im stadion.

Legionista
    Wolę Leśniodorskiego od Miodzia

Leśny mógłby wrócic

Cytat Zamieszczone przez AdamKibol1234 Zobacz posta
    Wolę Leśniodorskiego od Miodzia
    Cytat Zamieszczone przez Legionistka18 Zobacz posta
    Leśny mógłby wrócic
    To jakieś ruskie boty są?

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    To jakieś ruskie boty są?
    To są jaja złożone przez mappeta, podlewa je postami, a za pół roku rozkwitną wybitnymi komentarzami

Albo kijkowi się nudzi
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar VBS
    Chyba tutaj najlepiej pasuje:
    https://www.youtube.com/watch?v=C3rTYv5dYE8

"Wywiadzik" Leśnego dla foot tracku.

Legionista
    Zero konkretów. Gadka o niczym.

Legionista Awatar krzysiek1916
    Pora odświeżyć ten temat - bo można ciskać gromy na piłkarzy czy Vukovicia, ale główny winowajca siedzi w gabinecie prezesa. PANIE MIODUSKI, GDZIE TA TWOJA LEGIA??? Może czas jednak zmienić koncepcję i przejść do zarządzania ręcznego, wręcz intuicyjnego?

Skopałeś Pan dorobek, na który pracowaliśmy przez lata. Już wiemy, że mistrzostwo się klubowi nie opłaca, to teraz Pan wymyślisz, że europuchary też?

Jeżeli jedyną Pana ambicją jest kiszenie się w polskiej ekstraklasie, to pomylił Pan kluby. Przecież to jest tak przereklamowana liga, że głowa boli. Gówno opakowane w ładny medialny papierek. Liga brutalnie co roku weryfikowana przez puchary. Liga, której mistrz nie wygrywa nawet jednej rundy w kwalifikacjach do europucharów. Pozostali pucharowicze (poza nami) to samo. Czwarta drużyna sezonu, objawienie, prowadzona przez "polskiego Guardiolę/Mourinho", dostaje w cymbał od Dunajskiej Stredy, którą oprawia potem - słabiutki na naszym tle - Atromitos. A my? W dwumeczu wygrywamy w WICEMISTRZEM GIBRALTARU 3-0. Przecież drużyna z polskiej ligi dla przeciętnego kibica z Europy już jest ogórkiem na miarę właśnie Gibraltaru czy Malty. Przyjechać, ograć i zapomnieć o jej istnieniu. Do tego mamy równać, prezesie?

Co za nieudacznik nam się trafił, to ja nie mam pytań. I co teraz? Proponuję nowego członka zarządu (lub co najmniej pełnomocnika) ds. przyczyn corocznego eurowpierdolu. Usiądzie, przeanalizuje, powoła zespół badawczy (czy Lab - tak bardziej korporacyjnie, nowocześnie). A może bardziej w stylu Mioduskiego - kolejna zmiana trenera? I zasilenie kadry kilkoma ziomkami z jego kraju? Jeśli to ma być kolejny idiota-furiat albo amator (czyli jedyne typy na trenera Legii ostatnimi laty), to ja dziękuję, niech już zostanie Vuković. Chociaż ja uważam, że on nic na miarę Europy nie zbuduje. Teraz miał pełne poparcie prezesa, kredyt zaufania kibiców (przed sezonem), swoje okno transferowe, zgrupowania, czyszczenie kadry i co? I tak odpadamy z Europy. Ok, w lepszym (trochę) stylu niż rok i dwa wcześniej, ale z jedynym pomysłem na grę pt. "defensywa zaczynając od napastnika, a z przodu może coś cudem wpadnie". Każdy może mieć swoje zdanie (bo tak krawiec kraje, jak mu materiału staje - ale czemu nie zapewnił sobie lepszego?), ale mi się po prostu taka Legia nie podoba - tyle.

I Panie Mioduski, ostatnia rzecz - przestań mamić, że karnety dają cokolwiek korzystnego przy europucharach. One mogą coś dać W KWALIFIKACJACH (przedbiegach) europucharów, bo dzięki twoim rządom o grze w pucharach możemy znowu tylko marzyć.

Nie mieści mi się w głowie jak po latach regularnej gry w grupie i podnoszenia poziomu sportowego można to było tak spierdolić. Mioduski WON!

E: Jeszcze jedno - dalej czyśćmy zespół z gości mających jakiekolwiek doświadczenie w grze w europucharach i meczach o stawkę. Na pewno będziemy mniej obsrani niż wczoraj.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek1916 ; 30-08-2019 o 11:31

Legionista Awatar klinton
    Powoli zaczynam się czuć, jak w latach panowania ITI. Na boisku ta sama mizeria, w strukturach klubu ta sama amatorka.

Legionista Awatar trzeci

Strach się bać.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta

Strach się bać.
    To co,wielka wyprzedaż i walka o górną ósemkę? Brawo "prezesie"..
    #MioduskiOut

Kiedy koleny pojedynek ?? ;/

kiedy koleny pojedynek ???

Legionista
    Cóż, musi kogoś sprzedać, żeby klub jeszcze jako tako funkcjonował. Za Carlitosa dużo nie wyciągniemy. Odejdzie Majecki lub/i Wieteska jeszcze tej jesieni.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Cóż, musi kogoś sprzedać, żeby klub jeszcze jako tako funkcjonował. Za Carlitosa dużo nie wyciągniemy. Odejdzie Majecki lub/i Wieteska jeszcze tej jesieni.
    Majecki nie odejdzie. Jego wartość będzie cały czas rosła i za niego potencjalni kontrahenci zapłacą naprawdę dużo. Carlitos i Wieteska już tak o ile znajdą się kupcy.

Przecież Wieteska to niezależnie od wczorajszego meczu powinien być sprzedany. Nic nie zapowiada by miał grać, więc będzie tylko co raz tańszy. Carlitos jak ma nie grać, to też lepiej żeby odszedł. Majecki na 100% zostanie bo rozwiązuje problem młodzieżowca, a nic nie wskazuje na to by za rok nie miał być wart tle co obecnie lub więcej.

Legionista Awatar Marcino
    Ponoć od tego roku klub nie zakładał w budżecie fajerwerków czyli kasy z LE. Mieliśmy żyć w dostatku bez awansu ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Gabro
    Maciek Wandzel @MaciejWandzel

Trzy lata z rzędu poza LE przy takim rankingu. Teraz już będzie pod górkę. Stracone 3* 50= 150 mln (najprostsze wyjaśnienie finansów klubu). Zabrano fanom przeżywania dużej piłki. Wszystko w klimacie światowych standardów i dyskredytacji przeszłości. To jest nagi bilans. Smutne
    Wandzel podbija bębenek.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Majecki nie odejdzie. Jego wartość będzie cały czas rosła i za niego potencjalni kontrahenci zapłacą naprawdę dużo. Carlitos i Wieteska już tak o ile znajdą się kupcy.
    Przed sezonem podobno był temat kontraktu bramkarza Miedzi Dżanajewa, w przypadku odpadnięcia z pucharów i sprzedaży Majeckiego.
    Ponoć jest możliwość sprzedaży Majeckiego teraz i ponownego wypożyczenia do Legii na rok, aby dalej zbierał doświadczenie i grał.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Ponoć od tego roku klub nie zakładał w budżecie fajerwerków czyli kasy z LE. Mieliśmy żyć w dostatku bez awansu ...
    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...dzor-finansowy
    Jeśli to prawda,to dopiero przerąbane...
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 30-08-2019 o 18:02
    #MioduskiOut

Legionisci.com Awatar Woytek
    Doszły do mnie informacje, że tylnymi drzwiami na białym koniu może wjechać pan Józek i dosypać grosza panu Dariuszowi w zamian za tenisa. Na razie to forma plotek, ale z wiarygodnych źródeł, dlatego zdecydowałem się na publikację.

https://legionisci.com/news/78696_Dz..._z_sekcja.html

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Doszły do mnie informacje, że tylnymi drzwiami na białym koniu może wjechać pan Józek i dosypać grosza panu Dariuszowi w zamian za tenisa. Na razie to forma plotek, ale z wiarygodnych źródeł, dlatego zdecydowałem się na publikację.

Janekx89 wczoraj pisał, ze Mioduski w razie braku awansu do grup LE będzie poszukiwał inwestora.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Najlepiej jakby od razu sprzedał od 40 do 100% udziałów! Legia nie potrzebuje kroplówki tylko nowego właściciela

Rak który obecnie trawi Legię nazywa się DM

Ale raczej nie Wojciechowskiemu.

Współwłaściciel, czy sponsoring stadionu?

coraz chudszy Awatar Kijek

Gruby skandal.
    No ale to Leśny nie jest godny podawania ręki.

No i trzeba gdzieś wcisnąć tego, którego dopiero co usuniego z zarządu.....
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Gruby skandal.
    No ale to Leśny nie jest godny podawania ręki.

No i trzeba gdzieś wcisnąć tego, którego dopiero co usuniego z zarządu.....
    Skandal? Raczej ratunek dla klubu piłkarskiego. Miodek już się spłukał, a dużo chętnych w Polsce na ładownie kasy w piłkę, nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów