Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tuzin
    Legionista
    • 05.2004
    • 7433

    #76
    Zamieszczone przez Kijek
    Zobacz jaki awans - od trenera personalnego P. Mioduskiego i biegania z nim po lesie w Konstancinie do trenera od przygotowania fizycznego w Legii. .
    Oj tam, już sekretarka Kosmali została kierownikiem druzyny i to się sprawdzało (poza jednym przypadkiem).

    Komentarz

    • Robert E. Lee
      Legionista
      • 05.2012
      • 5627

      #77
      Zamieszczone przez stary wyga
      cały czas nie mogę pogodzić się ze stratą Czerczesowa i zaciągu jaki mógłby tu przyjść ,a mianowicie trzech ,czterech ruskich chamów
      Ja to bym drużynę z samych ruskich chamów zrobił. Wprawdzie dostawalibyśmy walkowery z uwagi na limit graczy spoza UE, ale jakby ładnie biegali. Już na euro kadra najlepszych ruskich chamów pokazała co to znaczy zaangażowanie.

      Komentarz

      • paolo10
        Legionista
        • 08.2016
        • 21

        #78
        Zamieszczone przez Dolu
        Liczyłem do ostatniego dnia, że jednak zostanie w Zagłębiu, szkoda, że zachciało Mu się ogarniać ten pierdolnik,
        zostało życzyć POWODZENIA!

        Powiem tak . Nie mam nic do Magiery ....ale jakos tego "nie czuję" . W Legii jest teraz taka "rozpierducha" ze Magiera moze byc "za krotki"....obym sie mylił

        Komentarz

        • crolick
          Legionista
          • 05.2003
          • 5812

          #79
          Myślę, że realistycznie trzeba się nastawiać w tym roku na LE, bo dogonić Lechię/Jage/Zagłębie może być ciężkawo.
          Osobiście nie wierzę, że Magic zmieni styl gry przed zimą. A do tego czasu starta to będzie pewnie z 15 pkt...

          Komentarz

          • Antares
            Legionista
            • 08.2012
            • 6339

            #80
            Zamieszczone przez crolick
            Myślę, że realistycznie trzeba się nastawiać w tym roku na LE, bo dogonić Lechię/Jage/Zagłębie może być ciężkawo.
            Osobiście nie wierzę, że Magic zmieni styl gry przed zimą. A do tego czasu starta to będzie pewnie z 15 pkt...
            Jak za tydzień przegramy z Lechią to strata już będzie wynosić 15 punktów i zostanie 9 długich kolejek do grania w tej rundzie
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

            Komentarz

            • stary wyga
              Legionista
              • 09.2009
              • 832

              #81
              Zamieszczone przez crolick
              Osobiście nie wierzę, że Magic zmieni styl gry przed zimą. A do tego czasu starta to będzie pewnie z 15 pkt...
              W zimę to już może go tu nie być ...

              Komentarz

              • Budyń_70
                Legionista
                • 07.2016
                • 9233

                #82
                Zamieszczone przez KRA
                To chyba kolejny mit nt. Staśka. Gdzieś czytałem, że w szatni w kontaktach z zawodnikami był właśnie raczej spokojny, wyważony, z konstruktywną krytyką, ale podchodził do nich po przyjacielsku. Był charyzmatyczny, ale nie darł na nich ryja i za to go szanowali.

                A co do Jacka, to co tu dużo pisać. Bardziej swojego trenera trudno sobie aktualnie wyobrazić. Nie ma co już się rozwodzić, czy za wcześnie na Legię, że szkoda Zagłębia, że niedoświadczony. Życzę mu z całego serca sukcesów, może nawet już w tym sezonie, bo formuła ligi pozwala jeszcze myśleć nawet o tytule. Będę ściskał za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że od początku otrzyma należne mu wsparcie trybun. Takie, żeby primadonny nawet nie pomyślały, że z Jackiem mogą zrobić to samo co z Albańcem. Ma olbrzymi kredyt zaufania i wierzę, że go dobrze spożytkuje.

                Powodzenia!
                Uważam tak samo i liczę, że w jego debiucie przed Warszawską publiką w meczu z Lechią otrzyma z trybun należny Mu szacunek i kawał głośnego wparcia !!!!

                Komentarz

                • Julek
                  Legionista
                  • 04.2011
                  • 276

                  #83
                  95K views, 1.6K likes, 57 loves, 69 comments, 37 shares, Facebook Watch Videos from Legia Warszawa: Tak wyglądał pierwszy dzień pracy Jacka Magiery po powrocie na Łazienkowską 3! #TrenerMagiera



                  00:10 - polecam uśmiech naszej LEGENDY.

                  Ciekawe co sobie pomyślał

                  Komentarz

                  • Budyń_70
                    Legionista
                    • 07.2016
                    • 9233

                    #84
                    Zamieszczone przez wukazet
                    Styl gry to jeszcze mógłby zmienić, ale nie da się zmienić mentalności człowieka w dwa miesiące, a co dopiero mówić o grupie ludzi? Wiem, co mówię, bo akurat taki kierunek studiów mam.
                    Można, owszem, wstrząsnąć człowiekiem (w tym przypadku szatnią) i liczyć na efekt, ale efekt i tak będzie krótkotrwały - wystarczy na jedno, góra dwa spotkania.
                    Magiera nie wygląda na gościa, który wejdzie do szatni i zrobi rozpierduchę. Takim gościem był Czerczesow i to też wynikało bardziej ze sztucznie wykreowanych opinii, jakoby był zamordystom, i z memów zamieszczanych na internecie. Piłkarze w to uwierzyli i efektem było zdobycie mistrzostwa i pucharu Polski.
                    Jeżeli ktoś sobie przypomni w jakich bólach zostały te trofea wywalczone, to zrozumie jedno, że piłkarzy mieliśmy chujowych, ale zadział efekt nowego trenera.
                    Od tamtej pory nic się nie zmieniło, bo piłkarzy mamy wciąż tak samo chujowych, a do tego niedoświadczonego i mdłego trenera.
                    Wszystko na to wskazuje, że będziemy świadkami walki o pozostanie w lidze.

                    I jeszcze słowo do moich oponentów - jesteście żałośni...
                    Choć nie ukończyłem studiów "w takim akurat kierunku", to bez większego problemu wychwyciłem sprzeczność w Twojej wypowiedzi......do sedna:
                    - skoro uważasz, iż Czerczesow był wykreowanym medialnie gościem umiejącym zrobić w szatni rozpierduchę, w co piłkarze uwierzyli i czemu potulnie się poddali, to równie trudno uwierzyć, że piłkarze okazali się takimi debilami i nie rozpoznali pozy, by wystarczyło to na jedno góra dwa spotkania, po czym by oprzytomnieli i sprowadzili Staśka na ziemię...........lecz dali się trzymać w tym amoku aż do końca sezonu
                    - ale skoro jednak Czerczesow nie był/nie jest taki zamordystom, no bo to tylko postawa wykreowana przez media, to można przypuszczać, że podobnie nastawiony do szatni (do drużyny) Jacek, będzie jednak potrafił wykrzesać z nich to co najlepsze.....w sposób równie przyjazny i merytoryczny

                    RESUME:
                    Wg Ciebie...
                    1/ Czerczesow potrafił przywołać piłkarzy do pionu będąc tylko wykreowanym przez media zamordystom, a sami przywoływani nic się nie poznali, bo ślepo i bezgranicznie wierzyli w ów medialny przekaz.
                    2/ Jacek Magiera nic nie wskóra, gdyż media mu nie sprzyjają i nie wyrobiły mu zawczasu odpowiedniej osobowości.

                    To się mimo wszystko kupki nie trzyma...

                    Komentarz

                    • Budyń_70
                      Legionista
                      • 07.2016
                      • 9233

                      #85
                      Zamieszczone przez Julek
                      https://www.facebook.com/LegiaWarsza...5027081089578/


                      00:10 - polecam uśmiech naszej LEGENDY.

                      Ciekawe co sobie pomyślał
                      Ten filmik pokazuje, że Rado po zejściu, z którego nie był zadowolony, jednak wrócił na ławkę......czy w jej okolice

                      Komentarz

                      • Kucharz
                        Legionista
                        • 08.2010
                        • 2249

                        #86
                        Ciekaw jestem komentarza Leśnego, dlaczego własnie Magiera. Przy Bergu było coś o przeszłości w jednym z największym klubów świata oraz namaszczeniu przez Fergusona, przy Hasim o czerpaniu wzorców z Anderlechtu, do modelu którego Legia miałaby dążyć. Stacha nie wliczam, bo on miał być "jedynie" opcją ratunkową. Ale czym urzekł włodarzy Magiera? To jest póki co dla mnie zagadka.

                        Komentarz

                        • Budyń_70
                          Legionista
                          • 07.2016
                          • 9233

                          #87
                          Zamieszczone przez Budyń_70
                          Ten filmik pokazuje, że Rado po zejściu, z którego nie był zadowolony, jednak wrócił na ławkę......czy w jej okolice
                          Miałem na myśli kulisy meczu poniżej...

                          95K views, 1.6K likes, 57 loves, 69 comments, 37 shares, Facebook Watch Videos from Legia Warszawa: Tak wyglądał pierwszy dzień pracy Jacka Magiery po powrocie na Łazienkowską 3! #TrenerMagiera


                          >>> 0:30

                          Komentarz

                          • (L)ukasz
                            Legionista
                            • 07.2005
                            • 714

                            #88
                            Zamieszczone przez Kucharz
                            Ciekaw jestem komentarza Leśnego, dlaczego własnie Magiera. Przy Bergu było coś o przeszłości w jednym z największym klubów świata oraz namaszczeniu przez Fergusona, przy Hasim o czerpaniu wzorców z Anderlechtu, do modelu którego Legia miałaby dążyć. Stacha nie wliczam, bo on miał być "jedynie" opcją ratunkową. Ale czym urzekł włodarzy Magiera? To jest póki co dla mnie zagadka.
                            Budowanie DNA klubu na ludziach, którzy są z nim związani i znają specyfikę miejsca. Widać to chociażby po tym jak dawaliśmy drugą*szansę*Furmanowi, Borysiukowi, Radovicowi.

                            Komentarz

                            • gniewko
                              Legionista
                              • 02.2008
                              • 882

                              #89
                              Zamieszczone przez (L)ukasz
                              Budowanie DNA klubu na ludziach, którzy są z nim związani i znają specyfikę miejsca. Widać to chociażby po tym jak dawaliśmy drugą*szansę*Furmanowi, Borysiukowi, Radovicowi.
                              To zaden argument. Bo czemu nie Kowal albo znowu Zielek? Zacytowanym przez Ciebie pilkarzom pilkarzom po prostu wg oceny naszych wlodarzy bylo z Legia po drodze. Rownie dobrze mozna powiedziec czemu nie dalismy (pierwszej? drugiej?) szansy Zbozieniowi? Wg mnie to jest cholernie ryzykowny strzal i z ostatnimi zmianami trenerow nie ma nic wspolnego. Po prostu potrzebujemy ratunku i chwytamy sie brzytwy. Moze wypalic ale obiektywnie oceniajac szanse sa male. Ja tam wierze i kibicuje ale widze to czarno.
                              Moin, moin was geht?

                              Komentarz

                              • (L)ukasz
                                Legionista
                                • 07.2005
                                • 714

                                #90
                                Zamieszczone przez gniewko
                                To zaden argument. Bo czemu nie Kowal albo znowu Zielek? Zacytowanym przez Ciebie pilkarzom pilkarzom po prostu wg oceny naszych wlodarzy bylo z Legia po drodze. Rownie dobrze mozna powiedziec czemu nie dalismy (pierwszej? drugiej?) szansy Zbozieniowi? Wg mnie to jest cholernie ryzykowny strzal i z ostatnimi zmianami trenerow nie ma nic wspolnego. Po prostu potrzebujemy ratunku i chwytamy sie brzytwy. Moze wypalic ale obiektywnie oceniajac szanse sa male. Ja tam wierze i kibicuje ale widze to czarno.
                                Ja też nie akceptuję*tego, bo to jest taka sama papka dla mas jak za czasów ITI, ale widać jak na dłoni, że klub robi wielki ukłon w stronę ludzi, którzy byli lojalni wobec klubu. Kowal jedzie po Legii od 10 lat i raczej jest persona non-grata. Tematu Zbozienia nie znam. Berga zatrudniali, bo miał zajebiste doświadczenie i w sumie zrobił*rewolucję od młodzików po pierwszą drużynę. Czerczesowa polecili menadżerowie pracujący na rynku Rosyjskim i byli piłkarze Legii grający w Rosji. Czerczesow głównie poleciał dlatego, bo nie chciał bawić się*we wdrażanie młodych do pierwszego zespołu. On chciał tu i teraz mieć*zespół, żeby grać o wyższe cele. Dlatego po Czerczesowie pojawił się dr Alban. - koleś który prowadził młodzików w Anderlechcie. Później przejął drugi zespół, a na koniec pierwszą*drużynę Anderlechtu. NA dodatek rynek belgijski jest wzorem dla Żewłakowa. Jak model z Albanem nie wypalił, to próbujemy podążać tą samą*strategią, ale zmieniamy osobę. Jacek Magiera prowadził już zespoły młodzików rezerw. Zobacz, że sięgamy po Vukovica, Radovica, Jędrzejczyka w ciągu jednego roku.

                                Komentarz

                                Pracuję...