Zobacz wyniki ankiety: kogo chcesz za trenera ?

Głosujących
213. Ankieta zamknięta
  • Alban

12 5.63%
  • Myron Markiewicz

48 22.54%
  • Michniewicz Czesław

3 1.41%
  • Rafał Ulatowski

7 3.29%
  • Mariusz Rumak

36 16.90%
  • Franciszek Smuda

10 4.69%
  • Dan Petrescu

39 18.31%
  • Jan Urban

4 1.88%
  • Maciej Skorża

4 1.88%
  • Adrian Gula

11 5.16%
  • Dragomir Okuka

39 18.31%
Strona 2 z 66 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 1957

Wątek: Besnik Hasi - Ch.uj nie trener

Legionista Awatar Gabro
    Temat o Hasim na forum Anderlechtu ....google translator

https://translate.google.pl/translat...n-futur-grand/
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Adin
    ciekawe czy nie będzie chciał Wasilewskiego do Warszawy sprowadzić?

Sebastian Staszewski: Zostanie Pan nowym trenerem Legii Warszawa?

Besnik Hasi: Z tego co wiem Legia wciąż ma trenera.

Zapadła już decyzja o zakończeniu współpracy ze Stanisławem Czerczesowem…

O tym nie wiedziałem. W takim razie Legia nie ma trenera. Dlaczego w ogóle dzwonisz?

Podobno to Pan ma zostać jego następcą.

Nie mogę o tym rozmawiać…

Nie może Pan?

Nie chcę.

Ale to nie jest pierwszy raz, kiedy słyszy Pan o Legii?

Nie, oczywiście, że nie. Legia to wielki klub, znany w Europie. Oczywiście znam także Michała Żewłakowa, mojego kolegę z Anderlechtu, który pracuje w Warszawie. Ale to o niczym nie świadczy. W tej chwili mam propozycje z kilku klubów, z kilku krajów. Zastanawiam się co będzie najlepsze dla mojej żony, dzieci. W tym momencie nic o mojej pracy w Legii powiedzieć nie mogę. Nigdy nie należy mówić nigdy, ale dziś to tylko gdybanie.

polsatsport
    Ostatnio edytowane przez Adin ; 01-06-2016 o 21:31
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nikt. Wszyscy byli tak samo daremni. Przypominam, że piszesz o drużynie, która koncertowo przejebała mistrza z Lechem Poznań, skompromitowała się w Superpucharze, meczach grupowych Ligi Europy oraz spotkania z Niecieczą, Górnikiem, Zagłębiem, a wcześniej Piastem.

Co oni takiego wielkiego grali przed przyjściem Czerczesowa, że zrobił z nich ligowych przeciętniaków? Nakupowaliśmy szrotu przez kilka okienek i co on miał z tego gówna ulepić?
    Naginasz rzeczywistość. Pisząc w Twoim stylu, to ta drużyna rok wcześniej z sabotażystą na ławce i hobby playerem w ataku zaledwie o punkt przegrała mistrzostwo z grającym najlepszy sezon od lat Lechem. I zdobyła w rundzie finałowej o całe 4 punkty więcej, niż za Czerczesowa. WTEDY, grając taki piach. A dublet to zdobył z nimi nawet wesoły Janek.
    To tak dla równowagi.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Naginasz rzeczywistość. Pisząc w Twoim stylu, to ta drużyna rok wcześniej z sabotażystą na ławce i hobby playerem w ataku zaledwie o punkt przegrała mistrzostwo z grającym najlepszy sezon od lat Lechem. I zdobyła w rundzie finałowej o całe 4 punkty więcej, niż za Czerczesowa. WTEDY, grając taki piach. A dublet to zdobył z nimi nawet wesoły Janek.
    To tak dla równowagi.
    I co z tego niby wynika?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Osek
    Hasik dostanie drużynę dobrze przygotowaną fizycznie przez poprzednika ( nie oszukujmy się przygotowania zimowe jeszcze długo będą procentować) Tak samo Berg dostał drużynę fizycznie przygotowaną przez Urbana. Za dużo wspólnych rzeczy z Bergiem Historia zatoczy koło ? Plus taki że nie mamy Ostrowskiej

Legionista Awatar b.
    Ma ktoś info jakiego wyznania jest ten albaniec?

edit: Beton, dałbyś radę przetłumaczyć ten tekst? http://sportmagazine.knack.be/sport/...al-154535.html
    Ostatnio edytowane przez b. ; 01-06-2016 o 22:12

Legionista
    Tak uczciwie, to ciężko wyglądać gorzej od gościa, który w trybie ekspresowym został wypierdolony z Blackburn, cieniował w Norwegii i przed naszą ofertą parał się rolą scouta w Norwich.
    Nie wiem ale chyba masz jakąś Bergofobie czy coś, piszesz jakbyśmy za kadencji Berga o mało nie spadli z ligii. No ale cóż dla mnie to kolejny ruch po omacku, wizja klubu z jakąś izuloryczną młodzieżą, z tego co pamiętam za wystawianie Makowskiego czy tego drugiego( nie pamiętam nazwiska) łysemu już się obrywało więc teraz będzie podobnie, bo chociaż to nie sezon na stulecie, to chyba nadal walczymy o mistrzostwo w przyszłym sezonie? Zastanawia mnie ile miesza w tym wszystkim Żewłakow.

Legionista
    I co z tego niby wynika?
    Że nie należy popadać w skrajności w ocenie możliwości piłkarzy.

Legionista Awatar alfa
    Z tej drużyny, która przejebała mistrza z Lechem został Malarz (symbolicznie), Lewczuk, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk/Guilherme. Reszta jest nowa.
    Zimą dostał kilku nowych, ponadprzeciętnych jak na naszą ligę, zawodników. Czy było to widać w meczach? Czy potrafili rozegrać jakikolwiek atak pozycyjny? Nie.
    Najpierw wyjeżdżasz z głupimi uśmieszkami, a później nie umiesz merytorycznie podważyć mojego zdania.
    To, że przejebali SP i ubiegły sezon to wina Berga. To, że przejebali z Niecieczami to wina piłkarzy. I jak ktoś celnie zauważył to ten Berg mimo żałosnego stylu zdobył więcej punktów w fazie pucharowej niż wspaniały Czerszesow.
    Ani ta drużyna nie jest tak chujowa, ani Czerszesow tak zajebisty jak chcesz to przedstawić.

Nikt. Wszyscy byli tak samo daremni. Przypominam, że piszesz o drużynie, która koncertowo przejebała mistrza z Lechem Poznań, skompromitowała się w Superpucharze, meczach grupowych Ligi Europy oraz spotkania z Niecieczą, Górnikiem, Zagłębiem, a wcześniej Piastem.

Co oni takiego wielkiego grali przed przyjściem Czerczesowa, że zrobił z nich ligowych przeciętniaków? Nakupowaliśmy szrotu przez kilka okienek i co on miał z tego gówna ulepić?

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Nie wiem ale chyba masz jakąś Bergofobie czy coś, piszesz jakbyśmy za kadencji Berga o mało nie spadli z ligii. No ale cóż dla mnie to kolejny ruch po omacku, wizja klubu z jakąś izuloryczną młodzieżą, z tego co pamiętam za wystawianie Makowskiego czy tego drugiego( nie pamiętam nazwiska) łysemu już się obrywało więc teraz będzie podobnie, bo chociaż to nie sezon na stulecie, to chyba nadal walczymy o mistrzostwo w przyszłym sezonie? Zastanawia mnie ile miesza w tym wszystkim Żewłakow.
    Ja go oceniam przez pryzmat tego co powiedział Leśny, czyli... mieliśmy zrobić krok do przodu. Tymczasem jego kadencja będzie mi się kojarzyć z niezrozumiałymi rotacjami, pozycją defensywnego napastnika, irytującymi skrzydłowymi, którzy schodzą do środka (mega przewidywalne), taktyką lagi, frajerskim przegraniem tytułu oraz żenującymi konferencjami.

Fajnie, że wygraliśmy z Celticem. Bakero zrobił super wynik z Juventusem i MC, ale chyba nikt w Poznaniu za nim nie tęskni.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Z tej drużyny, która przejebała mistrza z Lechem został Malarz (symbolicznie), Lewczuk, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk/Guilherme. Reszta jest nowa.
    Zimą dostał kilku nowych, ponadprzeciętnych jak na naszą ligę, zawodników. Czy było to widać w meczach? Czy potrafili rozegrać jakikolwiek atak pozycyjny? Nie.
    Najpierw wyjeżdżasz z głupimi uśmieszkami, a później nie umiesz merytorycznie podważyć mojego zdania.
    To, że przejebali SP i ubiegły sezon to wina Berga. To, że przejebali z Niecieczami to wina piłkarzy. I jak ktoś celnie zauważył to ten Berg mimo żałosnego stylu zdobył więcej punktów w fazie pucharowej niż wspaniały Czerszesow.
    Ani ta drużyna nie jest tak chujowa, ani Czerszesow tak zajebisty jak chcesz to przedstawić.
    Kogo tak ponadprzeciętnego dostał? Jędrzejczyka i Hlosuka w obronie? Fajnie, ale to są defensywni zawodnicy. Aleksandrowa na skrzydło, który w Bułgarii miał mierne statystyki i Fina z Lecha będącego na L4. Do tego surowy Borysiuk. Co on niby miał zrobić z tą drużyną bez solidnych skrzydłowych? Kto miał rozgrywać piłkę, skoro kontuzję złapał Jodłowiec, a w kadrze nie mieliśmy dla niego żadnej alternatywy? Kim miał niby rozgrywać ten atak pozycyjny?

Piszesz o jakieś degradacji, ale wydaje się, że nie zdajesz sobie sprawy z jaką kadrą rozpoczynaliśmy obecne rozgrywki. Pozwól, że przypomnę: Furman, Żyro, Piech, Vranjes, Masłowski, Ryczkowski, Szwoch, Trickowski, Dyego, Kopczyński. Do tego trzeba dodać kontuzjowanego Makowskiego, Ryczkowskiego i Bartczaka. To są ci ponadprzeciętni zawodnicy? Ilu doszło, a jakie mieliśmy braki?

Czerczesow przyszedł tu zrobić wynik i z tego zadania wywiązał się wzorowo. Berg przyszedł postawić klub organizacyjne, a wyszedł na totalnego ignoranta, który się całkowicie pogubił i brnął w tę swoją utopię do samego końca. Tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 01-06-2016 o 22:59
    A Melanż Trwa...

Zbyt często stosowana zamiana hodowcy narybku na strażaka z motopompą (i vice versa) musi skończyć się wyschnięciem stawu i zmieleniem rybek.
    Rozyebbał mnie zarzut w tekście z PS-u (cytata by @ormo):
    Legia nie grała widowiskowo, była nastawiona na wynik. Hasi ma to zmienić, być otwarty na nowinki techniczne, rozszerzenie sztabu szkoleniowego.
    Urzekła mnie ta logika. "Nastawiona na wynik", toż to w futbolu niewybaczalna zbrodnia. Powinno być: "Legia nie grała nastawiając się na wynik, grała widowiskowo". Przeca to już z samej definicji "widowiskowości" oznacza zayebbiaszcze wyniki w LE czy LM - a jak niby można wygrywać w nich mecze, "nastawiając się na wynik"? Prawdaż?
    Ta sytuacja to "sprawdzam" przede wszystkim dla Żewłaka. Jeżeli jego kumpel odpali - czego kumplowi życzę - to OK, jeżeli skończy się nawrotem bergozy, to powinien wylecieć stąd na kopach.
    Ostatnio edytowane przez sarinosoman ; 01-06-2016 o 23:45
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Ta sytuacja to "sprawdzam" przede wszystkim dla Żewłaka. Jeżeli jego kumpel odpali - czego kumplowi życzę - to OK, jeżeli skończy się nawrotem bergozy, to powinien wylecieć stąd na kopach.
    To własnie pisałem wcześniej. Jeśli wypali to Żewłak będzie bohaterem...jeśli nie to mam nadzieję sam będzie miał honor i stąd spierdoli. Oczywiście przy okazji weźmie ze sobą klubową swoją maskotkę przydupasa Ebebenegegegege.

Pomijając to co pisał Benek czy faktycznie Stasiek chciał milion E za podpis i 7 transferów czy nie to pomysł z Żewłaka z takim trenerem jest ryzykowany bo wracamy do etapu mixu trochę Urbana trochę Berga i pierdolenie w mediach o jakieś strategii i wizji klubu można włozyć między bajki skoro co chwilę zmienia się trenerów i pal licho, że się zmienia...bardziej chodzi, że oni są różni - kompletny brak ciągłości.

To niestety pokazuje, że Leśny i reszta kompletnie nie mają pomysłu i nie wiedzą jaką drogą iść.

Mam nadzieję, że ten Hasi to będzie doskonała weryfikacja pracy i Żewłaka i Ebebebengegege (transfery) i Mazurka(akademia) bo skoro Hasi ma stawiać więcej na młodych to zobaczymy jaką wartość ( i tak chyba każdy wie jaką - Berg nie wypromował nikogo chyba, Stasiek nawet nie dał nikomu szansy i zapewnie słusznie) ma ta nasza super w Polsce och ach najlepsza akademia.

W poważnych organizacjach/biznesach jak jakiś projekt nie wypala to są osoby za to odpowiedzialne i wyciągane konsekwencje - zobaczymy...

Jak już faktycznie nie chcieli tego Staśka to było szukać kogoś o jego profilu, podobnym doświadczeniu a to biorą kogoś takiego...

Słabo Panie Leśnodorski, słabiutko.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-06-2016 o 23:54
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar JTH
    Jeśli Stasiek naprawdę musiał od nas odejść to zrobiono to w najlepszym możliwym momencie. Przed karuzelą transferową i obozami przygotowawczymi, więc za to plus dla zarządu, że zmiana trenera nie następuje np. 3 kolejki po rozpoczęciu sezonu. Co do Hasiego, to jakichś tragicznych wyników w Anderlechcie nie miał(chociaż tam jeśli nie zdobędzie się mistrzostwa to sezon uznają za fatalny). Grał z nimi w LM, co może u nas zaprocentować, bo doświadczenie na tej płaszczyźnie już posiada. Wolę takiego trenera niż np. tego Gulę z Żyliny, którego największym sukcesem w karierze było prawie wyeliminowanie Athleticu Bilbao...Na razie nie ma co narzekać i ferować przedwczesnych wyroków, tylko należy cierpliwie czekać na rozwój wypadków, a naszemu nowemu trenerowi życzyć wielu sukcesów z awansem do LM na czele

Legionista
    Z tym brakiem koncepcji, to bym się wstrzymał. Koncepcją ogólna są właśnie tacy goście jak Berg czy Hasi, a Czerczesow, to był projekt chwilowy spowodowany przemożną chęcią odzyskania mistrzostwa na 100-lecie.

Legionista Awatar Niko
    Ktokolwiek będzie sukcesorem Czerczesowa to mnie uderza jedna kwestia - na odcinku 30 miesięcy będzie to już 4. trener Legii. 30 miesięcy, 4 trenerów. Zupełnie różnych trenerów, z zupełnie różnymi wizjami gry w piłkę, z różnymi podejściami do treningów, okresów przygotowawczych, z różnym podejściem do 18-22 latków, z różnym sztabem asystentów...

Jeśli trio L-M-W miało w Legii wprowadzić regulacje znane z największych korporacji, to na pewno na tej płaszczyźnie im się to nie udało. Żadna spółka nie wytrzyma funkcjonowania pod 4 prezesami - z różnymi wizjami rozwoju - w takim krótkim czasie.

Wiadomo, że ideałem byłby człowiek typu sir Alex - nie dość, że pracuje tu przez naście lat to jeszcze swoją osobą spina cały klub na płaszczyźnie sportowej - począwszy od zaglądania do talerza 11-letnim chłopcom z Akademii, przez wybór trenera bramkarzy w u-21, na doborze kolorów pachołków dla Jedynki kończąc. To jednak utopia. Natomiast prowadzenie w miarę spójnej koncepcji - nawet pod różnymi trenerami - powinno być podstawą. W zasadzie jedyną cechą wspólną łączącą Skorżę, Urbana, Berga, Czerczesowa i tego Albańczyka jest wiek. Bo - jak pisałem wcześniej - wizja gry, ustawienie taktyczne, podejście do kwestii obozów, do transferów, do młodzieży itp jest diametralnie różna.

Z drugiej strony - jakąś wizję jednak w Klubie mają. I się jej trzymają. Klub daje teraz do zrozumienia, że Czerczesow był tu tylko opcją awaryjną, krótkodystansowcem. Strażakiem. Tak obrazowo: Klub oddał samolot 2 młodym pilotom by ich wyszkolić - jeden się sparzył, więc za sterami usiadł drugi. Gdy i pod rękami drugiego maszyna zaczęła się zbliżać niebezpiecznie do ziemi, a w powietrzu uniósł się pierwszy smród spalenizny to do kokpitu w trybie awaryjnym przygnano doświadczonego pilota, którego celem było wyprowadzenie samolotu na prostą. Ale każdy zdawał sobie sprawę, że to pilot, który nie wykonuje poleceń wieży i lata po swojemu. Ale cel osiągnął - uniknięto katastrofy. Teraz więc znów zwolni się miejsce dla młodego, który obierze kurs preferowany przez dowództwo. Czyli jakiś zamysł jest, jakiś cel długookresowy tam widzą.

Ja daję im duży kredyt zaufania. Mogli pójść najprostszą drogą i przedłużyć umowę z Czerczesowem - do końca przyszłego sezonu mieliby dupokrycie. "No nie wyszło, ale kto mógł wiedzieć, przecież Czerczesow był super, każdy go chciał". Poszli czarnym szlakiem - odpalili trenera, który wygrał więcej niż mógł i biorą jakiegoś no-name'a, dodatkowo podszytego kolesiostwem. Mocny ruch. Ktokolwiek to będzie - życzę powodzenia i mam nadzieję, że to trener nie na lato, a na lata.

Czerwona kartka
    Czyli kolejny trener, który przyjedzie po praktykę do Polski? Fajnie. Czas wrócić do starego, oklepanego sloganu "stawiamy na młodych", których nie ma.

Legionista Awatar wLd
    Cytat Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Czyli kolejny trener, który przyjedzie po praktykę do Polski? Fajnie. Czas wrócić do starego, oklepanego sloganu "stawiamy na młodych", których nie ma.
    Tylko niech potem jeden z drugim nie opowiada na konferencji że celem jest awans do LM bo nie zdzierżę...
    Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
    Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Legionista Awatar mski
    Czyli kolejny trener, który przyjedzie po praktykę do Polski?
    Na jakiej podstawie tak sądzisz? Koleś był przez kilka lat asystentem trenera w klubie który regularnie gra w Europejskich Pucharach, po czym sam objął posadę pierwszego trenera i był nim przez 2,5 roku, z niezłymi wynikami w Europie. Choć trzeba przyznać obiektywnie, że w tym czasie w lidze się nie popisał. Więc nie sądzę, aby przyszedł tu po praktykę, bo wydaje mi się, że przez ten czas zdobył większe umiejętności na zachodnie, w silniejszej lidze niż nie jeden Polski szkoleniowiec.

Ze względu na swój wiek nie pamiętam Legii z lat 90 i wcześniejszych ale tak z ciekawości zerknąłem do historii i wyszło mi że od 85 roku przez Legię przewinęło się 29 szkoleniowców (zdarzało się, że trenerzy wracali jak JU, Białas) i tylko JU za pierwszym podejściem pracował tu więcej niż 2,5 roku. Tak więc według mnie należy kolesiowi dać kredyt zaufania i zobaczyć co pokaże.

Swoją drogą skoro z niego taki zajebisty promotor to może jeszcze uda mu się Masłowskiego wypromować
    Ostatnio edytowane przez mski ; 02-06-2016 o 08:53 Powód: literówka

Legionista Awatar beka
    W poważnych organizacjach/biznesach jak jakiś projekt nie wypala to są osoby za to odpowiedzialne i wyciągane konsekwencje - zobaczymy...
    widać, że w korporacji nie pracowałeś

Legionista Awatar Runi
    Nie wiem co was dziwi, przecież w tym klubie nie ma żadnej polityki przyszłościowej, a jeżeli już pojawia się coś takiego w mediach czy gdziekolwiek jest to zwykły PR. Legia jest maszynką do zarabiania pieniędzy i celem nie jest odnoszenie sukcesów za wszelką cenę. Oczywiście sukcesy generują większe zyski ale priorytetem jest dodatnia wartość w komórce excelowej porównującej przychody i koszty. Stasiek przyszedł na chwilę aby uratować sezon. Po prostu nie można było sobie pozwolić na przegranie mistrzostwa na stulecie. Zbyt duża strata wizerunkowa.
    Jak szanowny zarząd wspominał Legia od jakiegoś czasu sama na siebie zarabia, stąd komórka jest koloru zielonego. Nikt nie będzie inwestował w zespół ryzykując zmianę barwy na czerwony. Legia, a właściwie piłka nożna w odróżnieniu od szeroko rozumianego biznesu różni się tym iż, firma X inwestując w kompetencje pracowników ( lub zatrudnienie lepszych) doskonale wie , iż wykwalifikowana kadra przyniesie im większy zysk stąd może sobie pozwolić na chwilowy zastój. W piłce nożnej takiej pewności nie ma.
    Celem klubu jest zysk. Sukcesy sportowe są poziom niżej.

A co do Albańca to pożyjemy zobaczymy, na plus że przychodzi z Ligi gdzie przygotowanie taktyczne i fizyczne jest na bardzo dobrym poziomie.

Legionista Awatar nst
    Wiecie że dyskutowanie o tym wszystkim jest bez sensu ? Info jest proste i klarowne - Czerczesow zrobił swoje, Czerczesow może odejść.
    Jeśli rozeszło się o kasę na transfery/kontrakt trenera etc - Rozumiem, da się to przełknąć. Staszek widział ile trzeba zmienić by wjechać do LM lub chociaż mieć większe szanse.
    Jeżeli chodziło o to że Mioduski czy tam ktokolwiek inny miał jakieś "ale" do stylu/sposobu bycia czy jak to tam nazwiemy Czerczesowa - Rozumiem, w końcu oni tutaj mają decydujące zdanie.
    Ale jeśli chodzi o wprowadzanie młodych - Nie rozumiem Wiem, chcą zarabiać ale skoro ta mityczna szkółka która się nie może wybudować i trenuje gdzie popadnie ma taki a nie inny materiał ludzki to wiadomo że albo wóz albo przewóz.
    To że jakiś dzieciak w CLJ objedzie 3/4 innych albo w 3 lidze dostanie 3:0 w czapę od emerytów to nie znaczy że nadaje się do Ekstraklasy.
    Jesteśmy na takim etapie, że albo walka o LM albo promowanie nawet 2-3 młodych na sezon. Nie da się pogodzić jednego i drugiego. Za chudzi w uszach jesteśmy.
    Co do Hasiego to Bergiem bym go nie nazwał.
    Trzeba poczekać bo pisanie już dzisiaj 30 stronicowych peanów albo hejtów i tak gówno da bo i gówno wiemy na dzień dzisiejszy.
    Staśka nie chcieli więc wzięli innego. Na lepszego tzn doświadczonego nas nie stać. Do tego jak nas stać to nie każdy marzy o tym by grać w tej gównianej lidze. Chyba że jest Michniewiczem
    Przyjdzie, potrenuje, ogarnie transfery jakie mu podstawią pod nos nasze orły ze scoutingu i rozegra kilka spotkań. Wtedy możemy go zjebać jak będzie za co.

PS: Ciekawe jak Niko i Zlatan będą się dogadywać z Albańczykiem...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A mógłbyś jakoś uzasadnić na czym opierasz te opinie?
    Li tylko kibicowskie przeczucie; tak jak w przypadku Berga.

Chociaż oczywiście startuje z czystą kartą, życzę mu jak najlepiej i bardzo chciałbym się mylić. Na plus pucharowe doświadczenie, na minus nieporadność w lidze. Jak już ktoś pisał dobrze, że zmiana trenera – jeżeli być musiała - została zrobiona tak szybko.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    W związku ze związkiem pozwolę sobie założyć nowy wątek
    Karma to kurva. Pamiętacie mecz ze Śląskiem Wrocław rok czy dwa temu? Sebino Plaku był zmieniany albo dawał zmianę. S. rzucił hasło: "Co to za klub, co ma zawodnika z Albanii". Żyleta w śmiech. Także tego.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Na jakiej podstawie tak sądzisz? Koleś był przez kilka lat asystentem trenera w klubie który regularnie gra w Europejskich Pucharach, po czym sam objął posadę pierwszego trenera i był nim przez 2,5 roku, z niezłymi wynikami w Europie. Choć trzeba przyznać obiektywnie, że w tym czasie w lidze się nie popisał. Więc nie sądzę, aby przyszedł tu po praktykę, bo wydaje mi się, że przez ten czas zdobył większe umiejętności na zachodnie, w silniejszej lidze niż nie jeden Polski szkoleniowiec.
    Tak po prostu wygląda, prowadził tylko jeden klub w czasie swojej trenerskiej przygody. To taki Berguson bis, z takim wyjątkiem, że Norweg prowadził więcej klubów, ale z marniejszym skutkiem. Generalnie na nic się nie nastawiam i zobaczę co ten Albańczyk zdziała.

Legionista Awatar BlackAdder
    A w ogóle to kiedy albańca ogłoszą?
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar mski
    Tak po prostu wygląda, prowadził tylko jeden klub w czasie swojej trenerskiej przygody. To taki Berguson bis, z takim wyjątkiem, że Norweg prowadził więcej klubów, ale z marniejszym skutkiem. Generalnie na nic się nie nastawiam i zobaczę co ten Albańczyk zdziała.
    W takim wypadku chyba nie jest to bis, skoro ma lepsze osiągnięcia.

Według mnie trzeba podejść optymistycznie do sprawy i poczekać aż się wykaże i wtedy będziemy mogli go oceniać czy jest bisem Berga czy nie. Oczywiście mam nadzieję, że nie, choć przygoda w europucharach Berga na długo zostanie w pamięci. Ma czystą kartę i czas pokaże co na niej zapisze. Zresztą na dziś to nie jest jeszcze trenerem Legii więc jeszcze może się*okazać, że te nasze dyskusje są warte świeczki.

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Zbyt często stosowana zamiana hodowcy narybku na strażaka z motopompą (i vice versa) musi skończyć się wyschnięciem stawu i zmieleniem rybek.
    Rozyebbał mnie zarzut w tekście z PS-u (cytata by @ormo):

Urzekła mnie ta logika. "Nastawiona na wynik", toż to w futbolu niewybaczalna zbrodnia. Powinno być: "Legia nie grała nastawiając się na wynik, grała widowiskowo". Przeca to już z samej definicji "widowiskowości" oznacza zayebbiaszcze wyniki w LE czy LM - a jak niby można wygrywać w nich mecze, "nastawiając się na wynik"? Prawdaż?
    Fragment wywiadu z Leśnym w Przeglądzie Sortowym:

Dziennikarz: Jest Pan usatysfakcjonowany tym co pokazała Legia w sezonie 2015/16?
    BL: A dlaczego mam nie być zadowolony?
    Dziennikarz: Zespół sięgnął po mistrzostwo i Puchar Polski ale pojawiły się głosy, że styl gry drużyny pozostawia wiele do życzenia...
    BL: Przecież w piłce nożnej nie ma not za styl
    Dziennikarz: Styl gry nie ma żadnego znaczenia?
    BL: Nie ma. I tak jest w każdym sporcie. Chodzi o zdobywanie trofeów a nie o to by pięknie się prezentować. Chyba, że mówimy o łyżwiarstwie figurowym...

No to jak? Przecież Stasiek doskonale się w tę strategię wpisywał.
    Nagle się Leśnemu coś pozmieniało?

Jest możliwe, że wbrew pozorom, pomysł na zmianę trenera mógł wyjść nie z gabinetów zarządu tylko z piłkarskiej szatni. Podobno już wcześniej były sygnały, że nie wszystkim jego styl się podoba.

Ale to tylko moje zdanie...
    Ostatnio edytowane przez r9robins ; 02-06-2016 o 10:07

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    A w ogóle to kiedy albańca ogłoszą?
    Dawidziuk na tt twierdzi, że dzisiaj

Uprawnienia umieszczania postów