Strona 7 z 33 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Włoski dziadyga niech lepiej przez parę dni nie pokazuje się na ulicy .

Legionista Awatar Antares
    Szkoda, że Buffon kończy karierę w kadrze w ten sposób.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Ventura się ***** skompromitował. Candreva, Darmian, Gabbiadini w podstawie, a na ławce Insigne, El Shaarawy, Bernardeschi.
    Jedyne co można napisać: dywersja!

Pewnie Carlo przejmie reprezentację i ... ciekaw jestem bardzo co z tego wyniknie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    W tym wszystkim to najbardziej szkoda dwóch rzeczy:
    1. Buffona....
    2. Mundialu w Rosji - dlatego, że nie będzie na nim......Buffona.
    Piękna historia by była. Ogólnie jedna z największych, ale i najtragiczniejszych (mimo sukcesów) postaci piłki.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    W tym wszystkim to najbardziej szkoda dwóch rzeczy:
    1. Buffona....
    2. Mundialu w Rosji - dlatego, że nie będzie na nim......Buffona.
    Piękna historia by była. Ogólnie jedna z największych, ale i najtragiczniejszych (mimo sukcesów) postaci piłki.
    Bez przesady. Przecież mistrzem świata już był. Gdzie tu tragiczność postaci?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Bez przesady. Przecież mistrzem świata już był. Gdzie tu tragiczność postaci?
    Pewnie tu chodzi bardziej o nieudane podejścia do zdobycia LM
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar BlackAdder
    Mi tam się Szwedzi bardzo podobali. Byli kurva jak jakaś rzymska kohorta - jeden organizm w czasie walki. Nie grali z przypadkową drużyną, a mimo to tylko w ciągu ostatnich piętnastu minut pierwszej i pięciu drugiej połowy dali się zepchnąć do rozpaczliwej obrony.
    Bezsprzecznie mają Pana Trenera, mogą namieszać jak w USA.

Za Włochami nie przepadam, ale szanuję ich grę w destrukcji. Także dziwny to będzie mój pierwszy Mundial bez nich.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Pewnie tu chodzi bardziej o nieudane podejścia do zdobycia LM
    Plus mecz na Euro przegrany z Niemcami w karnych, gdzie nie wyczuł chyba jednago, z czego dwa Niemcom wpadly jakimś fuksem.
    Po drugiej stronie Neuer był roztrzeliwany na boki.

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Za Włochami nie przepadam, ale szanuję ich grę w destrukcji. Także dziwny to będzie mój pierwszy Mundial bez nich.
    Ich dyzma o tym zapomniał

PS. Podobno ma Zlatan wrócić. Dobre też jest to, że awansowali w pierwszej kampanii bez niego i to nie dzięki łatwym losowaniom.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 14-11-2017 o 07:03

Olimpia Elbląg
    "Po klęsce w barażach ze Szwecją z dalszej gry w kadrze zrezygnował Giorgio Chiellini. Obrońca Juventusu w ostatnich latach należał do najważniejszych piłkarzy reprezentacji Włoch - zagrał w niej 96 meczów".
    Powinny poważne zmiany kadrowe i na ławce trenerskiej zajść. Insignie jeden z najlepszych zawodników kadry na ławie siedział w meczu ze Szwecją.
    Ostatnio edytowane przez Meazza ; 14-11-2017 o 13:02

Legionista Awatar looking1916
    Włosi to mieli wczoraj styl niczym z boisk A klasy naszej rodzimej ligi. Laga do przodu i wrzutki, czasem coś skonstruowali, ale Szwedzi szybko to rozbijali.

Uznanie dla nich za utrzymanie wyniku.

Legionista Awatar Luke
    Mi Włochów nie żal. Na ostatnich mundialach nie wnosili nic poza nazwą.
    Choć nie ma co ukrywać, że dziwnie będzie bez kilku stałych bywalców - Włochy, Holandia, Chile, USA, Kamerun.

Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Po klęsce w barażach ze Szwecją z dalszej gry w kadrze zrezygnował Giorgio Chiellini. Obrońca Juventusu w ostatnich latach należał do najważniejszych piłkarzy reprezentacji Włoch - zagrał w niej 96 meczów. Jego największym sukcesem jest mistrzostwo świata z 2006 roku. Powinny poważne zmiany kadrowe i na ławce trenerskiej zajść. Insignie jeden z najlepszych zawodników kadry na ławie siedział w meczu ze Szwecją.
    Chiellini nie był mistrzem świata.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista
    Chile - stały bywalec?
    Nie przesadzajmy. To już bardziej WKS ostatnimi czasy.

Legionista Awatar Luke
    Masz rację, nie doprecyzowałem myśli. Chodziło mi też o drużyny, które coś znaczą w piłce i globalna widownia już się do ich obecności przyzwyczaiła. WKS oczywiście też.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Olimpia Elbląg
    Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Mi Włochów nie żal. Na ostatnich mundialach nie wnosili nic poza nazwą.
    Choć nie ma co ukrywać, że dziwnie będzie bez kilku stałych bywalców - Włochy, Holandia, Chile, USA, Kamerun.

Chiellini nie był mistrzem świata.
    Masz racje pomyłka - nie był mistrzem świata. Zacytowałem to zdanie z serwisu widać, że redaktor źle poinformowany.

Olimpia Elbląg
    Z kadrą Italii żegnają się kolejni piłkarze po Gianluigi Buffonie , Giorgio Chiellinim odchodzi również Daniele De Rossi, Andrea Barzagli.

Legionista Awatar Somebody
    Najlepiej pracę "trenera" Ventury podsumowuje wczorajsze zachowanie De Rossiego. Szkoda, że tak się to wszystko skończyło, bo Włosi na Euro 2016 byli moim ulubionym zespołem do oglądania. Była w tym wszystkim agresja, charakter i przede wszystkim jakość. Ciekawe, w którą stronę teraz pójdą, bo odchodzi im grupa piłkarzy z jajami, których ciężko będzie zastąpić w szatni.

Szacunek dla Szwedów za pokonanie przeciwnika jego własną bronią

Legionista Awatar Tom Kruz
    Nie rozumiem takiego gremialnego rezygnowania z gry w reprezentacji (w ogóle nie rozumiem czegoś takiego jak samodzielna rezygnacja z występów w reprezentacji zdrowego, młodego człowieka (do 35 lat) bez konkretnego powodu - Błaszczykowski szacunek). Lepszych następców nie widać, wiec nikomu nie blokują miejsca w kadrze a wypadałoby zmazać plamę poprzez awans i dobry wynik na kolejnych ME i dopiero zejść ze sceny, a nie w chwili takiej klęski. Poza Buffonem i Barzaglim w większości to nie są jacyś bardzo leciwi gracze.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar looking1916
    No taki np. Scholes zakończył karierę reprezentacyjną w wieku 30 lat... też mnie to dziwło.

A dzisiaj dobry meczyk Irlandia - Dania, będą łamane kości Pierwszy mecz zakończony wynikiem 0:0. Mam nadzieję, że Irlandia sprawi niespodziankę i awansuje

Legionista Awatar Antares
    Mają bardzo utalentowanych środkowych obrońców jak Romagnoli, Caldara czy Rugani. Bonucci zostaje, a więc mogą zacząć budowę kolejnej wielkiej obrony. De Rossi to już od dawna cień siebie, a więc czas po prostu we Włoszech na młodszych. Absolutnie się nie zgodzę, że Włosi mają teraz słabe pokolenie. Może nie ma już takich mistrzów jak w 2006 roku, ale porządny selekcjoner co pokazał Conte spokojnie z tej grupy może zrobić topową reprezentację.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar b.
    Podział na koszyki będzie prawdopodobnie wyglądał tak:

I:

Polska
    Rosja
    Niemcy
    Brazylia
    Portugalia
    Argentyna
    Belgia
    Francja

II:

Szwajcaria
    Kolumbia
    Hiszpania
    Meksyk
    Anglia
    Urugwaj
    Chorwacja
    Peru*

III:

Kostaryka
    Islandia
    Szwecja
    Serbia
    Egipt
    Tunezja
    Senegal
    Dania/Irlandia

IV:

Iran
    Japonia
    Nigeria
    Maroko
    Korea Płd
    Arabia Saudyjska
    Panama
    Australia*

* oznaczone drużyny, które nie są pewne awansu. Porażka w barażu Peru (grają z Nową Zelandią u siebie, pierwszy mecz 0:0) pozmienia koszyki. Dzisiejszy mecz IRL-DAN bez znaczenia w rozstawieniu, podobnie jak Australia - Honduras (przynajmniej tak mi się wydaje).

Nie orientuję się, szczególnie w koszykach III i IV kto teraz jest groźniejszy/słabszy, więc nie będę rozkminiał grupy marzeń (najłatwiejszej) i śmierci, ale nie pogardziłbym taką grupą:

Polska
    Anglia
    Serbia
    Panama

Choć jaka grupa by się nie trafiła, to zapowiada się ciekawie. Jednak mundial, z tymi wszystkimi egzotycznymi drużynami, to coś lepszego niż euro

Legionista Awatar Jaco
    No i teraz się zacznie rozkminka "fachowców".
    Napierdalać!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta

A dzisiaj dobry meczyk Irlandia - Dania, będą łamane kości Pierwszy mecz zakończony wynikiem 0:0. Mam nadzieję, że Irlandia sprawi niespodziankę i awansuje
    Szkoda, że nie sprawiła, ale Duńczycy piłkarsko byli zdecydowanie lepsi i w pełni na ten awans zasłużyli. Powietrze zeszło z Irlandczyków po 3 bramce.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Podział na koszyki będzie prawdopodobnie wyglądał tak:

I:

Polska
    Rosja
    Niemcy
    Brazylia
    Portugalia
    Argentyna
    Belgia
    Francja

II:

Szwajcaria
    Kolumbia
    Hiszpania
    Meksyk
    Anglia
    Urugwaj
    Chorwacja
    Peru*

III:

Kostaryka
    Islandia
    Szwecja
    Serbia
    Egipt
    Tunezja
    Senegal
    Dania/Irlandia

IV:

Iran
    Japonia
    Nigeria
    Maroko
    Korea Płd
    Arabia Saudyjska
    Panama
    Australia*

* oznaczone drużyny, które nie są pewne awansu. Porażka w barażu Peru (grają z Nową Zelandią u siebie, pierwszy mecz 0:0) pozmienia koszyki. Dzisiejszy mecz IRL-DAN bez znaczenia w rozstawieniu, podobnie jak Australia - Honduras (przynajmniej tak mi się wydaje).

Nie orientuję się, szczególnie w koszykach III i IV kto teraz jest groźniejszy/słabszy, więc nie będę rozkminiał grupy marzeń (najłatwiejszej) i śmierci, ale nie pogardziłbym taką grupą:

Polska
    Anglia
    Serbia

Panama

Choć jaka grupa by się nie trafiła, to zapowiada się ciekawie. Jednak mundial, z tymi wszystkimi egzotycznymi drużynami, to coś lepszego niż euro
    Jeśli dobrze kojarzę to 3 drużyny z Europy nie mogą być razem w grupie, maks. 2.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    Tak, mogą być max 2 z Europy.

Też bym chciał Angoli. Jak nie teraz, to kiedy?

A w 1/8 Szwedów

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Wybieram świat islamu i multi kulti .
    Polska
    Szwajcaria
    Egipt
    Iran

Legionista Awatar BlackAdder
    Australia po 3 bramkach Jedinaka (wolny i dwa karne) ogrywa 3:1 Honduras i awansuje na Mundial.

Poproszę:

Polska
    Anglia
    Egipt
    Iran

I jazda z kurvami
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Alek
    Jeśli można pomarzyć wybieram:
    Polska
    Peru
    Tunezja
    Arabia Saudyjska.
    A moja wizja to:
    Polska
    Szwajcaria
    Egipt
    Korea Płd

Legionista Awatar Runi
    Patrząc na rywali z trzeciego i czwartego koszyka i uniknięcie czołowej ekipy z pierwszego brak wyjścia z grupy będzie wstydem. Wszystko ponad 1/8 sukcesem.

Legionista
    Na TT hula nieoficjalne info z takimi koszulkami na MŚ2018:

Ciekaw jestem kiedy oficjalna prezentacja, Niemcy i Kolumbia już pokazali.

Legionista Awatar Jasper121
    Nike swoje stroje ma zaprezentować w marcu 2018. Co do koszulek powyżej to zaprzeczyli że nie takie będą.

Co do grup marzeń to pamiętajcie że tylko z Europy mogą być 2 zespoły w grupie, a z innych kontynentów maks 1

Uprawnienia umieszczania postów