Strona 70 z 70 PierwszyPierwszy ... 20606667686970
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,094 z 2094

Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Abstrahując od porażki z Astana, to tak jakby powiedzieć ze sezon wcześniej tez pokonaliśmy nie byle jakich amatorów- Dundalk, którzy przyzwoicie sobie radzili pozniej w LE.
    Jeśli ktoś sobie gdzieś przyzwoicie radzi, to widocznie nie jest aż takim amatorem. Granie weryfikuje.
    Tak samo jest z piłkarzami - w jakimś stopniu CV odzwierciedla poziom zawodnika, ale dopiero mecze w lidze/pucharach weryfikują jego poziom i przydatność.

Co do Jozaka - to jemu kibice też "pomogli" po Lechu

Legionista Awatar b.
    A co, nie było tak?

Trener też popelnił błędy, ale druzyna byla mega chuujowa.

Tyle ode mnie, bo ani to nie temat odpowiedni, ani po raz 88 nie chce mi się na ten temat pisać
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Tyle, że to że skończy jak każdy trener tutaj, że będzie jechany jest pewne jak techno w Trendzie Jak sie komuś wydaje, że będzie to trener na lata, to proponuję zejść na ziemię. Przyjdzie słabsze okienko, kryzys, parę porażek i poleci, prędzej czy później, jak każdy. Oby później I pewnie przez tutejsztych "ekspertów" też będzie mu pamiętane tylko ten ostatni okres jak drużyna grała chuujowo
    Problem w tym, że Jozak już jest jechany tylko dlatego, że został zatrudniony przez złego prezesa - vide "Pan Jozak", "wuefista" itd.

Legionista Awatar Chmielo
    Jak napiszę, że Magiera był kiepskim piłkarzem to też będzie podchodziło pod brak szacunku?

Koledze po szalu także nie można powiedzieć, że chvjowy z niego kierowca?

Co za absurd. Litości.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Tu akurat masz dużo racji.
    Taki Wenger u nas to nie byłby wuefistą, Panem Trenerem tylko Bogiem Trenerskim.

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Kuuurwaa
    jesteś

Cytat Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
    jesteś
    Ludzie szanujcie się trochę.. rozumiem różnicę zdań, ale żeby tak na siebie pluć przez ocenę trenera Magiery? (I tutaj w żaden sposób nie opowiadam się po jednej ze stron. Dla mnie jest trener Magiera i trener Jozak)

Niech rynek go zweryfikuje...

Moim zdaniem nikt poważny z ekstraklasy go nie zatrudni, więc może być ciężko o kolejną miarodajną weryfikację

Przygotowania z Krzepotą były tak fatalne, że najprawdopodobniej kolejną szansę Magiera może dostać dopiero w 1-2 lidze.

Ciągłymi rotacjami i graniem z kontry na Ł3 z jakimiś łachami po prostu się zbłaźnił, był zagubiony jak dziecko we mgle

Czas pokaże...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta

Moim zdaniem nikt poważny z ekstraklasy go nie zatrudni, więc może być ciężko o kolejną miarodajną weryfikację
    No to jeszcze jest 13 niepoważnych klubów które mogą go zatrudnić, ALE, Magiera wybrał bezpieczną opcję, z której nie da się go łatwo ocenić. Niby praca w sam raz dla niego, ładne wypowiedzi i głównie teoria, ale wybór ciepłej posadki u boku Rudego z PZPNu mnie nieco zdziwił.

Tak naprawdę rok u nas nie jest miarodajny, jeśli chodzi o ocenę jego zdolności. Niby dobrze ustawił zespół na Sporting, z drugiej strony wiosną w wielu meczach było "podaj do Vadisa, on coś wymyśli" albo "podaj do Moulina, on poda do Vadisa, a ten coś wymyśli". Myślalem, że może z tym Lubinem będzie prawda, ale nie.

Ja mam do Magiery szacunek, tak jak i mam do każdego trenera który u nas pracował. Choć może niekoniecznie wszyscy na ten szacunek zasłużyli.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta

Przygotowania z Krzepotą były tak fatalne, że najprawdopodobniej kolejną szansę Magiera może dostać dopiero w 1-2 lidze.

Ciągłymi rotacjami i graniem z kontry na Ł3 z jakimiś łachami po prostu się zbłaźnił, był zagubiony jak dziecko we mgle

Czas pokaże...
    Jednak rynek go szybciej zweryfikuje. Według weszło Magiera poprowadzi kadrę U20 na MŚ w Polsce.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Magiera do kadry U20, Bereszyński do Interu... "udany" tydzień dla Mario.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Dobra rola dla Magiery, ma dryg do młodych.
    Tylko co z Gęsiorem? To on prowadzi ten rocznik.

Legionista Awatar Runi
    Co to jest kadra U-20 ?

Zawsze spotykałem się z U-19? U-21? ale U-20? Jakaś wersja dla ubogich? czy takich co się nie nadają do rocznika wyżej?

Legionista Awatar Chmielo
    Nie to żebym się czepiał, ale prowadzenie jakieś podrzędnej kadry U-20 to nie jest jakiś trenerski awans...
    A Melanż Trwa...

Z Legii prawie żaden trener nie awansował. Przeważnie po Legii prowadzili gorszy klub.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Z Legii prawie żaden trener nie awansował. Przeważnie po Legii prowadzili gorszy klub.
    Czego Besnik i Czerczesow są najlepszymi dowodami
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Dlatego napisałem prawie każdy. Besnika szybciutko zweryfikowano, szybciej niż w Legii. A i Czerczesow jeszcze niczego nie osiągnął poza awansem zawodowym.

Legionista Awatar beka
    zaraz zaraz - przeszli do lepszego klubu/repry? Tak. Takie cos nalezy rozpatrywac jako awans. To, ze sobie z roznych wzgledow nie poradzili to juz osobna dyskusja.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Magiera do kadry U20, Bereszyński do Interu... "udany" tydzień dla Mario.
    Taaa Bereszyński to już w zimie miał zostać zawodnikiem Interu. A jeszcze wcześniej Napoli miało go brać, jak cygan zasiłek. Chętnie bym zobaczył ten tekst w Tuttosport, ostatnio polskie media też go transferowały i podawały źródło. A u źródła cicho.

Co do Magiery, może selekcjonerem będzie lepszym niż trenerem i taka posada będzie dla niego idealna. Wybrać, wystawić i tyle.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    zaraz zaraz - przeszli do lepszego klubu/repry? Tak. Takie cos nalezy rozpatrywac jako awans. To, ze sobie z roznych wzgledow nie poradzili to juz osobna dyskusja.
    O tym samym mówię więc moje nie wyklucza twojego.

Widzę Magiera dalej wierzy w umiejętności Krzepoty, bo wziął go do sztabu u20..

A tyle się naczytałem na forum, że to Mioduch kodziarz zmusił Magierę i wsadził mu do sztabu Krzepotę bo to trener personalny jego żony
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Widzę Magiera dalej wierzy w umiejętności Krzepoty, bo wziął go do sztabu u20..
    https://sportowefakty.wp.pl/esport/7...-szybko-przysw

Jak to to już Krzepota nie trenuje graczy CSa i nie bada jak wpływa na nich klimatyzacja czy ustawienie monitorów?

A zdawać się mogło, że Magiera ma odrobinę oleju w głowie...
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar bloniaq
    To widocznie jakiś syndrom sztokholmski, przecież tylu forumowiczów się nie mogło mylić.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów