Strona 85 z 94 PierwszyPierwszy ... 3575818283848586878889 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,550 z 2818

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Te 3 miliony były zapowiedziane już przed startem rozgrywek, nie ma to nic wspólnego z totolotkiem. Ciekawe więc dlaczego tęczowy o tym informuje w tym tekście?
    jesli chodzi o relacje z PZPN Krzysio nie jest dziennikarzem tylko pracownikiem dzialu PR.

Stanowski się śmiał z Ekstraklasy jak podpisali chyba lotto na jakieś małe siano. Rudy pewnie zrobił to samo z totolotkiem, to trzeba wszystko tak opakować, żeby był wielki sukces.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Stanowski się śmiał z Ekstraklasy jak podpisali chyba lotto na jakieś małe siano. Rudy pewnie zrobił to samo z totolotkiem, to trzeba wszystko tak opakować, żeby był wielki sukces.
    Te same spostrzeżenia miałem jak tylko zacząłem czytać ten tekst. A kiedyś się naprawdę fajnie to Weszło czytało. Zresztą nadal niektóre ich artykuły trzymają poziom. Szkoda, że jakiejś sensownej konkurencji brak...

Legionista
    Mecz środowy będzie tylko w Polsat Sport czy w naziemnej też puszczą?

Legionista
    Też z pytaniem wyjadę: warto wykupywać iplę? Nie zacina się transmisja?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    Też z pytaniem wyjadę: warto wykupywać iplę? Nie zacina się transmisja?
    Warto. Nie tnie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Ja bym tam dał dzisiaj szansę-Rado i Karbownikowi. Osobiście pucharu polski nie uważam w tym roku za mega ważne rozgrywki. Fajnie by było jakby awansowali, ale nie spinał bym się strasznie jakby odpadli. A jeśli czytać media Raków gra taką piłkę że aż strach się bać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Ja bym tam dał dzisiaj szansę-Rado i Karbownikowi. Osobiście pucharu polski nie uważam w tym roku za mega ważne rozgrywki. Fajnie by było jakby awansowali, ale nie spinał bym się strasznie jakby odpadli. A jeśli czytać media Raków gra taką piłkę że aż strach się bać.
    Aż strach to pomyśleć co tu się będzie działo, jak przegramy dziś w tych mniej ważnych rozgrywkach.
    Ludzie szybko do dobrego się przyzwyczajają.

A tak serio to też z chęcią bym Rado dziś zobaczył od początku. Plus Medeiros
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Eee taaam
    Odpadać z Rakowem ? Ja czekam na majówkę na Narodowym !

Legionista
    Rado to niech zagra ze Śląskiem jak już. Ja bym widział jakoś tak Majecki (bo musi być młodzieżowiec) - Rocha Remy Jędza Stolarski/Veso (jak zdrowy) - Medeiros Antolic Cafu Nagy - Carlitos Kulenovic bo chyba Niezgoda kontuzjowany.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Eee taaam
    Ja również czekam i jestem jak najbardziej za tym aby awansowali. Zwracam tylko uwagę że o wiele ważniejsze od wygrania pucharu polski jest liga. Pytanie jeszcze jak wygląda murawa w Częstochowie?. Podobny dywan jak w Gdyni?

Legionista
    Trenowali nasi karne?
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Kepke
    Da rade gdzieś to oglądnąć na telefonie ?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Kepke Zobacz posta
    Da rade gdzieś to oglądnąć na telefonie ?
    Aplikacja Ipli, ale zapewne trzeba wykupić transmisję za 5 zł.

Legionista Awatar Budyń_70
    Eee taaam
    Dokładnie, to byłby wstyd i jednocześnie danie pożywki wszelkiej maści hejterom na najbliższe tygodnie.
    Absolutnie nie wyobrażam sobie odpadnięcia, przy tym dublet to zawsze dublet.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    przy tym dublet to zawsze dublet.
    Przede wszystkim najkrótsza droga do pucharów. Po dzisiejszym zostaną tylko dwa mecze do wygrania.

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Raków gra naprawdę niezłą piłkę, niedawno zaczęli rundę, ale gdyby ten mecz był pod koniec ubiegłej... to nie chcę myśleć jak by to mogło wyglądać, bo szarpali jak maszyna. Murawa jest w znacznie lepszym stanie niż w Gdyni, przynajmniej tak było w zeszłym tygodniu kiedy tam byłem. Ciekaw jestem składu dzisiaj, bo coś czuję, że w klubie też jest małe przyzwolenie dla traktowania PP "po macoszemu" (co nie do końca mi się podoba) bo wiadomo, że najważniejsze jest MP. Generalnie strasznie napompowany jest Raków na ten mecz i trochę im to może wiązać nogi na początku.
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Runi
    Z dużej chmury będzie mały deszcz.
    Z 10 minut Raków pociśnie na fantazji, później dostanie dwa szybkie dzwony i po meczu.

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Z dużej chmury będzie mały deszcz.
    Z 10 minut Raków pociśnie na fantazji, później dostanie dwa szybkie dzwony i po meczu.
    Obyś miał rację.
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez wujek_tomasz Zobacz posta
    Generalnie strasznie napompowany jest Raków na ten mecz i trochę im to może wiązać nogi na początku.
    Wiadomo, nie co dzień takie drużyny mają okazję pokopać z Legią Warszawa

Napompowany bo udało się wcześniej przejść lepszego rywala, zderzenie ze ścianą mam nadzieję jeszcze dzisiaj.

Legionista
    Napompowany bo udało się wcześniej przejść lepszego rywala, zderzenie ze ścianą mam nadzieję jeszcze dzisiaj.
    Dla nas dobrze, że Raków napompowany.
    Ale fakt jest taki, że pierwszy raz mecz PP wywołuje u mnie więcej emocji niż liga.
    A problemem nie jest mocny Raków tylko my słabi ostatnio, a Raków podejrzewam słabszy od Arki nie jest

Legionista Awatar trzeci
    Skład Legii: Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Kucharczyk, Antolić, Cafu, Medeiros, Nagy - Hamalainen #RCZLEG
    Będzie ciekawie.

Mocny skład.

Raków gra bez szału, rozgarnięty trener na ławce, który dobrze dobrał system pod materiał jakim dysponuje - ot cała tajemnica. Trzeba uważać zdecydowanie na stałe fragmenty, obrońcy niezłe drągi, groźni w powietrzu. Odcinanie od podań Czecha Schwarza w pomocy zaburza całą gre Rakowa, skrzydła Kun, Listkowski - na razie się odbili od ekstraklasy, podostrzenie gry na początku zrobi robotę. Nie ma sie kim przejmować zdecydowanie, bo to nie jest drużyna pełna pilkarskich młodych talentów, raczej pompowana drużyna grająca po prostu swoje z trenerem, który ma talenty medialne i dobra prasę.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista
    Jak dla mnie powinno byc, że Kuchy w ataku Hama na "10" Medeiros prawa pomoc.

Gintleman Awatar księciuniu
    Mocny skład.
    ...tylko szkoda, że bez napastnika.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Niezgoda zakończył karierę ?

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Jak dla mnie powinno byc, że Kuchy w ataku Hama na "10" Medeiros prawa pomoc.
    Relacja live na LL
    16:57 - Zobaczymy, jakim dokładnie legioniści wyjdą ustawieniem na ten mecz. Hamalainen może ustąpić miejsca w ataku Kucharczykowi, a Medeiros zamiast na środku pomocy może pojawić się na skrzydle. Wszystko okaże się już niebawem
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jestem
    Oprócz Fina wszystko mi się zgadza ze składem, po co Hama w pierwszym składzie? Wolałbym już zobaczyć Rado, skoro oszczędzamy Carlitosa i Sandro - Hama mi się "nie klei" poza tym, że był szykowany jako alternatywa dla Szymiego, wyszła kiepska ta alternatywa.
    Oby do przodu ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów