WOŚP

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szawar
    Legionista
    • 10.2003
    • 11333

    Zamieszczone przez Z.
    A to jak Owsiak czegoś nie wywali kawa na ławę to znaczy, że to nie istnieje?
    To tylko Twoje domniemanie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

    Komentarz

    • Z.
      Legionista
      • 08.2006
      • 7771

      TNTP - z odpowiedzialności karnej czy cywilnej - pewnie tak. Mówiłem jednak bardziej ogólnie.

      To o czym mówisz to jest zresztą dobry przyczynek do dyskusji kto powinien spijać śmietankę za sukcesy WOŚP. Jak wiadomo lud całej Ziemi ratuje tylko Owsiak. Wszystkie imprezy itp są zaś organizowane...... nie przez Owsiaka, lecz przez wolontariuszy i ich słabo zorganizowane, niskobudżetowe sztaby. Raczej tam trzeba szukać złotych ludzi, a nie w fotelu prezesa zarządu WOŚP.

      Pozostaje odpowiedzialność moralna i polityczna, wszak Owsiak z całą pewnością jest osobą publiczną, o niemałych ambicjach politycznych (choć zastrzegam, że nigdy takiego słowa nie użył!).

      Co do uniemożliwienia ataku - pewnie byłoby cholernie ciężko, możliwe że nie dałoby się tego zrobić. Ale czy organizator zrobił wszystko? Czy dochował należytej staranności? To są pytania, które powinny wrócić po pogrzebie. I zakładam, że wrócą.

      Zamieszczone przez Szawar
      To tylko Twoje domniemanie.
      Tak. Opinia, która może ciałem się stanie.


      EDIT: TNTP - przepraszam, źle się wyraziłem. Rezygnacja go z niczego nie wymiksowuje. Odpowiedzialność jest albo jej nie ma w zależności od obowiązków w chwili zdarzenia. To, że później jest ucieczka niczego nie zmienia na gruncie cywilnym/karnym. Owsiak wymiksowuje się z odpowiedzialności karnej i cywilnej, bo prawdopodobnie nie był organizatorem. Rezygnacja sama w sobie nie ma tu nic do rzeczy, wbrew jego mniemaniu.
      Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

      Komentarz

      • BlackAdder
        Legionista
        • 07.2011
        • 3611

        Zamieszczone przez TNTP
        Zaś do samego zabezpieczenia tego rodzaju imprezy, to ja do końca sobie nie wyobrażam jakie środki trzeba by było zastosować, żeby uniemożliwić atak (tutaj sie kłania RReagan).
        Sam sobie odpowiedziałeś, że nie ma sposobu uniemożliwienia ataku, natomiast jedynym sposobem na przeżycie jest osobista ochrona. A tak się pizdusie różne śmiały z Prezesa, że chodzi z ochroną . Co zaś do Owsiaka to za sączenie przez niego - i to głównie młodzieży - od wielu, wielu lat lewackiej ideologii, ch... mu w odbyt. I nie ma znaczenia, czy zrezygnuje, czy nie. Jak zrezygnuje, to przyjdzie inna marionetka.
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

        WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

        Komentarz

        • Jaco
          Legionista
          • 10.2003
          • 19648

          Zamieszczone przez Szawar
          P Skumulowało się w nim wszystko, a morderstwo prezydenta tylko potwierdziło go w przekonaniu, że ma dość.
          I dlatego został członkiem zarządu WOŚP?
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz

          • Szawar
            Legionista
            • 10.2003
            • 11333

            Zamieszczone przez Jaco
            I dlatego został członkiem zarządu WOŚP?
            Jako były juz prezes fundacji i tak był członkiem zarządu, nie wiadomo poki co czy zrezygnuje z członkostwa.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz

            • Jaco
              Legionista
              • 10.2003
              • 19648

              Zamieszczone przez Szawar
              Jako były juz prezes fundacji i tak był członkiem zarządu, nie wiadomo poki co czy zrezygnuje z członkostwa.
              Czyli ma faktycznie dość.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz

              • Kawa
                Legionista
                • 05.2003
                • 8265

                Złotego Melona też ma dość i odchodzi?
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                Bynajmniej to nie przynajmniej!

                Komentarz

                • Szawar
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 11333

                  Zamieszczone przez Kawa
                  Złotego Melona też ma dość i odchodzi?
                  Zapytaj się go.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                  Komentarz

                  • Z.
                    Legionista
                    • 08.2006
                    • 7771

                    Zamieszczone przez Szawar
                    Jako były juz prezes fundacji i tak był członkiem zarządu, nie wiadomo poki co czy zrezygnuje z członkostwa.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                    Komentarz

                    • Stout
                      Legionista
                      • 04.2007
                      • 5671

                      Zamieszczone przez Szawar
                      Poświęcił jej raptem 10 sekund w tym wywiadzie, skąd przekonanie, że to było własnie przyczyną, bo wprost tego nie powiedział ?
                      Uwzam natomiast, że gdyby sytuacja w Gdańsku nie miała miejsca, to Owsiak nie podjąłby takiej decyzji. Skumulowało się w nim wszystko, a morderstwo prezydenta tylko potwierdziło go w przekonaniu, że ma dość.



                      Po co ta szydera ?
                      Po co ?
                      Ponieważ Owsiak ,to cynik.
                      I to wysokiej klasy.
                      I teraz najlepiej to widać .

                      Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

                      Komentarz

                      • Kawa
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 8265

                        Zamieszczone przez Szawar
                        Zapytaj się go.
                        Sprawdzę za miesiąc KRS.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                        Bynajmniej to nie przynajmniej!

                        Komentarz

                        • Szawar
                          Legionista
                          • 10.2003
                          • 11333

                          Zamieszczone przez Stout
                          Po co ?
                          Ponieważ Owsiak ,to cynik.
                          I to wysokiej klasy.
                          I teraz najlepiej to widać .

                          Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                          Jestem innego zdania, ale takie moje prawo.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                          Komentarz

                          • Stout
                            Legionista
                            • 04.2007
                            • 5671

                            Oczywiście ,przecież ja Ci takiego prawa nie odbieram.


                            Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

                            Komentarz

                            • Jaco
                              Legionista
                              • 10.2003
                              • 19648

                              Zamieszczone przez Szawar
                              Jako były juz prezes fundacji i tak był członkiem zarządu, nie wiadomo poki co czy zrezygnuje z członkostwa.
                              Ma dość zupełnie, jak widać:
                              Jurek Owsiak ponownie jest prezesem Fundacji WOŚP. - Będę grał znowu z Orkiestrą. Będę prezesem fundacji - powiedział w emocjonalnym nagraniu po pogrzebie Pawła Adamowicza w Gdańsku.
                              Teraz już na legalu można go nazwać kurwiszonem, czy nie?
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

                              Komentarz

                              • Hazardzista
                                Czerwona kartka
                                • 10.2017
                                • 3104

                                Super! Bardzo dobra decyzja, nie dajmy się zaszczuć!

                                Komentarz

                                Pracuję...