Strona 10 z 33 PierwszyPierwszy ... 6789101112131420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 987

Wątek: Mistrzostwa Świata Ruskie 2018

Legionista Awatar Bonhart
    Kupa ludzi steka z tym Senegalem, a prawda jest taka, ze druzyny z Afryki najczesciej graja jakas popeline... Mysli taktycznej nie za wiele, a Ci maja jeszcze jakiegos Snoop Dogga jako trenera. Moim zdaniem rywal bardzo ok. Gorzej z tymi kitajcaminjak dla mnie, oni zawsze graja szybko...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Ujowa ta grupa. Takiej się obawiałem, każdy się pewnie cieszy, że do niej trafił i zaraz się zacznie pompowanie balonika.

Koulibaly z Napoli może uprzykrzyć życie Lewemu. 3/4 gra we Francji czy Anglii, gdzie nasi przepadają.
    Dla Senegalu, WKS-u, Ghany czy Nigerii to chyba standard, że większość ich podstawowej jedenastki gra w czołowych europejskich ligach i często też mają tam gwiazdy światowego formatu, ale na boisku to wesoła zbieranina, niezdyscyplinowana taktycznie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar St.Maro
    Jestem zawiedziony tym losowaniem. Nie tyle samym składem grupy co:
    1) było tak blisko Anglii, przyznam się, że jak zostały ostatnie dwie drużyny z drugiego koszyka to byłem pewny, że trafimy na Anglię
    2) tu akurat na plus, że udało się uniknąć Szwecji (w sensie oceniając końcówkę losowania trzeciego koszyka), a czy to Senegal czy Tunezja to dla mnie podobna niewiadoma
    3) tak blisko było Panamy, na nich chyba lepiej by było trafić, oceniając końcówkę losowania tego koszyka to chciałem: Panama > Korea > Japonia - czyli jak dla mnie trafiliśmy najgorzej z tej trójki
    4) co to są kurva za godziny meczów...
    - SEN > wtorek o 14 (czyli trzeba będzie brać urlop w pracy)
    - COL > niedziela o 20 (tu akurat nie najgorzej, chociaż biorąc pod uwagę, że to niedziela to zamieniłbym godziny meczów z którymś z pozostałych meczów w grupie)
    - KOR > czwartek o 16 (czyli znowu będzie trzeba kombinować by się wcześniej urywać z pracy)

Oceniając samą grupę to chyba mamy najbardziej wyrównaną grupę na tym mundialu. Każdy może wygrać z każdym i nie zdziwi mnie tak naprawdę żaden wynik. Równie dobrze możemy mieć 9 pkt jak i komplet porażek.

Plus jest taki, że wychodząc z grupy możemy trafić na Anglię, a wtedy przy naszym zwycięstwie, pewnie w przyszłości myśląc "Anglia" bardziej w pamięci mielibyśmy wyeliminowanie ich na MŚ niż remis na Wembley (tak mi się wydaje przynajmniej). Ale nie ma co na razie gdybać i wybiegać tak daleko w przyszłość

Słowo jeszcze o samej ceremonii, duże brawa dla, sam nie wiem, FIFA czy rosyjska TV, za grafikę podczas losowania. Wszystko było widoczne, czytelne i cały czas się wiedziało jakie są już wylosowane grupy oraz kto jeszcze został z danego koszyka do wylosowania.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
    - SEN > wtorek o 14 (czyli trzeba będzie brać urlop w pracy)
    Nie o godz. 14, a o 17 czasu warszawskiego rozpocznie się mecz Polska - Senegal podczas przyszłorocznych mistrzostw świata.
    FIFA zdecydowała się na drobną roszadę w kalendarzu gier. Pierwotnie to starcie Polski z Senegalem miało być rozegrane w pierwszej kolejności w grupie H, ale zamieniono godziny rozpoczęcia z drugim spotkaniem - Kolumbii z Japonią.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Kupa ludzi steka z tym Senegalem, a prawda jest taka, ze druzyny z Afryki najczesciej graja jakas popeline... Mysli taktycznej nie za wiele, a Ci maja jeszcze jakiegos Snoop Dogga jako trenera. Moim zdaniem rywal bardzo ok. Gorzej z tymi kitajcaminjak dla mnie, oni zawsze graja szybko...
    Czy ja wiem...na każdym mundialu któraś z afrykańskich drużyn gra na prawdę ładny i dojrzały futbol. Algieria, WKS, Nigeria, Senegal to zespoły, które napsuły krwi najlepszym w poprzednich edycjach. Jeśli chodzi o Rosje to stawiałbym w pierwszej kolejności na Egipt lub Nigerię (choć są w grupie śmierci), ale Senegal i Maroko też moga wyskoczyć. Jedynie Tunezja nie rokuje... Także niepokój zdecydowanie jest uzasadniony.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Od razu mi się przypomina kiedy Francja jako gospodarz wylosowała Senegal do grupy. Aż żal było nie postawić na Senegal, mecz otwarcia. Gruby hajs wygrałem, będąc pewien wygranej Senegalu, gdzie dwie trzecie składu grało w Ligue1 a reszta w Anglii.
    Teraz to inna bajka, nie gramy w kalifacie francuskim, gramy w Rosji, neutralnie nawet. Zagrać, wygrać pierwszy mecz i jedziem dalej

Francja jako gospodarz w 1998 wylosowała Danię, RPA i Arabię Saudyjską, a mecz otwarcia był bodajże Brazylia - Szkocja, Francja od Senegalu dostała na MŚ Korea-Japonia 2002

Legionista

To było w Korei Poebało mi się z rana, jeszcze mecze w biały dzień, towarzystwo do poludnia nawalone(może dlatego mi się pokręciło). Tak czy siak o ten mecz mi chodziło.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    I to będzie na 100 % koniec naszej przygody.
    Ty tak serio?

Legionista Awatar Jestem
    Na dzień dzisiejszy to nie postawiłbym dużych pieniędzy na żadną z opcji wyjdziemy/uwalimy grupę. Jeśli wyjdziemy, to i tak mamy pod górkę, nie ma co liczyć na drapane ... będzie co oglądać i tyle
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ty tak serio?
    Niech jeszcze podrzuci numery do lotka,jak na 100% pewny .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Bonhart
    Przeciez widomo bylo ze na mistrzostwach nie dostaniemy w grupie San Marino i Azerbejdzanu...Jesli faktycznie naszymi oczekiwanimi jest tylko wyjscie z grupy to darujmy sobie w ogole jakiekllwiek roztrzasanie naszych szans. Wylosowano nam cos w stylu Sporting Lizbona, Astana i Szeriff - jelsli nasi pilkarze beda w dobrej formie to drugie miejsce bedzie jak najbardziej w zasiegu, a i beda apore szanse na 1sze. Sloro potrafilismy niedawno grac jak rowny z rownym z Niemcami i Portugalia, to nie widze powodu nie opykac Japoncow i tej murzynskiej zbieraniny. Szanujmy swoj potencjal, mamy w skladzie naprawde niezlych pilkarzy, w tym kilku naprawde swiatowej klasy (Lewy, Piszczek, Zielinski).Mysle ze dziennikarzole ktorzy teraz pisza jacy jestesmy slabi beda na mundialu zzerac swoje artykuly.

Legionista Awatar crolick
    Siła zespołów pod kątem rankingu Elo:

Widać że mamy najbardziej wyrównaną grupę

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta

Widać że mamy najbardziej wyrównaną grupę
    To widać gołym okiem
    Natomiast co to za ranking? Bo wedle niego nie łapiemy się nawet do drugiego koszyka
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ściąga dla miłośników motoryzacji i R Lewandowskiego . Wariant bardzo pesymistyczny , mecz otwarcia , mecz o wszystko i mecz o honor . Ciekawe iie kilometrów by wyszło przy dojściu do finału ?
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 02-12-2017 o 12:22

Legionista Awatar Traper
    A czy przypadkiem granica Białoruś-Rosja nie była zamknięta swego czasu dla Polaków?

Legionista
    Ruszyła sprzedaż biletów na FIFA Mistrzostwa Świata Rosja 2018

We wtorek 5 grudnia 2017 roku rozpocznie się prowadzona przez FIFA sprzedaż biletów przeznaczonych dla kibiców finalistów FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018. Wnioski o zakup wejściówek można składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA.

Jeśli liczba złożonych wniosków będzie wyższa od liczby biletów przyznanych polskim kibicom, wszystkie ważne wnioski otrzymane przed upływem terminu ich składania zostaną poddane losowaniu w celu określenia wybranych wnioskodawców.

Jeśli liczba złożonych wniosków nie przekroczy przyznanej liczby wejściówek, pozostałe niewykorzystane bilety będą dostępne do zakupu w okresie między 13 marca 2018 roku, a 3 kwietnia 2018 na zasadzie „kolejności zgłoszeń”, w którym transakcje są procesowane w czasie rzeczywistym. Oznacza to brak losowania i potwierdzenie zakupu w momencie zakończenia transakcji.

W sprzedaży dostępne są następujące rodzaje biletów:
    – Bilety jednorazowe;
    – „Team Specific Tickets Series” -
    warunkowe bilety pozwalające na wzięcie udziału w meczach fazy pucharowej turnieju (1/16 Finału, Ćwierćfinał, Półfinał; mecz Finałowy) w wypadku awansu Państwa drużyny;
    – Wheelchair User („W”) - Ograniczona liczba biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Wnioskodawców na wózkach inwalidzkich lub wymagających miejsc z łatwym dostępem będzie dostępna i wydawana razem z bezpłatnym biletem dla osoby towarzyszącej/osobistego asystenta towarzyszącego takiemu posiadaczowi biletu „W”;
    – Każda osoba ma prawo ubiegać się o bilety dla maksymalnie 4 osób zarówno w przypadku zamawiania pojedynczych biletów, jak i pozostałych rodzajów biletów.

Poniżej znajduje się cennik biletów jednorazowych dla meczów MŚ Rosja 2018*:

*Bilety w 4 Kategorii są przeznaczone jedynie dla Obywateli Federacji Rosyjskiej.

Przykładowy podział stadionu na kategorie:

Płatności za bilety można dokonywać wyłącznie za pomocą kart płatniczych VISA honorowanych przez portal www.FIFA.com/tickets

Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona: http://www.fifa.com/worldcup/organis.../purchase.html

Więcej szczegółowych informacji na temat sprzedaży biletów można znaleźć na stronie http://www.fifa.com/worldcup/organis...formation.html

FAN ID
    Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.

Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.
    https://www.laczynaspilka.pl/repreze...ata-rosja-2018

Legionista Awatar klinton
    Czy ktoś z Forumowiczów aplikuje o bilety?
    Ostatnio edytowane przez klinton ; 05-12-2017 o 19:14

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Czy ktoś z Forumowiczów aplikuje o bilety?
    Nie wiem czy Cię urządza, ale ja aplikowałem w poprzedniej turze.

Legionista Awatar Luke
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Nie wiem czy Cię urządza, ale ja aplikowałem w poprzedniej turze.
    Ja również. Z sukcesem?

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista
    Ja mam 2 bilety, kupiłem je w tej turze po 1 losowaniu(tam też aplikowałem ,ale mimo,że pokazywało mi status pending to nie ściągnęło kasy,i wiem,że wielu Polaków ten problem miało) ,i były to mecze 1B-4B I 1H-4H,więc przy wylosowaniu nas do grupy H mogłem powiedzieć,że fart był ze mną. Więc mam bilety na Portugalia-Iran i nasz z Japonią ,ogólnie ruszam do Moskwy prawdopodobnie 13 czerwca i tam zostanę na miesiąc,noclegów jak chcecie jechać to nie szukajcie w Moskwie ale w miejscowościach pobliskich ja mam niedaleko lotniska Wnukowo przyklepane za dobre pieniądze, bo 2 tysiące za miesiąc, ceny w Moskwie za noclegi są już kosmiczne ,a myślę,że będą jeszcze bardziej kosmiczne... ,ale z obrzeży Moskwy transport raz,że drogi nie jest, a wrócić na kwaterę zawsze można ... Uberem .Jeszcze ważna kwestia,nie kupujcie biletów na żadnych dziwnych portalach, i to drożej. W Rosji myślę,że na wiele spotkań bilety będą poniżej ceny, byłem na Euro naszym na Ukrainie i tam można było wejść za połowę,a nawet 1/4 ceny biletu na mecz ,to samo będzie u Ruskich więc nie ma co przepłacać,walczyć o 1 bilet z Fify który automatycznie zapewnia podróż bez wizy i transport między miastami za free.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    tam zostanę na miesiąc,noclegów jak chcecie jechać to nie szukajcie w Moskwie ale w miejscowościach pobliskich ja mam niedaleko lotniska Wnukowo przyklepane za dobre pieniądze, bo 2 tysiące za miesiąc, ceny w Moskwie za noclegi są już kosmiczne ,a myślę,że będą jeszcze bardziej kosmiczne...
    Ja tez miałem przyklepany jeden nocleg w Kaliningradzie za 60 PLN i wczoraj mi napisali, że nie mogą mnie gościć w tym terminie a mam bilet na mecz Chorwacja - Nigeria.Mecz jest, o 21 więc ostatecznie noc można spędzić na dworcu chyba, że ktoś będzie wracał po meczu i można będzie się z nim zabrać.
    nie ma co przepłacać,walczyć o 1 bilet z Fify który automatycznie zapewnia podróż bez wizy i transport między miastami za free.
    Jeśli chodzi o transport darmowy to będzie to obowiązywało chyba dzień przed meczem i dzień po meczu, bo nie wierze, że jak będę miał bilet na 16 czerwca w Kaliningradzie to 19 będę sobie mógł pojechać za darmo do Moskwy

Legionista Awatar Luke
    Ja mam w Kaliningradzie Anglia-Belgia i też kombinuję z noclegiem. W samym Królewcu ceny kompletnie z kosmosu - minimum 500 PLN na bookingu i trivago.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Ja mam 2 bilety, kupiłem je w tej turze po 1 losowaniu(tam też aplikowałem ,ale mimo,że pokazywało mi status pending to nie ściągnęło kasy,i wiem,że wielu Polaków ten problem miało) ,i były to mecze 1B-4B I 1H-4H,więc przy wylosowaniu nas do grupy H mogłem powiedzieć,że fart był ze mną. Więc mam bilety na Portugalia-Iran i nasz z Japonią ,ogólnie ruszam do Moskwy prawdopodobnie 13 czerwca i tam zostanę na miesiąc,noclegów jak chcecie jechać to nie szukajcie w Moskwie ale w miejscowościach pobliskich ja mam niedaleko lotniska Wnukowo przyklepane za dobre pieniądze, bo 2 tysiące za miesiąc, ceny w Moskwie za noclegi są już kosmiczne ,a myślę,że będą jeszcze bardziej kosmiczne... ,ale z obrzeży Moskwy transport raz,że drogi nie jest, a wrócić na kwaterę zawsze można ... Uberem .Jeszcze ważna kwestia,nie kupujcie biletów na żadnych dziwnych portalach, i to drożej. W Rosji myślę,że na wiele spotkań bilety będą poniżej ceny, byłem na Euro naszym na Ukrainie i tam można było wejść za połowę,a nawet 1/4 ceny biletu na mecz ,to samo będzie u Ruskich więc nie ma co przepłacać,walczyć o 1 bilet z Fify który automatycznie zapewnia podróż bez wizy i transport między miastami za free.
    Pieniądze są od razu ściągane z konta czy dopiero jak wylosuję te bilety?
    Gdzie szukać tych ew. noclegów w pobliżu Moskwy? Ktoś coś?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hatters Zobacz posta
    Pieniądze są od razu ściągane z konta czy dopiero jak wylosuję te bilety?
    Gdzie szukać tych ew. noclegów w pobliżu Moskwy? Ktoś coś?
    dopiero jak wylosujesz bilety, co do okolic Moskwy to na bookingu szukaj, wiem,że warto Odintshovo(czy jak to się pisze) Khimki,czy jak tam znajdziesz na mapce na bookingu. Moskwa na tą chwilę astronomiczna.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Ja również. Z sukcesem?
    Tak, udało się na Brazylia - Kostaryka w Petersburgu, także klimat mundialu będzie

Spanie to chyba na plaży, w końcu białe noce

Olimpia Elbląg
    Bert van Marwijk selekcjonerem reprezentacji Australii. Holenderski szkoleniowiec wprowadził na mundial Arabię Saudyjską, ale podczas turnieju poprowadzi reprezentację Australii.

Legionista Awatar zbinky
    twaróg masz tam jakieś wolne miejsce na kwadracie?
    Lecę na 3 noce żeby załapać się na Polska - Senegal ale ceny hoteli rozkurviają mnie na podzespoły

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Bert van Marwijk selekcjonerem reprezentacji Australii. Holenderski szkoleniowiec wprowadził na mundial Arabię Saudyjską, ale podczas turnieju poprowadzi reprezentację Australii.
    Dość oryginalna sprawa hehe

Legionista
    Jak ktoś aplikował o bilety na mecze Polaków niech sprawdzi stan karty

Uprawnienia umieszczania postów