Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122
Pokaż wyniki od 631 do 634 z 634

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Niby tak, ale... jeśli mamy liczyć na to, że Japonia nie zagra z nami na maksa, to lepiej w ogóle nie wychodźmy z tej grupy
    Niech zostanie remis, a wtedy mamy wszystko w swoich rękach a przy dwóch wygranych, nawet spore szanse na 1 miejsce. Teraz jest ten moment, kiedy mogą pokazać, że są mężczyznami a nie miękkimi fajami.
    Nie no jasne. Chodzi mi tylko o scenariusz w przypadku naszego remisu dziś.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Kempes
    Tak sobie pomyślałem, że dobre by były jaja gdyby dzisiaj padł remis, a następnie wygrywa Polska i Kolumbia. Wszyscy w grupie po 4 pkt. Trochę nie ogarnąłem, po bezpośrednich meczach, liczy się bilans bramek +/-, a następnie żółte kartki, tak?
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Tak sobie pomyślałem, że dobre by były jaja gdyby dzisiaj padł remis, a następnie wygrywa Polska i Kolumbia. Wszyscy w grupie po 4 pkt. Trochę nie ogarnąłem, po bezpośrednich meczach, liczy się bilans bramek +/-, a następnie żółte kartki, tak?
    Tak by to wyglądało.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale się Kroos zrehabilitowal Bardzo dobrze, że Niemcy nadal w grze. Jakoś nie zaspecjalnie chciałbym oglądać Szwedów w 1/8.
    Ano.
    Zasadniczo nie miałem nic przeciwko wyeliminuwaniu Niemców, ale ostatnie minut w wykonaniu Szwedów tak mnie zirytowały, że się ucieszyłem, z wygranej Niemiaszków.
    Grać z przewagą jednego zawodnika, wiedzieć, że rywal gra bez obrońców i że musi się otworzyć i zamiast dążyć do zwycięstwa, to grać na czas. Temu antyfutbolowi mówię stanowcze NIE.
    koko koko Skorza spoko...

Uprawnienia umieszczania postów