Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 522

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Szkoda, że nie sprawiła, ale Duńczycy piłkarsko byli zdecydowanie lepsi i w pełni na ten awans zasłużyli. Powietrze zeszło z Irlandczyków po 3 bramce.
    To prawda. Szkoda tego "głupiego" samobójczego gola na 1-1. Pierwsze 30 min to była piękna gra Irlandii, a potem brak sił... po tym golu na 2-1 to już zaczęli odpuszczać.

Olimpia Elbląg
    Peru wygrywa 2-0 z Nową Zelandią i jedzie na Mundial do Rosji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Patrząc na rywali z trzeciego i czwartego koszyka i uniknięcie czołowej ekipy z pierwszego brak wyjścia z grupy będzie wstydem. Wszystko ponad 1/8 sukcesem.
    Choć jeśli trafią na układ np. Kolumbia-Szwecja/Dania-Nigeria, to czy ja wiem, czy wyjście z grupy będzie takie oczywiste?

Legionista Awatar Benek
    Patrząc na rywali z trzeciego i czwartego koszyka i uniknięcie czołowej ekipy z pierwszego brak wyjścia z grupy będzie wstydem. Wszystko ponad 1/8 sukcesem.
    Ja wiem, że my jesteśmy na 6 miejscu w rankingu ale bez przesady. Po pierwsze to są MŚ, po drugie nie wiadomo jak nasza kadra będzie wyglądać za te pół roku a po trzecie tak jak wspomniał Majkisek, możemy trafić na bardzo nieprzyjemną grupę.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Właśnie:
    1. Kolumbia/Urugwaj z drugiego koszyka, ktoś z Europy z trzeciego plus Nigeria z czwartego.
    2. Hiszpania (ktoś inny z Europy) z drugiego, Kostaryka z trzeciego plus Nigeria z czwartego
    3. Kolumbia/Urugwaj z drugiego, Kostaryka/Egipt z trzeciego plus Serbia z czwartego.
    Kilka układów, gdzie nic nie byłoby takie oczywiste. Ciekaw jestem, czy niedocenianie Iranu też nie jest strzałem w stopę. Eliminacje wygrali w końcu w cuglach. Nie zapomnijmy, że oni mają za pewne sposób przygotowania przypominający to co u nas było w poprzednim systemie. Można się spodziewać mocno wypracowanych schematów gry.
    Innymi kadrami, których możemy nie doceniać są Maroko i Egipt.

Moja grupa marzeń?
    Peru (na boisku byli siódmi w Ameryce płd. plus fartowny gol w ostatnim meczu - bramkarz Kolumbii dotknął bezpośredni strzał z rzutu wolnego pośredniego), Tunezja, Panama...Byłoby pięknie, choć cały czas oczywiście tylko w teorii

Legionista
    Jak to ostatnimi czasy pojawiła się i teraz symulka do grup MŚ2018 http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cu...p-Stage-Draws:

u mnie wyszło:

Polska
    Chorwacja
    Egipt
    Japonia

I przy okazji pytanie. Jak prezentuje się Japonia? Jakoś strasznie cicho o nich a jeszcze wcale nie tak dawno to nawet kilka nazwisk się znało.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 16-11-2017 o 11:17

Legionista
    Moim zdaniem mamy reprezentację która przez to,że jest w 1 koszyku,ma wielkie szanse wyjść z grupy,bez względu kogo wylosuje(najważniejsze to ominąć Hiszpanie i pewnie Kolumbie i Chorwację która nam nie leży ),a najważniejsze to nie pompować balonika,jak u nas się ten balonik pompuje to zawsze wychodzi klapa,bez pompowania sądzę,że możemy sprawić nie jedną niespodziankę .

niezrzeszony
    A ja bym wolał jakąś jedną mocarną ekipę trafić, żebyśmy nie byli "głównym kandydatem do wyjścia". Wpadniemy do grupy jak u nas na Euro, gdzie potencjalnie drużyny są na podobnym poziomie i wszyscy będą zadowoleni. Wszyscy się będą spinać widząc szansę na wyjście i może być ciężej niż np z Hiszpanami.
    Meksyk, Szwecja, Nigeria.
    Czegoś takiego bym się obawiał, bo balonik by rósł.... a chyba w każdym z tych krajów cieszyli by się, ze trafili do takiej grupy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Jak to ostatnimi czasy pojawiła się i teraz symulka do grup MŚ2018 http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cu...p-Stage-Draws:

u mnie wyszło:

Polska
    Chorwacja
    Egipt
    Japonia

I przy okazji pytanie. Jak prezentuje się Japonia? Jakoś strasznie cicho o nich a jeszcze wcale nie tak dawno to nawet kilka nazwisk się znało.
    W pierewszym Cubasa i Wakabajaszi

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Szkoda, że Buffon kończy karierę w kadrze w ten sposób.
    Coraz bardziej szkoda człowieka; żeby tylko nie skończył jak Gascoigne

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar looking1916
    Może ma lęk przed lataniem jak swego czasu Bergkamp?

Legionista
    Podsumowując (choć jeszcze nie ma końca meczu)....jaka jest różnica pomiędzy Napoli, a reprezentacją Włoch?
    W Napoli Insigne gra, w reprezentacji grzeje ławę

Gintleman Awatar księciuniu
    Piłka jakaś taka niedopracowana, ale poza tym to całkiem fajny plakat; rzekłbym: tradycyjny

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Runi
    Panowie,
    Ile takie losowanie może trwać ?
    Bo muszę zaplanować w miarę dokładnie piątkowe popołudnie/wieczór ?
    Czy jak zacznie się o 16 to coś pośpiewają, potańczą i losują w 10 minut?
    Czy co chwila będą przerywać między koszykami na rosyjskie tańce i inne piruety?

Legionista Awatar (L)ukas
    Ja bym liczył na ok. 2-2.5 godziny.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Benek
    Panowie,
    Czy co chwila będą przerywać między koszykami na rosyjskie tańce i inne piruety?
    W TVP transmisja trwa od 14.30 do 18.50. Stawiłabym, że losowanie będzie koło 17.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Panowie,
    Nie liczyłbym na szybki numerek , na pewno będzie długa gra wstępna .

Legionista Awatar Runi
    Nie no losowanie OFICJALNIE zaczyna się o 16:00.
    Szukałem troszkę po internetach czy jest gdzieś jakiś ramowy plan tego losowaniu typu :
    16:10 - 1 koszyk
    16:15 - przemówienie Arszawina
    16:20 -występ ruskiej Kapieli
    16:25 - 2 koszyk
    itd. ale nic nie ma;/
    No nic nastawię się na tą dłuższą grę wstępną

Poza domem polecam aplikację mobilną tvp sport

Legionista
    Też szukałem ale znalazłem jedynie zasady w skrócie:
    Zasady losowania MŚ 2018

Losowanie rozpocznie się od koszyka numer jeden i zakończy na koszyku numer cztery. Wiadomo już, że w grupie A zagrają właśnie Rosjanie i zostanie im przypisany numerek 1. Później kolejne ekipy będą rozlosowywane do poszczególnych grup. Procedura wygląda tak, że każdy z zespołów z pierwszego koszyka będzie miał przypisany numerek jeden w swojej grupie. Później losowane będą zespoły z kolejnych koszyków, a także, co jest pewnego rodzaju nowością, ich pozycja w danej grupie.

niezrzeszony
    W ramach ciekawostki, wczoraj odbyło się próbne losowanie. Trafiliśmy na Kolumbię, Serbię i Iran.

https://twitter.com/bartek_rem/statu...07768672010240

Legionista Awatar (L)ukas
    Tych losowań próbnych to trochę było bo widziałem grupę ze Szwecją, Nigerią i Kolumbią. Maradona chyba losował.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar St.Maro
    Co za de.bil wymyślił losowanie o tak zajebistej porze? Dobrze, że udało mi się załatwić w robocie, że wyjdę sobie godzinę wcześniej. Co do samego losowania to dawać mi Anglię z drugiego koszyka - jak nie teraz, to kiedy?

Legionista
    Godzina faktycznie przednia. Byłem pewien, że takie losowanie będzie najwcześniej o 18.

Osobiście chciałbym grupę: Polska, Peru, Kostaryka, Arabia Saudyjska

W przypadku wylosowania grupy: Polska, Hiszpania, Dania, Nigeria/Japonia można będzie mówić o niefarcie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Godzina faktycznie przednia. Byłem pewien, że takie losowanie będzie najwcześniej o 18.

W przypadku wylosowania grupy: Polska, Hiszpania, Dania, Nigeria/Japonia można będzie mówić o niefarcie.
    Nie martw się, takiej grupy na pewno nie będzie. Max dwa zespoły z Europy w jednej grupie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta

A moim zdaniem Kostaryka to jedna z gorszych opcji z trzeciego koszyka przy wylosowaniu drużyny europejskiej z drugiego. Nie przypadkiem zajęli drugie miejsce w Concacaf i w miarę szybko byli prawie pewni awansu.

Legionista Awatar midzi
    Coś czuję, że będzie full orient.

Kolumbia / Kostaryka / Burkina Faso

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    ...Burkina Faso
    ??

Legionista Awatar Runi
    Byle nie z drugiego Urugwaj lub Kolumbia, bo to mocni i niewygodni rywale, a dodatkowo pozwolą dolosować do siebie kolejną europejską ekipą. Fajnie by było też uniknąć nieobliczalnych murzynków z Nigerii czy Senegalu, bo z nimi można co prawda łatwo wygrać, ale można i nieźle dostać w trąbkę.

Legionista Awatar midzi
    Nigera. Dzisiaj chyba po pijaku to pisałem.

Uprawnienia umieszczania postów