Strona 42 z 44 PierwszyPierwszy ... 3238394041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,260 z 1317

Wątek: Stanisław Czerczesow - były trener Legii

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    W sensie, że na tym zestawieniu jest ze sponsorem czy bez?
    Coś mi się nie chce wierzyć że Serbia czy Chorwacja płacą lepiej.
    Oczywiście podane jest wynagrodzenie z PZPN bez umowy sponsorskiej, która jest z automatu. O tym byla mowa w weszlo.fm

Legionista Awatar Loko
    Sam jestem ciekawy ile z tego to teatrzyk z jego strony względem nas a ile to po prostu czysta sympatia do Legii. Być może, facet przez ten krótki czas, jaki u nas był, łyknął klimat Warszawy i Legii.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Gintleman Awatar księciuniu
    Może być też wyjaśnienie bardzie pragmatyczne: facet, choć sympatyczny, nie jest jakimś trenerskim geniuszem (co było też widać po grze Legii za jego kadencji) i liczy się z tym, że z kadrą Rosji na mistrzostwach nie odniesie sukcesu (co oczywiście nie będzie tylko jego winą, bo wykonawców ma nieszczególnych), straci posadę i tłumu chętnych pracodawców w kolejce nie będzie. A nawet jak się jakiś znajdzie, to i tak może tam długo nie popracować, bo samym pressingiem trudno coś więcej ugrać (nie mówię o naszej lidze). A takimi nic nie kosztującymi gestami, nie kolidującymi z aktualnie obraną ścieżką kariery, podtrzymuje (a nawet podsyca) jednocześnie warszawski kult Świętego Stanisława Od Pressingu i wie, że w przypadku ewentualnych problemów z zatrudnieniem zawsze może tu wrócić na białym koniu i nikt (Zarząd) mu nie odmówi, bo mogłoby dojść do rozruchów
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Prędzej na białym niedźwiedziu

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Może być też wyjaśnienie bardzie pragmatyczne: facet, choć sympatyczny, nie jest jakimś trenerskim geniuszem (co było też widać po grze Legii za jego kadencji) i liczy się z tym, że z kadrą Rosji na mistrzostwach nie odniesie sukcesu (co oczywiście nie będzie tylko jego winą, bo wykonawców ma nieszczególnych), straci posadę i tłumu chętnych pracodawców w kolejce nie będzie. A nawet jak się jakiś znajdzie, to i tak może tam długo nie popracować, bo samym pressingiem trudno coś więcej ugrać (nie mówię o naszej lidze). A takimi nic nie kosztującymi gestami, nie kolidującymi z aktualnie obraną ścieżką kariery, podtrzymuje (a nawet podsyca) jednocześnie warszawski kult Świętego Stanisława Od Pressingu i wie, że w przypadku ewentualnych problemów z zatrudnieniem zawsze może tu wrócić na białym koniu i nikt (Zarząd) mu nie odmówi, bo mogłoby dojść do rozruchów
    No bo napewno z takimi zarobkami jak w kadrze Rosji będzie strasznie potrzebował pracy żeby mieć co do garnka wlozyc.... I napewno parę klubów w lidze rosyjskiej mimo wszystko nie zaproponuje mu pracy za znacznie więcej niż u nas...

Tak czy siak: Stanisław wróć.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Gintleman Awatar księciuniu
    No bo napewno z takimi zarobkami jak w kadrze Rosji będzie strasznie potrzebował pracy....
    Obstawiasz więc, że jak wyleci z kadry, to przejdzie na emeryturę czy będzie pracował tylko charytatywnie?

I napewno parę klubów w lidze rosyjskiej mimo wszystko nie zaproponuje mu pracy za znacznie więcej niż u nas...
    Pożywiom, uwidim
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    W Dinamo Moskwa pokazal ze nie tylko pressing potrafi zastosować. Zależy od materiału jakim dysponuje.

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    jednocześnie warszawski kult Świętego Stanisława Od Pressingu

Stasiek wróć!
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    W Dinamo Moskwa pokazal ze nie tylko pressing potrafi zastosować. Zależy od materiału jakim dysponuje.
    Mógłbyś rozwinąć co grało Dinamo za czasów Staśka ?
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No bo napewno z takimi zarobkami jak w kadrze Rosji będzie strasznie potrzebował pracy żeby mieć co do garnka wlozyc.... I napewno parę klubów w lidze rosyjskiej mimo wszystko nie zaproponuje mu pracy za znacznie więcej niż u nas...

Tak czy siak: Stanisław wróć.
    cos jak Smuda na polskim podworku?

Poza scenariuszem nakreslonym przez ksieciunia moim zdaniem w gre moze wchodzic jeszcze jeden wariant. W Warszawie wygral wszystko co mogl ( a za duzo trofeow w karierze trenera nie pozdobywal), odszedl w glorii i chwale, jest zajebiscie wspominany i lubiany tutaj. Czemu ma nie darzyc Legii/Warszawy sympatia?

Legionista Awatar b.
    Przez Staśka mam rozterki, zawsze, niezaleznie od dyscypliny kibicowalem przeciwko Rosji, bo jebac kacapow, ale tutaj z sympati do Stanislawa nie wiadomo jak się zachować

Legionista Awatar syrokomla
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Przez Staśka mam rozterki, zawsze, niezaleznie od dyscypliny kibicowalem przeciwko Rosji, bo jebac kacapow, ale tutaj z sympati do Stanislawa nie wiadomo jak się zachować
    No chyba nie za Wahabitami?
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Myślałem, że tylko ja mam taki dziwny dylemat
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Jestem
    Pisząc szczerze to nasi już by włożyli minimum ze 3 Saudyjczykom, jakim cudem Niemcom się to nie udało to ja nie rozumiem, może grali przymusowo tylko jedną gorszą nogą? Ruscy są potwornie wolni w ofensywie!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Abstrahując od szczegółów to narazie jest na Staśka, biorąc pod uwagę atmosferę w kraju związaną z jego osobą. I to jedynie cieszy, bo na pewno nie prowadzenie kacapów
    Normalnie rozdwojenie jaźni

Legionista
    Staszek się tam musi czuć jak pączek w maśle. Ma w składzie 10 Kucharczyków.

Legionista
    Żeby się nie okazało, ze tego jednego jedynego w swoim rodzaju, a polskiego nam zabraknie, jak przyjdzie co do czego
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 14-06-2018 o 17:56

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Abstrahując od szczegółów to narazie jest na Staśka, biorąc pod uwagę atmosferę w kraju związaną z jego osobą. I to jedynie cieszy, bo na pewno nie prowadzenie kacapów
    Normalnie rozdwojenie jaźni
    Podobno Rosjanie narzekają na to, że mają słabych piłkarzy, a nie słabego selekcjonera. Raczej tam lubiany jest.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Adin
    oglądałem drugą połowę. Widać ręke naszego Staska.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Gość jest niemożliwy Znowu to zrobił

https://twitter.com/s_staszewski/sta...iatek_hit.html

Jebaniutki Dawać Cześka na trenera! Albo żyjesz Legią Warszawa albo nie. Reszta nie ma znaczenia.
    Nawałka z Legii won!

Legionista
    Piłkarze poszliby za nim w ogień ,bo dał w kość na zgrupowaniach ,ale po treningu wspaniale z naszymi się dogadywał i jego sztab ,zero konfliktów z grajkami. Przy obecnym właścicielu nie wróci ,Stanley nie należy do osób ,które lubią jak się z nim wali w c*uja.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar bloniaq
    Przecież to kodziarz Leśnodorski chciał w chvja przyciąć ze Staszkiem i rozpowiadał historie o żądaniach budżetowych.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Podobno Rosjanie narzekają na to, że mają słabych piłkarzy, a nie słabego selekcjonera. Raczej tam lubiany jest.
    Może to nie jest jakieś pewne źródło, a wręcz wstyd się przyznać, ale opieram się na artykule na wp, gdzie pisali, że w ciągu ostatnich kilkumiesięcy Stasiek zraził do siebie wszystkich w Rosji. Głównie chodziło o wyniki, ale również o jego postawę z tym związaną.
    Wrzucam linka:
    https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/...et-jesli-wygra

Legionista Awatar Jestem
    Krytycy "wąsatego prostaka" mają dzisiaj niezły zgryz i ogromnego kaca
    Jeśli ktoś nie rozumie słowa "ambiwalencja" to właśnie wczoraj można było to odczuć maksymalnie i czuję, że wielu forumowiczów to miało łącznie ze mną
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Przecież to kodziarz Leśnodorski chciał w chvja przyciąć ze Staszkiem i rozpowiadał historie o żądaniach budżetowych.
    zamiana Czerczesowa na Hasiego to zmiana koncepcji wymagana, zeby gonic Europe

Nie wiem czy było, ale wrzucam jako ciekawostkę
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar BlackAdder
    "Tylko pressing"

Taktycznie Stasiek wydymał Saudów koncertowo, nie mogąc grać z kontry przypominali juniorów. Aczkolwiek generalnie chyba ciency są.

Faktycznie czuję się mocno ambiwalentnie
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Nie wiem czy było, ale wrzucam jako ciekawostkę
    Wczoraj wieczorem słuchałem tego w radio, ale nigdzie w sieci tego nie mogę znaleźć niestety.

Legionista Awatar Kusza

...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Uprawnienia umieszczania postów