Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 13535960616263
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,878 z 1878

Wątek: WOŚP

Legionista Awatar Stout
    Warrior nie bedzie zaiwaniał charytatywnie.
    Warior jest od walczenia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar WhiteWarrior
    Ale Caritas pomaga nie tylko chrześcijanom, jeżeli dla Ciebie/Was muzułmanie są bliźnimi to nie mam pytań. A dlaczego nie pomagać tylko chrześcijańskim rodzinom? W Syrii to zamknięte społeczności, każdy wie kto jest chrześcijaninem a kto nie, więc o weryfikację nie trudno.

Pomagać pomagam jak mogę.
    I tak, będę bluzgał za pomaganie potencjalnym TERRORYSTOM.

Caritas pomaga również muzułmanom, taka jest prawda.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Jeszcze ten cyrk w tym i w przyszłym roku (bo sobie samorządy zaklepią) będzie miał miejsce, ale mam nadzieję, że PiS zgarnie większość samorządow i skończy się ten caly przekręt.
    .
    Reakcja ludzi mogłaby być delikatnie mówiąc bardzo nieciekawa Na szczęście liderzy PiS-u nie są tacy głupi i pozwolą dalej działać Owsiakowi, wielu ludzi którzy na nich zagłosowali wrzucają na Orkiestrę.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
    Ale Caritas pomaga nie tylko chrześcijanom, jeżeli dla Ciebie/Was muzułmanie są bliźnimi to nie mam pytań. A dlaczego nie pomagać tylko chrześcijańskim rodzinom? W Syrii to zamknięte społeczności, każdy wie kto jest chrześcijaninem a kto nie, więc o weryfikację nie trudno.

Pomagać pomagam jak mogę.
    I tak, będę bluzgał za pomaganie potencjalnym TERRORYSTOM.

Caritas pomaga również muzułmanom, taka jest prawda.
    Dokładnie tak. Pomaga muzułmanom. Tym się od nich odróżniamy jako chrześcijanie. To dzięki, między innymi, temu, nie jesteśmy tacy jak oni. To taka postawa moralna zadecydowała o tym, że chrześcijaństwo tak się upowszechniło na terenie Cesarstwa Rzymskiego. I to prawdopodbnie taka postawa ma największe szanse kulturowo dać opór islamskiej agresywnej ekspansji. Z pewnością Twoja postawa jest tej dziczy mimo wszystko mentalnie bliższa niż postawa Caritasu. Co do wymiaru taktycznego, islamiści też pewnie woleliby być jedynymi opiekunami zmeczonej wojną ludności Bliskiego Wschodu.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 14-01-2018 o 18:02
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Dokładnie tak. Pomaga muzułmanom. Tym się od nich odróżniamy jako chrześcijanie. To dzięki, między innymi, temu, nie jesteśmy tacy jak oni. To taka postawa moralna zadecydowała o tym, że chrześcijaństwo tak się upowszechniło na terenie Cesarstwa Rzymskiego. I to prawdopodbnie taka postawa ma największe szanse kulturowo dać opór islamskiej agresywnej ekspansji. Z pewnością Twoja postawa jest tej dziczy mimo wszystko mentalnie bliższa niż postawa Caritasu. Co do wymiaru taktycznego, islamiści też pewnie woleliby być jedynymi opiekunami zmeczonej wojną ludności Bliskiego Wschodu.
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Benek
    Dzisiejszy dzień wygrały kobiety z serduszkiem WOŚP na pikiecie aborcyjnej w Poznaniu....

A tu jeszcze pewien Pan minister obecnego rządu. A

Dziękuję wolontariuszom kwestującym dzis, pomimo zimna, na rzecz najmlodszych pacjentów.
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 14-01-2018 o 20:06
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

niezrzeszony
    Znaczy się, że ktoś nie ma nic przeciwko to jest już "ten zły"? Jak chłopaki z Dixon37 na pytanie w CGM "czy WOŚP powinno dostać nagrodę Nobla?" odpowiadają "czemu nie" i potrafią oddzielić działalność fundacji od Owsiaka, to też przestaniecie słuchać ich muzyki?
    https://youtu.be/KMzwFhnppIE?t=1m13s
    https://youtu.be/LUzSs-x2JpY?t=1m26s
    https://youtu.be/BDvNzJhul8U?t=1m
    https://youtu.be/jI088YhT7YE?t=1m47s

Sorry za ten kij w mrowisko, ale moim skromnym zdaniem nie można aż tak zero jedynkowo wszystkiego oceniać.

Legionista Awatar Alek
    w TV Republika jest wywiad z Matką Kurka.

polecam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Znaczy się, że ktoś nie ma nic przeciwko to jest już "ten zły"? Jak chłopaki z Dixon37 na pytanie w CGM "czy WOŚP powinno dostać nagrodę Nobla?" odpowiadają "czemu nie" i potrafią oddzielić działalność fundacji od Owsiaka, to też przestaniecie słuchać ich muzyki?
    https://youtu.be/KMzwFhnppIE?t=1m13s
    https://youtu.be/LUzSs-x2JpY?t=1m26s
    https://youtu.be/BDvNzJhul8U?t=1m
    https://youtu.be/jI088YhT7YE?t=1m47s

Sorry za ten kij w mrowisko, ale moim skromnym zdaniem nie można aż tak zero jedynkowo wszystkiego oceniać.
    Oddzielenie Owsiaka od fundacji to chyba jakieś kuriozum. Oddzielić to możemy wolontariuszy stojących z puchą na mieście, ale nie główny mózg przedsięwzięcia.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Oddzielenie Owsiaka od fundacji to chyba jakieś kuriozum. Oddzielić to możemy wolontariuszy stojących z puchą na mieście, ale nie główny mózg przedsięwzięcia.
    Kuriozum to mało powiedziane. Bez niego nie byłoby tej akcji. On ją stworzył, wdrożył i ciągnie ten wózek dalej. Biorąc pod uwagę rekordy zbiórek - raczej WOŚP ma się dobrze.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Kuriozum to mało powiedziane. Bez niego nie byłoby tej akcji. On ją stworzył, wdrożył i ciągnie ten wózek dalej. Biorąc pod uwagę rekordy zbiórek - raczej WOŚP ma się dobrze.
    Jadąc opozycja, efekt 500+.

Legionista Awatar Dolu

Legionista Awatar TNTP
    Uno żeby uważać chłopaków z Dix37 za autorytety w sprawach audytów organizacji społecznych trzeba buc naprawdę ograniczonym (ma do zaimpregnowana tak ze 150m2 drewna liczę na to ze wrzucisz mi jakiś filmik w którym Kafar będzie polecał jakiego użyć impregnatu)
    Secundo nie chcący otworzyłem ten wątek z postami sprzed 14 lat - co sie wtedy tutaj wyprawialo
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Niby zamknęli wczoraj dzień z 20 mln więcej niż w zeszłym roku. Nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

niezrzeszony
    TNTP wiesz co, nie mam w zwyczaju odbijać takich piłeczek (chyba do mnie było to skierowane, skoro ja wrzucałem wywiad), bo równie dobrze mogę napisać, ze trzeba być ograniczonym, żeby nie zrozumieć mojego posta.
    Czy ja piszę o autorytetach, czy bardziej "przyziemnym" odbiorze? Kolega przede mną w negatywnym kontekście (bo taki był wydźwięk jego posta) cytował ministra, który to dziękował wolontariuszom. I co już jest ujowy? Dixony wyrazili swoje zdanie i też mają być źli?
    W watku hiphop zdarza się, że są przytaczane wypowiedzi danego rapera, że tak napiszę, niezgodne z "ideową linią Forum" i też już nie wypada wklejać filmików z jego klipami czy mówić, że robi spoko muzykę Przecież oni też nie są autorytetami w sprawach np. politycznych. Serio.

Musisz być "autorytetem od audytów" żeby popierać czy negować? Rzesze przeciwników i zwolenników chyba nie są takimi specami.

PS. Córki miały badany słuch zaraz po urodzeniu. Miałem odmówić, bo Owsiak robi machloje, czy ma lewicowe poglądy? Wszyscy w jakimś stopniu korzystamy z tego sprzętu, oby jak najrzadziej.

Proszę, nie ciśnijcie mnie zbytnio bo przecież nie napisałem nic obrazoburczego , a odpowiadając na personalne zaczepki sami siebie nakręcamy, a chyba nie o to chodzi na tym zacnym Forum.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    [
    PS. Córki miały badany słuch zaraz po urodzeniu. Miałem odmówić, bo Owsiak robi machloje, czy ma lewicowe poglądy? Wszyscy w jakimś stopniu korzystamy z tego sprzętu, oby jak najrzadziej.

Proszę, nie ciśnijcie mnie zbytnio bo przecież nie napisałem nic obrazoburczego , a odpowiadając na personalne zaczepki sami siebie nakręcamy, a chyba nie o to chodzi na tym zacnym Forum.
    A niby czemu miałbyś odmawiać? Przecież problemem nie jest to, że WOŚP za nasze pieniądze kupuje sprzęt, tylko to, że Jerry sobie przytula kasę (w ten czy inny sposób). Sprzęt stoi w państwowym szpitalu, WOSP zbiera przy użyciu pieniędzy samorządowych, w zwiakzu z tym nawet nie dając złamanego grosza do puszki możesz sobie używać sprzętu do woli.

Co do rosnącej rok do roku kwoty to nie ma w tym niczego dziwnego, ludzie się bogacą, firmy dają coraz więcej, naturalna sprawa.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Secundo nie chcący otworzyłem ten wątek z postami sprzed 14 lat - co sie wtedy tutaj wyprawialo
    Również polecą tą jakże pasjonującą lekturę. Wcześniej polecam jednak przygotować sporą porcję popcornu

Legionista Awatar berserk
    PRYWATNA zbiórka, transmitowana przez PRYWATNĄ telewizję, ludzie dają na nią swoje PRYWATNE pieniądze, więc od pewnego czasu nie chce mi się już ciśnąc J.O. od lewaków, zresztą ja mam chyba taki wyraz twarzy który odstrasza tych jełopów z puszkami, więc nawet w centrum Warszawy mam spokój
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Uprawnienia umieszczania postów