Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Jak to jest z tymi wyjazdami?

Jak to jest z tymi wyjazdami?

Siemano Bracia. Jakiś czas temu pisałem post związany z pomocą dla 'nowego' na Żylecie, dzisiaj juz po kilkunastu wizytach na stadionie szukam kilku odp odnośnie wyjazdów. Juz za tydzień jak wiecie L gra z podpizdziem i stwierdziłem ze czas na pierwszy wyjazd. Moja wiedza na temat wyjazdów jak i organizacji wypadów jest zerowa. Tak więc do sedna, z mej miejscowości do Bielska będzie owiele bardziej korzystniej jeżeli minę Warszawe, ale wtedy mogę powiedzmy tak od siebie wbić na sektor gości czy wcześniej jest jakaś zbiórka czy coś? I jeszcze sytuacja w Bielsku: Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?

Legionista Awatar Zagłębiak
    Cytat Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
    Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?
    W Bielsku tylko BKS!

To oczywiste!

Legionista Awatar Niko
    L gra z podpizdziem
    Po pierwsze, to staraj się trzymać odpowiedni do tego forum poziom.

To jak w końcu z tym 'PODBESKIDZIEM BIELSKO-BIALA SA?

Legionista
    Sektor gości jest mały i szansa dla Ciebie na bilet tam....... nikła, ale w Bielsku wchodzi się też na sektor połozony przy sektorze gości ( bilety na miejscu, bo tam rządzi BKS )

Pójdę inkognito i po sprawie )

Legionista Awatar stary wyga
    To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
    Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?

Cytat Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
    To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
    Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?
    Nie wiem gdzie ty doszukujesz się prowokacjii. Myślałem że zadam jedno pytanie, otrzymam szybką odpowiedź, ale NIE no bo po co... W każdym razie i tak dzieki za starania. Strzała.

Legionista Awatar kowallu
    Musisz mieć bardzo "mocną konstrukcję" bo chłopaki Ci w najróżniejszy sposób wprost mówią żebyś się ogarnął a ty brniesz dalej w swoje.
    Wyłącz kompa, wyciągnij kabel od neo, jedź na Łazienkowską .... dopiero po jakimś czasie....no po kilu latach może zakumasz ocb.

Nie słuchasz rad ??? to wymyślaj nowego nicka.
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Żadnych nowych nicków wymyślać nie będę, aczykolwiek zastanawiam się czym niby podpadlem, rozumiem że wy na pierwszym wyjeździe tez wiedzieliście co i jak. Dobra kit z tym, temtu nie ma sensu dalej ciągnąć bo nic z tego nie wynika..

Legionista
    Większość z nas "co i jak" na wyjeździe dowiedziało się w realu, czyli na pierwszym wyjeździe, a nie przez forum... ba, będąc na pierwszym wyjeździe nie zdawałem sobie sprawy z istnienia forumki.

Legionista Awatar Stout
    I poprzez lekturę prawilnej "Naszej Legii".
    Tam kibolskie zasady ,były zawsze dobrze opisane
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Szczerze mowiac to tutaj na pomoc bym nie liczyl. Skoro pytasz to wnioskuje, ze na mecze smigasz sam i nie masz znajomych, ktorzy by Cie na wyjazd zabrali i wyjasnili co i jak. Jesli tak wyglada Twoja sytuacja to jesli chcesz jechac z grupa na wyjazd to zostaja Ci raczej wyjazdy na stadiony z duzo wiekszymi sektorami gosci niz ten na Podbeskidziu - sorry, taki mamy klimat.

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Kiedyś zasady poznawałeś od starszych,ojca,brata czy kumpli z osiedla.Pierwszy wyjazd na ściemce że niby do kolegi czy jakaś inna bajka.Pojechałeś zobaczyłeś,nauczyłeś się paru nowych tekstów,zachowań w grupie itd. Czekałeś z utęsknieniem aby jak najszybciej polecieć w trasę jeszcze raz i następny itd.itd.!!!Teraz zasad uczy net? Co za czasy?
    P.S. To były czasy bez specjali,spontan 100%!
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 23-11-2015 o 21:39
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista Awatar Ciuniek
    Żadnych nowych nicków wymyślać nie będę, aczykolwiek zastanawiam się czym niby podpadlem, rozumiem że wy na pierwszym wyjeździe tez wiedzieliście co i jak. Dobra kit z tym, temtu nie ma sensu dalej ciągnąć bo nic z tego nie wynika..
    Ja tylko powiem, że mówi i pisze się "aczkolwiek". Skąd to słowotwórstwo w narodzie?

Nie wiem gdzie ty doszukujesz się prowokacjii. Myślałem że zadam jedno pytanie, otrzymam szybką odpowiedź, ale NIE no bo po co... W każdym razie i tak dzieki za starania. Strzała.
    Mort jak nic prowokacja! Strzała

Administrator Awatar arczi
    Ale mnie temat ominął.

Kolego Christopher, wyjazdy to zupełnie inny poziom wtajemniczenia. Jeśli jeszcze nie poznałeś reguł i nie zdobyłeś wyjazdowej wiedzy tajemnej, to znaczy, żeś jeszcze do tego nie dojrzał. Bez urazy, ale tak to działa u nas od lat. Wszystko przychodzi z czasem i samoczynnie. Temat zamykam, bo wstyd.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Uprawnienia umieszczania postów