Strona 87 z 87 PierwszyPierwszy ... 37778384858687
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,598 z 2598

Wątek: Sesja

Legionista Awatar Luke
    Ale temam mocno zjechał. Wszyscy już wykształceni. Pytałem już w innym temacie, to spytam i tutaj.
    Jeżeli są na forum osoby, które studiują lub jeszcze niedawno studiowały na SGH, to bardzo proszę o priv. Mam kilka pytań dotyczących studiów magisterskich.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista
    oho, nikt już się nie wypowiada? wszyscy już pokończyli studia, a młody narybek nie odkrył forumki, czy spadek wykształcenia wśród kibolki? :>
    sesja pany,a w sumie to już po, pozdawane?

Legionista
    W tym roku bez sesji... bo to ostatni semestr
    Ale za to praca dyplomowa do napisania.

Pamiętam te czasy po 8 godzin w bibliotece i napisane ledwo dwie strony ) Praca dyplomowa to dla mnie największy bezsens powinien być egzamin.

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez maniek89 Zobacz posta
    Pamiętam te czasy po 8 godzin w bibliotece i napisane ledwo dwie strony ) Praca dyplomowa to dla mnie największy bezsens powinien być egzamin.
    To trzeba było się uczyć a nie żony tam szukać spamerze
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez maniek89 Zobacz posta
    To niezły orzeł z ciebie był.

Legionista Awatar Jaco
    CV można słać do poniedziałku:
    https://www.wdib.uw.edu.pl/attachmen...legia_staz.pdf
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Czerwona kartka
    Jaco, troszkę się zawiodłem na Tobie. Miałem nadzieję, że podrzucisz linka do aplikacji na głównego trenera pierwszej drużyny, chyba że już to zrobiłeś w temacie piłkarskim to wtedy przepraszam

Ostatni semestr na AWF

Miał ktoś taki przypadek, ze nie wyrobił z pisaniem pracy licencjackiej/magisterskiej i wówczas za rok się tylko tą pracę zdaje, czy jakieś przedmioty dochodzą do tego z roku poprzedniego?
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista
    Miałem tak dwa razy i w obu było inaczej. Za pierwszym razem inżynier i tu musiałem powtórzyć rok, były różnice programowe, a ogólnie przepisanie przedmiotów wedle uznania prowadzących. Za drugim razem przy magistrze lajtowo - zamknąłem wszystko, dostałem dodatkowy rok na obronę, bez powtarzania.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionistka
    To chyba zależy od uczelni / ew. jakiś zmieniających się przepisów. Również obie prace oddawałam i broniłam po jakimś czasie. Licencjat - mogłam bez problemu, chyba wtedy było "bez ograniczeń" lub ileś lat. Bo niektórzy się też bronili po blisko 7 latach ;O
    No ja miałam ok pół roku później. Bez problemu na mgr mogłam chodzić, natomiast do czasu obrony jako "słuchacz". Magisterka po roku (ja mogłam), jednak rocznik niżej już miał tak, że musieli się obronić do końca września, bo wtedy powtórka. lukasz9209 lepiej się dowiedz w dziekanacie lub poczytaj co jest w regulaminie. Najszybsza droga.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Makrel
    Czy ktoś z szanownego grona forumowiczów studiował na Akademii Leona Koźmińskiego, bądź zna osobę, która tam studiowała? Potrzebuję opinię o tej placówce, a konkretnie jak wygląda nauczanie, jak ogólnie uczelnia jest nastawiona do studentów, czy warto iść. Najlepiej, gdyby opinia pochodziła od osoby, która robiła tam magistra, a już idealnie by było, gdyby był/była to osoba z magistrem ekonomii.

Legionista Awatar klinton
    Pytanie do osób obeznanych w temacie obrony prac dyplomowych.

Żona po roku przerwy chce w końcu podejść do obrony pracy magisterskiej we wrześniu. Problem w tym, że nie ma kontaktu ze swym promotorem, który (według informacji od znajomej doktorantki) jest poważnie chory i przebywa na długookresowym zwolnieniu lekarskim. Co robić w takiej sytuacji, aby obrona we wrześniu była możliwa? Pisać podanie do dziekana z prośbą o zmianę promotora? Uczelnia to UW.

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Czy ktoś z szanownego grona forumowiczów studiował na Akademii Leona Koźmińskiego, bądź zna osobę, która tam studiowała? Potrzebuję opinię o tej placówce, a konkretnie jak wygląda nauczanie, jak ogólnie uczelnia jest nastawiona do studentów, czy warto iść. Najlepiej, gdyby opinia pochodziła od osoby, która robiła tam magistra, a już idealnie by było, gdyby był/była to osoba z magistrem ekonomii.
    Co prawda, skończyłem tą uczelnię ładnych parę lat temu, ale szczerze mogę polecić. Papier warty na równi z SGH, zwłaszcza biznesowe kierunki a praktyczne wykłady i obcowanie z "prawidzwymi" ludzmi biznesu, a nie tylko teoretycznymi to wielki plus na korzyść ALK. Uczelnia do studenta bardzo otwarta, więcej załatwisz niż w publicu w końcu płacisz niemało. Sporo bananowców i dzieci po nazwisku - ale temu co się chce otwiera wiele drzwi i przede wszystkim kontaktów które zaprocentują "po szkole".
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta

Żona po roku przerwy chce w końcu podejść do obrony pracy magisterskiej we wrześniu. Problem w tym, że nie ma kontaktu ze swym promotorem, który (według informacji od znajomej doktorantki) jest poważnie chory i przebywa na długookresowym zwolnieniu lekarskim. Co robić w takiej sytuacji, aby obrona we wrześniu była możliwa? Pisać podanie do dziekana z prośbą o zmianę promotora? Uczelnia to UW.
    https://monitor.uw.edu.pl/Lists/Uchw...5.71.U.351.pdf

Paragrafy 39 i 40.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta

Najlepiej jak najszybciej udać się na konsultacje do dziekanatu. Czasu mało i okres wakacyjny.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar klinton
    Dzięki!

Ma ktoś namiar na zaufaną osobę, która piszę pracę licencjackie?

Uprawnienia umieszczania postów