Strona 24 z 33 PierwszyPierwszy ... 14202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 720 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Gintleman Awatar księciuniu
    Niezłe jaja.

Auf wiedersehen
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Alek
    Powiem Wam, że jak włączyłem na ostatnie 20 min to zylem tym meczem strasznie. Piękna sprawa, ambicja Korei to istne Himalaje
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jak Szwedzi z takim piłkarskim potencjałem wygrali tą grupę ? Robert odpowiedz.

Legionista Awatar Jestem
    Jak nie ma komu wykończyć akcji to się przegrywa (Niemcy), a jak się nie ma czego wykończać (Lewy) to też się przegrywa!

Jakie szczęście, że moja ulubiona drużyna na tych mistrzostwach mimo porażki z drwalami ze Szwecji idzie dalej!!!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uffff ...
    Nie bedziemy najwiekszym posmiewiskiem tych mistrzostw. Niezaleznie od jutrzejszego wyniku.

Legionista Awatar Benek
    Kamil Rogólski na tt

1998: Francja wygrywa MŚ
    2002: Francja nie wychodzi z grupy
    2006: Włochy wygrywają MŚ
    2010: Włochy nie wychodzą z grupy
    2010: Hiszpania wygrywa MŚ
    2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy
    2014: Niemcy wygrywają MŚ
    2018: Niemcy nie wychodzą z grupy

Prawie jak klątwa #KORGER
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Mistrzostwa można uznać za udane
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Niezłe jaja.

Auf wiedersehen
    https://www.youtube.com/watch?v=ZX8w4NJEjWU
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar BlackAdder
    Właśnie skończyłem oglądać z odtworzenia - zawsze ceniłem żółtą rasę

Niestety w takim wypadku Serbowie nie mają co liczyć na cud - prawdopodobieństwo dwóch tego rodzaju zdarzeń jednego dnia na Mundialu wydaje się nad wyraz nikłe.
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 27-06-2018 o 19:51
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Niestety w takim wypadku Serbowie nie mają co liczyć na cud - prawdopodobieństwo dwóch tego rodzaju zdarzeń jednego dnia na Mundialu wydaje się nad wyraz nikłe.
    Ja jednak postanowilem to sprawdzic
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Jesteśmy na poziomie mistrzów świata - nieźle to brzmi
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Takie pytanie jeszcze mam odnośnie sygnalizacji spalonych.
    To jest jakiś przepis czy wytyczna, że liniowi czekają z sygnalizacją? Idzie podanie, napastnik na spalonym a liniowy biegnie za akcją i czeka na oddanie strzału czasem po kilka sekund i dopiero sygnalizuje spalonego. Wygląda to tak jakby czekał czy padnie bramka czy nie i dopiero łapa w górę.

Cytat Zamieszczone przez mundurowy Zobacz posta
    To jest jakiś przepis czy wytyczna, że liniowi czekają z sygnalizacją? Idzie podanie, napastnik na spalonym a liniowy biegnie za akcją i czeka na oddanie strzału czasem po kilka sekund i dopiero sygnalizuje spalonego. Wygląda to tak jakby czekał czy padnie bramka czy nie i dopiero łapa w górę.
    Też mnie to wielokrotnie zastanawiało

Cytat Zamieszczone przez mundurowy Zobacz posta
    To jest jakiś przepis czy wytyczna, że liniowi czekają z sygnalizacją?
    Tak, dopóki jest możliwość popełnienia błędu przez bramkarza/obrońcę i nie było kontaktu atakującego liniowy powinien czekać
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Niestety Serbowie wyszli na boisko z założeniem, że z Brazylią wygrać się nie da. Szkoda.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Niestety Serbowie wyszli na boisko z założeniem, że z Brazylią wygrać się nie da. Szkoda.
    Druga połowa pokazuje co innego, zwłaszcza ostatnie minuty.

Legionista Awatar Antares
    Mam wrażenie, że bez Neymara z Williamem i Douglasem Costą na skrzydłach byłaby mocniejsza. Po prostu graliby drużynowo, bo Neymar tylko pajacuje i jak weźmie piłkę to klapki na oczy i całe boisko chciałby przedryblować i tylko bramkę, a nie kolegów widzi.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

kupony wchodzą aż miło

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Druga połowa pokazuje co innego, zwłaszcza ostatnie minuty.
    Sęk w tym, że aby wygrać z Brazylią trzeba wierzyć w zwycięstwo w obydwu połowach, a nie wyjść obsranym i bać się przeprowadzić akcji ofensywnej. No nic, fajne mecze Meksyk - Brazylia i Szwecja-Szwajcaria.

Szwedzi bardzo mi się podobają. Doskonale ustawiona taktycznie i nastawiona mentalnie grupa solidnych rzemieślników pokazuje, jak wiele te elementy znaczą w futbolu.

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Zauważyłem, że drużyny które odpadają (Iran,Maroko,Korea,Kostaryka) odpadają po bardzo dobrych meczach z walką,zaangażowaniem...Wszyscy oprócz naszych pseudo grajków, którzy tylko się lansują w reklamach i nic kompletnie nic nie grają.

Cytat Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
    Zauważyłem, że drużyny które odpadają (Iran,Maroko,Korea,Kostaryka) odpadają po bardzo dobrych meczach z walką,zaangażowaniem...Wszyscy oprócz naszych pseudo grajków, którzy tylko się lansują w reklamach i nic kompletnie nic nie grają.
    Nasi to się angażowali ale w reklamach...

Legionista Awatar Runi
    Tak, gdyby to w większości przypadków była ich decyzja czy mają grać czy nie.

Legionista Awatar midzi
    A czyja to decyzja? Dalej będziemy rozgrzeszać piłkarzy, tak jak naszych grajków, którzy zmieniają trenerów jak im się podoba?

Naprawdę powinno się skończyć z pobłażliwym traktowaniem tych świętych krów. Jedynie co do Pazdana i Góralskiego nie ma się co czepiać, a cała reszta przeszła obok tego mundialu.

Ps. Widzieliście jak wyglądał Mascherano po meczu Argentyny? Jakby właśnie wyszedł z karambolu samochodowego.

Legionista Awatar Runi
    Ja ich nie rozgrzeszam.
    Stwierdzam, że część (większa) reklam związana jest z ich umowami klubowymi czy PZPN-u.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jak Szwedzi z takim piłkarskim potencjałem wygrali tą grupę ? Robert odpowiedz.
    Pożegnali najwiekszą gwiazdę, najlepszego obecnie (a może i w historii) bez wątpienia szwedzkiego piłkarza i nagle zaczęło działac.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Ciekaw jestem meczu Anglia - Belgia. Szczególnie w przypadku jeśli Japonia wygra naszą grupę. Wtedy przegrany, by zagrać w półfinale, musiałby ograć samurajów właśnie i zwycięzcę Szwecja/Szwajcaria. Z kolei drabinka zwycięzcy tej grupy nie do pozazdroszczenia.

Gintleman Awatar księciuniu
    Dlatego przewiduję festiwal samobójów albo walkę na kartki o drugie miejsce w grupie. Chyba, że Kane i Lukaku stwierdzą, że korona króla strzelców jest ważniejsza
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ciekaw jestem meczu Anglia - Belgia. Szczególnie w przypadku jeśli Japonia wygra naszą grupę. Wtedy przegrany, by zagrać w półfinale, musiałby ograć samurajów właśnie i zwycięzcę Szwecja/Szwajcaria. Z kolei drabinka zwycięzcy tej grupy nie do pozazdroszczenia.
    Dziwię się, że nikt tego jeszcze nie ukrócił. Przecież wystarczy zrobić jak w LM. Po fazie grupowej robimy losowanie i dopiero wtedy może powstać jakaś drabinka na fazę pucharową.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar Runi
    - Drużyna pewna awansu nie musiałaby walczyć w ostatnim meczu
    - Niemożliwe ze względu na terminarz, doszłoby do spotkań gdzie jedna drużyna odpoczywa tydzień, a druga przykładowe 2-3 dni.

Legionista
    Można mieć jedynie nadzieję, że Kolumbia wygra tę grupę, wtedy już tak przyjemnie w tej części drabinki nie będzie. Niestety, by tak się stało, musi się sporo zadziac...

Uprawnienia umieszczania postów