Strona 40 z 44 PierwszyPierwszy ... 30363738394041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,200 z 1317

Wątek: Stanisław Czerczesow - były trener Legii

Legionista
    Szach mat
    Najlepsze, że to kolejny

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Trenera. Nie selekcjonera.

Szach mat. Kolejny
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar bloniaq
    Czyli mam rozumieć że dobry selekcjoner nie zrobi z chujowego materiału ludzkiego dobrej drużyny tak? To po czym go poznać?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Czyli mam rozumieć że dobry selekcjoner nie zrobi z chujowego materiału ludzkiego dobrej drużyny tak? To po czym go poznać?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Selekcjoner wybiera zawodników, którzy w danej chwili są w najlepszej dyspozycji. Nie ma tyle czasu, co trener klubowy, na szkolenie zawodników. Jego zadaniem jest selekcja i ustawienie. Rosja nie dysponuje zawodnikami, którzy mogliby namieszać na Mistrzostwach Świata. Jeżeli tylko nie wyjdą z grupy to Czerczesow zostanie zwolniony, co jest raczej kwestią oczywistą.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Parafrazując klasyka "tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić "

Legionista
    I tak oto użytkownik Mario mógłby raz stwierdzić - "rzeczywiście chłopaki żeście mnie pozamiatali". Automatycznie byłby potem poważniej traktowany przez resztę forumowiczów. A użytkownik Mario nie - w zaparte choćby pluli w twarz to powie, ze deszcz pada A już się wydawało, że coś przemyślał....

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Parafrazując klasyka "tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić "
    No, nie jest wykluczone że po tych MŚ te w Korei zostaną uznane za w miarę uczciwe
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale wcześniej będą zimowe igrzyska w Pjongczang - w kategorii "wielkie imprezy sportowe" mogą wysoko zawiesić poprzeczkę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Oj tam Panowie, MŚ 2022 zawieszą poprzeczkę na nieosiągalnym wstecz i wprzód poziomie

Generalnie przez najbliższe lata czeka nas ogrom "emocji sportowych" podczas oglądania wielkich imprez.

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    I tak oto użytkownik Mario mógłby raz stwierdzić - "rzeczywiście chłopaki żeście mnie pozamiatali". Automatycznie byłby potem poważniej traktowany przez resztę forumowiczów. A użytkownik Mario nie - w zaparte choćby pluli w twarz to powie, ze deszcz pada A już się wydawało, że coś przemyślał....
    Czym mnie pozamiatali? Nieumiejętnością rozróżnienia selekcjonera od trenera?

Legionista Awatar Stout
    Brnij dalej.
    To nawet zaczyna być śmieszne.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Brnij dalej.
    To nawet zaczyna być śmieszne.
    Śmieszne to jest wtedy, jak jeden z drugim przyklaskuje, a nawet nie wie o co chodzi

Gdzieś mi się rzuciło w oczy, iż Czerczesow polecał Piotrka Nowaka (kolega z Drezna), bo tu potrzeba twardej ręki.

Legionista Awatar RONVE
    Szczerze powiedziawszy nie ma co porównywać trenera drużyny ligowej z selekcjonerem, dwie różne bajki. Nie każdy trener będzie dobrym selekcjonerem, większość selekcjonerów może być dobrymi trenerami. Selekcjoner musi uszyć drużynę z piłkarzy których ma rozsianych po całym świecie, musi dobrać taktykę do składu osobowego który jest w danej chwili najlepszy, stworzyć sobie zespół, na treningach może tylko taktyczne rzeczy wypracować a nie przygotowanie fizyczne. Stasiu ma takich zawodników jakich ma, wyjście z grupy dla Rosji będzie na pewno minimum ale nie sądzę żeby zwojowali coś więcej.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Widziałeś materiał ludzki, którym musi dysponować Czerczesow, czy tylko tak jałowo pierdolisz? Trener, a selekcjoner to nie to samo tak gwoli ścisłości.
    Nie widziałem, ale z racji tego, że to jest wg ciebie taki zaje.bisty trener, to jakie to ma znaczenie?

Nie no, ja się zgadzam, że nie odróżniam i tak dalej, ale weź no mnie Mariusz oświeć, co zrobiłby zajebisty selekcjoner z marnym materiałem ludzkim bo mi to nie daje spokoju...
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar looking1916
    Nie no, ja się zgadzam, że nie odróżniam i tak dalej, ale weź no mnie Mariusz oświeć, co zrobiłby zajebisty selekcjoner z marnym materiałem ludzkim bo mi to nie daje spokoju...
    Mario już nam nie odpowie, za ciężki temat dla niego. A przyznać rację? To byłaby ujma na jego honorze.

Nic by nie zrobił.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Nic by nie zrobił.
    Otto Rehagel zdobył mistrzostwo Europy.
    Staszek ma jednak nieco lepszy materiał, dwie drużyny co ro ogrywające Rosjanów w LM i jeszcze ekipy w LE. Zespoły z Argentyńczykami, Brazylijczykami etc. ale jednak głównie grają Rosjanie.
    koko koko Skorza spoko...

Nie jestem jakimś zaślepionym staszkofanem, ale Capello też nic z ruskimi nie zrobił.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nie jestem jakimś zaślepionym staszkofanem, ale Capello też nic z ruskimi nie zrobił.
    Bo nie rozumiał rosyjskiej duszy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Otto Rehagel zdobył mistrzostwo Europy.
    Staszek ma jednak nieco lepszy materiał, dwie drużyny co ro ogrywające Rosjanów w LM i jeszcze ekipy w LE. Zespoły z Argentyńczykami, Brazylijczykami etc. ale jednak głównie grają Rosjanie.
    To samo miałem napisać. Zresztą aktualny Mistrz Europy też nie błyszczał, jeśli chodzi o potencjał ludzki z perspektywy przedturniejowej na tle kilku ekip (oczywiście poza CR7).
    Kwestia ustawienia taktyki pod zawodników.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 17-09-2017 o 17:22

Legionista
    Z dzisiejszego losowania Ligi Narodów:

Legionista Awatar Chmielo
    Widać Staszkowi się u nas podobało. Fajnie, jakby pewnego dnia tu wrócił.
    A Melanż Trwa...

Jednak nasz Boguś to miał nosa do trenerów.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Uważałbym z chwaleniem obecnie Bogusia ... Wśród forumowej gimbazy można wtedy zostać oceniony jako troll.

Ps. Oby wrócił, przyda się jakiś trener. Dość już tych wuefistów typu Hasi czy ten obecny.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Jednak nasz Boguś to miał nosa do trenerów.
    Raczej Mario Piekario. To on zrobił import ze wschodu

Zapomniałeś Kijek dodać i dość teoretyków bez charyzmy potrafiących koncertowo spierdolić przygotowania!

Staszek kiedyś tu wróci!

@Kijek
    Wytłumaczyłeś już dojrzałemu koledze co to za plamka na herbie?

Ale fakt, gimbaza mogłaby się nauczyć paru nieśmiertelnych trików od starych wyjadaczy, jak na przykład posądzanie o bycie Bogusiem, albo jego rodziną.
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Uprawnienia umieszczania postów