Do moderatorów forum

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Marcino
    Legionista
    • 05.2015
    • 5111

    Do moderatorów forum

    Panowie, zmieńcie w ustawieniach forum, aby nowy użytkownik nie mógł siać takiego burdelu jak ten:


    np. pierwszy post po kilku dniach od rejestracji, a nie od razu jak teraz. Do czego to prowadzi - każdy widzi.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

    To warszawskie ballady ...
  • arczi
    Administrator
    • 05.2003
    • 9964

    #2
    A co to szanowny kolego zmieni, jeśli potencjalny spamer zacznie syfić na forum po kilku dniach oczekiwania, czy może jednak od razu? Chvje są kasowani na bieżąco, po prostu nam ich zgłaszajcie (jest taka opcja) i tyle.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

    Komentarz

    • Marcino
      Legionista
      • 05.2015
      • 5111

      #3
      Zamieszczone przez arczi
      A co to szanowny kolego zmieni, jeśli potencjalny spamer zacznie syfić na forum po kilku dniach oczekiwania, czy może jednak od razu? Chvje są kasowani na bieżąco, po prostu nam ich zgłaszajcie (jest taka opcja) i tyle.
      Ostatnio jest wysyp śmieciarzy, myślałem, że to trochę ułatwi Wam zadanie w walce z zarazą
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

      To warszawskie ballady ...

      Komentarz

      • Darex13
        Legionista
        • 03.2011
        • 1357

        #4
        Nie wiem czy to dobry temat,jak coś to proszę o przeneisieniet. Od kilku tygodni wariuje mi mobilna wersja forumki, aktualnie jest cała rozjechana,np. w tematach nie ma liczb na ikonach służących do zmiany stron, posty są rozjechane,nic nie wygląda jak powinno, całość jest jakby nie wczytana. Opera Mobile, andek 4.4, HTC z sense 6.
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

        Komentarz

        • Woytek
          Legionisci.com
          • 05.2003
          • 2142

          #5
          Nie ma czegoś takiego jak mobilna wersja forum pod przeglądarkę w telefonie.
          Jedynie jest opcja czytania przez aplikację tapatalk.
          A poza tym nic nie zmienialiśmy w kodzie

          Komentarz

          • Darex13
            Legionista
            • 03.2011
            • 1357

            #6
            Ehh może wyczyszczenie ciastek pomoże w takim razie.
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

            Komentarz

            • Marta9112
              Legionista
              • 02.2016
              • 10

              #7
              Chyba żartujesz na jakim forum panują takie zasady?! Marcino
              darmowe doładowania

              Komentarz

              Pracuję...