Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 10. kolejka (03.10.2015 - 04.10.2015)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,973

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 10. kolejka (03.10.2015 - 04.10.2015)

    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos

    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Szawar - Bąbel 1987 (0-1-0, 3-3)
    Grupa 1, KaczmarFN - Antares (1-0-2, 8-12)
    Grupa 1, Bary89 - pauzuje

    Grupa 2, Majkisek - Jaszcz (0-1-0, 4-4)
    Grupa 2, leh71 - nil (0-1-0, 3-3)
    Grupa 2, Rulkoś - pauzuje

    Grupa 3, Tom Kruz - Hubalczyk (1-0-2, 17-17)
    Grupa 3, SirKruszon - (L)ookasch (0-0-1, 3-8 )
    Grupa 3, legionista1984 - pauzuje

    Grupa 4, Robson1916 - rey (1-0-0, 6-3)
    Grupa 4, MałaMi - Miklas (1-0-0, 8-7)
    Grupa 4, emil83 - pauzuje

    Grupa 5, St.Maro - Seba.Kolos (0-0-2, 8-15)
    Grupa 5, Meazza - Net (0-0-1, 2-7)
    Grupa 5, ahk - pauzuje

    Grupa 6, Ciechu - lukasz_os (1-0-0, 1-0)
    Grupa 6, Tymek98 - Next (0-0-1, 4-6)
    Grupa 6, księciuniu - pauzuje

    Grupa 7, Yanks - Krawczol (1-0-2, 17-21)
    Grupa 7, piotrus3 - FrAnCuZ05 (0-0-1, 3-5)
    Grupa 7, SzydeL - pauzuje

    Grupa 8, Runi - Zygo (0-0-1, 6-8 )
    Grupa 8, Efcia - LOL3K (0-0-1, 3-5)
    Grupa 8, PuciPuci - pauzuje

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,973
    Zygo
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 1-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

    Miklas
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 0-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 0-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 0-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 0-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

  3. #3
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,695
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1

  4. #4
    Legionista Awatar Jaszcz
    Dołączył
    11.2012
    Skąd
    WL
    Posty
    1,685
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

  5. #5
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,728
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 3-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 0-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  6. #6
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,527
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2:1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2:1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:0
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0:1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2:1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2:1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1:0
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2:1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1:0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1:0

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,167
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2:0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2:0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0:2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2:1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2:1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1:2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1:1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,550
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-2
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

  9. #9
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,133
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest – Astra 1-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton – Celtic 1-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys – Grasshoppers 3-2
    04.10 14:30 NED, Ajax – PSV 2-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna – Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm – Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech – Levski 1-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK – Olympiakos 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  10. #10
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,667
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-2
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-2
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-2

  11. #11
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    9,004
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-3
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-0
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-0

  12. #12
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,154
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-0
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

  13. #13
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-2
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1
    FOOTBALL IS MY RELIGION

  14. #14
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,922
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  15. #15
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,104
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-3
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  16. #16
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,190
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 3-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-3
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 4-2
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-0
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  17. #17
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,282
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-2
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-2

  18. #18
    Czerwona kartka
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    WCH
    Posty
    3,495
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 3-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 3-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

  19. #19
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,973
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  20. #20
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,124
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-3
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  21. #21
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,426
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-0
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  22. #22
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,655
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-3
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-3
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  23. #23
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-2
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-3
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  24. #24
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,805
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  25. #25
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,620
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  26. #26
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,294
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-2
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-0
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-2
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

  27. #27
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    688
    03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-1
    03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
    04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
    04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
    04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
    04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
    04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
    04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
    04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
    04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •