Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202627282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar Budyń_70
    Angole bez kompleksów idą po swoje.
    Jak w 1/2 trafią na Chorwatów, to widzę ich w finale.
    Jeżeli na gospodarzy, to może być różnie.

Legionista Awatar BlackAdder
    Akurat co do Chorwatów nie mają dobrych wspomnień
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Akurat co do Chorwatów nie mają dobrych wspomnień
    Apropo, co do serii 11-nastek na wielkich imprezach również nie mieli dobrych wspomnień i się w końcu przełamali...

PS. Tym razem mają najmłodszą drużynę na mistrzostwach, grającą bez kompleksów oraz ze sporym zapasem sił, co na tym etapie rozgrywek, grając przeciwko wiekowym chorwatom będzie nie bez znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 07-07-2018 o 18:46

Ale yebnął...
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Ale co my tu o chorwatach...
    Staszek znowu zastosował fortel w taktyce i póki co wszystko możliwe.

Legionista Awatar grodzisk1
    Ruscy dobry towar mają. W 1. połowie 5 km więcej przebiegli, a nawet za mocno się nie spocili.

Legionista
    Ruska curwa aejaejao aejaejao aejaejao! nie ma zmiłuj. Będziecie czarować o Stasiu. Ja w to nie gram.

Legionista Awatar Chmielo
    Stasiek wie co znaczy siła dopingu. Nie da się gościa nie lubić.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Stasiek wiele by teraz dał za doping z Łazienkowskiej. Takie rzeczy tylko na Ł3

Żal Stasia, ale uradowanych ruskich mord miałem już dosyć po meczu z Hiszpanią.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Raffels
    Doping to im pływa we krwi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Oczywiście, indywidualnie to ja go lubię ale nigdy w życiu nie będę kacapom kibicował. Niemcom i Ruskim. Babcia i Dziadzio by się w grobie przekręcili gdyby było inaczej.

Ale oni mają turniej, o którym będzie można opowiadać wnukom. Impreza w ich kraju i karne w 1/8, a w ćwierćfinale remis w dogrywce. U nas kompromitacja podczas Euro i ****** stojanow na tym mundialu. *****!!!
    A Melanż Trwa...

Anglicy się cieszą

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Staszek tym razem wybrał słabych egzekutorów.

Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

I wsio
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 07-07-2018 o 21:53

Legionista Awatar so(L)dier
    no i elegancko - ruscy odpadli, Stachu swoje zrobił i nie powinni mieć do niego pretensji

Ruscy pokazali że ambicją można nadrobić braki w technice.. drugi niestrzelony karny wielka szkoda gość napalony jak skurvysyn nie wytrzymał psychicznie było widać już jak podchodził do karnego, z drugiej strony Ruscy za słabi na półfinały więc wygrał lepszy.

Legionista
    Stasiu gieroj a ruskim chvj w żopu. Idealne rozwiązanie

Legionista
    Smuteczek?

e:
    tak wcześniej czytałem i oczom nie wierzyłem, się nie wpierdalałem. Bo Stasio, oj będę im kibicował. Niepojęte.
    Stachu dobry chłop ale żeby Ruskim kibicować?
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 07-07-2018 o 22:21

Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Ruscy dobry towar mają. W 1. połowie 5 km więcej przebiegli, a nawet za mocno się nie spocili.
    To było widać w statystykach prawie każdego meczu rozgrywanego w grupie. Ruscy średnio przebiegali o kilka kilometrów więcej od przeciwnika. Wychodzi na to że Czerczesow oparł treningi motoryczne piłkarzy na wielogodzinnych petetekach i sądzę że tu należałoby się doszukiwać sukcesów Ruskich na tegorocznym mundialu, bo i tak zaszli ponad stan.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Smuteczek?

e:
    tak wcześniej czytałem i oczom nie wierzyłem, się nie wpierdalałem. Bo Stasio, oj będę im kibicował. Niepojęte.
    Stachu dobry chłop ale żeby Ruskim kibicować?
    Kto tu ruskim kibicuje?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Tak z ciekawości ktoś ma statystyki który gracz przebiegł najwięcej km - ciekawy jestem czy Vrsaljko czy Mandzukic bo obydwaj biegali od pola karnego do pola karnego

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Kto tu ruskim kibicuje?
    Były tu jakieś posty sugerujące, że z sentymentu do Staszka człowiek się z myślami bije i zaprzeczając sobie kibicuje ruskim. Mi się to akurat wczoraj przypomniało po paru dobrych rzeczach przełkniętych wlazłem na forum i napisałem. Nikogo nie obraziłem raczej.
    A same mistrzostwa to mistrzostwo świata. Tyle zajebistych meczów w tak wąskim czasie, głowa puchnie.
    I weź się teraz po czymś takim przerzuć na ligowe podwórko

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Angole bez kompleksów idą po swoje.
    Jak w 1/2 trafią na Chorwatów, to widzę ich w finale.
    Jeżeli na gospodarzy, to może być różnie.
    Wymęczony zwycięstwo w doliczonym z Tunezją, Panam, porażka z rezerwami Belgii, po karnych z Kolumbią bez Jamesa, Szwecja.

Trzeba przyznać, że im się ta drabinka ułożyła idealnie i chociaż nie zachwycają to mają szansę na finał MŚ.

No, ale tak to jest jak z tej części drabinki zamiast Niemiec z 1 miejsca wychodzi Szwecja, a w naszej grupie z 1 koszyka losowana była Polska.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Myślę o brytyjczykach jak o finalistach, natomiast Anglia jak na razie w żadnym meczu nie zagrała tak, żebym o nich tak pomyślał. Brzmi głupio, ale ich główny atut vs Chorwacja, to fakt, że Chorwaci mają 2 w nogach 2 dogrywki, w tym jedna bardzo wyniszczająca(przez intensywność, mam na myśli tą z Rosją, już wtedy problemy mieli Subasić, Vrlsajko, Mandzukić). Jeśli chodzi o organizację gry, jakoś czysto piłkarską i doświadczenie to Chorwacja jest wyraźnie lepsza.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Wymęczony zwycięstwo w doliczonym z Tunezją, Panam, porażka z rezerwami Belgii, po karnych z Kolumbią bez Jamesa, Szwecja.

Trzeba przyznać, że im się ta drabinka ułożyła idealnie i chociaż nie zachwycają to mają szansę na finał MŚ.

No, ale tak to jest jak z tej części drabinki zamiast Niemiec z 1 miejsca wychodzi Szwecja, a w naszej grupie z 1 koszyka losowana była Polska.

Co do Tunezji i Panamy zgoda....to nie były wymagające drużyny pozwalające na weryfikację.
    Z Tunezją to był debiut na Mundialu, wielkiej imprezie, dość młodych zawodników, nie mniej jednak wygrany, do tego w takich okolicznościach.
    Co do meczu z Belgią, to jeżeli oglądałeś, to powinieneś widzieć, że wyraźnie im nie zależało na wygranej a nawet remisie, z czystej kalkulacji, o której poniekąd sam wspomniałeś (drabinka, w której nie ma na drodze Brazylii czy też Francji).
    Kolumbia......no cóż, to raczej oni psim swędem uratowali dogrywkę i karne, bo Angole już witali się z gąską
    Natomiast Szwecja o mały włos nie wyeliminowała Niemców, dobrze wyglądała ze Szwajcarią i stanowiła monolit trudny do przejścia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Myślę o brytyjczykach jak o finalistach, natomiast Anglia jak na razie w żadnym meczu nie zagrała tak, żebym o nich tak pomyślał. Brzmi głupio, ale ich główny atut vs Chorwacja, to fakt, że Chorwaci mają 2 w nogach 2 dogrywki, w tym jedna bardzo wyniszczająca(przez intensywność, mam na myśli tą z Rosją, już wtedy problemy mieli Subasić, Vrlsajko, Mandzukić). Jeśli chodzi o organizację gry, jakoś czysto piłkarską i doświadczenie to Chorwacja jest wyraźnie lepsza.
    O to to właśnie. Chorwacja nie przypomina zespołu z początku turnieju pod względem motorycznym. O siły powinni się obawiać, chyba, że to podpieranie o kolana, które widzieliśmy w TV nic nie znaczy.

Francja - Anglia zapowiada się świetnym pojedynkiem z podtekstem martylologiczno-historycznym, z drugiej strony bardziej liczę na finał Belgia - Chorwacja i przełamanie monopolu wielkich mistrzów rozdających między sobą trofea co 4 lata, do których wcześniej zaliczałem także Hiszpanię (grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze). W '74 roku Polska mogła tego dokonać, a jeszcze wcześniej Węgry.

Legionista Awatar bloniaq
    No Anglia to już rzyga tymi trofeami...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

I ma ich tyle samo co Francja

Uprawnienia umieszczania postów