Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: hobby, zainteresowania (wszystko prócz futbolu)

hobby, zainteresowania (wszystko prócz futbolu)

Od jakiegoś czasu wolne chwile spędzam w klubie bilardowym gdzie grywam w klasyczną ósemkę, snookera. W związku z powyższym myślę o zakupieniu "9", tyle że najpierw muszę zagospodarować miejse pod stół. Często grywam też w ping-ponga, szachy, karty. Chętnie posłucham zainteresowań forumowiczów.

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu wolne chwile spędzam w klubie bilardowym gdzie grywam w klasyczną ósemkę, snookera. W związku z powyższym myślę o zakupieniu "9", tyle że najpierw muszę zagospodarować miejse pod stół. Często grywam też w ping-ponga, szachy, karty. Chętnie posłucham zainteresowań forumowiczów.

https://www.youtube.com/watch?v=FIzH7fjZF2Q
    Piłka Nożna dla Bandytów !

Ja lubię pójść na strzelnicę i postrzelać od czasu do czasu.

Legionista Awatar Numer
    Gdzie w Warszawie można pograć w snookera? Najlepiej od strony północnej.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie można pograć w snookera? Najlepiej od strony północnej.

147 break na Nowogrodzkiej.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Polecasz jakiś klub bilardowy (albo kluby)? Coś dla osoby, która chciałaby po prostu pójść i spróbować po raz pierwszy (w zasadzie to od wielu, wielu lat; ale i tak czuję się totalnie świeży)

Na Okęciu Challenge Snooker Club oferuje poll, snookera i ruską piramidę. Oczywiście im dalej od centrum tym oferta mniej urozmaicona, a co za tym idzie tańsza. Jeżeli ktoś planuje swoją przygodę z bilardem, to najlepiej od poll i klasycznej ósemka, tak by se spróbować "popykać", np. Land Club na Ursynowie. Oferta co prawda marna bo tylko poll, ale i cena w miarę niska.

http://billiardsclub.pl/
    http://www.landclub.pl/index.php

Ja planuje niedługo przenieść się do Warszawy. Czy orientujecie się, gdzie można popykać trochę w kosza? Chodzi mi o to, żeby było to dość popularne miejsce i było z kim pograć.

antyrama wymiary

Legionista
    polecam portal pilkanahali.pl na kosza w niektore terminy przychodzi stala ekipa i mozna pograc. Nie jest to poziom bardzo wysoki. Jesli szukasz czegos ambitniejszego to sprawdz WNBA.

Legionista
    taniec ładnie modeluje sylwetkę i jeszcze na dodatek spala kalorie a ile przy tym przyjemności

spec okienny Awatar meraś
    tańczą dziewczyny - chłopaki pląsają
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar beka
    kto nie tańczy tylko tupie tego panny mają w dupie

Legionistka Awatar nieznanalegionistka
    dziergam biżuterię z kamieni naturalnych, oglądam polskie kino międzywojenne

Legionista
    1. Gry planszowe
    2. Filmy
    3. Podróże
    4. Bieganie
    5. Koszykówka - liga NBA

Przede wszystkim podróże, zwiedzanie i robienie zdjęć. Poza tym lubię czasem zorganizować sobie wyjazd w góry i pospacerować po szlakach.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez fitMarcela Zobacz posta
    Przede wszystkim podróże, zwiedzanie i robienie zdjęć. Poza tym lubię czasem zorganizować sobie wyjazd w góry i pospacerować po szlakach.
    Zapomniałaś dopisać "i walnąć kolejnego durnego posta na forum".

Legionista
    Kiedyś zbierałem znaczki. Specjalizowałem się w zbieraniu znaczków z dwudziestolecia międzywojennego. W ostatnim czasie trochę to zarzuciłem ponieważ nie mam czasu na jeżdżenie po targach staroci a właśnie tam mogłem znaleźć znaczki do kolekcji.

Moja druga pasja to sporty ekstremalne. Udało mi sie spróbować nurkowania, skakania ze spadochronem oraz skoku na bungee.Najfaniejszy był chyba skok spadochronowy. https://skydive.pl/
    Ostatnio edytowane przez romz ; 08-06-2018 o 08:31

Legionista
    Ja z kolei śmigam z wykrywaczem metalu po lasach polach i łąkach.... co zabiera zajebiście dużo czasu takie hobby

Trekking.

Ja lubię sobie pocisnąć na torze gokartowym, wstępuje we mnie demon szybkości :twisted: . Za to za kierownicą samochodu przykładna ze mnie obywatelka - jak miewam stłuczkę, to nigdy z własnej winy. Także odszkodowania wyłącznie zbieram, nigdy nie zapłaciłam
    Ostatnio edytowane przez lidespi ; 29-04-2019 o 08:08

Ja kiedyś regularnie chodziłam na fitness, ale po porodzie nie akceptuję już siebie tak jak wtedy zostały mi koszmarne rozstępy na brzuchu i wydaje mi się że wszyscy to widzą... Jeśli są tu jakieś kobiety, to podzielcie się sposobami na akceptację ciała po porodzie. Albo chociaż sprawdzonymi maściami, coś tego typu: https://aptisan.pl/dermatologia/prep...em-na-rozstepy

Obecnie moim jedynym hobby jest prowadzenie bloga. Liczę, że to się zmieni.
    Ostatnio edytowane przez lindatr ; 07-05-2019 o 13:15

Legionista
    U mnie:
    bieganie
    czytanie
    i oczywiście sport

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez WRDS Zobacz posta
    U mnie:
    bieganie
    czytanie
    i oczywiście sport
    Hmmm, hobby: "czytanie", tak ogólnie. Czyli jak rozumiem, pasjonuje Cię oglądanie 32 znaków ułożonych w różnych kombinacjach. W gazetach, instrukcjach obsługi, na pudełkach płatków owsianych lub butelce Domestosa. Czytać, czytać, czytać...

Cóż, każdy jakieś hobby ma...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Na pewno

gry komputerowe - grywam w gry rpg, ostatnio kolejny raz odpaliłem sobie Wiedźmina III -moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsza gra w jaką można sobie pograć
    ksiązki - czytam fantasy
    Jak równiez lubię uprawiać sport, chociaz nie mam tyle czasu na silownię ile miałem w przeszłości, w ostatnim czasie zapisałem się na elektrostymulację, polecam bo naprawdę można polepszyć wytrzymałość i wymodelować mięśnie, w sumie przy niewielkim wysiłku ze swojej strony....
    https://www.intime20.pl/blog/jak-bez...cac-kilogramy/
    Ostatnio edytowane przez adw ; 22-06-2019 o 09:54

Sport, kiedyś uprawiałem kolarstwo w różnych amatorskich klubach kolarskich. Teraz wciągnęły mnie gokarty (wykupiłem sobie nawet https://kartingowynarodowy.pl/kartin...karta-klienta/ i zbieram punkty, które będę mógł wymienić na darmową jazdę). Poza tym jeszcze siłownia. Każdemu życzę spełniania swoich pasji.
    Ostatnio edytowane przez Matkomicz ; 14-08-2019 o 14:03 Powód: błąd w pisowni

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Ja z kolei śmigam z wykrywaczem metalu po lasach polach i łąkach.... co zabiera zajebiście dużo czasu takie hobby
    Chodzi mi po głowie zakup wykrywacza, ale jak wyczytałem że w tamtym roku zmieniło się prawo i z wykroczenia zmieniło się na przestępstwo do 8 lat to sobie podziękowałem.

Pamietam jak kiedyś grałem sporo w World of Warcraft, głównie na studiach. Ale miałem o to spiny z dziewczyną. Ona chciała się wieczorem spotkać, sam jednak umawiałem się na rajd i zastanawiałem się jak wybrnąć z danej sytuacji. Co ciekawe to związek z dziewczyną nie przetrwał, z kolei bardzo wiele znajomości jakie nawiązałem dzięki grze tak i nadal utrzymujemy ze soba kontakt.
    Drugie moje hobby to gra na gitarze, gram od szkoły podstawowej kiedy to rodzice zapisali mnie na zajęcia. W tym roku natomiast zacząłem naukę gry na perkusji.

Uprawnienia umieszczania postów