Strona 12 z 33 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 360 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To jest masakra! FIFA dla kasy zrobi wszystko Czy oni nigdy nie widzieli mapy?
    Powinniśmy pójść z tym trendem i zaproponować mistrzostwa wspólnie z Japonią i którymś Kongiem
    Po Ruskich i Katarze już nic mnie nie zdziwi . Katar jest malutki ma tak ze 200x100 km , tak więc cztery lata później się wyrówna .

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Tak się zastanawiam, co by się wydarzyło, gdyby to trener Nawałka został dziś wywalony po tym, jak poszedł news, że nowego sezonu poprowadzi Legię. Polska by zapłonęła

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Tak się zastanawiam, co by się wydarzyło, gdyby to trener Nawałka został dziś wywalony po tym, jak poszedł news, że nowego sezonu poprowadzi Legię. Polska by zapłonęła
    Przede wszystkim dlaczego miałby być wywalony? Zresztą Hiszpanie wzięli przykład od nas, do tej pory nie akceptuję odsunięcia Rado od meczu który mógł bardzo pozytywnie zdecydować o przyszłości Legii. Hiszpanie strzelili sobie w kolano tak jak my Z drugiej strony czy Real musiał się od razu pochwalić tym kontraktem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Pismaki już wyweszyly wiec chwile pozniej Real oglosil.

Legionista Awatar Luke
    Wg mnie, tak jak w przypadku księciunia, Hiszpania była faworytem. Teraz mam jednak spore wątpliwości.

I tak generalnie mam mieszane uczucia co do decyzji Lopeteguiego. Z jednej strony oferta z Realu może się trafić tylko raz w życiu, ale z drugiej miał taką drużynę, że mógł zbudować swoją reputację na lata tym jednym turniejem.

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Pismaki już wyweszyly wiec chwile pozniej Real oglosil.
    Podobno przed ogłoszeniem decyzji o przyszłości Lopeteguiego wiedzieli w kadrze piłkarze Realu i przypadkiem dowiedział się jeszcze jeden inny (nie wiadomo kto). By uniknąć wycieków i plotek sam trener poprosił Real o publikację informacji.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Mam nadzieje że nasi zameldują się w 1/4 finału na pohybel Media Marktowi, z tego powodu że kupiłem produkt powyżej 500 zł, w związku z tym liczę na zapowiadany zwrot kasy. Niech ta sieć wyraźnie odczuje skutki swych decyzji.

Legionista Awatar Tomi
    Żeby zwrócili muszą zameldować się co najmniej w 1/2 finału . Za 1/4 nie zapłacą.
    Ja właśnie z tego powodu TV kupiłem w Saturnie, cena według ceneo była zbliżona do innych a dali jeszcze soundbar.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

MM jest ubezpieczony w związku z tą akcją, więc strasznie po dupie nie dostanie, poza tym jeśli doszłoby do zwrotu kasy to pomyślcie jaka byłaby to reklama dla tej sieci.

Legionista Awatar Ryku
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Mam nadzieje że nasi zameldują się w 1/4 finału [...] w związku z tym liczę na zapowiadany zwrot kasy

Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Żeby zwrócili muszą zameldować się co najmniej w 1/2 finału . Za 1/4 nie zapłacą.

Sztandarowe hasło tej firmy wiecznie żywe

Legionista Awatar Loko
    Chyba nie było, Oficjalna piosenka MŚ w Rosji.
    Jak dla mnie nawet spoko

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Mam nadzieje że nasi zameldują się w 1/4 finału na pohybel Media Marktowi, z tego powodu że kupiłem produkt powyżej 500 zł, w związku z tym liczę na zapowiadany zwrot kasy. Niech ta sieć wyraźnie odczuje skutki swych decyzji.
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
    Sztandarowe hasło tej firmy wiecznie żywe
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Ma ktoś dobrego streama, który śmiga na telefonie?

aplikacja sport.tvp.pl
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista
    Ekipa Arabii Saudyjskiej wygląda póki co niczym Śląsk Wrocław, czy inna Lechia Gdańsk. Tempo ich gry niczym w Ekstraklasie.

Legionista Awatar Loko
    Chyba greenkeeper przesadził nieco z "malowaniem" murawy, dość śmiesznie to wygląda.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    A tam nie ma sztucznej przypadkiem? Czy na mistrzostwach musi być naturalna i taką rozłożyli?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Ekipa Arabii Saudyjskiej wygląda póki co niczym Śląsk Wrocław, czy inna Lechia Gdańsk. Tempo ich gry niczym w Ekstraklasie.
    Przeceniasz ich możliwości. Sandecja by im 3 wbiła spokojnie. Nie wiem co ci Ruscy tacy schowania jakby tutaj była lepsza drużyna, która na poważnie grałaby przez 90 minut to by się dwucyfrówką zakończyło. Pomysł o powiększeniu Mundialu do 48 drużyn jest po prostu fenomenalny. Samoa niech jeszcze dziką kartę dadzą.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Sam pomysł akurat nie byłby taki zły, gdyby te miejsca dostały w dużej części zespoły z Europy. Niestety zyska głównie Azja i Afryka (to akurat pół biedy).

Legionista Awatar LOL3K
    AS słabiutka.

Czekamy na jutro

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Bonhart
    AS to ma szanse zaliczyc jakis ultra slaby bilans bramkowy, z uwagi na to ze maja przed soba mecz z Urugwajem, a i Egipt pewnie im nastrzela...

Legionista
    A temu co odyebało? Czyżby w kraju go gnoili za to, że wystąpi u Putina? To chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    AS to ma szanse zaliczyc jakis ultra slaby bilans bramkowy, z uwagi na to ze maja przed soba mecz z Urugwajem, a i Egipt pewnie im nastrzela...
    Przypomina się lekko Mundial 2002, kiedy na dzień dobry zaliczyli pogrom z Niemcami 8:0.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Sam pomysł akurat nie byłby taki zły, gdyby te miejsca dostały w dużej części zespoły z Europy. Niestety zyska głównie Azja i Afryka (to akurat pół biedy).
    32 drużyny to optymalne rozwiązanie. Eliminacje, które się gra 2 lata też mają przynosić emocje i to jest fajne, że nie tak łatwo się zakwalifikować europejskim reprezentacją na MŚ. Teraz do przełknięcia są takie pachołki jak Arabia, ale jak ich będzie za dużo to ciężko się będzie fazę grupową oglądało.

Wystarczy, że już wpadli na genialny pomysł rozgrywania EURO w całej Europie z połową krajów, teraz 48 drużyn na MŚ w trzech krajach. Nie idzie to wszystko w dobrą stronę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Nie idzie to wszystko w dobrą stronę.
    Ale ile szmalu da się teraz z tego wycisnąć .

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Ale ile szmalu da się teraz z tego wycisnąć .
    O to właśnie w tym wszystkim chodzi. Za dużo tych pieniędzy w piłce i ciągle im mało i mało.

O to właśnie w tym wszystkim chodzi. Za dużo tych pieniędzy w piłce i ciągle im mało i mało.
    Jeżeli za piłkarza ktoś zapłacił w przybliżeniu równowartość 1800 mieszkań w Warszawie to nie można się z tą tezą nie zgodzić . Poziom absurdu już został osiągnięty ale to na pewno nie koniec .

Legionista
    Eliminacje, które się gra 2 lata też mają przynosić emocje i to jest fajne, że nie tak łatwo się zakwalifikować europejskim reprezentacją na MŚ.
    No nie wiem czy fajne. Jakąś solidna reprezentacja typu Szwecja, aby zagrać na Mundialu, musiała wyeliminować 2 z 3 potęg (Francja/Włochy/Holandia). Akurat w naszym przypadku zazwyczaj albo gramy nieźle i awansujemy albo słabo i i tak nie ma szans ale te proporcje są wyraźnie zachwiane. 13 drużyn z Europy jak najbardziej ale przy ilości drużyn oscylującej wokół 24.

Legionista Awatar BlackAdder
    No to Urugwaj załatwił sobie wyjście z grupy.

Ale kolo główkę wygrał
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Suarez w ostatnich minutach udowodnił, że może i ma umiejętności piłkarskie, ale aktorskich też mu niektórzy mogą pozazdrościć.

Legionista Awatar KRA
    Urusi, póki co, słabo. Choć rzeczywiście ta główka i zwycięstwo, biorąc pod uwagę postawę Arabii, raczej daje im wyjście z grupy. Z drugiej strony, jeden słabiak w grupie może ułożyć tabelę na 6-6-6-0 i będzie liczył się bilans.

Uprawnienia umieszczania postów