Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 215

Wątek: XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pyeongchang 2018 (09-25.02.2018 r.)

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Nie no wiadomo, że nie o skoki chodzi, tutaj to bardziej sok z gumijagód by się nadał. Chodzi o biegowe dyscypliny. Myślałem, że to jasne. Temat dotyczy przecież Igrzysk a nie samych skoków Przy okazji zapytam czy astma dotyka także łyżwiarstwa szybkiego?

edit:
    Chociaż skoków jako takich też może dotyczyć, kombinacja norweska przecież
    Faktycznie zagalopowałem się trochę
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista

Kamil dwie belki niżej, luźny trening. Nie ma co się rozpisywać. No może lampkę zapalił Wellinger i nawet nie samą odległością, co lekkością tego skoku.

edit:
    Małysz zawsze miał tak wielkiego kindola czy TVP włączyła jakiś tryb 3DfullHD?
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 08-02-2018 o 12:09

Legionista Awatar Raffels
    Wygląda na to, że to Wellinger będzie głównym rywalem Kamila w sobotę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Nie byłbym tego taki pewien. Rysiek nie odda złota bez walki.

Legionista Awatar Jestem
    Będzie ciekawie, liczę po cichu na dwa medale i zakładam, że minimum jeden będzie, co do kolorów to oczywiste jest co bym chciał ale na chciejstwie daleko się nie zajedzie - kolorów nie obstawiam ponieważ o złoto będzie się bić ich kilku i lekki podmuch wiatru może zmienić sytuację, poczekamy i zobaczmy

Widoczna już klęska Austrii jest wręcz szokująca i w zasadzie wiadomo już jaki trener będzie ich prowadził od lata, byliby idiotami gdyby tego ruchu nie zrobili.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista

A to kask Dawida Kubackiego. Eskadra Biało-Czerwonych Iskier z Dęblina. Jakoś mi umknął.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    wiadomo już jaki trener będzie ich prowadził od lata
    Ja na przykład nie wiem. Jaki?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Jeżeli koledze chodzi o naszego trenera to Tajner publicznie się chwalił że są umówieni na przedłużenie kontraktu . " Ja już nawet proponowałem Horngacherowi wcześniejsze przedłużenie, ale odpowiedział, że nie trzeba, zrobimy to w spokojnym czasie, wiosną. Czy Austriacy złożą mu propozycję? Nie zdziwiłbym się, gdyby tak zrobili. Ale czy mają szanse, wątpię. On jest związany z nami, u nas wypłynął, zżył się z naszymi skoczkami, wypracował coś sobie. Jego interesują sukcesy, a nie ratowanie sytuacji. Dlatego nie sądzę, żeby ktokolwiek go namówił – tłumaczy Tajner."

Legionista
    Ale Horngacher jest Austriakiem, a nie Polakiem, także wywiady Tajnera moga być tylko tzw. "słodkim pierdzeniem", a jak Stefan dostanie propozycję to zdziwiłbym się, gdyby z niej nie skorzystał.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ale Horngacher jest Austriakiem, a nie Polakiem, także wywiady Tajnera moga być tylko tzw. "słodkim pierdzeniem", a jak Stefan dostanie propozycję to zdziwiłbym się, gdyby z niej nie skorzystał.
    Liczy się to co powiedział nasz Trener, a on nic nie powiedział, ergo Tajner rzeczywiście "słodko pierdzi". Ponadto jakie to znakomite alternatywy mają Austriacy?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Łukasz Kruczek.

e: nie dopisałem

Taki pomysł przy Tłustym Czwartku.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 08-02-2018 o 22:51

Legionista Awatar Antares
    Co do tego, że Horngacher chce odnosić sukcesy jak to mówił Tajner to przecież kadra Austrii wcale nie ma mniejszego potencjału od naszej. Fakt, słabo im w tym sezonie idzie, ale nadal przecież jest tam z kim pracować. Kraft, Hayboeck, Schlirenzauer, Fettner, Poppinge, Huber, Diethar plus znając życie zaraz im jakiś młodziak wyskoczy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ale on już dostawał propozycję od swoich. Tu narazie jest mu dobrze. Widzi sam, że jego praca daje efekty, ma zadowolenie, są wyniki drużyny a nie jednego, i że jest jeszcze potencjał własnie u innych. Jak się coś posypie to go tam przyjmą ale wydaje mi się, że jak narazie to facet tu się spełnia i jest zadowolony. Jak się wypali to będzie szukał wrażeń u swoich. Żadne słodkie pierdololo Tajnera do mnie nie przemawia, bo mu nie wierzę. Gdyby bylo źle to i tak Tajner dalej by słodko pierdolił, że jest gitara a trener by odszedł, Austriacy by pokryli koszty. Tajnera nie słucham. Pożyjemy, zobaczymy ale życzyłbym tej ekipie przynajmniej jeszcze jeden sezon z tym trenerem.
    Austria niech gnije, niech ktoś coś z Finami zrobi he
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 08-02-2018 o 23:43

Austrii trafiła się chwilowa dziura, mają jednego Krafta i kilku przeciętnych skoczków w średnim wieku, których czasem stać na parę dobrych/bardzo dobrych wyników. Patrząc jednak na ich szkolenie i liczby młodych skoczków, którzy trenują w klubach raczej nie mają co się obawiać jakiejś dłuższej zapaści. Znacznie gorzej to wygląda np. u nas.

Legionista
    No wiadomo, zdarza się. Ja to też wiem, że to chwilowy kryzys, zaplecze mają takie, że nie ma bata na jakiś dłuższy zastój. Dlatego trzeba to teraz wykorzystać. Natomiast u Finów to raczej jakoś nie widać nic optymistycznego na przyszłość a szkoda bo jakoś zawsze im kibicowałem, od kiedy potrafiłem wymówić Ari Pekka Nikkola

Finowie długo się z tej sytuacji nie wykaraskają bo mają ogromne problemy z pieniędzmi i konfliktami w związku i w klubach. Mam tylko nadzieję, że Tajner i spółka widząc co się dzieje w Finlandii nie dopuszczą do takiej sytuacji u nas, chociaż pewne sprawy bardzo zaczynają przypominać to co się dzieje w Finlandii.

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Kolor męskich strojów to chyba nawiązuje do chlubnej tradycji SA natomiast kobity wypisz wymaluj to feldgrau stosowany w Wermachcie .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Ło żesz kurwaaaaa

Legionista Awatar LLM
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Austrii trafiła się chwilowa dziura, mają jednego Krafta i kilku przeciętnych skoczków w średnim wieku, których czasem stać na parę dobrych/bardzo dobrych wyników. Patrząc jednak na ich szkolenie i liczby młodych skoczków, którzy trenują w klubach raczej nie mają co się obawiać jakiejś dłuższej zapaści. Znacznie gorzej to wygląda np. u nas.
    Dokładnie. Nawet patrząc na klasyfikację kwalifikacji, która wcześniej została wrzucona i wiek zawodników - mamy jedną ze starszych wiekowo kadrę. Kadra B niestety w bardzo słabym stanie... oby to szybko uległ zmianie i wystrzelił nam ktoś młody. Bo jak teraz mając tak mocna kadrę nie uda się znaleźć następców, to później przy braku sukcesów będzie jeszcze trudniej. A kończąc optymistycznie - dziś 2 medale
    fac fideli sis fidelis

Wiślaczka Awatar Esk
    Charlotte Kalla w pięknym stylu utarła nosa Marit Bjoergen, wygrywając bieg łączony na 15 km
    Jak dla mnie IO zaczęły się pozytywnie.
    Na 3 miejscu Christa Parmakoski a na 4 młoda Szwedka Ebba Andersson. Wygląda na to, że nie będą to jednak wewnętrzne IO Norwegii, czego się trochę obawiałam.
    Justyna na 17 pozycji, ze sporą stratą, ale w pierwszej części dystansu, klasykiem, prezentowała się dobrze. Szybko przedarła się z 22 miejsca do czołówki.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Kalla , Kalla zap......a .

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Ponadto jakie to znakomite alternatywy mają Austriacy?
    A wiesz może jakiej narodowości są Stoeckl i Schuster?

Jeśli nie, to podpowiem - są Austriakami. I tak się składa, że reprezentacje Norwegii i Niemiec są od nas wyżej w tym sezonie w klasyfikacji Pucharu Narodów, która jest najbardziej miarodajna dla trenera.

Tak więc już masz dwa kolejne nazwiska, do tego trzeba dodać austriackich trenerów klubowych, Widhoelzla czy Liegla.

To raz.

A dwa - na jakiej podstawie zakładasz, że Horngacher tylko czeka na sygnał od Austrii i czym prędzej czmychnie? Ma w Polsce bardzo fajną grupę, odnosi sukcesy, kasa jest, ogromna popularność, uczy się polskiego itd. Nie wiem czy wyciąganie austriackich skoków z kryzysu jest bardziej atrakcyjne.

Nie twierdzę, że Horngacher na pewno przedłuży u nas kontrakt, zresztą sam pisałem już jakiś czas temu, że pewnie AUTy będą robić pod niego podchody. Tyle, że pisanie przez Ciebie "no to już wiemy kto będzie trenerem Austriaków w przyszłym sezonie" jest bardzo odważne.

No chyba, że rozmawiałeś ze Stefanem i masz od niego info?

Legionista Awatar TNTP
    Przecież to wszystko zależy od siana. Nie mam pojęcia jak to wygląda w Austrii, czy tam Norwegii, ale w naszym przypadku na skoczków wydajemy potężne pieniądze (tym bardziej jak to się porówna z nakładami na inne dyscypliny zimowe) także to jest imho główny czynnik wpływający zarówno na to kto będzie trenerem, jak i na kolejne składowe sukcesów.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar b.
    No ale pisałem o tym - kasa w skokach u nas jest (pełna zgoda że kosztem innych dyscyplin zimowych). Dlatego nie wiem czemu mamy czuć się jak murzyni i myśleć, że Horngacher chce czmychnac czym prędzej z tego trzeciego skokowego świata

Tymczasem w Korei na skoczni dzisiaj wieje a pod wieczór ma być najgorzej. Może być loteria dzisiaj.

Legionista
    No ale pisałem o tym - kasa w skokach u nas jest (pełna zgoda że kosztem innych dyscyplin zimowych). Dlatego nie wiem czemu mamy czuć się jak murzyni i myśleć, że Horngacher chce czmychnac czym prędzej z tego trzeciego skokowego świata
    Już dajcie spokój z Horngacherem. Nie ma tematu w tym momencie. Jeśli jakiś będzie to dopiero po sezonie(jeśli). Ja tam widzę, że jest mu u nas dobrze. Tak w skrócie(wcześniej coś pisałem).

Legionista
    Horngacher nigdy nie ukrywał że jego marzeniem jest prowadzenie kadry A w swojej ojczyźnie więc prędzej czy później to nastąpi.
    Z tą świetną sytuacją finansową w polskich skokach to nie przesadzałbym. Tajner wielokrotnie powtarzał ze Stefan dostał najwyższą pensje ale w porównaniu do kadr A Niemiec, Austrii czy Norwegii to są mniejsze kwoty. Nie przypadkowo Kruczek zgodził sie "trenować" Włochy za pensje x 3-4.
    Austria ma najlepszy system szkolenia na świecie. Kwestia czasu jest jak znowu pojawi się kilku młodych bardzo utalentowanych skoczków.
    Martwić się można o nasze słynne "zaplecze". To co sie dzieje drugi sezon z kadra B to jedna wielka porażka.

Legionista Awatar Flip
    Szykuje się loteryjny konkurs... Nie dobrze, już lepiej gdyby wiało z tyłu.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    Szykuje się loteryjny konkurs... Nie dobrze, już lepiej gdyby wiało z tyłu.
    Czuję, że to się skończy na pierwszej serii.

Uprawnienia umieszczania postów