Strona 58 z 76 PierwszyPierwszy ... 84854555657585960616268 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,740 z 2280

Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera

Legionista Awatar berserk
    Nie wiem dlaczego, ale bardzo cieszy mnie wyjebanie Krzepoty, jakoś działało mi na nerwy to nazwisko...
    Jacek dzięki, do zobaczenia jeszcze kiedyś na Ł3...
    #MuremZaBonusem

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego, ale bardzo cieszy mnie wyjebanie Krzepoty, jakoś działało mi na nerwy to nazwisko...
    Jacek dzięki, do zobaczenia jeszcze kiedyś na Ł3...
    Zamienił stryjek...
    maciek90‏ @maciek90legia

Kresimir Kos czyli nowy trener przygotowania fizycznego był do niedawna trenerem przygotowania w kadrze U-16 Chorwacji w koszykówkę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar beka
    ale to nieprawda

Tak się zastanawiałem wrzucając i miałem zaraz sprawdzić
    maciek90‏ @maciek90legia 9m9 minutes ago

maciek90 Retweeted

Sorry za wprowadzenie w błąd. Jednak będzie Sos, a nie Kos. Czeski błąd, bo Kos też miał w CV Dinamo
    Przepraszam, zwracam honor.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar grodzisk1
    Kresimir Sos z Dinama Zagrzeb, a nie Kresimir Kos. Ten maciek90 z TT walnął babola.

edit: https://www.facebook.com/prirodan.po...8%3A1505312744

Legionista Awatar Mefedronowe Love
    Mam jakieś dziwne wrażenie, że gdyby Rzeźnik został inaczej potoczyłaby się ta historia. Dobrze wiemy, że Magiera z Kubą dość dobrze się znali, dopóki on był kapitanem, na pewno swoje też dokładał do atmosfery, może nie tyle co do atmosfery, ale pewnie też sporo od siebie dawał. Tam gdzie Magiera nie mógł, Rzeźnik docierał, a potem... Wszystko w pizd...

Czerwona kartka
    To tak na pożegnanie. Tekst z weszło z sierpnia 2008:

Warszawski klub nie będzie wygrywał dopóki będą w tym klubie pracować ludzie opowiadający takie kocopały jak Jacek Magiera. „Kulfon”, jak mówili na niego kiedyś koledzy z młodzieżowej reprezentacji Polski, albo „Babcia Kiepska” jak nazywali go później koledzy z Legii po meczu z Polonią stwierdził tak (za serwisem legia.net):
    – Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie, a do zwycięstwa zabrakło nam konsekwencji w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy meczu. Początek był dobry, wszystko szło do przodu, zdobyliśmy bramkę. Potem nastał ten okres przestoju i zwolnienia tempa gry. Polonia strzelił nam wtedy dwie bramki. Gdyśmy przez te dziesięć minut grali tak jak przez pierwsze trzydzieści to wygralibyśmy ten mecz.

Nie no, ludzie. Lubimy te stwierdzenia „zabrakło konsekwencji” – typowe puste hasło, które nic nie znaczy, a które się powtarza przy każdej okazji. Wygralibyśmy, ale „nastał ten okres przestoju”. No super, tylko że właśnie na tym polega piłka, żeby okres przestoju (przekładając na język polski – tragicznej gry) nie następował.

Poza tym co to za gadanie, że „gdybyśmy przez te dziesięć minut grali tak jak przez trzydzieści to wygralibyśmy mecz”. A gdyby Polonia grała przez te trzydzieści minut tak, jak przez te dziesięć, to co wtedy? Albo gdyby grała przez dwadzieścia minut tak jak przez dziesięć, a Legia przez czterdzieści tak jak przez dwadzieścia? Co to w ogóle za bezsensowne wyliczanki?

Niestety, ale jak dla nas to do pracy w wielkim klubie to Jackowi brakuje jaj.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Mefedronowe Love Zobacz posta
    Mam jakieś dziwne wrażenie, że gdyby Rzeźnik został inaczej potoczyłaby się ta historia. Dobrze wiemy, że Magiera z Kubą dość dobrze się znali, dopóki on był kapitanem, na pewno swoje też dokładał do atmosfery, może nie tyle co do atmosfery, ale pewnie też sporo od siebie dawał. Tam gdzie Magiera nie mógł, Rzeźnik docierał, a potem... Wszystko w pizd...
    A kim Oni kur-w-a są, astronautami? Atomsfera, atmosfera..

Legionista Awatar Mefedronowe Love
    Tak, tak wiem taki zawód wybrali to powinni zapier... Skoro w wielkich klubach np. w Realu - Benitez na wejściu pokłócił się z kapitanami, a Real z GWIAZDAMI chu..ja grał. Przyszedł żółtodziób Zidane i swoją personą, feelingiem zmienił podejście zawodników. I uważam, że z Magierą było podobnie, a teraz czar prysł. Tyle.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Niestety, ale jak dla nas to do pracy w wielkim klubie to Jackowi brakuje jaj.
    Od Janasa Legia nie była tak blisko wielkiej piłki jak dzięki Magic'owi.

Pierdzielenie Luigibis tego nie zmieni
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Od Janasa Legia nie była tak blisko wielkiej piłki jak dzięki Magic'owi.

Pierdzielenie Luigibis tego nie zmieni
    Legię do LM wprowadził Hasi. Tak w gwoli ścisłości.

A pod kątem wyników w Europie to świetnie wyglądała Legia Berga, także ja bym się tak nie rozpędzał.

coraz chudszy
    Trenerze dziękujemy!

***** mioducha i Mario, kodziarzy

Wuefistę zatrudniliśmy. To było brać Zielińskiego to samo a taniej.

Legionista Awatar casual
    Jacek Magiera- podziękowanie i szacunek. Tak po ludzku to strasznie szkoda, że tak się to skończyło. Powodzenia!

Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Urok forumki. Człowiek, który ostatnio kompromitował nasz klub jak mało kto i u którego wszyscy kopią się w czoło od prawie roku jest broniony jak lew, a człowiek który jeszcze nic nie zrobił jest wyśmiewany. Chcieliście dać Bóg wie ile czasu Magierze, to może bądźcie konsekwentni i dajcie nowemu trenerowi choćby miesiąc?
    Też głosuje za daniem szansy i za wstrzymaniem się z krytyką. Na ewentualną krytykę będzie jeszcze sporo czasu.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar brachu
    Ciekawe czy na Lecha bysmy wyszli z nastawieniem na kontry ?
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Dziękuje Ci Jacku ,szczególnie za to ,że w LM były emocje a nie po 0:6 w każdym meczu ,bo,, tak musi tu być''. Dziękuje za jesień zeszłego roku ,za mistrza(choć w średnim stylu). Dzięki,powodzenia,do zobaczenia?....kiedyś

Legionista
    JM - dziękuję i wierzę że jeszcze kiedyś do nas wróci. Taki los trenera i jak to już ktoś wcześniej napisał: coraz mniej było (niestety) argumentów, by bronić obecne status quo.
    Od tej chwili Mioduski prowadzi już w pełni autorski pomysł na Legię. I mimo że mu kompletnie nie ufam, to Romeo i s-ka mają u mnie czystą kartę, a jak wyjdzie - czas pokaże.

Legionista Awatar Benek
    Dam tutaj. Jedyna warta uwagi wypowiedź Mioduskiego z dzisiejszego PS.

Podobny przypadek, jak kiedyś Jacka Zielińskiego.
    Dariusz Mioduski: Tak. Trzeba mądrych piłkarzy, by rozumieli, że po zatrudnieniu byłego kolegi w roli szkoleniowca, w szatni drastycznie zmieniają się relacje. Większość zawodników nie do końca to czuje i może to było jedną z przyczyn problemów. Uważam, że właśnie ze względu na przeszłość, Jacek powinien o wiele bardziej móc liczyć na piłkarzy i oni, swoją postawą na boisku, o wiele bardziej powinni dowieść, że im zależy. Rzadko się zdarza, że piłkarze mogą mieć do czynienia z osobą o temperamencie i cechach Jacka. Sami powinni wiedzieć, że za takiego trenera warto umierać – szczególnie ci, którzy go znali z boiska i których wprowadzał w Legii. Zawodnicy, którzy nie chcieli za niego umierać, są większym problemem. Na końcu, niestety, łatwiej zmienić jedną osobą niż kilka, albo kilkanaście. Teraz piłkarze mają wiedzieć, że ich praca to gra w piłkę. Kto nie chce walczyć na boisku, niech idzie gdzieś indziej.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Skw_
    To pokazuje jedną rzecz, którą wszyscy wiedzą od dawna: im nie potrzeba dobrego kolegi, tylko kogoś, kto najzwyczajniej w świecie raz na jakiś czas ich opierdoli.

e: literówka

Legionista Awatar Benek
    Problem w tym, że jak taki się pojawia (patrz) Hasi to piłkarzyki robią to co umieją najlepiej. Zwalniają.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Czerwona kartka
    Za Czerczesowa chodzili jak w zegarku, także kiepski przykład.

Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Skw_
    Nie wiem dlaczego wyciągasz tu przykład Hasiego, przecież śledzisz to co się dzieje w klubie. Hasi to był zamordysta, który siłą chciał zyskać autorytet i opierdalał ich za każde złe zagranie na treningu. Jak idziesz do pracy i wiesz, że czeka Cię słuchanie, jaki jesteś chujowy, to też chyba byś chciał aby gość odszedł?

Panie Mioduski, skoro pan tak twierdzisz, to czemu pan wcześniej Magiery nie zwolniłeś?

W każdym razie pokrywa się to ze stwierdzeniem, że Jozak to typ Czerczesowa.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    [QUOTE=Skw_;1548721Jak idziesz do pracy i wiesz, że czeka Cię słuchanie, jaki jesteś chujowy, to też chyba byś chciał aby gość odszedł?[/QUOTE]

Dlatego trzeba pozbyć się tych chujowy Ch i mało ambitnych. Romeo po jakimś czasie też im przestanie pasować.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Czerwona kartka
    Kogo konkretnie masz na myśli? Ze starej Gwardii, która może mieć wpływ na to, co się dzieje w szatni zostali:

Broź, Jędrzejczyk, Radović, Kucharczyk, Jodłowiec. Reszta to nowi i młodzi piłkarze.

Legionista Awatar midzi
    Przecież Czerczesow w pewnym momencie też przestał pasować. Zaczęły się balety znowu, kilka kontuzji i pod koniec było już męczenie buły. Piłkę graliśmy wtedy w miarę solidną, ale bez fajerwerków. Za Berga, czy Magiery były dużo lepsze momenty "piłkarsko" niż za Czerczesowa.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Przecież Czerczesow w pewnym momencie też przestał pasować. Zaczęły się balety znowu, kilka kontuzji i pod koniec było już męczenie buły. Piłkę graliśmy wtedy w miarę solidną, ale bez fajerwerków. Za Berga, czy Magiery były dużo lepsze momenty "piłkarsko" niż za Czerczesowa.
    No tak, ale tu chodzi o dyscyplinę, a nie grę w piłkę. Pamiętam jak za czasów Berga Kucharczyk zajebał focha na ostatnim meczu (bodajże z Zagłębiem albo Górnikiem), a Malarz robił sobie z niego podśmiechujki na tłiterze.

Legionista Awatar midzi
    Jednak Berg już wtedy był na oucie. Mentalnym oucie.

Podobnie Magiera już od miesiąca nie liczył się jako trener. Przecież te konferencje to była jedna wielka żenada.

Legionista
    Ja nie rozumiem takiego toku rozumowania, jeśli to piłkarze ą w głównej mierze winni to ja bym ich nawet równolegle do zwolnienia Magiery ukarał, Przesuniecie do rezerw na jakiś czas czy coś takiego. A tak to Oni znów Pany i za rok możemy mię to samo.....

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Problem w tym, że jak taki się pojawia (patrz) Hasi to piłkarzyki robią to co umieją najlepiej. Zwalniają.
    Tak nawiasem, to przed sezonem czytając informacje co tam Letteri wyprawia w Koronie to byłem przekonany, że piłkarzyki też będą go chciały zwolnić, ale jakoś to się jeszcze trzyma i nie widać na boisku, żeby coś tam kombinowali.

Problemem u Jacka to.. no właśnie, że był Jackiem, Jacusiem, Jacentym. Bez autorytetu i charyzmy.

Uprawnienia umieszczania postów