Promocje i okazje

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Perła
    Legionista
    • 01.2007
    • 496

    Promocje i okazje

    Nie znalazłem podobnego tematu na forum, a myślę że taki się przyda.

    Na początek link do strony z której korzystam i można trafić na fajne ceny. ( To nie jest reklama)

    Pepper to miejsce z najgorętszymi okazjami. Oceniaj i komentuj je z naszą społecznością ♥ Okazje, kupony, kody rabatowe, błędy cenowe na to, czego szukasz ⇒ smartfon, laptop, konsola, zabawki, moda, dom i ogród, artykuły spożywcze… ✅ Kupuj w najniższych cenach i oszczędzaj ✅ Twoja społeczność zakupowa ➤ Pepper.pl


    W wyprzedaży Zalando można znaleźć męskie buty Air Max Command przecenione o 50% (z 499zł na 249,50zł). Dodatkowe 40zł zniżki korzystamy z kodu otrzymanego za zapisanie się do newslettera.
  • Kempes
    Legionista
    • 06.2003
    • 8032

    #2
    Tak swoją drogą, wystarczy się pozapisywać na newswlettery wszystkich Zalando, eobuwie czy innych Okazików i codziennie na mailu wszystko na tacy, aż za dużo
    Jesteś panem własnego losu.

    Komentarz

    • Perła
      Legionista
      • 01.2007
      • 496

      #3
      Zamieszczone przez Kempes
      Tak swoją drogą, wystarczy się pozapisywać na newswlettery wszystkich Zalando, eobuwie czy innych Okazików i codziennie na mailu wszystko na tacy, aż za dużo

      No właśnie, aż za dużo. Nie lubię syfu na skrzynce. Jak już to w wolnej chwili przeglądam na podobnych stronach, czasami coś fajnego wpadnie

      Komentarz

      • wielki.kibic
        Legionista
        • 06.2016
        • 50

        #4
        Zamieszczone przez Kempes
        Tak swoją drogą, wystarczy się pozapisywać na newswlettery wszystkich Zalando, eobuwie czy innych Okazików i codziennie na mailu wszystko na tacy, aż za dużo
        Proszę Cię... komu by się chciało codziennie otwierać te miliony maili? Ja się pozapisywałem i bardzo szybko je powrzucałem do spamu. Nawet nie otworzyłem ani razu. Jaki to ma sens?

        Komentarz

        • Bootleg
          Legionista
          • 05.2007
          • 6188

          #5
          Nie wiem czy to się łapie do tematu, ale u mnie na osiedlu Kasztelan w Groszku po 1 zł 79 gr.
          Always look on the bright side of life!

          Komentarz

          • Joki199
            Legionista
            • 03.2017
            • 1

            #6
            Ja zainstalowałem sobie qpony na telefonie i mam wszystkie gazetki od razu

            Komentarz

            • Rados(L)aw
              Legionista
              • 09.2010
              • 306

              #7
              Również korzystam z pepper, w porównaniu do innych krajów gdzie jest ich odpowiednik, u nas to raczkuje dopiero, w sumie sama stronka działa rok? Dwa lata? Jak coś konkretnie mnie zainteresuje to lepiej wpisać w googla.
              Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
              Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
              Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

              Komentarz

              • sasa1920
                Legionista
                • 03.2017
                • 4

                #8
                dzis w zabce dostalem specjala niefiltrowanego po 1 zl - ale przy blizszym spojrzeniu okazlo sie ze termin tytlko do dzis
                ____________
                Każdego roku nasz ośrodek organizuje atrakcyjne obozy sportowe w górach dla młodzieży i kolonie dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
                Ostatnio edytowany przez sasa1920; 138452.

                Komentarz

                • Bloczek
                  Legionista
                  • 04.2017
                  • 1

                  #9
                  Nie tylko dla Pań - komputerowa diagnoza skóry za darmo plus 20% zniżki w gabinecie kosmetycznym na Ursynowie:
                  Doświadczeni kosmetolodzy podpowiadają, jaki zabieg jest najlepszy na twarz i ciało. Profesjonalna konsultacja i diagnoza cyfrowa skóry ◾️Sprawdź!

                  Komentarz

                  • karmedira
                    Legionista
                    • 05.2017
                    • 1

                    #10
                    A ja ostatnio widziałem ciekawą stronę z altanami drewnianymi do ogrodu. Jeżeli ktoś chciałby sobie taka sprawić to podzielę się chętnie : alt-drew-cosmo.pl. Słyszałem, że to naprawdę dobra firma, godna polecenia

                    Komentarz

                    • Jaco
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 19648

                      #11
                      Zamieszczone przez karmedira
                      A ja ostatnio widziałem ciekawą stronę z altanami drewnianymi do ogrodu. Jeżeli ktoś chciałby sobie taka sprawić to podzielę się chętnie : alt-drew-cosmo.pl. Słyszałem, że to naprawdę dobra firma, godna polecenia
                      Podbij na priv do forumowiczki mmm. Ona jest potentatem w branży drewnianych altan. W ogrodach też jest King-Kongiem. No i uwielbia się dzielić.
                      Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

                      Komentarz

                      • wiolettadabrowska1991
                        Legionista
                        • 01.2018
                        • 1

                        #12
                        Ostatnio bardzo spodobały mi się sukienki. Dlatego chętnie wracam tu aby je kupować. Czy was też interesuje dobry wygląd, dla mnie dobra kreacja to dobre samopoczucie.

                        Komentarz

                        • pioben
                          Czerwona kartka
                          • 10.2017
                          • 67

                          #13
                          Tobie tak ale nie wiem czy jakiś facet byłby z czegos takiego zadowolony

                          Panowie czy przygotowaliście już coś dla swoich kobiet na walentynki? Bo sam na razie jedynie zarezerwowałem kolację i planuję dać jej jakiś drobiazg ( prawdopodobnie zamówię kubeczek z napisem)/
                          Mam nadzieję ogólnie,ze to wystarczy/
                          Ostatnio edytowany przez pioben; 151966.

                          Komentarz

                          • sergie
                            Legionista
                            • 11.2017
                            • 32

                            #14
                            Ja ostatnio wyczaiłam na tej stronie ten drugi, czarny chyba eko skóra - uważacie, że warto brać za 120zł czy za tyle już szukać jakoś w outletach czegoś markowego? Bardzo mi się podoba wizualnie tylko mam zawsze wątpliwosci zamawiając coś online
                            Dla mężczyzn z klasą - Belveder... i nie koniecznie z duża kasą.

                            Komentarz

                            • them
                              Czerwona kartka
                              • 10.2017
                              • 37

                              #15
                              Polska młodzież nosi polską odzież

                              Sporo interesujących bluz, koszulek, czapek, rękawiczek, spodni po całkiem fajnych przecenach można znaleźć na FighterShop, tutaj konkretnie: https://www.fightershop.com.pl/promocje

                              Stosunek ceny do jakości jest moim zdaniem na dobrym poziomie.

                              Komentarz

                              Pracuję...