Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • stary wyga
    Legionista
    • 09.2009
    • 832

    #61
    Zamieszczone przez sirnowy
    Obym się mylił, ale nam dziś jest potrzebny Czerczesow ze swoją charyzmą i umiejętnością zapanowania nad grupa, a nie wielki myśliciel i strateg Magiera.
    Wiedziałem to zanim go zwolnili ...
    Kto to jest ten z prawej ???Czy ja go nie widziałem gdzieś przy akademii ???

    Komentarz

    • Kijek
      coraz chudszy
      • 06.2004
      • 12341

      #62
      Zamieszczone przez Raffels
      Bardzo ciekaw byłem kto u niego będzie trenerem od przygotowania fizycznego. I wychodzi na to, ze kolejny, który się bezie uczył czyli Krzepota...
      Zobacz jaki awans - od trenera personalnego P. Mioduskiego i biegania z nim po lesie w Konstancinie do trenera od przygotowania fizycznego w Legii.

      Zamieszczone przez stary wyga
      Kto to jest ten z prawej ???Czy ja go nie widziałem gdzieś przy akademii ???
      Trener CLJki - bylo mówione, że w tym tygodniu będzie pomagał Vuko.
      wiadomo co, wiadomo z kim.

      Komentarz

      • Barto(L)d
        Legionista
        • 06.2005
        • 1180

        #63
        Zamieszczone przez Kijek
        Zobacz jaki awans - od trenera personalnego P. Mioduskiego i biegania z nim po lesie w Konstancinie do trenera od przygotowania fizycznego w Legii.
        No to trzeba było tak od razu Panie. Pasuje do modelu

        Komentarz

        • grodzisk1
          Legionista
          • 12.2011
          • 1187

          #64
          A gdzie pracuje Cesar Szklarz? Dopóki pracował dla Urbana i Berga to były wyniki, a jak przyszedł Kaasene to wszystko spierdolił.

          Komentarz

          • stary wyga
            Legionista
            • 09.2009
            • 832

            #65
            Obejrzałem konferencje z nowym trenerem i jedna z lepszych rzeczy jaką powiedział pan Magiera to było "jak odeszłem z Legii "
            A tak na poważnie to cały czas nie mogę pogodzić się ze stratą Czerczesowa i zaciągu jaki mógłby tu przyjść ,a mianowicie trzech ,czterech ruskich chamów -
            Janusz 'Wójt' Wójcik ‏@JanuszWojcik53 15 godz.15 godzin temu
            Zdobycie mistrzostwa to powinno być dla Legii małe pierdnięcie, a każdy, kto usłyszy słowo „Legia”, powinien dostawać biegunki ze strachu!!!"
            I wydaje mi się ,ze oni by to gwarantowali ,a nie jakiś ulizany Francuz czy ten Langil (on na bank ma wadę wzroku cały czas mruży oczy )
            Kolejny punkt tej konferencji to jak zwykle głupiomądry pan prezes już nie wspomnę co robi tam ta ***** Żewłakow - SKANDAL powinien się pakować razem z kozojebcą !
            Sobotni występ uświadomił mnie ,ze w najbliższym czasie będę cierpiał i się ***** co tydzień wstydził ,ale też cichą nadzieję ,że wytkniecie mi tego posta i się myliłem ...

            Komentarz

            • buklak
              Legionista
              • 06.2008
              • 390

              #66
              Zamieszczone przez stary wyga
              Obejrzałem konferencje z nowym trenerem i jedna z lepszych rzeczy jaką powiedział pan Magiera to było "jak odeszłem z Legii "
              Po chwili poprawił się i powiedział "Odszedłem z Legii"

              Komentarz

              • LOL3K
                Legionista
                • 12.2003
                • 9035

                #67
                No to oficjalnie - Magic powodzenia i jadziem z kurvami!
                q[-_-]p

                Komentarz

                • lukasz9209
                  Legionista
                  • 05.2008
                  • 1208

                  #68
                  Zamieszczone przez wukazet
                  Obawiam się, że kto jak kto, ale ten Magiera, to nie jest trener w stylu: jazda z kurvami!
                  Zanim on się dogada z co niektórymi piłkarzami i wytłumaczy im (za pomocą tłumacza) na spokojnie, że mają umierać za ten klub, to tak zejdzie do wiosny i jednak utrzymamy się w tej lidze.
                  Masz rację, dlatego liczymy na Ciebie, kto jak kto, ale cheerleaderki się tam kręcą koło grajków, to tam szepnij im, że mają umierać za ten klub. Powołuje się oczywiście na tego posta.
                  Zamieszczone przez wukazet
                  A gdybym ci napisała, że jestem kibicem Legii i cheerleaderką?
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

                  Komentarz

                  • Darex13
                    Legionista
                    • 03.2011
                    • 1357

                    #69
                    Zamieszczone przez wukazet
                    Niektórym to należałoby dać bana na IQ.
                    A co, czujesz się samotna w swoim skretyniałym towarzystwie, księżniczko?

                    Liczę na wsparcie dla Magiery, jakiego nie miał jeszcze nikt na Ł3, tak żeby piłkarzyki wiedziały, że jakakolwiek gra "na zwolnienie", będzie oznaczała ich wywalenie, a nie trenera. Bo winę za "obecną Legię", ponoszą oni w 40%.
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

                    Komentarz

                    • wiciu
                      Legionista
                      • 08.2014
                      • 322

                      #70
                      Przestańcie mu qrva odpisywać to sam w końcu da sobie spokój.

                      Co do tematu, to podoba mi się post księciunia na początku tematu. Mam nadzieję że tam nie było ironii jeśli chodzi o ocenę Magiery W każdym razie chciałbym żeby to był w końcu ten "trener na lata". Uważam że on wie co znaczy praca w tym klubie i dlatego będzie miał poparcie trybun i zarządu zawsze. Niech w końcu piłkarzyki z kosmicznymi kontraktami zaczną zapierdalac. Natomiast JM będzie miał bardzo trudny początek i mało czasu na poukładanie zespołu pod swój zamysł. Do zimy będzie ciężko. Obyśmy chociaż przestali przegrywać w lidze.

                      Komentarz

                      • Kucharz
                        Legionista
                        • 08.2010
                        • 2249

                        #71
                        Zamieszczone przez księciuniu
                        I z tym momentem kończą się narzekania, że lepszy byłby ktoś bardziej doświadczony, kończą się obawy, czy Jacek będzie wystarczająco twardy żeby opanować szatnię, kończy się smęcenie, że Smuda albo Wójcik byliby lepsi (w końcu doświadczeni i twardzi). Było, minęło; pojęczeliśmy, posmęciliśmy i wystarczy.
                        Od tej chwili każdy Legionista powinien z całego serca popierać ten wybór i święcie wierzyć, że się uda. Bo się uda.
                        Trener Magiera ma i doświadczenie boiskowe, i głowę na karku, i teorię z taktyką w jednym małym palcu, a zdolności psychologiczne w drugim. Zna klub i środowisko w które wchodzi, jest konsekwentny w dążeniu do celu, a jego kariera trenerska to nieustające pasmo sukcesów. Więc dlaczego teraz miałoby się nie udać?
                        Chciałbym podzielać Twój optymizm, ale nie potrafię. Obym to później odszczekiwał, ale obawiam się, że oto jest dzień, w którym żegnamy się z obroną tytułu. Nie wierzę, że Magiera nadaje się na to stanowisko. Pewnie w moim podejściu nie bez znaczenia jest fakt, że go po prostu nie lubię, a jako piłkarza nie ceniłem wysoko (przyśpiewka go sławiąca zarzucana ze starej Żylety to dla mnie żenada, no ale skoro skandowania swoich personaliów doczekały się od nas takie tuzy jak Darek Zjawiński czy Henning Berg allez allez, to nie ma o czym mówić). Co się zaś tyczy jego trenerskich umiejętności, to wielkiego materiału do poważnej analizy nie ma. Czyli w gruncie rzeczy mamy kontynuację wizji rozwoju klubu, jaką wyznają właściciele - bierzemy młodego, niezbyt doświadczonego trenera, który ma wprowadzić Legię na nowy poziom (tylko że teraz opcja jest zapewne znacznie tańsza niż przy HB i BH). No cóż...

                        Komentarz

                        • looking1916
                          Legionista
                          • 07.2015
                          • 2668

                          #72
                          Magiera będzie miał poparcie trybun, więc czas, żeby zrobił porządek w tym klubie, jak na prawdziwego Legionistę przystało Pewnie dopiero po przerwie na reprezentację będzie "widać" jego rękę co do zmian taktycznych i w tym co przekazuje piłkarzom na treningu.

                          PS.
                          Zamieszczone przez wukazet
                          Niektórym to należałoby dać bana na IQ.
                          Jak już się przyznał, to może dajcie mu podpis pod nickiem, ze to daenerys targaryen?

                          Komentarz

                          • Kucharz
                            Legionista
                            • 08.2010
                            • 2249

                            #73
                            Zamieszczone przez KRA
                            Będę ściskał za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że od początku otrzyma należne mu wsparcie trybun. Takie, żeby primadonny nawet nie pomyślały, że z Jackiem mogą zrobić to samo co z Albańcem.
                            Jeśli naprawdę wierzysz, że jakiekolwiek krytyczne okrzyki trybun mają istotny wpływ na podejście piłkarzy, to gratuluję dobrego samopoczucia
                            Zamieszczone przez wiciu
                            Niech w końcu piłkarzyki z kosmicznymi kontraktami zaczną zapierdalac. Natomiast JM będzie miał bardzo trudny początek i mało czasu na poukładanie zespołu pod swój zamysł. Do zimy będzie ciężko. Obyśmy chociaż przestali przegrywać w lidze.
                            No no, to jeśli od tego ich zapierdalania uda nam się chociaż przestać przegrywać w lidze, to naprawdę mnie uspokoiłeś.

                            Komentarz

                            • Krawczol
                              Legionista
                              • 08.2008
                              • 4581

                              #74
                              Jacek ma jeszcze gorszą sytuację niż Stasiek, nie dość że 2 punkty więcej straty do lidera, to jeszcze ten lider raczej mocniejszy niż rok temu. Oby jak najszybciej poukładał to w całość, teraz kilka meczów z mocniejszymi rywalami, a margines błędu został już wyczerpany.
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                              Komentarz

                              • Dolu
                                Legionista
                                • 07.2009
                                • 2422

                                #75
                                Liczyłem do ostatniego dnia, że jednak zostanie w Zagłębiu, szkoda, że zachciało Mu się ogarniać ten pierdolnik,
                                zostało życzyć POWODZENIA!

                                Komentarz

                                Pracuję...