Strona 69 z 70 PierwszyPierwszy ... 1959656667686970 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,070 z 2090

Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    lol

W sensie, że wesz(L)o czy jak? Smyk, którego tweeta wrzuciłem pisze dla GóWna co ciekawe.

Nie mam zamiaru wywoływać jakiejś gównoburzy, każdy swoje zdanie wyrobione ma i tyle. Jako, że temat dotyczy Magica - wrzucam informacyjnie.

Nie wiem co weszło ma tu do rzeczy.
    Tak, w sensie że weszło. Weszło ma to do rzeczy, że przez długi czas robiło wkoło Legii smród.

Sam piszesz - ten Smyk to również Gówno, więc wartość takiej informacji jest znikoma (nie ma różnicy czy wychwala).

Nie ma mowy o gównoburzy. . Magiera ma teraz czas, niech jeździ po konferencjach.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Czerwona kartka
    Tak co do wykładów Jacka, to mogę powiedzieć trochę, bo miałem przyjemność być na kursie scoutingowym, gdzie był jednym z prelegentów i...:

Mega profesjonalny gość, wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie przychodził tak jak reszta np. kilka minut po czasie, tylko kwadrans przed już czekał przed salą i czytał gazetę. Sama prezentacja taka mocno akademicka i to z takim profesorem starej daty. Wszystko uporządkowane, agenda, wszystko określony czas, żadnej improwizacji. 10 min na ocenę Furmana w jakimś tam meczu, 10 min bach kolejny punkt.. i tu właśnie, jak dla mnie, jest trochę problem. Jak przygotowaniu merytorycznemu, eksperckiej wiedzy, profesjonalności nie można odmówić w żadnym calu Jackowi, tak sam wykład był najzwyczajniej w świecie trochę nudny. Żadnej interakcji z kursantami, brak możliwości zadawania pytań, wciągnięcia ich w rozmowę, analizę, sprowokowanie do wypowiedzi, po aktywnego uczestnictwa - mówiąc krótko ZACIEKAWIENIE.
    Wszystko tak bach bach bach wg planu prezentacji, nie ma czasu na nic więcej. Stąd znacznie milej wspominam prezentacje Tomka Pasiecznego, Miłosza Stępińskiego czy Rafała Kubowa, które były ciekawe, energiczne, angażujące kursantów.
    Magiera zasunął wykład jak na uczelni profesorek, który sztywno nadaje to co ma w programie i nie patrzy na żadne reakcje publiki.

Powiem szczerze, że do mnie nie przemawia taki trener czy nauczyciel w każdej innej dziedzinie życia i myślę, że Jackowi będzie bardzo trudno zostać naprawdę dobrym coachem. Wiedzę merytoryczną ma PRZEOGROMNĄ, pewnie największą w Polsce ze Skorżą, ale to nie wszystko..
    Ostatnio edytowane przez emol ; 13-12-2017 o 09:19

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    Tak co do wykładów Jacka, to mogę powiedzieć trochę, bo miałem przyjemność być na kursie scoutingowym, gdzie był jednym z prelegentów i...:

Mega profesjonalny gość, wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie przychodził tak jak reszta np. kilka minut po czasie, tylko kwadrans przed już czekał przed salą i czytał gazetę. Sama prezentacja taka mocno akademicka i to z takim profesorem starej daty. Wszystko uporządkowane, agenda, wszystko określony czas, żadnej improwizacji. 10 min na ocenę Furmana w jakimś tam meczu, 10 min bach kolejny punkt.. i tu właśnie, jak dla mnie, jest trochę problem. Jak przygotowaniu merytorycznemu, eksperckiej wiedzy, profesjonalności nie można odmówić w żadnym calu Jackowi, tak sam wykład był najzwyczajniej w świecie trochę nudny. Żadnej interakcji z kursantami, brak możliwości zadawania pytań, wciągnięcia ich w rozmowę, analizę, sprowokowanie do wypowiedzi, po aktywnego uczestnictwa - mówiąc krótko ZACIEKAWIENIE.
    Wszystko tak bach bach bach wg planu prezentacji, nie ma czasu na nic więcej. Stąd znacznie milej wspominam prezentacje Tomka Pasiecznego, Miłosza Stępińskiego czy Rafała Kubowa, które były ciekawe, energiczne, angażujące kursantów.
    Magiera zasunął wykład jak na uczelni profesorek, który sztywno nadaje to co ma w programie i nie patrzy na żadne reakcje publiki.

Powiem szczerze, że do mnie nie przemawia taki trener czy nauczyciel w każdej innej dziedzinie życia i myślę, że Jackowi będzie bardzo trudno zostać naprawdę dobrym coachem. Wiedzę merytoryczną ma PRZEOGROMNĄ, pewnie największą w Polsce ze Skorżą, ale to nie wszystko..
    Jacek to urodzony asystent trenera. Na głównodowodzącego niestety brak mu charyzmy.

Legionista
    Takim jakim byl pilkarzem takim jest trenerem.

Cóż pewnie dlatego będzie odpowiedzialny w PZPNie za szkolenie młodzieży nie jako trener tylko koordynator a w międzyczasie dorobi się charyzmy i skończy jakieś kursy psychologii stosowanej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Ciekawe czy Jacek dostanie jakieś sensowne propozycje z ekstraklasy bądź 1 ligi

Legionista Awatar Antares
    Już kiedyś pisałem, że w teorii może mieć wszystko w jednym paluszku, ale przełożyć to na praktykę to już wyższa szkoła jazdy. Czyli przełożyć to na boisko, treningi itd. Zresztą oprócz teorii trzeba też mieć odpowiedni charakter. Taki Ulatowski też jest wyedukowany, po stażach, nawet w przeciwieństwie do Magiery obce języki ma w jednym paluszku, a jako trener jest skończony.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Czerwona kartka
    Dlatego to obecne stanowisko jest chyba idealne dla niego, przynajmniej na ten moment. Opcjonalnie jak ktoś pisał wcześniej - asystent albo trener młodzieży.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jacek Magiera wybrany postacią roku w plebiscycie na Legionisci.com !

Brawo Trenerze!
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Z.
    W "najlepszych meczach" 3-1 dla Magiery.

W "najgorszych meczach" remis z Jozakiem 2-2.

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Brawo Trenerze!
    Drugi rok z rzędu

A wczoraj miał urodziny. NajLepszego i brawo Panie Trenerze!
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista
    Śmiech na sali...

Brawo Trenerze!
    Szczęście czy fart ?
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Stout
    Konkurencja.
    Gdyby nie inne odejscie/pożegnanie ,wygrałby VOO.
    Malarz nie miał aż takiego sezonu,żeby być naj,a na mioducha-kodziarza sporo ludzi nie zagłosuje dla zasady,
    (Żeby nie było,że się czepiam Pana Trenera.Sam na niego głosowałem).
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Tak jak forumowy skaut pierdolił o Magierze jak potłuczony, tak ty robisz to samo z Jozakiem.
    No jak, przecież to cała prawda. Na forumce i w felietonach Qbasa to wystarczy mieć dwa lata doświadczenia w 3-ligowych rezerwach + 1-ligowym Sosnowcu aby być już Panem Trenerem

Legionista
    Ten Pan trener zdobył mistrzostwo Polski i ugrał 3 miejsce w grupie LM.
    No ale jak to już zostało przez niektórych ustalone - to zrobiło się samo.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Jak graliśmy gówno rok temu podczas obozów, nie kreowalismy sytuacji i nie strzelaliśmy goli, tak potem było to samo w lidze..
    Wy chyba mówicie o zamierzchłych czasach jak np za Wdowczyka dobre sparingi we Francji, a potem lipa w lidze. Zacznijmy też od tego, ze ostatnie 3 sezony Legia zaczyna fatalnie.
    Czy fatalne były sezony 2014/15 , 2015/2016 i Sezon 2016/17 ??

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Jeden i drugi, w zawodzie pierwszego trenera, są początkujący, ale nie kumam, na *** określać któregokolwiek z nich "wuefisą" itp. Przypominam, że mistrzostwo Polski w jednym roku może zdobyć tylko jeden trener(nie mam tu na myśli sytuacji, że drużynę w sezonie prowadziło dwóch trenerów), co nie znaczy, że cała reszta to wuefiści.
    Ps. Jozak też zdobędzie mistrzostwo.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Ps. Jozak też zdobędzie mistrzostwo.
    Oby. Też na to liczę. Życzę mu wejścia do LM i wyjścia z grupy do 1/8

Legionista Awatar Chmielo

Zanotował też dwa eurowpierdole w miesiąc. Tak z kronikarskiego obowiązku.

Ciekawe, że po takich sukcesach poszedł pracować do PZPNu, zamiast obejmować Real albo BVB.

Pan Trener Urban oraz Pan Trener Berg też zdobywali mistrzostwo, a ten drugi wyszedł nawet z grupy LE, zresztą Pan Trener Skorża też i nikt im tu pomników nie stawia.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar mski
    I przejebal spektakularnie puchary w następnym sezonie. Ale to już zostało ustalone ze to nie była jego wina tylko chujowej drużyny, a nawet i Miodka 🙂

Legionista
    Jak się później okazało odpadł nie z byle amatorami Jednak odpadł i minus za to.

Nikt tu Magierze pomników nie stawia, ale to wasze pierd***nie o nim sprawia, że niektórzy go po prostu bronią.
    Skorża nie zdobył mistrza z Legią, a Urban (dodatkowo przekreślił się wypowiedzią o Górniku) nic nie ugrał z Legią w pucharach. Magiera ma to i to w dorobku. Berg do czasu był wychwalany, ale potem pieprzył farmazony na konferencjach. Do tego Magiera to swój człowiek, legionista. Ale tego typu ludzie jak ty/wy tego nie pojmą i tyle. Nie dziwię się, że się tak świetnie dogadujesz z pewną personą tutaj. Ta sama glina.
    Dla mnie koniec dyskusji.

mski skoro mistrz i wyjście z grupy LM zrobiły się same, to odpadnięcie rok później w pucharach też może zrobiło się samo? Czemu stosować podwójne standardy?
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 14-01-2018 o 14:15

Legionista Awatar Skw_
    Aha czyli żeby być Panem Trenerem, to trzeba zdobyć mistrzostwo i puchar? W takim razie Wenger to chvj a nie trener

Ja osobiście nic do Magiery nie mam, a Jozak jeszcze nic nie przegrał. W tym momencie, jeśli chodzi o doświadczenie w trenerce na poważnym poziomie, między nimi jest jakiś rok różnicy. I po prostu dla mnie śmieszne jest nazywanie jednego Panem Trenerem a drugiego wuefistą

Legionista Awatar mski
    Jak się później okazało odpadł nie z byle amatorami Jednak odpadł i minus za to.
    Abstrahując od porażki z Astana, to tak jakby powiedzieć ze sezon wcześniej tez pokonaliśmy nie byle jakich amatorów- Dundalk, którzy przyzwoicie sobie radzili pozniej w LE.

Legionista Awatar Chmielo

Nikt tu Magierze pomników nie stawia, ale to wasze pierd***nie o nim sprawia, że niektórzy go po prostu bronią.
    Skorża nie zdobył mistrza z Legią, a Urban (dodatkowo przekreślił się wypowiedzią o Górniku) nic nie ugrał z Legią w pucharach. Magiera ma to i to w dorobku. Berg do czasu był wychwalany, ale potem pieprzył farmazony na konferencjach. Do tego Magiera to swój człowiek, legionista. Ale tego typu ludzie jak ty/wy tego nie pojmą i tyle. Nie dziwię się, że się tak świetnie dogadujesz z pewną personą tutaj. Ta sama glina.
    Dla mnie koniec dyskusji.
    No dziwne żeby ugrał z Dwaliszwilim, Skabą i Furmanem w składzie. A co do Skorży to Magiera mógł powtórzyć jego wyczyn. Chyba nie pamiętasz, co się działo po zakończeniu spotkania z Lechią.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    W takim razie Wenger to chvj a nie trener
    Tu akurat masz dużo racji.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    I przejebal spektakularnie puchary w następnym sezonie. Ale to już zostało ustalone ze to nie była jego wina tylko chujowej drużyny, a nawet i Miodka 🙂
    Przez kogo zostało tak ustalone?

Ustalone bardziej zostało, oczywiście przez tych zaślepionych nie wiadomo czym spowodowaną nienawiścią do Magica, że to tylko i wyłącznie jego wina.

Nie wiem po co po raz 88 został wywołany ten temat, ale skoro już tak się stało, to i ja rozmyję

Właśnie ci hejterzy Magica (biorąc przykład z Jaca ich dodałem do ignorowanych, bo już forumki nie dało sie czytać, zdarta płyta "Magiera to, Magiera tamto i tak w kółko), ustalili, że Magic to chuuj nie trener i liczy się tylko lato '17 i odpadnięcie z pucharów.

Odrobienie -10 pkt i zdobycie mistrza nie ma znaczenia, ojebanie Sportingu też, remis z Realem czy najlepsza gra od x lat. Liczy się tylko przerżnięcie z Astaną i Szeryfami, też nie ma znaczenia, że Dąbrowski zachował się w 90 min jak skończony ***** i zamiast 2-1 skonczylo sie 3-1, czy że Pazdan zachował się jak ****** i graliśmy w 10. Te indywidualne, juniorskie błędy to wina trenera.

Obiektywnie rzecz biorąc jesień '16 była zajebista, ale skład jakim dysponował trener był zajebisty. Wiosną gra nie była porywająca, ale nie było już ataku, a najważniejszy cel został osiągnięty. Latem i jesienią gra była tragiczna, cel nie został osiągnięty, ale skład też był tragiczny. Jozak z tym składem (a doszedł mu jeszcze Niezgoda i Guilherme) nie poprawił w ogóle gry.

Tak więc obiektywnie oceniając Magic nie jest tak dobrym trenerem jak mogłoby się wydawać po remisie z Realem czy goleniu frajerów piątką w lidze jesienią '16, ale nie jest tak słaby, jak mogłoby się wydawać po lecie '17. Prawda leży gdzieś po środku.

Ta pokrętna logika - drużyna wymiata - samograj. Drużyna gra chuujowo - wina tylko i wyłącznie trenera

A Jackowi zwyczajnie szacunek się należy, bo to Legionista, tym bardziej smieszy ciągłe dopierdalanie się do neigo przez paru tutejszych "ekspertów".

A to czy Jozak jest "panem" czy "trenerem" okaze się za jakiś czas. Jesienią miał chuujowy skład, nie on przygotowywał drużynę, więc nie ma co go krytykować.

Tyle, że to że skończy jak każdy trener tutaj, że będzie jechany jest pewne jak techno w Trendzie Jak sie komuś wydaje, że będzie to trener na lata, to proponuję zejść na ziemię. Przyjdzie słabsze okienko, kryzys, parę porażek i poleci, prędzej czy później, jak każdy. Oby później I pewnie przez tutejsztych "ekspertów" też będzie mu pamiętane tylko ten ostatni okres jak drużyna grała chuujowo
    Ostatnio edytowane przez b. ; 14-01-2018 o 15:00
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Lorenzo
    Wszyscy tutaj są "ekspertami" tylko Ty głosisz prawdę objawioną, ja pierdolę.
    #teamMioduski
    #InMioduskiWeTrust

Latem i jesienią gra była tragiczna, cel nie został osiągnięty, ale skład też był tragiczny. Jozak z tym składem (a doszedł mu jeszcze Niezgoda i Guilherme) nie poprawił w ogóle gry.
    Kuuurwaa
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar mski
    Przez kogo zostało tak ustalone?
    "Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna" - skandowali legioniści.
    http://legionisci.com/news/72109_Rel...t_druzyna.html

Uprawnienia umieszczania postów