Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 344041424344
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,319 z 1319

Wątek: Stanisław Czerczesow - były trener Legii

Legionista
    Skuteczna strategia Papy Czerczesowa. Przez sympatię do Stacha trudno nie patrzeć przychylnym okiem na poczynania gospodarzy.

Legionista Awatar arni87
    BBC: Stanisław Czerczesow kandydatem do zastąpienia Adama Nawałki w reprezentacji Polski.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Gintleman Awatar księciuniu
    Temat z dowcipami to w innym dziale
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar trzeci
    Czerczesow obecnie zarabia rocznie 2,6 mln euro, Nawałka 270 tys. euro.

Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    BBC: Stanisław Czerczesow kandydatem do zastąpienia Adama Nawałki w reprezentacji Polski.
    Brzmi wiarygodnie.

Legionista Awatar Marcino
    Stasiek jak zmieni robotę to tylko na Legię Przy tych zarobkach to sobie uciuła na wkład właścicielski.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar arni87
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Czerczesow obecnie zarabia rocznie 2,6 mln euro, Nawałka 270 tys. euro.

Brzmi wiarygodnie.
    http://futbol.pl/news/560761_BBC_Sta...entacji_Polski
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Gintleman Awatar księciuniu
    Wiemy, że to nie Ty żartowałeś, tylko BBC
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Bonhart
    Uwielbiam Stacha ale w takim razie Queiroza poprosze, bedzie ciut taniej i nie wyszedl z grupy lamer wiec do wyjecia

Queiroz OK, ale czy aby Hiddink nie jest wolny?
    Stachu, jeśli pchnie Chorwatów, to ciekaw jestem jak się jego dalsza kariera potoczy, bo Legia to może raczej pozostać miękkim lądowaniem po ewentualnym niepowodzeniu w większym klubie/reprezentacji, niż realną opcją na kolejną posadę. Co by nie mówić, to gość jest jedną z gwiazd tych mistrzostw póki co.

A tu po 12:00 wyjdzie Boniek na konferencję i zrobi wszystkim na złość, podpisując umowę z Nawalką na kolejne 2 lata... Oby nie.

Legionista Awatar michu_wielun
    Niby Nawałka zrezygnował

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez michu_wielun Zobacz posta
    Niby Nawałka zrezygnował
    Stano twierdzi ,że zrezygnował , interia tez tak pisze .
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Serio rudy głupek gotów był mu zaproponować nową umowę?

Legionista Awatar michu_wielun
    jak napisałeś rudy to głupek

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Rudy uparty, kto go wie. Boniek lubi iść pod prąd, ale oby w tym wypadku tak nie było.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nieeee, Nawałce umowy i tak by nie przedłużyli, ale poszli mu na rękę i pozwolili honorowo zrezygnować. Ot cała tajemnica.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nieeee, Nawałce umowy i tak by nie przedłużyli, ale poszli mu na rękę i pozwolili honorowo zrezygnować. Ot cała tajemnica.
    Oby tak było bo w telewizorni zaczęli bredzić o przedłużeniu umowy z Adasiem, że to najlepsza opcja itp...
    Z czego on tam rezygnuje jeśli kontrakt był do końca Mundialu? Była tam jakiś automat przedłużający w wypadku wygrania jednego meczu?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Oby tak było bo w telewizorni zaczęli bredzić o przedłużeniu umowy z Adasiem, że to najlepsza opcja itp...
    Z czego on tam rezygnuje jeśli kontrakt był do końca Mundialu? Była tam jakiś automat przedłużający w wypadku wygrania jednego meczu?
    Wątpię. Tutaj chodzi o różnicę w przekazie "nie przedłużyli mi umowy/wyjebali mnie", a "sam zrezygnowałem".
    #teamMioduski

Legionista Awatar Jestem
    Wątpię. Tutaj chodzi o różnicę w przekazie "nie przedłużyli mi umowy/wyjebali mnie", a "sam zrezygnowałem".
    No to czekamy do 12:00 "w samo południe" Gadali coś też o Jacku Magierze, że miałby rzekomo zostać asystentem Adasia aby później przejąć reprezentację, aż ciary chodzą po plecach
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    No to czekamy do 12:00 "w samo południe" Gadali coś też o Jacku Magierze, że miałby rzekomo zostać asystentem Adasia aby później przejąć reprezentację, aż ciary chodzą po plecach
    Raczej opcja włoska będzie grana. Magiera przecież ma już swoją kadrę.
    #teamMioduski

Legionista Awatar syrokomla
    Jak zrezygnował, jak mu się kontrakt skończył? Rudy będzie rżnął głupa, że mu zaproponował nowy a ten się nie zgodził?
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Polska myśl szkoleniowa to jedynie w ZEA i innych krajach Bliskiego Wschodzu jest ceniona. Albo Adaś podpisze tam coś, albo zostanie bez roboty. To nie Fornalik, żeby wrócić do biedaków i słabeuszy, bo mu reputacja spadnie i kontrakty w TV znikną. W PL tylko Legia - tylko kto go tu chce?

Legionista Awatar Benek
    Raczej opcja włoska będzie grana. Magiera przecież ma już swoją kadrę.
    Chyba idealne rozwiązanie ale wątpię, aby Boniek zaufał komuś z zagranicy. No chyba, że jakiś jego kolega jest wolny.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Teraz wyłącznie opcja zagraniczna. Boniek kontakty posiada jak mało kto, kadra polski wciąż jest atrakcyjnym miejscem pracy, więc problemów nie będzie. Zresztą to ostatnia kadencja dla Bońka, więc będzie chciał zostawić wszystko poukładane swojemu następcy, a sam odejść jako najlepszy w historii prezes związku.
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 03-07-2018 o 12:16

Legionista Awatar BlackAdder
    Boniek z Nawałką trafił, bo Euro było zacne. Trudno, żeby zmienił trenera po tamtej imprezie. Na MŚ nie wyszło z wielu powodów, o których już na forum pisano. Trener dołożył swoje trzy grosze, ale nie jest jedynym winnym. Wierzę, że teraz Boniek znowu trafi z trenerem. Bo to kawał buca, ale niegłupiego.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Peter Schmeichel

Konto zweryfikowane

@Pschmeichel1
    5 godz.5 godzin temu
    Więcej
    33 years on... #WorldCup

This is USSR vs Denmark Under-21 Euro qualification game in Moscow.
    ..

Czyli nie w Legii, a kadrze polski wylądował Brzeczek. Nowy selekcjoner. Niezła ściema z tymi zagranicznymi kandydatami. No nic szkoda. Od przygotowania fizycznego oby nie był Dyja, ten sam co u Fornalika...
    Błaszczykowski powinien się cieszyć
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 12-07-2018 o 11:24

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Stachu wciąż na zwycięskiej ścieżce , Turcja 1 : Rosja 2 . Drugiego września skończył 55 lat , jego podopieczni zrobili mu niespodziankę .

Cos takiego znalazlem:

https://www.youtube.com/watch?v=gDWa8iqNJhw

Jeszcze nie ogladalem i nie wiem czy bylo. Nadrobie po obiedzie u mamy...

edyta: jednak malo o Stasku, sorry
    Ostatnio edytowane przez johnsmith ; 24-09-2018 o 19:43

Uprawnienia umieszczania postów