Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 145

Wątek: Kosz: Legia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2004

Administrator Awatar Adiq

Kosz: Legia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2004

Wszystko o meczu.
    Nieznani Sprawcy

Legionista
    Skład Kotwicy

Zawodnik Pozycja Rok Wzrost Waga
    Mariusz Fiedosewicz obrońca 1972 191 98
    Marcin Juszczak obrońca 1979 190 100
    Paweł Surówka obrońca 1979 191 ---
    Jacek Gibalski obrońca 1978 175 71
    Paweł Kikowski obrońca 1986 188 ---
    Łukasz Wichniarz skrzydłowy 1982 198 86
    Sylwester Walczuk skrzydłowy 1974 198 91
    Dawid Malinowski skrzydłowy 1982 198 ---
    Artur Bajer skrzydłowy 1983 198 ---
    Tomasz Kiełbasiński skrzydłowy 1972 200 100
    Wojciech Kukuczka center 1973 203 115
    Artur Olszanecki center 1971 208 ---
    Sztab szkoleniowy

Trener: Artur Gliszczyński
    II trener Sylwester Walczuk
    Lekarz Dariusz Blocher
    Masażysta Damian Watkowski

Tabela:

Lp. Drużyny L.s.
    Małe punkty
    Pkt

1. Turów Zgorzelec 16 +219 30
    2. Alba-Alstom Chorzów 15 +103 27
    3. Stal Stalowa Wola 15 +66 25
    4. SKS Polpharma 15 +34 25
    5. SKK Kotwica Kołobrzeg 15 +34 25
    6. Zastal Intermache Zielona Góra 16 +49 23
    7. Basket Kwidzyn 14 +67 22
    8. Legia Warszawa 14 +83 22
    9. Polpak Świecie 15 +26 22
    10. Viking Gdynia 14 -103 21
    11. Pogoń Ruda Śląska 15 -171 19
    12. Tytan Częstochowa 15 -46 19
    13. Siarka Tarnobrzeg 14 -135 17
    14. SMS Kozienice 15 -415 15

pierwszy mecz: 11.10.03 Kotwica Kołobrzeg - CWKS Legia 109:96

Ostatnie 3 mecze Kotwicy

13.12.03 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Ruda Śl. 88:86

20.12.03 Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 96:84

4.01.03 Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 96:78

Więc żadna rewelacja, z Turowem i Basketem też przegraliśmy tyle że z Turowem u siebie a z KSP ( 8- )Rudą Śląską wygrać dwoma punktami to też żaden wyczyn i to jeszcze u siebie.

Ostatni zmienili sobie treneta mają kłopoty finansowe.

Strona Kotwicy: www.kotwica.e-basket.pl

P.s: Następny mecz Legii jest w sobote albo niedziele w Zielonej Górze z Zastalem

P.s2: '8

Legionista Awatar Gacek
    pewnie przyjadą i zaKOTWICZĄ tam gdzie VIKINGOWIE :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Legionista Awatar Mini
    Surówka to polonista Bajer grał ogony nawet w Eurolidze w slasku i Olszanecki chyba też ekspolonista wiec doświadczenie jakieś mają i widac to w tabeli. bedzie ciezko ale damy rade tylko czemu kurva w srode!!! :fu: :*

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    tylko czemu kurva w srode!!! :fu: :*

Nawet mi o tym nie przypominaj!

Legionista Awatar Kasja
    Miejmy nadzieje ze nie zwala tak jak z Vikingiem...
    "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Legionista
    Oby grał już Dryja.

A Kotwica przeżywa chyba ostatnimi czasy spadek formy.

Legionista
    W NL napisali że Legia interesuje się Rosparą i Polanowskim... Rospara jak już nierobi tylu kroków to niech przychodzi, Polanowski to polonista a tych niechce więcej oni mają zły wpływ na Legie starczyło 2 żeby doping z taśmy puszczali... dojdzie 3 i zrobią nam kamienną trybune...

Jak bym miał wybierać Rospare albo Polanowskiego to wole Lipińskiego.

Piszą jeszcze że mają zrobić konferęcje prasową pod koniec stycznia i przedstawić sponsora nowego, twierdzą że coś koło 2 mln zł ma dać, a i jeszcze myślą nad Białkiem to z tej trójki to i tak wole Lipińskiego, dobry jest ma krzywą twarz jak na koszykarza przystało, coprawda chyba jest polonistą no ale trudno. A Hlebowickiego już nichcą bo ma pewne miejsce w Polonii. Na zmiane dla Sinielnikowa chcą Kalinowskiego, ale Zastal też chce go kupić... mi tam Czubek z Trojem starczą na zmiane dla niego, jeszcze jest Kozłowski chodź gra słabo to się od Błaszczyka nauczy.

A zresztą sami se przeczytajcie.

Legionista Awatar Gacek
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    a ja wole.... HESTERA

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gacek49
    a ja wole.... HESTERA
    8- Po pierwsze raz już w Legii był i nic niepokazał, po 2 to obcokrajowiec i niemoże grać, po 3 skończył kariere.

Legionista Awatar Gacek
    RACJA NIC NIEPOKAZAŁ PO ZA TYM ŻE UTRZYMAŁ LEGIE W LIDZE

ON ZAKOŃCZYŁ KARIERE?? PIERWSZE SŁYSZE...

Legionista
    On utrzymał ? 8- Te ciągłe wchodzenie pod kosz z którego *** było zgrywał lidera drużyny którym napewno niebył dla potwierdzenia cytat z NL nr 23 6 czerwca 2001 rok w takim bajerku kto grał dobrze kto źle itd.

Jerry Hester - był cieniem zawodnika sprzed roku, który w znakomitym stylu wywalczył korone króla strzelców
    Jak już mowa o tym kto utrzymał Legie, to już predzej Draper pomimo że przedłużył sobie świetą to w prawie każdej statystyce był najwyżej z Legii ba zdobył tytuł "Najleszego zbierającego Lech Basket Ligi" Jeszcze Królik i Sulima są wyróżnieni na plusie... ale to taki mały szczegól...

Co do tego czy zakończył kariere to pisali o tym na e-baskecie ale teraz widze news 30.12.2003 że ma grać w Czarnych, dzis jest 7 miał być 2 w Słupsku i chyba go niema, ostatnio był nauczycielem w College-u więc chyba już w kosza grać niebędzie, i niemoże grać w Legii bo przepisy zabraniają.

Legionista Awatar Mini
    Lipiński polonista?? na polski kosz jest info że pierwszy jego klub to Gryf Słupsk.
    Polanowski tam grał Rospara gamoń z Legii odszedł właśnie do warbudu i w pierwszym meczu doznał kontuzji :> chyba jakaś kara boska go dosięgła. wybór z Rospary, Polanowskiego i Białka to ja wole najbardizej Białka.Polanowski młody bez doświdczenia Rospara chujowy po maksie a Białek tego jeszcze nie było to nie wiem.słabo pamiętam te mecze Czranych z tv.
    Kalinowski? nastepny wielkolud 180cm. Czubek :+: i zadnych kalinowskich. co sie Kozłowski ma nauczyc od Błaszczyka???

oj Bemowiak wierzysz w to co wypisują? jeżeli tak było w NL to jestem w szoku bo co ma za sens porównywanie zawodników z innych pozycji (Kozłowksi rozgrywający, Błaszczyk drewniak to power forward badź center-ale tylko u nas).

a na konferencje chętnie pójde. tym razem mnie mam nadzieję ze nie oszukają a jak oszukają to przynajmniej w żywe oczy a nie przez media więc bede wiedział kogo potem scigac jak się nie uda :> :tututu:

Legionista
    Hmmm akurat w NL nieporównują Kalinowskiego do Błaszczyka to ja tak porównuje :P (żartując śmiałem sie niedawno z ojcem że Dryja nauczył się grać od Bartka )
    Zdawało mi się że Lipiński jest wychowankiem Polonii albo chociarz tam grał, ale mniejsza z tym już bym go wolał, co do Rospary to dosięgneła go moja klątwa :> Jeden mecz w tym sezonie widziałem z Białkiem w TV i dobry był, Polanowski to drewno jak dla mnie, porównywanie Kozłowskiego z Błaszczykiem to też mój wymysł.

Administrator Awatar Raffi
    Białek i tak idzie do NBA ho:
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Białek i tak idzie do NBA ho:
    8- Skąd taka informacja?

:buhaha: niedługo mnie wezmą '8

Dzisiaj gdzies czytałem ze bodaj Toronto sie o niego dopytuje albo na odwrót
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista Awatar m84
    Mecz w środę hmm ostatnio to jak dla mnie to nawet lepiej :> Powinienem wpaść a co do Białka to jak dla mnie zajebisty zawodnik. Widziałem jakieś mecze z jego udziałem całkiem niedawno i jest naprawdę dobry. Cieszyłbym się jakby trafił do Legii.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Cytat Zamieszczone przez ZW
    Legia kusi Białka

Warszawska obława na koszykarskie talenty

Chcemy zatrudnić Zbigniewa Białka - mówi prezes Legii Witold Romanowski. Skrzydłowym Czarnych Słupsk interesują się jednak też... Toronto Raptors.

Jeszcze niedawno Legia balansowała na krawędzi bankructwa. Nie wiadomo było czy w ogóle przystąpi do rozgrywek I ligi. Teraz szefowie klubu twierdzą, że są w stanie zaangażować do swojego zespołu czołowych polskich zawodników występujących w Era Basket Lidze. Na liście życzeń warszawskich działaczy znalazł się m.in. Zbigniew Białek z Czarnych Słupsk, którym interesują się również lider francuskiej ekstraklasy Le Mans oraz Toronto Raptors z zawodowej ligi - NBA.

- Klub pozyskał możnego sponsora. To firma związana z Mostostalem, ale na razie nie życzy sobie, aby ujawniać jej nazwę. Dzięki niej uregulowaliśmy wszystkie zobowiązania finansowe wobec zawodników. Mamy również pieniądze na zatrudnienie Białka - twierdzi prezes Legii Witold Romanowski. - Rozmawiałem z nim i wiem, że jest zainteresowany występami w naszej drużynie. W czerwcu kończy mu się kontrakt z Czarnymi. Możliwe, że wkrótce dołączy do nas - dodaje.

Zawodnik był wczoraj nieuchwytny. - Białek w Legii? Pierwsze słyszę. Zdecydowanie więcej prawdy jest w doniesieniach o zainteresowaniu nim ze strony Raptors - mówił natomiast wyraźnie rozbawiony jego menedżer Tarek Khrais.

Szefowie Legii nie zamierzają jednak rezygnować ze wzmocnienia drużyny walczącej w tym sezonie o awans do Era Basket Ligi. Prezes Romanowski rozpoczął już starania, aby wkrótce do zespołu trenera Jacka Gembala dołączyli Michał Polanowski z Czarnych Słupsk oraz Łukasz Koszarek z Polonii Warszawa. - To utalentowani koszykarze. W swoich zespołach są rezerwowymi. U nas mieliby szanse gry. Występowaliby w Legii na zasadzie wypożyczenia - mówi Romanowski.
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Białek chyba nie jest głupi i wybierze Legie a nie Toronto

Po co Koszarek? Grał w tej Warce może i jest dobry, ale lepiej Kozłowskiego ogrywać! A Polanowski to porażka...

Widze, ze jestescie zainteresowani graczami Kotwicy, a cos moglbym o niektorych z nich napisac, jako ze grali oni swego czasu w KKS Poznan.

Mini wspomnial o Bajerze, ze grywal ogony w Eurolidze, nawet chyba pare punktow zdobyl. Ale to juz bylo ze 2-3 lata temu, w zeszlym sezonie Bajer gral wlasnie w KKS Poznan, w 2. lidze. Wystepowal on na pozycji silnego skrzydlowego, zdobywal przecietnie 6 punktow w meczu. Na poczatku sezonu mial pewne miejsce w pierwszej piatce, ale ze nie gral rewelacyjnie, to potem zdarzalo sie, ze zaczynal mecz z lawki rezerwowych. Potrafi rzucic za 3 punkty, nie najgorzej tez zbiera, ale rewelacyjny nie jest. Nikt po nim u nas nie plakal.

Kilka lat gral tez u nas Lukasz Wichniarz. Jest to bardzo utalentowany zawodnik, wystepujacy z reguly na pozycji skrzydlowego, ma swietny rzut, ale niestety jest cholernym mieczakiem. Nie ma charakteru i dlatego zapewne nigdy nie bedzie dobrym koszykarzem. W zeszlym sezonie gral w ekstralisze w Tarnowie, a przed tym sezonem KKS sprzedal go do Kotwicy.

I na marginesie - nie wiem czy wiecie, ale wasz klub musi zaplacic kare w wysokosci 200 zl za rzucenie serpentyn na parkiet przez kibicow na jednym z ostatnim meczow.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez KKS_fan
    I na marginesie - nie wiem czy wiecie, ale wasz klub musi zaplacic kare w wysokosci 200 zl za rzucenie serpentyn na parkiet przez kibicow na jednym z ostatnim meczow.
    Warsaw fans hooligans
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Warsaw fans hooligans
    Ty lepiej nie chuligań,Ty lepiej zainicjuj wielką zbiorkę... '8

Chyba nawet wiem na którym (Alba?)
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    200 zł to wiele niejest w szczególności że podobno mamy nowego sponsora... Zapamiętałem tamtego co przy mnie rzucił i teraz jak go spotkam każe mu kare zapłacić

Legionista Awatar Beny
    200 zł to wiele niejest w szczególności że podobno mamy nowego sponsora... Zapamiętałem tamtego co przy mnie rzucił i teraz jak go spotkam każe mu kare zapłacić
    Tak jest, bądź twardy.

Chyba nawet wiem na którym :] (Alba?)
    Tego to nie wiem, w decyzji PZKoszu o karze, ktora przypadkowo wpadla mi w reke, nie bylo wyszczegolnione za jaki to mecz jest.

Niestety - czasem ultrasowanie kosztuje ;). Tylko lepiej nie celujcie serpentynami w sedziow, bo jeszcze walkowera zarobicie ;).

Legionista
    Tego to nie wiem, w decyzji PZKoszu o karze, ktora przypadkowo wpadla mi w reke, nie bylo wyszczegolnione za jaki to mecz jest.

Niestety - czasem ultrasowanie kosztuje . Tylko lepiej nie celujcie serpentynami w sedziow, bo jeszcze walkowera zarobicie .
    Jak załużą to dostaną
    Beny zrobie zrzutke na chłopaków co siedzą i nie moga wstać
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Kawa

Niestety - czasem ultrasowanie kosztuje . Tylko lepiej nie celujcie serpentynami w sedziow, bo jeszcze walkowera zarobicie .
    Jak załużą to dostaną
    Beny zrobie zrzutke na chłopaków co siedzą i nie moga wstać
    Mogli tyle nie pić. 8-
    Na karę zrzutkę, na karę...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Beny
    Tak jest, bądź twardy.

Myślisz że niedam rady wegzekwować :> To był chłopaczyna niższy odemnie o 2 głowy do tego dziecko i murzyn, a jego telefon wezme na jako kaucje w razie następnych jego wybryków i kupie sobie karnet za to.

Będe jego kuratorem

Uprawnienia umieszczania postów