Strona 14 z 33 PierwszyPierwszy ... 410111213141516171824 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 420 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Puszer Zobacz posta
    No i drwale z Danii z dużym szczęściem ale wygrywają i mają dużą szansę na wyjście z grupy. Szkoda Peru bo dobrze grali i grali z polotem, niestety zabrakło skuteczności.
    No szkoda szkoda. Jak od 92r. na turniejach kibicuję przez sentyment do tamtego legendarnego Duńczykom, tak Indiańce bardzo mi zaimponowali. Jak mróweczki zasuwali.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Niebywałe, w tym wieku takie coś. Ponoć szybkość to pierwsza z rzeczy które się traci. Swoją drogą zawsze mnie interesowało, czy CR7 przy treningu sprinterskim, będą nieco młodszym, dałby radę dostać się do np. 1/4 finału IO. Kiedyś chodziła plotka, że robi 100 m z piłką w około 11 s, no ale to chyba już bajkopisarstwo.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Niebywałe, w tym wieku takie coś. Ponoć szybkość to pierwsza z rzeczy które się traci. Swoją drogą zawsze mnie interesowało, czy CR7 przy treningu sprinterskim, będą nieco młodszym, dałby radę dostać się do np. 1/4 finału IO. Kiedyś chodziła plotka, że robi 100 m z piłką w około 11 s, no ale to chyba już bajkopisarstwo.
    "na żywo" to obczaiłem, "Ty, obczaj jak zapieerdala, niebywałe". Jest podobno tytanem pracy uważającym na wszystko, chcącym grać i trenować jak najdłużej na najwyższym poziomie. Taki Achilles naszych czasów, chcący chwały, dążący do perfekcji. Bo taki Messi(też kozak) ma wyjebane. Zupełnie dwa inne bieguny.

Legionista Awatar Jestem
    Na razie w meczu CR7-Messi zdecydowane i mocne 3:0 dla CR7 i oby tak dalej

Tak przy okazji, wydaje mi się, że grupa B pozamiata grupę A niezależnie kto wyjdzie z A, z B to można stawiać dowolne kwoty na Portugalię i Hiszpanię, prawdopodobieństwo wtopy minimalne, choć to piłka i cuda się zdarzają
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Numer
    Słuchając wypocin Trzeciaka jestem coraz bardziej przerażony że ktoś mu dał prace w Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Na razie w meczu CR7-Messi zdecydowane i mocne 3:0 dla CR7 i oby tak dalej

Tak przy okazji, wydaje mi się, że grupa B pozamiata grupę A niezależnie kto wyjdzie z A, z B to można stawiać dowolne kwoty na Portugalię i Hiszpanię, prawdopodobieństwo wtopy minimalne, choć to piłka i cuda się zdarzają
    Tak to Górale pogodę prognozują "bedzie abo nie bedzie"

Legionista Awatar Budyń_70
    Za niecałe pół godziny mecz Kostaryka-Serbia.
    Mam nadzieję zobaczyć w nim naszego byłego napadziora Prijo
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 17-06-2018 o 12:36

Legionista Awatar sergie
    Ah ja teraz tkwię w Tajlandii i próbuję znaleźć jakąś dobrą transmisję meczu zaraz. Na wtorkowy mecz muszę znaleźć lokalizaje gdzie będą emitować

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sergie Zobacz posta
    Ah ja teraz tkwię w Tajlandii i próbuję znaleźć jakąś dobrą transmisję meczu zaraz. Na wtorkowy mecz muszę znaleźć lokalizaje gdzie będą emitować
    Jeśli nie zależy Ci na dużym ekranie, a masz tylko telefon lub ewentualnie laptopa, to polecam szukanie linków na reddicie. Np. "Poland Senegal stream reddit". Na pewno będziesz miał spory wybór.

I mamy Prijo na boisku.....szkoda, że na tak krótko

Legionista
    Szkoda, zwłaszcza że mógł dostać piłkę przy kontrze i pewnie by strzelił. Z drugiej strony na moje ma duże szczęście, że w ciągu tych 5 minut nie wyleciał z boiska. Wcale nie jest dla mnie oczywistym, że pacnął tego Kostarykanina przypadkowo - typ ma chyba trochę przepalone styki.

Jestem powsciagliwy jeśli chodzi o narzekania ale studio TVP jest okrutne dla ucha.

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Jestem powsciagliwy jeśli chodzi o narzekania ale studio TVP jest okrutne dla ucha.
    Ale tak poprawdzie, to interesuje Cię studio czy mecze?

Legionista Awatar Kempes
    Ależ ten Meksyk zajebisty. Gdyby mieli chłodniejszą głowę w rozegraniu pod bramką rywala to i 3:0 mogli prowadzić. Ulepszone Peru.
    Jesteś panem własnego losu.

Znać impreza z panienkami lepsza od sesji treningowych
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Ależ ten Meksyk zajebisty. Gdyby mieli chłodniejszą głowę w rozegraniu pod bramką rywala to i 3:0 mogli prowadzić. Ulepszone Peru.
    Fakt....ach ta gorąca meksykańska głowa

BRAWO Meksykanie !!!!

Widok faulujących, sfrustrowanych Niemców bezcenny

Legionista Awatar BlackAdder
    Mexico ra ra ra
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Kempes
    Już mnie świerzbiło, że tyle ile Meksyk zjebał (sam Hernandez..) to kryminał, ale tym razem helmutom się nie udało. Dla mnie razem z PORT-HISZP mecz turnieju jak na razie.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Chmielo
    Pięknie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    A nasi, *****, w delfinarium. :///
    Olkiewicz na tt

Brawo!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    te kontry, na 2:0 jak zjebali to pomyślałem, że ich zaraz skarcą trzema bramami a tu uj, helmuty bezradni jak małe dzieci. Micha się cieszy jak te łby zza Odry dostają wpierdol w każdej dziedzinie.

Mexico!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jogi orócz drapania się po jajach musi też podrapać się po głowie i wymyślić jak ogarnąć ten burdel . Ze wszystkich obywateli Niemiec dziś zadowolony jest chyba tylko Sane .

Legionista Awatar Jestem
    Generalnie niemiaszki dzisiaj grały jak Bayern bez Lewego - dużo dymu tylko ciotowaty Werner nie potrafi ani się ustawić ani celnie i dokładnie strzelić, natomiast Thomas się uwstecznił przy Lewym bo najlepiej mu wychodzą asysty a sam już nie za bardzo na razie potrafi. Kimich zrobił kilka, a może kilkanaście wrzutek z których Lewy by zrobił ze dwie, trzy bramki ale jego tam nie było
    Jak Niemcy wyjdą z drugiego miejsca to Brazylia szybko sobie powetuje tę nieszczęsną siódemkę!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Benek
    Generalnie niemiaszki dzisiaj grały jak Bayern bez Lewego - dużo dymu tylko ciotowaty Werner nie potrafi ani się ustawić ani celnie i dokładnie strzelić, natomiast Thomas się uwstecznił przy Lewym bo najlepiej mu wychodzą asysty a sam już nie za bardzo na razie potrafi. Kimich zrobił kilka, a może kilkanaście wrzutek z których Lewy by zrobił ze dwie, trzy bramki ale jego tam nie było
    Jak Niemcy wyjdą z drugiego miejsca to Brazylia szybko sobie powetuje tę nieszczęsną siódemkę!
    Nie życzę im tego oczywiście ale Hiszpania kiedyś też przegrała pierwszy mecz 1-0 bijąc głowa w mur Szwajcarii a potem każdy wie co było
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nie życzę im tego oczywiście ale Hiszpania kiedyś też przegrała pierwszy mecz 1-0 bijąc głowa w mur Szwajcarii a potem każdy wie co było
    Cóż Argentyna też kiepawo zaczęła ale nie czyni to z nich faworytów Mundialu Niemcy byli wyjątkowo bezjajeczni w meczu z Meksykanami i mogli a nawet powinni polec jeszcze wyżej!
    Teraz właśnie Brazylia dała sobie wbić wyrównującego gola, te mistrzostwa naprawdę są ciekawe

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 17-06-2018 o 20:59

Póki co Brazylia również nie odpaliła.......gdzie ci murowani faworyci????

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Póki co Brazylia również nie odpaliła.......gdzie ci murowani faworyci????
    Gramy we wtorek

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
    Gramy we wtorek
    aleś Ty mi zaimponował teraz, tego się trzymajmy

Uprawnienia umieszczania postów