Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: hobby, zainteresowania (wszystko prócz futbolu)

hobby, zainteresowania (wszystko prócz futbolu)

Od jakiegoś czasu wolne chwile spędzam w klubie bilardowym gdzie grywam w klasyczną ósemkę, snookera. W związku z powyższym myślę o zakupieniu "9", tyle że najpierw muszę zagospodarować miejse pod stół. Często grywam też w ping-ponga, szachy, karty. Chętnie posłucham zainteresowań forumowiczów.

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu wolne chwile spędzam w klubie bilardowym gdzie grywam w klasyczną ósemkę, snookera. W związku z powyższym myślę o zakupieniu "9", tyle że najpierw muszę zagospodarować miejse pod stół. Często grywam też w ping-ponga, szachy, karty. Chętnie posłucham zainteresowań forumowiczów.

https://www.youtube.com/watch?v=FIzH7fjZF2Q
    Piłka Nożna dla Bandytów !

Ja lubię pójść na strzelnicę i postrzelać od czasu do czasu.

Legionista Awatar Numer
    Gdzie w Warszawie można pograć w snookera? Najlepiej od strony północnej.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie można pograć w snookera? Najlepiej od strony północnej.

147 break na Nowogrodzkiej.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Polecasz jakiś klub bilardowy (albo kluby)? Coś dla osoby, która chciałaby po prostu pójść i spróbować po raz pierwszy (w zasadzie to od wielu, wielu lat; ale i tak czuję się totalnie świeży)

Na Okęciu Challenge Snooker Club oferuje poll, snookera i ruską piramidę. Oczywiście im dalej od centrum tym oferta mniej urozmaicona, a co za tym idzie tańsza. Jeżeli ktoś planuje swoją przygodę z bilardem, to najlepiej od poll i klasycznej ósemka, tak by se spróbować "popykać", np. Land Club na Ursynowie. Oferta co prawda marna bo tylko poll, ale i cena w miarę niska.

http://billiardsclub.pl/
    http://www.landclub.pl/index.php

Ja planuje niedługo przenieść się do Warszawy. Czy orientujecie się, gdzie można popykać trochę w kosza? Chodzi mi o to, żeby było to dość popularne miejsce i było z kim pograć.

antyrama wymiary

Legionista
    polecam portal pilkanahali.pl na kosza w niektore terminy przychodzi stala ekipa i mozna pograc. Nie jest to poziom bardzo wysoki. Jesli szukasz czegos ambitniejszego to sprawdz WNBA.

Legionista
    taniec ładnie modeluje sylwetkę i jeszcze na dodatek spala kalorie a ile przy tym przyjemności

spec okienny Awatar meraś
    tańczą dziewczyny - chłopaki pląsają
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar beka
    kto nie tańczy tylko tupie tego panny mają w dupie

Legionistka Awatar nieznanalegionistka
    dziergam biżuterię z kamieni naturalnych, oglądam polskie kino międzywojenne

Legionista
    1. Gry planszowe
    2. Filmy
    3. Podróże
    4. Bieganie
    5. Koszykówka - liga NBA

Przede wszystkim podróże, zwiedzanie i robienie zdjęć. Poza tym lubię czasem zorganizować sobie wyjazd w góry i pospacerować po szlakach.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez fitMarcela Zobacz posta
    Przede wszystkim podróże, zwiedzanie i robienie zdjęć. Poza tym lubię czasem zorganizować sobie wyjazd w góry i pospacerować po szlakach.
    Zapomniałaś dopisać "i walnąć kolejnego durnego posta na forum".

Legionista
    Kiedyś zbierałem znaczki. Specjalizowałem się w zbieraniu znaczków z dwudziestolecia międzywojennego. W ostatnim czasie trochę to zarzuciłem ponieważ nie mam czasu na jeżdżenie po targach staroci a właśnie tam mogłem znaleźć znaczki do kolekcji.

Moja druga pasja to sporty ekstremalne. Udało mi sie spróbować nurkowania, skakania ze spadochronem oraz skoku na bungee.Najfaniejszy był chyba skok spadochronowy. https://skydive.pl/
    Ostatnio edytowane przez romz ; 08-06-2018 o 09:31

Legionista
    Ja z kolei śmigam z wykrywaczem metalu po lasach polach i łąkach.... co zabiera zajebiście dużo czasu takie hobby

Wiele mam zainteresowań. W sumie to ciężko tutaj wskazać mi jedną rzecz, którą lubię najbardziej Ale na pewno będzie to:
    pilka nożna
    rower
    bieganie (od niedawna, ale wciągnąłem sie)
    No i lubię czytać japońskie komiksy, od lat interesuję się japońską kultura oraz zwyczajami. Zapisałem się jakiś czas temu na judo. Chcialbym w przyszłości wybrać się rownież na wycieczkę, ale na razie to odległe plany. Finansowo nie wyrabiam sie.
    Na blogu jest sporo ciekawych wpisów o Japonii.
    Ostatnio edytowane przez Adrianos ; 25-06-2018 o 13:18

Uprawnienia umieszczania postów