Strona 83 z 84 PierwszyPierwszy ... 3373798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,490 z 2509

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar Budyń_70
    Pojechali...zobaczyli...zwyciężyli...tyle w temacie.

Legionista Awatar Raffels
    Jeśli zmiennicy płaczą po kątach z powodu tego, że nie grają to dzisiaj była odpowiedź dlaczego tak jest.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

4-0 z Górnikiem... "wygrana z przedszkolem".
    1-0 z Zagłebiem... "żałosne".
    3-0 z Koroną... "Korona nic nie grała".
    3-0 z Chrobrym... "Dawaj Miro, jeszcze brameczkę i uwalisz hejterów"
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    4-0 z Górnikiem... "wygrana z przedszkolem".
    1-0 z Zagłebiem... "żałosne".
    3-0 z Koroną... "Korona nic nie grała".
    3-0 z Chrobrym... "Dawaj Miro, jeszcze brameczkę i uwalisz hejterów"
    A niech przyjdzie porażka, to dopiero będzie litania.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A niech przyjdzie porażka, to dopiero będzie litania.
    "Za Bodka/Bogusia by wygrali"
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Pinto jednak ma nosa do tego kto ma grać w pierwszym składzie. Zmiennicy nie dali żadnych argumentów, może tylko Kulenović się starał.

Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    może tylko Kulenović się starał.
    Parę kluczowych podań, zmarnowana patelnia przez "coraz słabszego" i wydrukowany spalony przy golu na 4:0.

To trochę więcej niż "może się starał"
    Coraz bliżej czasu w którym od Sandro będzie zaczynał ustalanie składu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    "Za Bodka/Bogusia by wygrali"
    Widzę, że po tym jak już każdy na forum stwierdził, że jesteś idiotą to też udajesz takiego zabawnego trolla-śmieszka. Fajne to.

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Parę kluczowych podań, zmarnowana patelnia przez "coraz słabszego" i wydrukowany spalony przy golu na 4:0.

Kulenovic na prawdę prezentuje się całkiem nieźle. Nie są może to jakieś fajerwerki, ale do tego co zotało napisane wyżej miał jeszcze dobry strzał, który sam sobie wypracował w pierwszej połowie. Potencjał ma, tylko trzeba go jeszcze doszlifować, bo mankamentów w jego grze też jest sporo do wyeliminowania.
    Z tym ustalaniem skladu od Sandro bym nie przesadzał Ale mamy dwóch młodych napastników, na których może uda się przytulić pare groszy w przyszłości. Nie ma co narzekać
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 05-12-2018 o 23:15
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

W sumie ten mecz pokazał, że możemy mieć problem z przepisem o 1 młodzieżowcu. Zgodnie z pomysłem Bońka w polu musi grać co najmniej 1 młodzieżowiec. A my na chwilę obecną oprócz Szymańskiego (które w przyszłym sezonie zapewne już tu nie będzie) nikogo nie wypromowaliśmy.
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    W sumie ten mecz pokazał, że możemy mieć problem z przepisem o 1 młodzieżowcu. Zgodnie z pomysłem Bońka w polu musi grać co najmniej 1 młodzieżowiec. A my na chwilę obecną oprócz Szymańskiego (które w przyszłym sezonie zapewne już tu nie będzie) nikogo nie wypromowaliśmy.
    Czytałem gdzieś że w pierwszej jedenastce musi być jeden młodzieżowiec i nie musi być to koniecznie gracz z pola, tylko działo to na takiej zasadzie że jezeli np mamy bramkarza młodzieżowca (jak u nas Majecki) i złapie kontuzje w czasie meczu to może za niego wejść ktoś starszy (np. Cieżniak) i wszystko jest ok. Jeżeli mamy młodzieżowca w polu i złapie uraz to wtedy musi za niego wejść młodzieżowiec, jeżeli takiego nie będzie na ławce to gramy w 10.

Jestem na tym forum od 8 lat, ale jak czytam kurna niektóre wpisy, to aż głowa boli. Drużyna wygrywa na spokojnie 3-0, super Cafu, ekstra Kule, brawo dla Phillips. Cafu do zakupu, Kulenović- na tym chłopaku zarobimy miliony. Teraz niedziela!!.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Jeden młodzieżowiec na murawie. Czyli Majecki pewniak na najbliższe dwa lata.

Legionista Awatar Benek
    Wracając do Rado. Fajnie jakby ten PP był takim jego godnym pożegnaniem. Idealnie byłoby jakby strzelił decydującego karnego w finale z Lechia
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wracając do Rado. Fajnie jakby ten PP był takim jego godnym pożegnaniem. Idealnie byłoby jakby strzelił decydującego karnego w finale z Lechia
    To by było piękne zakończenie kariery, zanosi się na to że PP to będą jedyne rozgrywki w których będzie grał, więc niech to będzie puchar Rado

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Kulenovic na prawdę prezentuje się całkiem nieźle. Nie są może to jakieś fajerwerki, ale do tego co zotało napisane wyżej miał jeszcze dobry strzał, który sam sobie wypracował w pierwszej połowie. Potencjał ma, tylko trzeba go jeszcze doszlifować, bo mankamentów w jego grze też jest sporo do wyeliminowania.
    Z tym ustalaniem skladu od Sandro bym nie przesadzał Ale mamy dwóch młodych napastników, na których może uda się przytulić pare groszy w przyszłości. Nie ma co narzekać

Zgadzam się.
    Sndro ewidentnie brakuje jeszcze zgrania i zrozumienia z kolegami.
    podenie do boku, a on zbiega do srodka. On się cofa, a dostaje podanie za plecy obrońców... itd.
    Ale to wydaje się łatwe do wyeliminowania. Więcej gry i pojawią się automatyzmy i lepsze zrozumienie z partnerami.
    A tak poza tym - mnie się też wydawało poczatkowo, że to raczej drewniany kloc, ale wbrew pozorom technikę użytkową ma na całkiem niezłym poziomie.
    I jeszcze kierunkowe przyjęcie podania, dobre zastawienie piłki - tym przypomina Jodłowca w najlepszej formie.
    koko koko Skorza spoko...

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    Widzę, że po tym jak już każdy na forum stwierdził, że jesteś idiotą to też udajesz takiego zabawnego trolla-śmieszka. Fajne to.
    Nie wiem kvrwa kim jesteś i mnie to nie interesuje ale zgadzam się w 100%
    (L)

coraz chudszy Awatar Kijek
    "każdy"
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    "każdy"
    Na liście, o którą prosiłeś, żebym zrobił, mam 13 osób. Z tym, że kilkunastu mam zbanowanych, więc możliwe, że liczba ta dobija do 30-tki.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar midzi
    Jaco, a siebie kiedyś próbowałeś sam zbanować?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta

Nie wiem czy ktoś z was czytał na weszlakach materiał z 2014 roku o szkoleniu w Dinamie Zagrzeb. Wtedy opisali tam właśnie Kulenovicia.

Tutaj fragment:
    Obejrzyjcie skutki pracy Jozaka. Po co pokazuję wam starcie Dinama z jakimś Domzale, zamiast na przykład z Barceloną? Powiem szczerze: bo ten skrót mnie uwiódł. Piękne bramki, znakomite akcje. Tylu czasem nie obejrzę w Polsce przez całą kolejkę ligową.

Gol na 0:2 – idealny lob Kulenovicia. Z pierwszej piłki, wychodząc sam na sam. Bez tracenia czasu, bez dania bramkarzowi czasu do reakcji.

Gol na 0:3 – Ekstra technika przy strzale. Zrobił dokładnie to, co chciał: puścił piłkę bez wielkiej siły, ale z precyzją godną najlepszych. Tuż nad bramkarzem, tak by nie mógł jej sięgnąć.

1:5 – Drobiazg, ale cieszy. Technicznie modelowa główka.

1:6 – Wszystko z pierwszej piłki, łącznie z finiszem. Rozklepani aż miło.
    Cały materiał: http://weszlo.com/2014/08/15/dwie-tw...iekle-mamicia/

A tutaj filmik na którym widać Kulenovicia w 2014 roku: https://www.youtube.com/watch?v=GrGkz8e2Hsk

Materiał sprzed 4 lat.

Tutaj jeszcze wypowiedź Aleksandra Holiga z chorwackiego dziennika Telegram o Sandro z 2016 roku
    Na pewno wśród zawodników ze swojego rocznika jest jedną z wyróżniających się postaci. Widziałem go parę razy w akcji, przypomina młodego Mario Mandzukicia, ma podobne warunki fizyczne. Czy ma zadatki na dużą karierę? W tym wieku, gdy nie ma się jeszcze skończonych siedemnastu lat, ciężko wyrokować. Bo i choćby organizm jeszcze się kształtuje
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista
    A tak swoją drogą, to zastanawia mnie, czemu to Wasiluk jest uznawany za odpowiedzialnego przy pierwszej bramce, która strzelił Kucharczyk.

Nieporozumienie Wasiluka z Janickim - piszą.
    Wasiluk krył powietrze - piszą.

Mnie się wydawało, że Wasiluk to krył i blokował skutecznie Kulenovica i na nim był skupiony.
    Kuchy wbiegł mu za plecy. Kucharczyka nie pilnował nikt. Na poczatku akcji stał przy nim jeden gość, który ruszył sie dopiero, jak Kucharczyk strzelał. Ten, co na końcu wbiegł do swojej bramki. (nr 6)

Rozumiem, że na żywo komentatorzy w TV tego nie wychwycili, ale później?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A tak swoją drogą, to zastanawia mnie, czemu to Wasiluk jest uznawany za odpowiedzialnego przy pierwszej bramce, która strzelił Kucharczyk.
    ...
    Rozumiem, że na żywo komentatorzy w TV tego nie wychwycili, ale później?
    Świadome lub podświadome umniejszenie klasy tej akcji Philipps-Kuchy. Przecież Kuchy to drewno, który zawsze oddaje centrostrzały i zdobywa tylko przypadkowe bramki, a Philipps to ofiara losu z Luksemburga, w sumie też drewno. Pismakom zawsze łatwiej jest przełknąć zwycięstwo Legii zdobyte dzięki "błędom przeciwników i pomocy sędziów" niż wskutek dobrej gry, choćby tylko chwilowej.
    Rzecz znamienna, w oczach komentatorów Legia traci do Lechii 5 punktów a Jagielonia TYLKO 6
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Świadome lub podświadome umniejszenie klasy tej akcji Philipps-Kuchy. Przecież Kuchy to drewno, który zawsze oddaje centrostrzały i zdobywa tylko przypadkowe bramki, a Philipps to ofiara losu z Luksemburga, w sumie też drewno. Pismakom zawsze łatwiej jest przełknąć zwycięstwo Legii zdobyte dzięki "błędom przeciwników i pomocy sędziów" niż wskutek dobrej gry, choćby tylko chwilowej.
    Rzecz znamienna, w oczach komentatorów Legia traci do Lechii 5 punktów a Jagielonia TYLKO 6
    Gdyby nie piękne mierzone podanie Panasonica i gdyby nie świetny start do piłki Kinga, to by tej bramki, rzecz jasna nie było.

Ale ja nie o tym. Jak dla mnie to wiekszym dzbanem był ten, który stał przy Kuchym i ruszył doopsko dopiero, gdy King odskoczył na 15 metrów i zaczął strzelać niż ten, co to krył Kulenovica i nie cofnął się, żeby przykryć jeszcze drugiego zawodnika. (bramkarz też dzban).
    A jednak krytyka dzinnikarzy skupiała się na Wasiluku, a nie tamtym, co stał w miejscu i podziwiał akcje Legii.
    I to mnie dziwi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A jednak krytyka dzinnikarzy skupiała się na Wasiluku, a nie tamtym, co stał w miejscu i podziwiał akcje Legii.
    I to mnie dziwi.
    Wasiluk po meczu powiedział, że to błąd jego i bramkarza, każdy z nich myślał, że ten drugi kontroluje piłkę.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez polsilver Zobacz posta
    Wasiluk po meczu powiedział, że to błąd jego i bramkarza, każdy z nich myślał, że ten drugi kontroluje piłkę.
    Tutaj większy błąd popełnił Wasiluk.

To znaczy bramkarz zajebał - bo to była jego piłka, a ten został w blokach. Ale jak obrońca nie słyszy za plecami "moja!!!" to ma obowiązek wyjebac tę piłkę głową w boczny sektor.

Legionista
    Może mu Kuchy krzyknął "moja".

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Może mu Kuchy krzyknął "moja".
    Nie zdziwiłbym się Nie jeden na podwórku dał się kiedyś tak nabrać hehe

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Jaco, a siebie kiedyś próbowałeś sam zbanować?
    to ma być kurva zabawne czy jako jedyny nie wyczuwam ironii??

Legionista
    Dziś o 12 losowanie pucharu.Pod tym linkiem relacja z losowania "kulek"

https://www.youtube.com/watch?v=GzDhXFKq6ns

Uprawnienia umieszczania postów