Strona 62 z 63 PierwszyPierwszy ... 1252585960616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,860 z 1878

Wątek: WOŚP

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Ooo. Generał Różański u Jurasa. Apolityczny festiwal .
    Dla statystycznego uczestnika woodstoka, taki generał nie powinien być zaprzeczeniem wyznawanych przez nich idei, peace, love i ***** system?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Jaco
    Na miejsca, gotów, start!:
    2 przestępstwa i 170 wykroczeń odnotowano na tegorocznym przystanku Woodstock. Policja zatrzymała już 60 osób. Do tej pory zgłoszono również ciężkie pobicie i gwałt. Takie statystyki przedstawił rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. W operację zabezpieczenia 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą zaangażowanych jest 1,6 tys. funkcjonariuszy policji.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Na miejsca, gotów, start!:
    Czekam na informację w Polsacie i Wyborczej ile kosztowało zabezpieczenie przez policję tej imprezy i ile to będzie do 2031 roku
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Dla statystycznego uczestnika woodstoka, taki generał nie powinien być zaprzeczeniem wyznawanych przez nich idei, peace, love i ***** system?
    Eee to jest spoko ziom generał :

Dzieci Owsiaka się wkur...y @PolskaPolicja kasuje "wynalazki" w plastikach, idą tysiące skarg, Owsiak błaga burmistrza o zniesienie barierek

Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 04-08-2017 o 23:16
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista

Zwierzenia psychoterapeuty po kursach LWP
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Już w niedzielę kolejny finał WOŚP ,wrzucę złotówkę ,niech to pójdzie na potrzebujących ,mimo tego ,że Jureczek nieraz kłapał dziobem na kościół i kibolkę.
    Mój dom Łazienkowska 3

Otwierasz puszkę Pandory

Wrzucam co rok.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Otwierasz puszkę Pandory

Wrzucam co rok.
    W końcu nick zobowiązuje Nie wiem, gdzie tu "puszka Pandory". Dawno wszystko zostało powiedziane/napisane - najwyżej po raz kolejny będzie się mozna pośmiać z hipokrytów, iktórzy akurat w tym roku starają się nadążyć za resztą "totalnej":

"Wielki" gest Sikorskiego i Balcerowicza. Politycy przekazali na WOŚP przejażdżkę rowerową i spacer... z samymi sobą. Nie za dużo?
    https://wpolityce.pl/polityka/375949...ba-nie-za-duzo

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    W końcu nick zobowiązuje Nie wiem, gdzie tu "puszka Pandory". Dawno wszystko zostało powiedziane/napisane - najwyżej po raz kolejny będzie się mozna pośmiać z hipokrytów, iktórzy akurat w tym roku starają się nadążyć za resztą "totalnej":

https://wpolityce.pl/polityka/375949...ba-nie-za-duzo

Skoro wszystko zostało powiedziane to nie ma sensu tego już ruszać. Każdy robi co chce, mamy demokrację.

Co innego Państwo. Coś wiadomo czy żołnierze albo inne instytucję dołączają? Jakieś przeloty LOTem czy coś

Jeśli nie, to tym bardziej nie ma co ruszać tematu. Obsługuje bank prywatny, transmituje telewizja prywatna.

Legionista

Legionista
    Mój starszy syn (obecnie lat 13 - wtedy kilka miesięcy), legionista, podpułkownik w Legionach został dosłownie uratowany przez byłych Prezesa i Wiceprezesa WOŚP (kto to sobie sprawdźcie w KRS), którzy spędzili przy stole operacyjnym 25 h. Przez rok czasu korzystał prawie wyłącznie ze sprzętu WOŚP, gdyby korzystał po cenach rynkowych na zachodzie miałbym kilkaset tysięcy długu, a dzieciak pewnie by nie przeżył. Takich dzieci jest tysiące.

Szczerze, mam w doopie czy uczą wiązać hidżab, czy są lewakami, bo ratują życie konkretnych dzieci. Nie chcesz, nie dawaj, ale nie powstrzymuj innych. Ja dam zawsze.

Inaczej byłbym skończonym chooyem.

Pozdro (L)

P.s. jeśli nie chcesz nie dawaj na WOŚP, ale daj tyle samo na Dobrych (L)udzi, proszę.
    Ostatnio edytowane przez Mario_wan ; 12-01-2018 o 15:07

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    P.s. jeśli nie chcesz nie dawaj na WOŚP, ale daj tyle samo na Dobrych (L)udzi, proszę.
    Każda osoba na podstawie umowy o pracę daje ponad stówkę miesięcznie, a przy dużych pensjach nawet tysiaka.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Skoro wszystko zostało powiedziane to nie ma sensu tego już ruszać. Każdy robi co chce, mamy demokrację.

Co innego Państwo. Coś wiadomo czy żołnierze albo inne instytucję dołączają? Jakieś przeloty LOTem czy coś

Jeśli nie, to tym bardziej nie ma co ruszać tematu. Obsługuje bank prywatny, transmituje telewizja prywatna.

nie dołączają

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Każda osoba na podstawie umowy o pracę daje ponad stówkę miesięcznie, a przy dużych pensjach nawet tysiaka.
    Super, ale mam zwyczaj dysponować tylko własnymi pieniędzmi

Dam, po tyle samo na oba cele.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Super, ale mam zwyczaj dysponować tylko własnymi pieniędzmi
    No i przez takie myślenie, mamy szał i ekstazę, że się wrzuciło piątaka raz na rok choć się wrzuca w podatkach kilkaset razy więcej.
    Dam, po tyle samo na oba cele.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista
    Dziękuję za komplement Nie zamierzam dyskutować, robię swoje. Czego i Tobie życzę.
    Ostatnio edytowane przez Mario_wan ; 12-01-2018 o 15:50

Legionista Awatar b.
    Jeszcze ten cyrk w tym i w przyszłym roku (bo sobie samorządy zaklepią) będzie miał miejsce, ale mam nadzieję, że PiS zgarnie większość samorządow i skończy się ten caly przekręt.

Ale co się ten hucpiarz, kpiarz, deprawator młodzieży, wrog nr 1 Polskości i Narodu Polskiego, degenerat, renegat, polonofob, dywersant nachapał, to jego.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

A ja zawsze wrzucam 200 zl

Legionista Awatar midzi
    A Żyd i Chasyd to gdzie?

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Jeszcze ten cyrk w tym i w przyszłym roku (bo sobie samorządy zaklepią) będzie miał miejsce, ale mam nadzieję, że PiS zgarnie większość samorządow i skończy się ten caly przekręt.

Ale co się ten hucpiarz, kpiarz, deprawator młodzieży, wrog nr 1 Polskości i Narodu Polskiego, degenerat, renegat, polonofob, dywersant nachapał, to jego.
    Pjona Baciek!

Legionista Awatar Jaco
    Pan Piotrek czasami jest wkurwiający, ale sprawy WOŚP zna dogłębnie i nie ściemnia w tej dziedzinie. Same fakty:
    http://kontrowersje.net/sp_jrzcie_na...a_brzydk_prawd
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Pjona Baciek!
    Piona!

Niezawodna polonica.net
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Z.
    Szczerze, mam w doopie czy uczą wiązać hidżab, czy są lewakami, bo ratują życie konkretnych dzieci.
    To jest "dość" duże uproszczenie wobec którego należy zaprotestować.

"Ratują" dzięki tysiącom (dziesiątkom tysięcy?) ludzi, którzy dają im kasę, którą to kasą oni następnie zarządzają. W konsekwencji właściwsze będzie stwierdzenie, że to te tysiące (dziesiątki tysięcy?) dających do puszki ratuje konkretne dzieci, a nie zarządzający. To raz.

Druga kwestia to kwestia ww. zarządzania kasą. Wystarczy zapoznać się bliżej z mrówczą, wieloletnią robotą Matki Kurki, żeby dostrzec dziwne motywy w zarządzaniu (te wszystkie spółki, kwoty, umowy, opory przed pełną transparentnością, sposób kupowania sprzętu i wiele, wiele, oj wiele innych).

W konsekwencji należy postawić pytanie czy osoba, która świadomie doprowadza do tych dziwnych motywów jest OK czy nie.

Każdy powinien to oczywiście ocenić w swoim sumieniu.

Ja nie daję.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Jak Owsiak zaczynał, ja byłem "gniewnym" małolatem i łykałem tą historię.
    Dziś wiem trochę więcej i pisząc w skrócie: nie ufam celebrytom o takich poglądach.
    Nie daję.

Legionista Awatar BlackAdder
    Zawsze przed Świętami daję na Caritas, czasami też na inne akcje charytatywne. Ale temu promującemu lewactwo cwaniaczkowi w porywach do złodzieja nie dałem i nie dam.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Legionista Awatar WhiteWarrior
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Zawsze przed Świętami daję na Caritas, czasami też na inne akcje charytatywne. Ale temu promującemu lewactwo cwaniaczkowi w porywach do złodzieja nie dałem i nie dam.
    Wiesz, że Caritas wspiera wośp i pomaga uchodźcom (muzułmanom)?

http://aukcje.wosp.org.pl/lampka-pok...-wosp-i4085404

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
    Wiesz, że Caritas wspiera wośp i pomaga uchodźcom (muzułmanom)?

http://aukcje.wosp.org.pl/lampka-pok...-wosp-i4085404
    A wiesz, że "pomaga uchodźcom" głównie w taki sposób?

http://caritas.pl/blog/2017/03/30/ws...kancow-aleppo/

http://www.dziennikbaltycki.pl/wiado...inie,12698278/
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar WhiteWarrior
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    No przecież o tym ***** piszę! Pomaga MUZUŁMANOM. Tak, w Syrii, ale muzułmanie w Syrii to nadal muzułmanie. Mało dzieci w Polsce głoduje? Mało nie ma ubrań? Trzeba być lewackim kosmopolitą, żeby stawiać dobro muzułmanów w jakiejś Syrii ponad polskie dzieci.

Legionista Awatar Foxx
    Pomijając, że najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz, przyhamuj trochę z takimi tekstami.

– Musimy uświadamiać naszych bliźnich, że są na świecie takie sytuacje, że jest chociażby tak, jak w Iraku, gdzie w 2003 roku było 1,5 miliona chrześcijan, a dzisiaj mamy ich tylko ok. 200 tysięcy […] i co roku ok. 40 tys. z nich opuszcza tamten rejon. W Kościele chaldejskim – a przypomnijmy, że to są Kościoły starożytne, istniejące od I wieku – patriarcha Sako stoi dzisiaj przed dylematem, czy Kościół chaldejski, także związany z Irakiem, nie będzie wymazany z tamtej ziemi. Podobna sytuacja jest w Syrii i w wielu innych miejscach. My musimy podjąć wszystko, co możliwe, jakieś środki, żeby nie dopuścić do tego, że Ziemia Święta zostanie bez chrześcijan
    http://www.radiomaryja.pl/informacje...rtwychwstania/

Odwiedziliśmy trzy miejsca, gdzie realizujemy najwięcej projektów. Obecnie jestem w Tartus z księdzem biskupem Chbeirem, z którym realizujemy kolejny projekt medyczny. Dostarczamy również paczki żywnościowe, pomagamy rodzinom z Aleppo i Homs. W Tartus nie było wojny, więc zgromadziło się tu wiele osób, które uciekały przed konfliktem i diecezja jest mocno obciążona wydatkami. W Homs, które jest bardzo zniszczone wojną będziemy odbudowywać szkołę. Tereny są już uwolnione od terrorystów i wielkim pragnieniem biskupa jest, aby dzieci nie pozostawały kolejny rok bez nauki. Wszystkie pozwolenia już mamy, to będzie nasz najpiękniejszy projekt. Odwiedzimy też Aleppo, gdzie realizujemy wiele projektów, m.in. dostarczamy pomoc żywnościową, wypłacamy stypendia dla studentów w wysokości 20 dolarów na miesiąc, co wystarcza na przejazdy i na xerowanie dokumentów. Wypłacamy dopłaty do leczenia, także osobom starszym, z naszych funduszy przekazujemy również dopłaty do czynszów. Organizowaliśmy również projekt „Mleko dla Aleppo”.
    https://wpolityce.pl/swiat/356704-na...-broni-i-ropie

Poza wszystkim już nie napiszę, kim trzeba być by nie ogarniać pozytywów płynących z pomocy tam na miejscu do tego dystrybuowanej kanałami chrześcijańskimi.

Jeżeli natomiast dostrzegasz wokół siebie głodujące dzieci potrzebujące pomocy to rusz się sprzed monitora zamiast bluzgać innych.

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom to najbardziej rozpoznawalna akcja Caritas w Polsce. Co roku na polskich stołach wigilijnych płoną miliony charytatywnych świec Caritas, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci. Idea akcji od początku nawiązuje do tradycji związanej z pustym miejscem przy stole wigilijnym. Światło świec zachęca Polaków, by zaprosili do swojego domu najbardziej bezbronnych i najmniejszych ludzi.
    http://caritas.pl/blog/2017/11/30/ca...mocy-dzieciom/
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 14-01-2018 o 16:26

Uprawnienia umieszczania postów