Strona 71 z 73 PierwszyPierwszy ... 216167686970717273 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,101 do 2,130 z 2170

Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Legionista Awatar Runi
    Ale kto to mówi o stawianiu kogoś w jednej linii czy porównywaniu sukcesów. Wziąłeś jakiś wywiad i szukałeś miejsca, żeby na siłę się przyje*** zwłaszcza, że z tego tekstu kompletnie nic nie wynika ani nie padają jakieś "złote rady". Tak to już bywa w polskim dziennikarstwie, że ekspertami są byli trenerzy czy zawodnicy , a za 20 lat Dziekanowski ze Szczęsnym w dalszym ciągu będą udzielać informacji dlaczego nie awansowaliśmy do Pucharu Intertoto.
    Dodatkowo w tym momencie deprecjonujesz "spadek" do 1/16 LE , który był dla nas wtedy (czy po samym wylosowaniu grup) niewątpliwie uważany za sukces.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Ale kto to mówi o stawianiu kogoś w jednej linii czy porównywaniu sukcesów. Wziąłeś jakiś wywiad i szukałeś miejsca, żeby na siłę się przyje*** zwłaszcza, że z tego tekstu kompletnie nic nie wynika ani nie padają jakieś "złote rady". Tak to już bywa w polskim dziennikarstwie, że ekspertami są byli trenerzy czy zawodnicy , a za 20 lat Dziekanowski ze Szczęsnym w dalszym ciągu będą udzielać informacji dlaczego nie awansowaliśmy do Pucharu Intertoto.
    Dodatkowo w tym momencie deprecjonujesz "spadek" do 1/16 LE , który był dla nas wtedy (czy po samym wylosowaniu grup) niewątpliwie uważany za sukces.
    Wybacz Runi, ale Ty tego nie widzisz?:
    Rzadko, bo staram się koncentrować tylko na pracy w reprezentacji. Ale kiedy myślę o moich ostatnich czasach w Legii, to mam co wspominać. Prowadziłem ją w Lidze Mistrzów, Lidze Europy, zdobyliśmy mistrzostwo Polski, mimo że przejmowałem zespół, który był wówczas 14. miejscu w tabeli i miał 12 punktów straty do czołówki. Wygraliśmy dziesięć meczów z rzędu na wyjeździe, w lidze prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Po trudniejszym momencie znów wyszło dla mnie słońce.(...)
    Ze mną za sterami było super, a teraz to "popełniono błędy":

Na pewno jest to dla mnie miłe. Tym bardziej że mówią to doświadczeni fachowcy. Jeszcze nie minął rok od tego zwolnienia Wtedy to był dla mnie bardzo trudny moment. Inne były rozmowy, inne były plany przedstawiane przez szefów. Ale etap Legii zakończyłem i nie mam zamiaru do niego teraz wracać. (...)
    Czyli między wierszami, to co złego to nie ja.

Ciekawe co by było bez Vadisa, który stanowił 50% wartości zespołu, a z autorskimi pomysłami typu Furman, czy Możdżeń. Moneta jako alternatywa dla Hlouska już dużo mówi, w którą stronę szliśmy.

Dziwne, że za "ostatnie czasy w Legii" nie uznaje dwóch eurowpierdoli i drużyny, której nie dało się oglądać.

Dodam tylko, że wyszydzany Berg, czy Skorża wykręcili w pucharach wynik ponad stan, a z Łazienkowskiej odchodzili z łatką nieudaczników. I to tylko dlatego, bo na ostatniej prostej skompromitowali się przegrywając tytuł Mistrza Polski. Magiera od tej kompromitacji był dosłownie o włos. O popisach w Europie i kulawej grze już wspomniałem. Ale przedstawiany jest jako wielki dobrodziej, któremu Legia wyrządziła mega krzywdę zwalniając go.

Zastanawiające jest to, że głos zabiera trener, który przed chwilą ośmieszył nas w podobnym stopniu. Dobrze wypadł w roli strażaka, później w kiepskim stylu zdobył tytuł, żeby na końcu dać plamy po całości.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    i remisie z Realem, który przyjechał tu na wycieczkę.
    Żeby na forum legijnym podobno kibic naszej drużyny sam deprecjonował dobre wyniki własnej drużyny...
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Benek
    Bo wiesz Emil, wtedy trenerem był ten hujowy Magiera i dlatego i Chmielo oglądając mecz z kolegami bez większych emocji patrzył jak Rado i spółka odrabiaja straty a potem wychodzą na prowadzenie.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Żeby na forum legijnym podobno kibic naszej drużyny sam deprecjonował dobre wyniki własnej drużyny...
    Oceniam z perspektywy czasu. Chyba, że uważasz, że późniejszy triumfator rozgrywek zagrał z nami maxa to luz.

Ale zawsze można, tak jak Benek, tworzyć legendy o wielkim trenerze oraz nie zapominajmy... Kuchym Kingu.

E: dla mnie Skorża był kiepskim szkoleniowcem, lecz mimo to potrafię docenić nasz Come back w Moskwie, który będzie dla mnie meczem ostatnich lat. Taka sytuacja.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 05-09-2018 o 09:23
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Oceniam z perspektywy czasu. Chyba, że uważasz, że późniejszy triumfator rozgrywek zagrał z nami maxa to luz.

Ale zawsze można, tak jak Benek, tworzyć legendy o wielkim trenerze oraz nie zapominajmy... Kuchym Kingu.

E: dla mnie Skorża był kiepskim szkoleniowcem, lecz mimo to potrafię docenić nasz Come back w Moskwie, który będzie dla mnie meczem ostatnich lat. Taka sytuacja.
    No to szkoda, że nie potrafisz docenić dobrych rzeczy, który byly u Magiery.

Berg, Skorża, Magiera, Klaufric a nawet Jozak, każdy z nich miał swoje dobre i gorsze chwile podczas pracy w Legii i nie można o tym zapominać. Natomiast Ty Chmielo za każdym razem chcesz udowodnić jak hujowy był Magiera.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Ale zawsze można, tak jak Benek, tworzyć legendy o wielkim trenerze oraz nie zapominajmy... Kuchy King.
    Mimo wszystko to jednak Real, a zwycięstwo z tej klasy drużyną jest chyba czymś więcej niż łomoty od Trnawy czy Dudelange, czyż nie? Owszem, Magiera też odpadł z pucharów w niezbyt ciekawym stylu i też byłem wtedy strasznie wkurwiony, ale trzeba pamiętać że rozsprzedano mu wtedy cały atak i zawodnika kreującego większość akcji. Przy tym okienku takich błędów już nie popełniliśmy, a wyszła jeszcze większa lipa.

Ach, no i oczywiście o Kuchym też musiałeś wspomnieć? Aktualnie ma słabszy okres jak cała drużyna, a duża część forum najchętniej wyjebała by go w pierwszej kolejności
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No to szkoda, że nie potrafisz docenić dobrych rzeczy, który byly u Magiery.

Berg, Skorża, Magiera, Klaufric a nawet Jozak, każdy z nich miał swoje dobre i gorsze chwile podczas pracy w Legii i nie można o tym zapominać. Natomiast Ty Chmielo za każdym razem chcesz udowodnić jak hujowy był Magiera.
    Nie uważam Magiery za chujowego trenera, ale nie uważam również, żeby był tak wspaniały jak kilka osób tu usiłuje wmówić. Pozdrawiam
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Bonhart

Zagral na maxa czy nie zagral, co to za roznica? Na pewno chcieli wygrac jak najmniejszym kosztem, natomist faktem jest, ze Legia zagrala swietna 2 polowe i totalnie ich zaskoczyla. Mielismy wtedy swietna pake, ktora zostala odpowiednio pokierowNa i umniejszanie tego jest po prostu slabe...
    Rozumiem ze Sporting Lizbona tez nie zagral z nami na maxa?

Legionista

czy przyjechał na wycieczkę czy nie, czy grał na 80% czy może tylko na 53%.. nie wiem i nawet mnie to nie interesuje za bardzo.
    To były wielkie chwile dla wszystkich (albo co najmniej większości) kibiców Legii i to się liczy.

Legionista
    Ale to już problem Realu a nie nasz. My zdobyliśmy punkt z Realem. Prowadziliśmy. W Dortmundzie też dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie. Pokaż też drugą drużynę, która w LM strzeliła tam 4 gole. Mało takich. A dzięki temu punktowi z Realem potem udało się wyjść z grupy do LE. Mało?

Prawie cała Polska zielenieje z zazdrości za te wyniki, a Ty wyskakujesz, że Real przyjechał na wycieczkę...Co z tego. W annałach zostają wyniki a nie forma i gra przeciwnika. To były wielkie chwile Legii i tego się nie zmieni.
    A co było kilka miesięcy później, to już inna kwestia. Krytykować Magierę można, bo jest i za co. Ale tych chwil nie należy deprecjonować tylko jak najbardziej się nimi cieszyć

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    W Dortmundzie też dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie.
    Wydaje mi się, że tylko raz. Na 1-0.
    Każdy z ostatnich trenerów miał swoje za uszami. Ale wytykanie przez Magierę błędów, kiedy samemu odpadło się w jednym sezonie z Kazachami i Mołdawianami, jest słabiutkie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że tylko raz. Na 1-0.
    Każdy z ostatnich trenerów miał swoje za uszami. Ale wytykanie przez Magierę błędów, kiedy samemu odpadło się w jednym sezonie z Kazachami i Mołdawianami, jest słabiutkie.
    Dlaczego?
    Przecież on nie krytykuje trenera, który odpadł, tylko wskazuje na przyczynę: ogromną rotację składem.
    Jacek nie powiedział - zatrudniono chvjowego trenera, ja bym to wygrał.
    Tylko zwrócił uwage, że tak druzyny budowac się nie da, bo wychodzi kompromitacja.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Dlaczego?
    Przecież on nie krytykuje trenera, który odpadł, tylko wskazuje na przyczynę: ogromną rotację składem.
    Jacek nie powiedział - zatrudniono chvjowego trenera, ja bym to wygrał.
    Tylko zwrócił uwage, że tak druzyny budowac się nie da, bo wychodzi kompromitacja.
    A da się w naszych warunkach utrzymać skład? Jego porównanie do Realu to w ogóle jakiś nieśmieszny żart.

Zresztą od początku tego roku skład został utrzymany, właściwie żadnej rotacji, kilka wzmocnień i co? Winna odpadnięcia z Luxemburgiem rotacja w zespole..?

******** ten Jacek jak potłuczony i tyle.

Legionista
    Po to przeprowadzali transfery zimą, żeby w eliminacjach już było zgranie i bez rotacji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A da się w naszych warunkach utrzymać skład? Jego porównanie do Realu to w ogóle jakiś nieśmieszny żart.

Zresztą od początku tego roku skład został utrzymany, właściwie żadnej rotacji, kilka wzmocnień i co? Winna odpadnięcia z Luxemburgiem rotacja w zespole..?

******** ten Jacek jak potłuczony i tyle.
    Niezły poziom samozaorania...

Legionista
    niezły poziom interpretacji.

Na początku pisałem generalnie - da się w naszych warunkach utrzymać skład? tamten z Ligi Mistrzów z Vadisem, Prijo, Beresiem? Tak jak może sobie pozwolić Real?

A druga sprawa tyczy się tylko tego roku, kiedy zrobiliśmy dużo transferów zimą, a że nie graliśmy już na arenie międzynarodowej i większość rundy kopali się po czołach to udało się ten skład utrzymać, bo po prostu nie było żadnych ciekawych ofert na zawodników.
    Nie wiem naprawdę co w tym trudnego do zrozumienia, że zamiast odnosić się do meritum wyskakujesz z jakimś mało sensownym "niezły poziom samozaorania".

To teraz jak już wyjaśniłem (odorałem się) i rozłożyłem na części pierwsze, możesz się ustosunkować, czy jeszcze coś jest zaorane?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    niezły poziom interpretacji.
    Na początku pisałem generalnie...
    To teraz jak już wyjaśniłem (odorałem się)....
    Nic nie wyjaśniłeś. Generalnie, to mogę napisać ja, poniżej.

Ciężko się czyta Twoje wypociny (generalnie), niejednokrotnie w postach brakuje Ci konsekwencji i logiki.
    Da się za to zauważyć bardzo dużo emocji, które, jak sądzę, powodują to, co zarzuciłem w poprzednim zdaniu.
    Myślę, że powinieneś sobie posty najpierw pisać na kartce, a dopiero po jakimś czasie sprawdzać, czy na pewno chcesz to opublikować.

Co do samego Jacka Magiery (ale to samo tyczy się każdego innego trenera) - nie rozumiem jak ludzie, którzy nie mają pełnego obrazu sytuacji w klubie i dodatkowo nie są/nie byli nigdy trenerami mogą z tonem eksperta krytykować bądź gloryfikować jego warsztat. I jak można się o to kłócić na forum...
    Ostatnio edytowane przez kovalkj ; 05-09-2018 o 12:12 Powód: Usunąłem "krzaczki" z posta. było coś nie tak z kodowaniem znaków

Legionista Awatar beka
    nie do konca. NIe ma sie co czarowac - latem sklad zostal utrzymany, bo od 1,5 roku generalnie Legia prezentuje chujnie i nie ma konkretnych chetnych na pilkarzy. Gdyby wiosna 2018 wyglada jak w np. 2016 to letnie okienko wygladaloby zgola inaczej.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że tylko raz. Na 1-0..
    Masz rację pamięć zawodna. Ale to tylko szczegół

Legionista
    Dodam tylko, że wyszydzany Berg, czy Skorża wykręcili w pucharach wynik ponad stan, a z Łazienkowskiej odchodzili z łatką nieudaczników. I to tylko dlatego, bo na ostatniej prostej skompromitowali się przegrywając tytuł Mistrza Polski. Magiera od tej kompromitacji był dosłownie o włos.
    Generalnie się z Tobą nie zgadzam, ale pod tym fragmentem wszystkimi kończynami się podpiszę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    nie do konca. NIe ma sie co czarowac - latem sklad zostal utrzymany, bo od 1,5 roku generalnie Legia prezentuje chujnie i nie ma konkretnych chetnych na pilkarzy. Gdyby wiosna 2018 wyglada jak w np. 2016 to letnie okienko wygladaloby zgola inaczej.
    No ale to potwierdza diagnozę JM: "wtedy byli kozacy, a teraz... ich nie ma" (od siebie dopowiem: teraz są grajkowie, których nikt nie chce i którzy sie już raczej nie rozwnią) czy jej zaprzecza? Ma Jacek rację, czy "***** jak potłuczony" ?

Legionista Awatar beka
    Nalezy pamietac, ze od stycznia 2017 o zadnym zawodniku nie mozna powiedziec, ze byl w formie (do czego zreszta Jacek sie mocno przyczynil). W takich okolicznosciach ciezko powiedziec czy ktos jest dobry czy zly.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 06-09-2018 o 10:24

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Nalezy pamietac, ze od stycznia 2017 o zadnym zawodniku nie mozna powiedziec, ze byl w formie (do czego zreszta Jacek sie mocno przyczynil). W takich okolicznosciach ciezko powiedziec czy ktos jest dobry czy zly.
    Ja wiem? Taki Guilherme ciągnął nam grę na jesieni 2017.

Dodam tylko, że wyszydzany Berg, czy Skorża wykręcili w pucharach wynik ponad stan, a z Łazienkowskiej odchodzili z łatką nieudaczników. I to tylko dlatego, bo na ostatniej prostej skompromitowali się przegrywając tytuł Mistrza Polski. Magiera od tej kompromitacji był dosłownie o włos. O popisach w Europie i kulawej grze już wspomniałem. Ale przedstawiany jest jako wielki dobrodziej, któremu Legia wyrządziła mega krzywdę zwalniając go.
    Maciej Skorża zdobył w pierwszym podejściu zaszczytne 3 miejsce 10 punktów za liderem.
    W drugim podejściu zajął też 3 miejsce w lidze - tutaj to, co mu żarło w pucharach (Ljuboja w formie) zmieniło się w obciążenie (Ljuboja w Enklawie) na co nie potrafił skutecznie zareagować.
    Tak czy owak - trener na 3 miejsce.

Berg:
    Świetny początek. Ale później sam sobie rozyebał zespół kompletnie niezrozumiałym zachowaniem wobec najlepszego wiosną zawodnika, jakim był Sa. W kolejnym sezonie nie było nic lepiej. Nie pomagał nawet Nikolic. Berg oddał zespół z 10 punktami straty.

Magiera:
    zaliczył wynik ponad stan w pucharach, Przejął zespół mający 10 punktów straty i doprowadził do MP i to mimo, iż w przerwie zimowej zdestabilizowano zespół, pojawiły się konflitky włascicielskie a latem nastąpiła dalsza część kłopotów kadrowych (odejście kolejnych kluczowych zawodników i kontuzje).
    JM popełnił błędy (Niezgoda !!!) i zaliczył pucharową wpadkę, ale zaczął sprzątać ten bałagan. W ostatnich 4 meczach ligowych 3-krotnie wygrał. Zostawił zespół mający 2 punkty straty do lidera.

Legionista
    Pucharową wpadkę? Magiera jednego lata przegrał najpierw z zespołem z Kazachstanu, potem z Mołdawii. Nie było większej kompromitacji w historii Legii jak dwukrotny Magiera show jednego lata.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista
    Otóż była większa kompromitacja. Odpadnięcie z zespołem z Luksemburga tego lata.

Legionista Awatar sebb
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Pucharową wpadkę? Magiera jednego lata przegrał najpierw z zespołem z Kazachstanu, potem z Mołdawii. Nie było większej kompromitacji w historii Legii jak dwukrotny Magiera show jednego lata.
    Daleko nie trzeba sięgać pamięcią.

Porażka u siebie z Trnavą i chwilę później porażka u siebie z Dudelange.

Legionista
    Można się licytować co było gorsze: Kazachstan/Naddniestrze czy Słowacja/Luksemburg ale na pewno obie batalie były kompromitacją. Wpadka to za małe słowo by je określić.

Legionista Awatar beka
    Berg:
    Świetny początek. Ale później sam sobie rozyebał zespół kompletnie niezrozumiałym zachowaniem wobec najlepszego wiosną zawodnika, jakim był Sa. W kolejnym sezonie nie było nic lepiej. Nie pomagał nawet Nikolic. Berg oddał zespół z 10 punktami straty.

Magiera:
    zaliczył wynik ponad stan w pucharach, Przejął zespół mający 10 punktów straty i doprowadził do MP i to mimo, iż w przerwie zimowej zdestabilizowano zespół, pojawiły się konflitky włascicielskie a latem nastąpiła dalsza część kłopotów kadrowych (odejście kolejnych kluczowych zawodników i kontuzje).
    JM popełnił błędy (Niezgoda !!!) i zaliczył pucharową wpadkę, ale zaczął sprzątać ten bałagan. W ostatnich 4 meczach ligowych 3-krotnie wygrał. Zostawił zespół mający 2 punkty straty do lidera.
    strata do lidera Berg vs Magiera nie wynika z tego, ze Magierze lepiej szlo. Srednia punktowa tak naprawde mieli zblizona (Berg: 1,55, Magiera: 1,63). Roznica polega na tym, ze:
    - Berg zostal zwolniony po 11 kolejkach, a Magiera po 8
    - co wazniejsze, liderzy wtedy zupelnie inaczej punktowali. Berg tracil do fenomenalnie punktujacego miasta (srednia 2,45 pkt/mecz), a Magiera slabego Lecha (srednia 1,88 pkt/mecz).

Czy Magiera wykrecil wynik ponad stan w pucharach? Tak. Ale wzial druzyne przygotowana przez kogos innego, sklad osobowy to byl top3 polskich druzyn w XXI w. i w takich okolicznosciach radzil sobie fenomenalnie w lidze. Jak trzeba bylo przygotowac druzyne zima (jego odpowiedzialnosc) oraz wziac poprawke na zmiany skladu wynikajace z chujowo przeprowadzonego okienka to sie okazalo, ze poza Vadisem i Malarzem nie ma komu grac. I ta runda wiosenna, gdzie przygotowanie druzyny i taktyka szly tylko i wylacznie na jego rachunek rozpoczela zjazd, ktory ciagnie sie do dzisiaj.
    A to co sie odjebalo w pucharach w zeszlym roku to nie wpadka, tylko padaka taka sama jak tegoroczna. Poziom rywali i meczow byl taki, ze mialem ochote sobie wydlubac oczy zardzewialym widelcem.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 06-09-2018 o 13:15

Ja wiem? Taki Guilherme ciągnął nam grę na jesieni 2017.

Maciej Skorża zdobył w pierwszym podejściu zaszczytne 3 miejsce 10 punktów za liderem.
    W drugim podejściu zajął też 3 miejsce w lidze - tutaj to, co mu żarło w pucharach (Ljuboja w formie) zmieniło się w obciążenie (Ljuboja w Enklawie) na co nie potrafił skutecznie zareagować.
    Tak czy owak - trener na 3 miejsce.

Berg:

Magiera:
    Do większości, zresztą bardzo rzeczowo, odniósł się już Beka, także będę powielał.

Chciałem Ciebie dopytać, jaki wynik byłby wtedy na miarę naszych możliwości? Baty w każdym meczu, kompromitacja i ostatnie miejsce w grupie? Z tego co pamiętam to zaraz po losowaniu było wiadomo, że możemy powalczyć ze Sportingiem o to 3 miejsce i taki był plan na tamtą kampanię.

Powiadasz, że zdestabilizowali mu zespół? To co miał powiedzieć Berg, gdzie przed najważniejszym meczem sezonu wyjęto mu jedno z ogniw duetu Radović-Duda, o który opierała się cała nasza ofensywa? Skorża natomiast zimą stracił Rybusa, Borysiuka i Komorowskiego, czyli 3 podstawowych zawodników. To nie była rozsprzedaż?

U nas wszystko opierało się o Vadisa. Odszedł Bereszyński, ale był Jędrzejczyk, który wcześniej posadził go na ławce. A po odejściu Nikolića i Prijovića to ponoć sam Kucharczyk wystarczyłby na szpicy, bo na jesieni tworzyliśmy tyle okazji, że wystarczyło dostawić jedynie nogi...

W kontekście Norwega piszesz o "niezrozumiałym zachowaniu względem Sa". Zgadzam się z tym. To teraz proszę o merytoryczną odpowiedź, czym było zgłoszenie do składu na puchary kontuzjowanego Radovića, bez szans na grę, kosztem Niezgody, który w międzyczasie w lidze strzelił bramkę i doprowadzenie do sytuacji, że w meczu o nasze "być albo nie być" w pucharach wyszliśmy Hamalainenem w ataku?

Skorża to ponoć trener na 3 miesiące. A Magiera to na ile? Właśnie przez te 3 miesiące, czyli całą jesień, zespół wyglądał bardzo dobrze. Od lutego tej drużyny nie dało się oglądać, zanotowaliśmy systematyczny zjazd i to jest wina Magiery, nikogo innego.

Dwa eurowpierdole z Astaną i Sheriffem nazywasz wpadką? Aha.
    A Melanż Trwa...

Uprawnienia umieszczania postów