Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 211 do 226 z 226

Wątek: Akademia Legii Warszawa

Do momentu wybudowania nie uwierzę. Zbyt długi to trwa. Skąd kasa na to Miodku?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak pospłaca wszystkie kredyty przy równoczesnych sukcesach na boisku to można będzie bić brawo. Póki co można tylko obserwować.
    No oczywiście, ale z ręką na sercu, ile osób wierzyło że zapowiedzi o zakończaniu przetargu jeszcze w tym roku ? Pewnie niewielu. Masz rację w tym co napisałeś, ja sam nie umiem sobie wyobrazić, jak to wszystko Mioduski zrobi, są długi, kredyty, trzeba dbać o poziom sportowy, bo gra w Europie daje kasę z której Legia żyje, a tutaj kolejny wydatek, nie pamiętam na jakim poziomie jest dofinansowanie z kasy Ministerstwa Sportu i Turystyki , większość jak się domyślam będzie musiała pokryć Legia, spółka która została powołana do realizacji tego projektu. Mioduski chyba zna się na takich sprawach i nie porywa się raczej z motyka na księżyc. No nic, wiadomo że brawa bić będziemy jeśli akademia powstanie i nie odbije sie to na samej Legii (wynikach sportowych), ale już sam fakt o rozstrzygnięciu pozytywnym przetargu jest godny uwagi i dyskusji, najlepiej osób, które znają się na takich projektach i czy jest możliwe by fasonowały to osoby trzecie w zamian za korzystanie z tych obiektów w przyszłości w jakimś stopniu. Bardzo ciekawe to jest wszystko.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 21-12-2018 o 10:24

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak pospłaca wszystkie kredyty przy równoczesnych sukcesach na boisku to można będzie bić brawo. Póki co można tylko obserwować.
    Doprecyzuj "sukcesy na boisku" bo czytając forum ostatnimi czasy to za sukces niektórzy uznają wygrana z przedszkolem z Zabrza lub wygrana po męczarniach z Sosnowcem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Chmielo
    Półfinał Ligi Mistrzów, jak za Bogusia...
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Doprecyzuj "sukcesy na boisku" bo czytając forum ostatnimi czasy to za sukces niektórzy uznają wygrana z przedszkolem z Zabrza lub wygrana po męczarniach z Sosnowcem.
    Ty może zacznij najpierw od przeprosin z tą wypowiedź:

Ok, poczekajmy jeszcze i 5 lat nie ma sprawy tylko niech w takim razie Mioduch nie powtarza o tym jaki to jest ważny projekt itd.
    Po raz kolejny facet pokazuje swoją nieudolnosc. Nic tylko czekać aż pudel poinformuje, że się wstrzymują bo to jest jego decyzja stretgiczna aby poczekać aż rynek budowlany zrobi się tańszy. przecież to śmieszne co ten pajac wyprawia.
    Bo póki co sam wyszedłeś na pajaca, tak samo jak z siebie robisz pajaca pisząc o tym że ktoś tu uważa za sukces wygraną z Górnikiem czy Zagłębiem. Jesteś mi objetny, kiedyś nawet byłeś zabawny z tą swoją krytyką Mioduskiego i można ją było zrozumieć. Mniej rozumiałem obrażanie ludzi którzy nie mieli zdania podobnego do twojego. Ale od pewnego czasu widać że w tej swojej totalnej krytyce zafiksowałeś się i coraz mniej w twoich wypowiedziach obiektywizmu, a co raz więcej ślepej nienawiści. Oczywiście Mioduski ma mnóstwo za uszami i jest prezesem któremu wiele brakuje aby go nazwać chociaż przyzwoitym, ale problem u Ciebie jest taki według mnie, że twoja nienawiść do Miouskiego, nie pozwala ci obiektywnie patrzeć na inne aspekty związane z klubem. Krytykujesz i lekceważysz wszystko co się da, a jak się nie da to i tak dostosujesz swoją argumentację tak by ci się wszystko zgadzało.
    To pierwsza i ostatnia moja osobista wycieczka w Twoim kierunku, najlepiej chyba podsumował twoją działalność na forum ostatnio jeden z forumowiczów i go zacytuję, bo warto według mnie, krótko i na temat:

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    PRL wiecznie żywo. Proszę udowodnić, że nie jest Pan wielbłądem! Jakbyś tak nie wkurwiał to byłbyś całkiem zabawny, w sensie śmieszny.

Legionista
    Nie uwierzę dopóki nie zobaczę koparek.

Sukcesy na boisku to zdobywanie tytułów w Polsce(nawet po męczarniach z Sosnowcem, nie umiejąc zdobyć bramki przez 3 miesiące na wyjeździe jak za Czerczesowa czy dostając ciągłe wpierdole w Niecieczy) i powrót do fazy grupowej rozgrywek europejskich.

E: a jak już kredyty zostaną spłacone, będzie akademia, boiska od Czerniakowskiej, to dodatkowe wyeliminowanie męczarni i oglądania się na mecze Jagiellonii z Lechem.

Legionista Awatar Stout
    Całe szczęście ,że Boguś kibicem Legii jest .
    Bo tak ,to by wykupił gościu Wisłę ,i dopiero kijek miałby problem .
    oneoneone11111

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Ty może zacznij najpierw od przeprosin z tą wypowiedź:

Bo póki co sam wyszedłeś na pajaca, tak samo jak z siebie robisz pajaca pisząc o tym że ktoś tu uważa za sukces wygraną z Górnikiem czy Zagłębiem. Jesteś mi objetny, kiedyś nawet byłeś zabawny z tą swoją krytyką Mioduskiego i można ją było zrozumieć. Mniej rozumiałem obrażanie ludzi którzy nie mieli zdania podobnego do twojego. Ale od pewnego czasu widać że w tej swojej totalnej krytyce zafiksowałeś się i coraz mniej w twoich wypowiedziach obiektywizmu, a co raz więcej ślepej nienawiści. Oczywiście Mioduski ma mnóstwo za uszami i jest prezesem któremu wiele brakuje aby go nazwać chociaż przyzwoitym, ale problem u Ciebie jest taki według mnie, że twoja nienawiść do Miouskiego, nie pozwala ci obiektywnie patrzeć na inne aspekty związane z klubem. Krytykujesz i lekceważysz wszystko co się da, a jak się nie da to i tak dostosujesz swoją argumentację tak by ci się wszystko zgadzało.
    To pierwsza i ostatnia moja osobista wycieczka w Twoim kierunku, najlepiej chyba podsumował twoją działalność na forum ostatnio jeden z forumowiczów i go zacytuję, bo warto według mnie, krótko i na temat:
    O kurvva, kolejny.
    Konkretnie to za co mam przeprosić ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Do momentu wybudowania nie uwierzę. Zbyt długi to trwa. Skąd kasa na to Miodku?
    Od początku jest mowa o finansowaniu zewnętrznym tego projektu. Sumaryczna kasa jest duża, ciężko też spodziewać się szybkiego bezpośredniego zwrotu z takiej inwestycji (sprzedaż wychowanka?), ale... jeżeli udało się wziąć kredyty na długi czas i budowa faktycznie ruszy wiosną, to to już nie powinno się nic posypać.

W temacie ośrodka jeszcze jest kwestia samego terenu, nad którym nikt się nie pochylił, więc zrobiłem to ja:
    Działka została nabyta od prywatnej osoby, ale warunkowo od razu pod hipotekę owego właściciela, by móc robić wszelkie formalności. Jej wartość to ok. 10 mln zł. Nie wiem czy jej status w ostatnim miesiącu uległ zmianie czy nie - a może jej spłacanie też jest rozpisane na dłuższy czas?

Podpisanie umowy to dobry znak. Brak podpisania prawdopodobnie mógłby oznaczać problemy z dotacjami (bo tam są rozpisane graniczne daty na wykorzystanie środków). Już raz taka dotacja przepadła i trzeba było składać o nową.

Legionista Awatar beka
    Ty tez doprecyzuj te sukcesy. Ostatnio prorokowałeś, że po meczach z Koroną i Lechią będzie "wesoło", a jak zdobyli w nich 4 punkty to się okazało, że tę Koronę to grupa przedszkolaków by pokonała, więc się nie liczy.

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Ty tez doprecyzuj te sukcesy. Ostatnio prorokowałeś, że po meczach z Koroną i Lechią będzie "wesoło", a jak zdobyli w nich 4 punkty to się okazało, że tę Koronę to grupa przedszkolaków by pokonała, więc się nie liczy.
    Ja pierdole. Kolejny.
    Przeczytaj jeszcze sto tysiecy razy tamten post bo ewidentnie go nie zrozumiałeś albo zrozumiałeś go celowo tak aby teraz ku uciesze forumowych dzbanów się przyjebac.
    Więc napisałem wówczas i przełoże to na prostszy język: napisałem wówczas, że gramy slabo, że mamy przed sobą dwa mecze z drużynami, które wyglądają w lidze lepiej niż gorzej. Z Korona udało się wygrać z Lechią nawet tutaj kilku klęczących przed Mioduchem i Pinto przyznało, że to było coś strasznego. I wiem teraz dla niektórych jest wygodnie nie pamiętać o sytuacji Sobiecha z 90 minuty... "Co by było gdyby". Kurcze wtedy cała narracja przypierdalajaca się do mnie nie byłaby możliwa.

Prorokowalem, że może być 6-8 punktów straty do Lechii co byłoby słabe ... Naszczescie to nie ma miejsca no i możecie sobie ponapieprzac posty walące we mnie. Luzik. Możecie budować atmosferę, że jest lepiej niż piszę ten zły Kijek. Nie nie jest lepiej ale wygodnie jest przyjebac się do mnie.

A to, że ograliśmy przedszkole z Zabrza to pisałem od razu po meczu i każdy to przedszkole ogrywał i ogrywa w lidze ale tutaj zapanowała radość jakbyśmy awansowali do LM. Teraz radosc bo wybrano wykonawcę na budowę Akademii ...no super cieszę się. W końcu coś czym się Mioduch zajmuje w tym klubie 5 lat zaczyna nabierać realnych kształtów. Natomiast od pomysłu do wyboru wykonawcy 5lat... Ja wiem, że PRowo trzeba obudować to jako sukces i generalnie ja się cieszę bardzo z tego ośrodka bo jest ona nam mega potrzebna ale też nie radujcie się bo 5 lat zajęło od pomysłu do wyboru wykonawcy.

No ale plus w końcu coś za co wziął się Mioduch zaczyna nabierać realnych kształtów. Zobaczymy czy w pierwszej połowie 2019 wjadą koparki.
    I żeby jeszcze upewnić kilka osób: mam nadzieję, że wjadą.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 21-12-2018 o 14:25
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    Skończ pierdyolić i krytykować na zapas to później nie będziesz się musiał tłumaczyć i cofać się rakiem.

W temacie budowy akademii to poczytaj sobie co bredziłeś na początku października. Robisz aferę o każdą plotkę lub nawet pół-plotkę w kontekście klubu czy samego Mioduskiego, a czasami wystarczy zostać w blokach. Swoją drogą to dziwne, że tak dobrze poinformowana osoba na temat finansów Legii (brak pieniędzy na obóz), stosunkach w drużynie (kolacja Eduardo) i życiu prywatnym prezesa (wakacje w Nicei) i zawodników (mieszkanie Mauricio) nie wiedziała, że rozmowy trwają, wykonawca ma zostać wybrany, a umowa podpisana jeszcze w tym roku. Dziwne to bardzo, ale okej. Tak naprawdę to pewnie tej umowy nie podpisali, ale ADAMOWICZ TAK KAZAŁ NAPISAĆ.
    Ostatnio edytowane przez kerry ; 21-12-2018 o 15:36

Legionista Awatar bloniaq
    Najlepsze jest w Kijku to, że on cały czas nie rozumie, że nie byłoby tej całej szydery nad którą teraz płacze, gdyby po prostu rzeczowo krytykował tam gdzie jest to uzasadnione. No ale on woli zamiast tego wpierdalać wszędzie te swoje dzbany kodziarzy i klęczących. Im więcej inwektyw, tym więcej szydery, tym więcej płaczu i inwektyw. Typowa opozycja totalna bis, to i reakcja jest adekwatna.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Chmielo
    Pal licho inwektywy. Rżnie tu jakiegoś proroka i jedzie równo, żeby w razie czego napisać „a nie mówiłem?”. Ale na końcu zawsze można palić Jana i udawać, że wszyscy wokół nie zrozumieli jego posta.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    To wszystko staje się tak absurdalne, że zaczynam się poważnie zastanawiac, czy Kijek to tak naprawdę nie jest Ly Vanna, kambodżański członek rodziny królewskiej, posiadający francuskie obywatelstwo, stojący za brytyjsko-luksemburskim konsorcjum inwestycyjnym przejmującym Wisłę.
    team LEGIA

Uprawnienia umieszczania postów