Zobacz wyniki ankiety: kogo chcesz za trenera ?

Głosujących
213. Ankieta zamknięta
  • Alban

12 5.63%
  • Myron Markiewicz

48 22.54%
  • Michniewicz Czesław

3 1.41%
  • Rafał Ulatowski

7 3.29%
  • Mariusz Rumak

36 16.90%
  • Franciszek Smuda

10 4.69%
  • Dan Petrescu

39 18.31%
  • Jan Urban

4 1.88%
  • Maciej Skorża

4 1.88%
  • Adrian Gula

11 5.16%
  • Dragomir Okuka

39 18.31%
Strona 3 z 66 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 1957

Wątek: Besnik Hasi - Ch.uj nie trener

Legionista Awatar LuckyL
    Szkoda, że nie ten z Żyliny jednak, Gula czy jakoś tak.
    "People say footbal is a matter of life and death.
    I'm very disappointed at that attitude.
    I can assure you it's much, much more important than that."

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    Dawidziuk na tt twierdzi, że dzisiaj
    A to po ch..ju bo jeszcze się łudziłem że może Słowak, Ukrainiec albo inna bliższa nam cywilizacyjnie postać.

Nic na to nie poradzę, że - głównie z powodu Kosowa - nie cierpię albańców. Pocieszam się, że raczej nie jestem jedyny na tym zacnym forum
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Fragment wywiadu z Leśnym w Przeglądzie Sortowym:

Dziennikarz: Jest Pan usatysfakcjonowany tym co pokazała Legia w sezonie 2015/16?
    BL: A dlaczego mam nie być zadowolony?
    Dziennikarz: Zespół sięgnął po mistrzostwo i Puchar Polski ale pojawiły się głosy, że styl gry drużyny pozostawia wiele do życzenia...
    BL: Przecież w piłce nożnej nie ma not za styl
    Dziennikarz: Styl gry nie ma żadnego znaczenia?
    BL: Nie ma. I tak jest w każdym sporcie. Chodzi o zdobywanie trofeów a nie o to by pięknie się prezentować. Chyba, że mówimy o łyżwiarstwie figurowym...

No to jak? Przecież Stasiek doskonale się w tę strategię wpisywał.
    Nagle się Leśnemu coś pozmieniało?

Jest możliwe, że wbrew pozorom, pomysł na zmianę trenera mógł wyjść nie z gabinetów zarządu tylko z piłkarskiej szatni. Podobno już wcześniej były sygnały, że nie wszystkim jego styl się podoba.

Ale to tylko moje zdanie...
    Moje zdanie jest inne. Leśnemu mogło się i to podobać, ale niepodobało się to Mioduskiemu, a to on ma większość udziałów.

A co do nowego trenera to jest to fatalny wybór. Nie dość, że w przeciągu roku będzie to już trzeci trener (może byśmy tak dali komuś dłużej popracować?) to jeszcze jego narodowość. I żeby nie było chodzi mi tutaj głównie o szatnię. Już widze jak przychodzi kryzys i co wtedy będzie robić grupa "serbsko-chorwacka"? Takie sprawy też trzeba brać pod uwagę.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    A to po ch..ju bo jeszcze się łudziłem że może Słowak, Ukrainiec albo inna bliższa nam cywilizacyjnie postać.

Nic na to nie poradzę, że - głównie z powodu Kosowa - nie cierpię albańców. Pocieszam się, że raczej nie jestem jedyny na tym zacnym forum
    Zawsze mogli wziąć Awarama Granta, który kilkukrotnie był widywane przy Łazienkowskiej. Byłoby jeszcze ciekawiej.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez tuzintuzinow Zobacz posta
    Już widze jak przychodzi kryzys i co wtedy będzie robić grupa "serbsko-chorwacka"? Takie sprawy też trzeba brać pod uwagę.
    A to "grupa serbsko-chorwacka" to jest jakiś historyczny monolit?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Co się dzieje w tym kraju? Gwiazdą dla małolatów jest jakiś Popek(Król Albanii).
    Teraz trenerem najlepszego klubu na Świecie ma zostać Alban. Nie ma innych nacji?
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Zawsze mogli wziąć Awarama Granta, który kilkukrotnie był widywane przy Łazienkowskiej. Byłoby jeszcze ciekawiej.
    Dokładnie, narzekacie na albańca, a mógł być żyd albo jakiś inny kozojebca z Pakistanu
    P.S. Wiem, że albańczycy to w większości muzułmanie, ale nie wszyscy nimi są, a nasz przyszły trener spędził w Belgii ponad 20 lat, więc może ucywilizował się trochę i dowiedział się w międzyczasie, że Kosowo jest serbskie

Sęk w tym, że on sam pochodzi z Kosowa.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Niko
    Dokładnie, narzekacie na albańca, a mógł być żyd albo jakiś inny kozojebca z Pakistanu
    P.S. Wiem, że albańczycy to w większości muzułmanie, ale nie wszyscy nimi są, a nasz przyszły trener spędził w Belgii ponad 20 lat, więc może ucywilizował się trochę i dowiedział się w międzyczasie, że Kosowo jest serbskie
    No tak, bo będąc w Belgii przez 20 lat na pewno nie miał kontaktu z islamem...

Legionista Awatar casan
    Akurat Beglia i Bruksela to największa wylęgarnia tej dziczy w Europie, więc te 20 lat w Belgii może nie zadziałać na naszą korzyść

Legionista Awatar beka
    albo, o zgrozo, Rusek jakiś mógł być tutaj trenerem

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    O nie, każdy byle nie Rosjanin

Legionista Awatar Runi
    Przecież to zakamuflowany wojownik ISIS. Wiedzieli, że dostać się na trybuny łatwo nie będzie to podstawili swojego trenera

Wszyscy gadacie o jego mentalności a zauważyliście jaką formacje preferuje?
    4-3-3 Ofensywne z jednym ŚPD, myślita że u nas by przeszło?

Legionista
    Nie no, chyba ma słabość Serbów:

Legionista Awatar Ivan Drugi
    To było by straszne . Gorszy mógłby być tylko Hanys , który kiedyś od piłkarzy Legii MP kupował .

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
    Wszyscy gadacie o jego mentalności a zauważyliście jaką formacje preferuje?
    4-3-3 Ofensywne z jednym ŚPD, myślita że u nas by przeszło?
    Przejdzie jak wywalą na zbity pysk Stuleja Vranjesa i Masłowskiego, znajdą zastępstwo za Jędzę oraz dokupią jeszcze jakiegoś sensownego napastnika pokroju tego Hory z Rumunii albo van Kessela z Trencina. Nawet jak odejdą Duda i Niko to nadal mamy Hamalainena w środku i Prijovicia na szpicy, więc czemu miało by nie wyjść?

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Ne dość że Alban to geyoza! Nie dla nas takie obrazki do tego na naszym stadionie!!!
    NIE dla Alabana!!!
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez nst Zobacz posta
    PS: Ciekawe jak Niko i Zlatan będą się dogadywać z Albańczykiem...
    Niech mu nie puszczają kulis meczu z FK Kukesi i "Tri Prsta" naszego Zlatana
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    No dla mnie fetowanie ruska na Żylecie to była totalna żenada, ale **** najważniejsze, że wszyscy na biało.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar dominium
    Dawidziuk na tt twierdzi, że dzisiaj
    Dawidziuk nie zawsze ma prawdziwe info. Już lepiej w tym miejscy wypada Stanowski

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    No dla mnie fetowanie ruska na Żylecie to była totalna żenada, ale **** najważniejsze, że wszyscy na biało.
    Bez przesady. Pomógł nam zdobyć dublet. Raz po finale PP i raz po meczu z Pogonią było skandowane jego nazwisko. Po meczach, które dawały nam Puchary. To chyba nie jest jakieś wielkie fetowanie?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Maciek
    Dziś ma być nowy odcinek Tok gra Legia, zapewne dowiemy się od prezesa jak wygląda sytuacja.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar triqas
    Ale asystentem Hasiego w Anderlechcie był niejaki Mohamed Ouahbi ("Belg"),który po zwolnieniu albańca został w Anderlechcie jako "wprowadzacz młodzieży" z akademii do pierwszego zespołu.Oby nie przywlókł go ze sobą do Warszawy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Bez przesady. Pomógł nam zdobyć dublet. Raz po finale PP i raz po meczu z Pogonią było skandowane jego nazwisko. Po meczach, które dawały nam Puchary. To chyba nie jest jakieś wielkie fetowanie?
    Dla Ciebie nie, dla mnie tak.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Kadyr
    Trener Dnipro powiedział, że rozpatrzyłby propozycje L bo w Dnipro nie płacą mu od 10 miesięcy..)

http://football.ua/ukraine/305347-ma...el-by-ego.html

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    +1.

Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Trener Dnipro powiedział, że rozpatrzyłby propozycje L bo w Dnipro nie płacą mu od 10 miesięcy..)

http://football.ua/ukraine/305347-ma...el-by-ego.html
    Nie ma szans. Nie jest kumplem Żewłakowa.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Ja go oceniam przez pryzmat tego co powiedział Leśny, czyli... mieliśmy zrobić krok do przodu. Tymczasem jego kadencja będzie mi się kojarzyć z niezrozumiałymi rotacjami, pozycją defensywnego napastnika, irytującymi skrzydłowymi, którzy schodzą do środka (mega przewidywalne), taktyką lagi, frajerskim przegraniem tytułu oraz żenującymi konferencjami.
    Dodałbym jeszcze rzuty wolne, którymi "zaskakiwaliśmy" rywali

Legionista Awatar looking1916
    Coraz większa rodzina "Żewłakow" w Legii, najpierw ściągnięcie brata, który podobno (?) jest scoutem, potem ściągniecie kumpla (traktowany jako trzeci brat przez braci Żewłakow) czyli Malarz, a teraz kumpel z dawnych lat - Hasi. Jak tak dalej pójdzie to połowa Legii to będzie rodzina/przyjaciele Żewłakowa. Kto wie, czy w klubie jeszcze jakiś "pociot" nie pracuje.

Zgadzam się z tymi, co twierdzą, że jeżeli trener się nie sprawdzi to Żewłakow wraz ze swoją prawą ręką Ebebebebenge powinien się ewakuować.

Wiecie kogo mi przypomina ścieżka kariery tego Albańca? Obrońca jako piłkarz, potem asystent, a potem trener i co? I fiasko. Wypisz wymaluj Jacek Zieliński.

Jak już mieli zastępować kimś tego Czerczesowa, to mogli wziąć Markiewicza, podobny kaliber co rusek, a w dodatku pochodzenia polskiego i włada naszym językiem. Bo nie wiem co gorsze po rusku, albaniec czy ukrainiec

Cytat Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
    Coraz większa rodzina "Żewłakow" w Legii, najpierw ściągnięcie brata, który podobno (?) jest scoutem, potem ściągniecie kumpla (traktowany jako trzeci brat przez braci Żewłakow) czyli Malarz, a teraz kumpel z dawnych lat - Hasi. Jak tak dalej pójdzie to połowa Legii to będzie rodzina/przyjaciele Żewłakowa. Kto wie, czy w klubie jeszcze jakiś "pociot" nie pracuje.
    Wiecie kogo mi przypomina ścieżka kariery tego Albańca? Obrońca jako piłkarz, potem asystent, a potem trener i co? I fiasko. Wypisz wymaluj Jacek Zieliński.

Jak już mieli zastępować kimś tego Czerczesowa, to mogli wziąć Markiewicza, podobny kaliber co rusek, a w dodatku pochodzenia polskiego i włada naszym językiem. Bo nie wiem co gorsze po rusku, albaniec czy ukrainiec
    Z całym szacunkiem ale już skończ pierdolić... gościa na oczy nie widziałeś, NAWET nie wiadomo czy do nas przyjdzie a narzekacie jak jakieś pizdy, przyjdzie to przyjdzie, Albaniec to Albaniec, chyba żyjemy w wolnym kraju gdzie opinie o jakieś tam sytuacji politycznej można chyba wyrazić bez obaw o skalpowanie albo coś innego bardziej kreatywnego. I panie Looking16 Żewłakow może i trochę leszcz ale gadanie że sprowadza kumpli (co jak mniemam ma świadczyć że to przegrywy) mija się z celem. Malarz odpalił i radzi sobie dobrze, i śmiem ***** twierdzić że wyratował nam z 3-6 pkt na finiszu. I już nie gadaj że nam się robi akapela Żewłaków bo to na razie 2 osoby są z czego ta ostatnia nawet nie potwierdzona, a ten jego brat czyż nie należy do działu skautingowego którego tak wszyscy w tym roku wychwalali za Kluska i innych?. Na obecnym momencie skończył bym już temat o tym jaka to WIELKA I OCZYWISTA piz*a do nas przychodzi tutaj widzę sami analitycy od rozpracowywania gry siedzą. Pożyjemy zobaczymy. Polecam wam zobaczyć jak to wyglądało gdy Berguson do nas przychodził na forum, jakie płacze i nie wiadomo co to?! Teraz przychodzi gościu lepszy, z doświadczeniem i stażem z kilkukrotnie lepszej ligi Belgijskiej a wy lamentujecie. Jeżeli zostanie Mistrzem to "Alle allle Hasiii" czy jakoś tak. A jak nie zdobędzie mistrza to Lookingowi mogę ogródek skosić...

Żeby nie było, sram na ta całą Ruską Qr.. i Albańską dzicz, cała ta ich historia i kultura, władza ALE znam wiele pojedynczych jednostek z których to naprawdę fajni ludzie są. Każdy z was na pewno jakiegoś Ruska poznał i Ruskiej Q... mu chyba nie śpiewał.
    Pozdro 599 bez spiny mordy.

Uprawnienia umieszczania postów